Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.07.2017., 14:39   #30271
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Lak Pregled postova
Cijeli August Cesarec je trenirao taekwondo, nema ko nema crni pojas na Ferenščici...cigići su u to vrijeme po ulici izvađali taekwondo udarce onako među sobom na suho, pogotovo zadnji kružni

Mislim da se danas kvart dosta smirio, 90-te su bile puno zanimljivije godine na Ferki, odmah me nostalgija hvata.

A Vekerica odnosno bivša birtija nekog ex boksača je ostala dan danas leglo alkića
Taj je imao i malo istočnije birtiju, pa je došao Rubelj, a šta je tamo danas uopće ne znam, valjda neki cigo vodi birtiju...

A inače ovaj zavoj gdje je naletio na stup je baš fora, tek dok uđeš u zavoj možeš vidjeti da li netko dolazi ili je već isto u zavoju u suprotnom smjeru.
Te ratne godine su bile svuda "zanimljive". Ali neki moji doživljaji nisu za ovaj forum, jel.....A bilo je i smijeha puno jasno.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2017., 14:47   #30272
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Uvijek su mi bili najjaci ti kvartovski stemeri, koji hodaju unaokolo u trenirkama, lagno poskakujuci...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.07.2017., 14:57   #30273
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2017., 15:10   #30274
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
Uvijek su mi bili najjaci ti kvartovski stemeri, koji hodaju unaokolo u trenirkama, lagno poskakujuci...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
uvijek se šokiram kad sam na GO pa ih vidim po bircevima u sred bijela dana (i ekipa koje je dobro zašla u srednje godine) u sred tjedna...trenirka, pivo....od kuda pare?
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2017., 15:17   #30275
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
640km domet, to je već fino, možeš i na nekakav put s tim.
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2017., 15:17   #30276
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
da, ja sam na borongaj išao u cesarić (ex maslarić) pa me zaobišao tekvando

je, dosta se smirio kako je to bilo prije... stalno neka akcija kako za male, tako i za odrasle

pa ex boksač je bio jedan od rubelja (kudžo) jelte isto frend naš... ma kaki cigo, bračni par sa volovčice, stara garda i to već godinama... jedna od rijetkih ono baš baš kvartovskih birtija.

taj zavoj mi je i nakon 30g katastrofa, pogotovo kada netko nadobudan dolazi iz drugog smjera.
Ma mislim na onaj objekt bliže školi cesarec, gdje je bio prije Rubelj.

https://www.google.hr/maps/@45.80296...2!8i6656?hl=hr

To je držao taj boksač, najprije prostor sadašnje vekerice, a onda je prešao u ovaj objekt kod škole, ili obrnuto, nisam siguran
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2017., 15:18   #30277
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
.......trenirka, pivo....od kuda pare?
Ustedili jer voze dizele

And irony continues....
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2017., 15:18   #30278
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Mislite li da će naftni lobiji dozvoliti masovniju proizvodnju (a time i povoljniju prodajnu cijenu) consumer auta na struju, jednom kad ih počnu raditi sa solidnim dometima? Bit će zanimljivo u budućnosti...
Zamisli neki kompakt ili srednju klasu koja ima solidni domet, slične performanse i košta kao današnji ekvivalenti s benzinskim motorom...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2017., 15:55   #30279
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Pa bice im tesko. No mislim da zadugo necemo imati masovna full-electric auta sa solidnim dometima...
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2017., 15:56   #30280
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Lak Pregled postova
Ma mislim na onaj objekt bliže školi cesarec, gdje je bio prije Rubelj.

https://www.google.hr/maps/@45.80296...2!8i6656?hl=hr

To je držao taj boksač, najprije prostor sadašnje vekerice, a onda je prešao u ovaj objekt kod škole, ili obrnuto, nisam siguran
da, on je držao do vekerice taj prostor, ali fakat nisam upoznat da je držao bivši rubelj ili sam smetnuo s uma, a i nije rubelj tamo bio nešto jako dugo.
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.07.2017., 15:59   #30281
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
postimage

dakle frajer je roko po cugi cijeli dan, izašao iz birtije tu na ovom kutu zgrade, roknuo babu u zavoju (obja vrata + pragovi) i odlučio da je najpametnije pobjeć po skliskoj cesti i uletio u stup u zavoju

sretno sa idućih godinu dana potencijalnih plaća
Najs
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2017., 16:03   #30282
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Pa bice im tesko. No mislim da zadugo necemo imati masovna full-electric auta sa solidnim dometima...
Misliš, problem je tehnološki a ne politički?
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2017., 16:12   #30283
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
da, on je držao do vekerice taj prostor, ali fakat nisam upoznat da je držao bivši rubelj ili sam smetnuo s uma, a i nije rubelj tamo bio nešto jako dugo.
Je, taj kafić se zvao jednako kao i onaj njegov prije vekerice i još je imao istu sliku boksača tj crtež na objektu. Ne sjećam se imena birtija njegovih.
No davno je to bilo
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2017., 16:25   #30284
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Misliš, problem je tehnološki a ne politički?
Mislim da je oboje.

Tehnoloski ce to oni rijesiti, naravno tu je najveci upitnik cijena. Ako takve komponente nisu jeftine, ili ce auti biti skupi ili proizvodjaci nece imati dovoljno velik profit. A od tog dvoje garant ovo prvo.

Sve i da tehnoloski rijese ima kocnicu u politici. Tako da mislim da bi oboje moglo kociti.

