Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Overclocking > Hlađenje
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.02.2006., 01:57   #1
JVC MX-GT88
Premium
Moj komp
 
JVC MX-GT88's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb - istok
Postovi: 870
Koji Cooler?

Za koji dan bi trebo kupit nekakav cooler za procesor u sigu...nije neka snaga procesora pa ni snaga coolera nije tolko bitna.Bitno je da je jakoooo tih...Max do 150kn
JVC MX-GT88 je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2006., 02:05   #2
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Kolko mene sjecanje prati, taj tvoj proc nije naravno jak ko danasnji, al se grije ko prasac....

Probaj nabavit polovni Thermalright (mislim da ga je netko prodavao na trznici nedavno) i na njega neki ventilator od 80mm ili 92mm ovisno o bazi koju uzmes (koji ventovi idu na nju) ili neki polovni Zalman iz serije 7x00
To bi ti bila najbolja solucija...naravno, pazi da ti ide na maticnu (npr. moras imat rupe za neke).

Od novoga, neznam kaj da ti preporucim...TT Silent Boost mislim da su govorili da je dobar (naravno, ovisno kolko jako nafrljis vent na njemu, ipak je to TT)
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.02.2006., 21:55   #3
JVC MX-GT88
Premium
Moj komp
 
JVC MX-GT88's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb - istok
Postovi: 870
Citiraj:
Autor Vucko
Kolko mene sjecanje prati, taj tvoj proc nije naravno jak ko danasnji, al se grije ko prasac....

Probaj nabavit polovni Thermalright (mislim da ga je netko prodavao na trznici nedavno) i na njega neki ventilator od 80mm ili 92mm ovisno o bazi koju uzmes (koji ventovi idu na nju) ili neki polovni Zalman iz serije 7x00
To bi ti bila najbolja solucija...naravno, pazi da ti ide na maticnu (npr. moras imat rupe za neke).

Od novoga, neznam kaj da ti preporucim...TT Silent Boost mislim da su govorili da je dobar (naravno, ovisno kolko jako nafrljis vent na njemu, ipak je to TT)
Pa i ne grije se tak strašno...temperatura se vrti oko 38*C šta i nije baš neka pržiona, bar se meni čini...
Sviđa mi se onaj Golden Orb II iz Hg Spota mislim da je oko 150kn, a piše da je buka 17Db pa je to ok samo da mi ide na ploču.....
JVC MX-GT88 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na