Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.03.2017., 23:45   #5761
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
3 mjeseca prije kraja ugovorne obveze možeš mjenjat tarifni paket.
Dok sam bio na H1, imao sam ugovor TurboNET+Tel za 219 kn. Htio sam iskljuciti telefon i uzeti H1VDSL Solo samo net za 149 kuna. U studenom 2016 su me odjebali jer mi je do kraja ostalo 5 mjeseci, ali u veljači su me prebacili na VDSL solo paket.

Tako da za 2 mjeseca probaj ponovno. Reci da ćeš potpisat novi ugovor i da ti to daju. Ako ne, reci da čekaš kraj i odlaziš na Iskon. I još im to lijepo napiši.
99.99% da će pristati. Svi telekomi su isti na kraju. Bolje ugovor nekakav na 2 godine nego nikakav. Više je tu na kakvu osobu naletiš pa je na vagi koliku proviziju će pobrat nego koliko taj tvoj ugovor zapravo telekoma boli
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2017., 17:14   #5762
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1,995
Citiraj:
Autor generic Pregled postova
Imam još 5 mjeseci. Kad sam spomenuo iskonovu optiku se naglo presjetio te akcije za 135 kn, ali kaže samo za nove korisnike. A čekat ću pa vidjeti u kolovozu. Nadao sam se da ću to riješiti sada, ali...
Imao sam istu sitaciju. Imam optiku od Iskona do stana. Kad mi je ugovor od B-neta ( 2D) bio pri kraju zvao sam ih i to rekao, ali nisu me puno obadavali. Onda sam otišao u Iskona i zatražio ponudu. Kako Iskon nema odvojene ponude, dali su mi kompletni ugovor koji sam mogao potpisati kad sam htio i vratiti njima. Uzeo sam ga doma i čekao. Dva dana nakon toga zovu iz B-neta i kao ''ćujemo'' da imate ponudu za optiku od Iskona ( to kako oni znaju odmah sve jedni od drugih je za neku drugu temu). Ja kažem da imam ugovor ispred sebe, pročitam ga i tražim 50 % na novi ugovor za sebe i brata koji je u istoj zgradi gdje i ja i ima sve isto. Sutra su me zvali i pristali na oba ugovora dati 50%. Tako sad imamo 2D paket ( osnovni digitalni TV paket+ net 30/7,5 Mbit/s) za 119,5 kn u cijelom trajanu od 24 mjeseca.
Stipest je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.04.2017., 17:24   #5763
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Baš me zanima što će biti u veljači 2019 kad budem mjesec dana od isteka svog ugovora. Što će onda reći?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2017., 17:54   #5764
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,861
Što će ti reći na što, to što prijetiš da ćeš otići kod drugoga? Već znaš što će ti reći u tom slučaju.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2017., 18:00   #5765
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ne, nisam mislio na to. Nego na taj popust od 50%. Hoće li vrijediti opet nakon produljenja ugovora ili će morati biti natezanja? To me zanima.

Lik koji je bio u zgradi kad su se vukla centralna instalacija je rekao da bi taj popust trebao ostati zauvijek dok god se produžuje ugovor.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2017., 18:16   #5766
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,861
Regularno preko ekipe u szk neces moci nego jedino preko ovih za zadrzavanje korisnika, nevjerujem da ces se morat natezat previse nego ces samo morat doc u kontakt s njima.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2017., 21:01   #5767
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1,995
Moje iskustvo je baš suprotno. Preko prodajnog predstavnika nisam mogao ništa, a preko szk sam dobio tih 50 %( opisano malo poviše).
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2017., 23:16   #5768
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,861
Nisi preko SZK dobio jer te SZK nije zvao.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2017., 00:03   #5769
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1,995
Nego tko me zvao?
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2017., 01:25   #5770
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,861
Služba za zadržavanje korisnika.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.04.2017., 02:59   #5771
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1,995
Poanta je da nije išlo preko prodajnog predstavnika, nego preko službenog B-neta.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2017., 08:40   #5772
Ari
Registered User
 
Ari's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Cro
Postovi: 180
Vidim da se preko predstavnika može izvući 50% popusta kroz dvije godine kao neki maksimum, a da li je itko pregovarao za ubacivanje nekog dodatnog paketa programa po cijenama povoljnijim nego se reklamira ?

