Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.08.2017., 17:47   #661
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Jesam, zapravo probao sam Zetro V3.0 kojeg sam jedva upogonio, sviđa mi se ali to nije ni blizu onoga sto trazim.

Pokusao sam napravit nesto iz nule, ali onaj Colums UI i dalje ubija. Znači ima površinu koju zelim podjelit, i imam dvije opcije, vertical i horizontal spliter, i naravno sta god da odaberem dobije vertical spliter, a meni naravno treba horizontal tako da sam odustao.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2017., 20:40   #662
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,750
Zetro XX setup ima i već gotov mod koji radi besprijekorno iz prve. Podesiš svoj Media Library ili ubaciš spremnu playlistu i to je to.

Integrirani fullscreen prikaz i povećanje veličine fontova bez da se skrši layout.
The Exiled je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.08.2017., 22:45   #663
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Jel ti se da napisat kako da upogonim točno Zetro XX jer on ima samo 145kb, tj u njemu nema nista
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2017., 23:04   #664
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,750
Unutar tog filea je .txt s Google Drive linkom (~50MB), jer DeviantArt ne dopušta direktno linkanje izvršnih datoteka, pa se ljudi snalaze na taj način.

Uglavnom, jednom kad imaš kompletni paket, raspakiraj Zetro XX ready to use folder i to je to. Unutra je sve kaj trebaš - samo pokreneš Foobar.exe.
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 06.08.2017., 00:45   #665
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Aha, tako to funkcionira.,uglavnom uspio sam ga pokrenut, ali cini mi se nista od toga.

Godinama koristim foobar sa jednim drugačijim pristupom, puno jednostavnijim, preglednijim i na kraju funcionalnijim. Ovo je sve too much komplicirano.

Dva dana trazim rijesenje koje ce me koliko toliko zadovoljit, a to je da imam funkcionalan foobar player kojim se moze upravljat sa udaljenosti od 3m na 140cm TV-a. Da mu je Library difoltno u folder structure modu, da mogu lako i brzo stvarat i editirat playliste. Cover art i track info su dobrodosli.

Nazalost, foobar jos izgleda nije nasao punu primjenu kao audio player u HTPC sistemu, jer skin koji ja trazim jos uvijek ne postoji, za sad samo postoje skinovi koji su dobri, ali namjena im je da su vam na max 50 cm od očiju, znači gledate ga na monitoru.
Audiofili (vecina njih koristi Foobar) u pravilu stave laptop negdje sa strane i on im sluzi kao trasport, pa skin nije toliko ni bitan, tj odgovaraju ovi skinovi koji su prilagođeni i namjenjeni za računalo.

KODIjev audio player je po tome puno bolji, pregledniji, vidi se kako je i za sta napravljen. Naravno i na njemu mi fali dosta stvari, ali osvaja tom preglednošću i lakocom uporabe.

Ne preostaje mi drugo nego naci nekoga tko moze napravit foobar skin u Columns UI-ju i platit mu da mi napravi skin prema mojim smjernicama, odmah po izradi otkupim prava i dalje dilam
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 01:30   #666
grinccaffe
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 11
Foobar postavke

Pozz ekipi !
Koristim Foobar godinama ali uglavnom (set up) uz pomoć dobrih ljudi.
Pokušao sam dosta toga (i jesam) rješavati sam, služeći se vodičima sa neta-foruma (da stalno nekog ne zamaram) ali sad sam prenapumpan s previše informacija i jednostavno sam zblokiran. Ja sam očiti primjer iz poslovice "nemreš starog pesa naućit novim trikovima".
Događa mi se da neke formate neče svirati, javlja format grešku.
Prešao sam sa Win8 na Win10 i Foobar je sam promijenio output mod (više nije htio svirati preko ni Asio ni Wasapi nego Project speakers out).
Ja sam nešto petljao-pokušavao sa outputom DSD (htio bi moći reproducirati i najzahtjevnije formate, SACD, hires ....) i naravno sad više neznam di sam niti vratiti postavke.
DAC je Project Pre Box RS Digital pravilno instaliran sa njegovim driverom (trebao bi moći reproducireti sve zapise-formate).
Ja, do kraja života, ne mogu to sam riješiti.
Ima li iko volje i vremena da mi putem Team Viewera čekira tj. poštela Foobar?
grinccaffe je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 13:52   #667
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,750
DIY-Audio-Heaven ima dosta detaljan Foobar 2000 for Dummies (Part 1 + Part 2), pa ako već nisi možeš komotno ispočetka podesiti kompletni Foobar.

