Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.01.2003., 00:24   #1
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Word, Acrobat

Stvorio sam Word dokument od 290 stranica spajanjem 10 manjih cjelina. Naravno da sam bio glup i nisam za to otvorio novi dokument nego sam keljio na prvu cjelinu. Pri kraju sejvanja se pojavila neka greška. Dokument se više ne može otvoriti u Wordu. Probao sam print u .pdf ali mi dođe do 270 stranice.

Nije mi problem ništa osim prvih 15 stranica od prve cjeline ali kroz Word mu ne mogu pristupiti a iz .pdf-a više ne mogu printati u .pdf samo prvih 15 stranica.

Ne dolazi u obzir da prebacijem u .txt jer ima podosta slika.

Cilj je dobiti .pdf u komadu ili 10 odvojenih cjelina onako kako sam raspodijelio.

Ima li tko ideju? Inače ću morati kreirati ponovno te stranice a one su najkompliciranije.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2003., 02:19   #2
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Post Brzinski

1) Probao software od Concept Data za recovery office dokumenata
2) jedamput se nekom tipu raspao Excel dokument od 25Mb napravljen na sličan način, nitko i ništa ga nije uopće niti djelomično otvaralo ali sam ga u potpunosti upio otvoriti i isprintati iz Quick Viewa Plus 7.0

Nadam se da će ti nešto pomoći od toga ako ne imam ti lijepu zbirku alata za čupanje sveg i svačeg, bumo nešto iskemijali.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglas Oglasni prostor

Staro 30.01.2003., 01:46   #3
miki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Istra
Postovi: 43
Naravoučenje

Nemam pojama kako to riješiti. Ali nek' ti to bude škola. Word+veliki file=lutrija. Za te stvari je Adobe Page maker ili neki drugi program za prijelom stranice. A ako već moraš raditi u Wordu slike ubacuj sa "Link to file" (tako ostanu u izvornom direktoriju - nemoj ga micati) da bi rasteretio tromi Word.
miki je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2003., 02:04   #4
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Nije mi bila potrebna ta škola jer sam i sam znao da je tako. Jednostavno je tako bilo nužno potrebno.

Sve u svemu sam napravio. Na žalost, recovery programi nisu radili i svaki je obećao da niti drugi neće. Ponovo sam izradio tih 15 stranica i krenuo pametnijim putem i napravio sam što sam želio.

Hvala na pomoći i savjetu.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na