btw.Da li se vidi očita razlika u kvaliteti slike između SportKlub 1 HD i običnog SK1, ili su HD kanali na bnetu loši (vidim spominjete sjeckanja na History HD) ?
Ari je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2017., 12:34   #5773
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1,995
Citiraj:
Autor Ari Pregled postova
btw.Da li se vidi očita razlika u kvaliteti slike između SportKlub 1 HD i običnog SK1, ili su HD kanali na bnetu loši (vidim spominjete sjeckanja na History HD) ?
Vidi se itekako razlika. HD kanali na B-netu su dobre kvalitete.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2017., 14:09   #5774
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,861
Meni nisu nesto, pogledao sam sad ove Nat Geo, Discovery i Novu HD i meni to nije pravi HD, SK HD mi nazalost ne prikazuje.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2017., 14:20   #5775
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1,995
To su sve programi gdje je razlika na koji materijal naletiš. Najboje ti je vidljivo kod Nove HD. Starije serije, filmovi i domaće seriju nisu tako dobre kao nove serije , a pogotovo njihov Dnevnik koji snimaju sa HD kamerama. SK sve prijenose dobiva u HD-u , pa je zato i slika odlična. Ista stvar je i sa Eurosportom.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2017., 14:25   #5776
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,861
Da na to nisam računao, baš mi žao što ne mogu SK provjerit, ni Eurosport mi ne prikazuje.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2017., 14:45   #5777
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Neces ni provjeriti dok se ne pretplatis na dodatne pakete, Sportski HD paket i Discovery HD paket.

Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2017., 14:51   #5778
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,861
Ma imam sve otključano, nez zas mi ne prikazuje.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2017., 14:55   #5779
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
A mozda je proslo mjesec dana promo perioda, pa koje pakete imas ugovorene, osnovni digitalni + ...
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2017., 15:17   #5780
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,861
Ma nije, imam preko 200 programa, nije ni vazno, samo sam htio sliku vidjet, ionako to ne gledam.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2017., 16:08   #5781
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Pa osnovni digitalni + prosireni TV programi broje cca 150 TV programa, tu bi mora moci vidjeti Eurosport 1 HD on ti je na daljinskom broj 87
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2017., 16:20   #5782
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,861
A imam to, sad sam našao, isto mi nije nešto.. možda je i tv smeće tko zna.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2017., 11:32   #5783
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Razlika na oko izmedju osnovnih digitalnih TV programa i HD TV programa je dosta vidljiva (a razliku izmedju analogne TV programe i HD programa bolje da i ne spominjemo).
Osim u slucajevima kad na Novoj HD TV ili Doma HD TV prikazuju stare serije i filmove kao sto je vec napisao Stipest.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2017., 11:55   #5784
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1,995
Svugdje ima lošijih sadržaja osim u sportskim kanalima koji sve prijenose danas dobivaju u HD-u. Jedan od očiglednijih primjera je Animal planet HD gdje su gotovo svi sadržaji starije snimke, pa se razlike između SD i HD skoro i ne vidi.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2017., 13:07   #5785
Ari
Registered User
 
Ari's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Cro
Postovi: 180
Šta su bnetovci razbili onaj link za traženje prodajnog predstavnika ?

Ovi iz službe za korisnike ne daju nikakvi njihov kontakt, to je strogo čuvana tajna očito, samo nude "promocije" po najvećim mogućim cijenama koje kolaju po njihovim reklamama.

189kn za TV i Net, smiješno šta nazivaju promocijom ! To ne bih platio ni za optičke brzine + 1000 tv kanala + telefon beskonačno bez uspostave poziva !

Misle ako sam do sada plaćao 239kn za duo paket da sam budala kojoj mogu uvijek prodavati spiku sa "promocijama".....neće ići

Ništa, još malo strpljenja da mi istekne ugovor pa pogledati šta se nudi kod drugih
Ari je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2017., 13:12   #5786
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2017., 13:17   #5787
Ari
Registered User
 
Ari's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Cro
Postovi: 180
Meni ni na tabletu ni na mobu sa operom ne otvara taj link na onaj dio gdje treba samo unijeti svoje podatke. Probati ću kasnije sa PC-a
Ari je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2017., 14:15   #5788
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Stavi desktop user agent i otvorit ce ti.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2017., 15:02   #5789
Europium
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 210
Citiraj:
Autor Ari Pregled postova
Šta su bnetovci razbili onaj link za traženje prodajnog predstavnika ?