Drugi dio vodiča pokriva ono kaj tebe zanima i stvarno je dobro objašnjeno.

Zadnje izmijenjeno od: The Exiled. 15.03.2018. u 13:57.
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 21:54   #668
grinccaffe
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 11
Foobar 2000 for Dummies (Part 1 + Part 2)

Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
DIY-Audio-Heaven ima dosta detaljan Foobar 2000 for Dummies (Part 1 + Part 2), pa ako već nisi možeš komotno ispočetka podesiti kompletni Foobar.

Drugi dio vodiča pokriva ono kaj tebe zanima i stvarno je dobro objašnjeno.
Oooohohoh, proćitao sam Part 1 + Part 2 i zaista izgleda (naročito slike) detaljno razrađen.
Imajući na umu da moj engleski nije školski već ulični (tipa; yes, no, I love you, Coca Cola, Marlboro, i sl. ali ipak malo bolji), prije će mo u HR imati uvedenu Euro valutu nego što ja sam poštelam taj Foobar.
Zbilja sam se skoncentrirao na najjače i dao si truda ali jednostavno to je previše informacija te stručnih-informatičkih izraza, skračenica i more drugih izraza o kojima ja nemam pojma.
Pošto je to vodić za Dummies (vjerojatno za Dummies kojima je engleski materinji jezik) onda je nužno osnovati novu kategoriju za mene i meni slične (inače u mom društvu od -60 do 70+ god starosti, mene zovu haker i ja pomažem njima)
Zbilja trebam pomoć.
Ajmo dobri ljudi !!! Tko će?
grinccaffe je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 22:12   #669
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,750
Evo Google Translate za prvi i drugi dio vodiča. Možda ne bi bilo loše da se javi netko tko uz TeamViewer zna/može podesiti Foobar za sve kaj Vam treba na licu mjesta.

Ja iskreno ne znam, pošto nikad nisam koristil Foobar u mjeri koja se spominje u ovom i sličnim vodičima.
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 22:29   #670
grinccaffe
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 11
Foobar podešavanje

Jednom, prije dosta i više godina dok sam imao Dac Magic Plus, jedan gospodin sa foruma (ne mogu se sjetiti imena ali me vuće na Tomo ili Tomislav) mi je putem TeamViewer-a podesio Foobar.
Bio je super, stručan i strpljiv sa mnom.
Išao sam tražiti u starim porukama našu prepisku da nađem kontakt ali je sve nestalo, valjda automatska zastara-brisanje.
Ovih dana slabo ima zainteresiranih za ovu temu.
No, moram se strpiti.
Možda se još neko javi da me izvadi iz beda
grinccaffe je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 15.03.2018., 22:46   #671
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,750
Da nije možda netko od ove dvojice (morph i crn)? Provjerite linkane teme za svaki slučaj, možda se prisjetite, a i u međuvremenu se može javiti netko ko se prepoznaje.
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 22:58   #672
grinccaffe
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 11
Foobar podešavanje

(morph i crn) ništa mi ne zvoni poznato.
Budući da sam ja član od 2010. od tada na dalje je bio taj događaj podešavanja Foobara-a.
Pokušavam nači te postove ali lutam, ne znam kako pronaći moje postove.
grinccaffe je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 23:01   #673
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,750
Evo Vaših postova, ali prije ove teme nažalost nema ništa u vezi podešavanja Foobara. Jedino, ako to niste dogovarali preko privatnih poruka.
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 23:04   #674
grinccaffe
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 11
Foobar podešavanje

Započeli smo dogovor preko postova na forumu a kasnije prešli na privatne poruke kojih više nema u bazi podataka.
grinccaffe je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2018., 23:42   #675
Kirkpatrick
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 87
Playlista - https://i.imgur.com/8GoV7vX.png
Artist panel - https://i.imgur.com/KyGVyPQ.png
Album panel - https://i.imgur.com/FxP0J2u.png

Jaaaaaaako puno custom tagova.

Zbilja sam se volio zezati s foobarem, ali nisam ga ni pipnuo više od pola godine. Možda najveći razlog što jedva čekam da unaprijedim ovu kantu što imam pod "Moj komp" nisu razne igre, već da mi foobar radi brže. Ima puno slika, panela, i makar i trenutno radi zadoljavajuće, osjete se razni lagovi, pa može to i puno bolje. Valjda!
Kirkpatrick je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na