Ovi iz službe za korisnike ne daju nikakvi njihov kontakt, to je strogo čuvana tajna očito, samo nude "promocije" po najvećim mogućim cijenama koje kolaju po njihovim reklamama.

189kn za TV i Net, smiješno šta nazivaju promocijom ! To ne bih platio ni za optičke brzine + 1000 tv kanala + telefon beskonačno bez uspostave poziva !

Misle ako sam do sada plaćao 239kn za duo paket da sam budala kojoj mogu uvijek prodavati spiku sa "promocijama".....neće ići

Ništa, još malo strpljenja da mi istekne ugovor pa pogledati šta se nudi kod drugih
Sretno sa pronalaskom internet+tv+tel za manje od 189kn/mj cijeli ugovor. Javi kad pronađeš. Nadam se da nećeš za par mjeseci na forumu kukat o kvaliteti takve usluge.
Europium je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2017., 15:04   #5790
Ari
Registered User
 
Ari's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Cro
Postovi: 180
Probao sam, refreshao stranicu foruma i neće link ispravno otvoriti. Ma nema žurbe, ne znam koliko je i dobro kontaktirati ih prije potpunog isteka ugovora, jer onda će znati da su 99% u igri samo oni od operatera.

Btw. Koji su sve kablovi u igri, zbog brzina neta mislim ? Optika mi nije dostupna. Još netko radi sa koaksijalnim kablovima od operatera ? Htio bih imati net bar oko 20Mbps, nisam siguran da bi to išlo preko telefonskih žica, probati cu provjeriti sa info sluzbama .

Citiraj:
Autor Europium Pregled postova
Sretno sa pronalaskom internet+tv+tel za manje od 189kn/mj cijeli ugovor. Javi kad pronađeš. Nadam se da nećeš za par mjeseci na forumu kukat o kvaliteti takve usluge.
Šta ti pričaš ?

Pod broj jedan, meni treba duo TV + Net, a pod broj dva, pročitaj zadnjih 30 strana ove poučne teme pa nauči i ti da su korisnici dobivali ugovore na trio paket za 135 kn, ili 120kn. Ne treba gledati njihove "promocije" po reklamama, to su cijene za budale

Zaljepio bi ja njima promociju tako da bi na naslovnicu bnet stranice stavio velikim slovima reklamčinu: "Zovite prodajne predstavnike ! " Sa brojevima mobitela svakog pojedinog iz svih gradova....razumijem politiku "uzmi korisnicima što više novca", ali praviti se glup i nevješt na moje pitanje sluzbi za korisnike o prodajnim predstavnicima i popustima je bolesno. Dvoje ili troje ih kao nije znalo o čemu ja to pričam...jedan me je iz sluzbe za korisnike pitao "gdje je takva cijena da idem i ja" ? Šteta što mu se nisam sjetio reći "Koji vas paket zanima ?" i ostalu proceduru....aj kako mrzim kada mi se laže i glumata....i onda čekam 3 minute drugu zensku da iz neke čarobne ladice izvuče tu neku bajnu promociju, samo za mene krasnog, mislim se ja, "biti ce od ove ponude nesto čim ju toliko treba cekati da ju izvuče, mora da je posebna ponuda" kad ona bubne 189kn ! "Molim?????" To je maksimalna moguca ponuda koja strši na svakoj reklami, nema veze s promocijom, to je propaganda. Naravno da sam spustio slusalicu 5 sekundi nakon sto sam čuo cifru te promocije nad promocijama....i ponavljam, gadi mi se laž i glumatanje, priznaj i daj čovjeku info koji trazi, očito znam cihene koje se mogu dobiti i ne zanimaju me vaše cifre

Zadnje izmijenjeno od: MadBoY. 05.04.2017. u 00:42.
Ari je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na