Elektricni auti se reklamiraju kao veoma ekoloski prihvatljivi, no to vrijedi samo za period eksploacije, sta je sa proizvodnjom? Ljudi to uglavnom previde.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2017., 16:34   #30285
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Joj nisam mogao duze od desetsekundi gledat od tog iritantnog "jony ive" tona i apple reklame.
Uzas
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2017., 16:41   #30286
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor Green_FanBoy Pregled postova
a naviknut sam na otvorene prozore (ne volim klimu)...
To svi govore koji gledaju kako ustediti,dobar izgovor zlata vrijedi


Poslano sa mog MediaPad T1 8.0 koristeći Tapatalk
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2017., 16:44   #30287
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Joj nisam mogao duze od desetsekundi gledat od tog iritantnog "jony ive" tona i apple reklame.
Uzas
Je, i meni se sere kad čujem taj način priče.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2017., 17:01   #30288
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Mislim da je oboje.

Tehnoloski ce to oni rijesiti, naravno tu je najveci upitnik cijena. Ako takve komponente nisu jeftine, ili ce auti biti skupi ili proizvodjaci nece imati dovoljno velik profit. A od tog dvoje garant ovo prvo.

Sve i da tehnoloski rijese ima kocnicu u politici. Tako da mislim da bi oboje moglo kociti.

Elektricni auti se reklamiraju kao veoma ekoloski prihvatljivi, no to vrijedi samo za period eksploacije, sta je sa proizvodnjom? Ljudi to uglavnom previde.
Da veliki proizvodaci hoce ulozit postenu lovu u razvoj nebi bilo nikakvih tehnoloskih problema. Interesi, politika i takve stvari su jedina kocnica po mom misljenju..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2017., 17:42   #30289
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Fuel cell vec postoji i kotrljaju se po cestama, ali su još uvijek dosta skupi. Negdje sam pročitao da će se Mercedes baciti u fuel cell vode s nekim novim brandom.

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2017., 19:16   #30290
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Nikakav fuel cell. Baterije i struja i to je to. To je buducnost.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2017., 19:21   #30291
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Trump ne priznaje ni globalno zagrijavanje tak da mislim da ce se to jos malo oduljit
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2017., 20:09   #30292
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Vidjet ćemo. Slijedeće godine navodno ako se tako ostvari, Mazda prva izlazi sa HCCI motorima, to bi bio veći iskorak naprijed za unutarnje izgaranje. Veći igrači se ne mogu odlučiti dal ići sa HCCI, strujom, hibridima ili nećim trećim ili idu na sve karte.

Što se tiče same struje, teorije zavjere na stranu od Trumpa do naftnih lobija, da bi to profunkcioniralo kako spada prvo će biti potrebno razviti odnosno izgraditi čitavu mrežu stanica za punjenje. Uz to, tu je naravno i tehnologija samih baterija koja mora ići naprijed.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2017., 22:49   #30293
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Molim da mi netko pojasni koje točno crijevo trebam naručiti. Golf 5 2004 1,9 tdi. Puklo mi je crijevo sustava hlađenja ispod tandem pumpe, na vozačevoj strani, ispod usisa zraka. Ono što ide pod 90 stupnjeva. Baš na tom mjestu je puklo pa smo odrezali 2 cm i spojili ponovo.
Koga god sam pitao, kaže da trebam naručiti original i da to crijevo dolazi u paru s još jednim. Jel zna netko od vas koje je to točno crijevo i koliko to košta oriđiđi?
Kontaktirat ću sutra remix, samo bi htio znati kako se crijevo zove (ako ima posebno ime) da ne moram vozit auto tamo.
Ako nema druge, skinut ću crijevo i odnijet im da vide.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6

Zadnje izmijenjeno od: D1viry. 03.07.2017. u 23:03.
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2017., 23:06   #30294
Juan
Premium
 
Juan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 286
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Molim da mi netko pojasni koje točno crijevo trebam naručiti. Golf 5 2004 1,9 tdi. Puklo mi je crijevo sustava hlađenja ispod tandem pumpe, na vozačevoj strani, ispod usisa zraka. Ono što ide pod 90 stupnjeva. Baš na tom mjestu je puklo pa smo odrezali 2 cm i spojili ponovo.
Koga god sam pitao, kaže da trebam naručiti original i da to crijevo dolazi u paru s još jednim. Jel zna netko od vas koje je to točno crijevo i koliko to košta oriđiđi?
Kontaktirat ću sutra remix, samo bi htio znati kako se crijevo zove (ako ima posebno ime) da ne moram vozit auto tamo.
Ako nema druge, skinut ću crijevo i odnijet im da vide.


https://parts.vw.com/a/Volkswagen_20...G/9276112.html

Pronađi koje na slici.
Treći stupac je kataloški broj.
Porsche na jankomiru ti je najpovoljniji.
Juan je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2017., 23:08   #30295
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Citiraj:
Autor Juan Pregled postova
https://parts.vw.com/a/Volkswagen_20...G/9276112.html

Pronađi koje na slici.
Treći stupac je kataloški broj.
Porsche na jankomiru ti je najpovoljniji.
Hvala.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2017., 09:25   #30296
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
EDIT: Kad sam već opalio post i fulao thread...

Baš čitam komentare vezano za G120, Skyactive atmosferac - sa forum.hr gdje je poseban thread za Mazdu 3 2014. Da ne prepisujem, ide quote:

Citiraj:
Frend je s Audija a3 1.2 tfsi i 105ks bio na probnoj voznji Mazde 3 g120 i totalno se razocarao ubrzanjima na niskim okretajima, jel moguce da joj toliko fali zraka na nizim okretajima u odnosu na male turbake?
Što se poklapa sa nečijim iskustvom ovdje (zaboravih tko je napisao da je isto isprobao taj G120 motor) da nije baš bio impresioniran s njime.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 04.07.2017. u 09:32.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2017., 09:46   #30297
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
, da bi to profunkcioniralo kako spada prvo će biti potrebno razviti odnosno izgraditi čitavu mrežu stanica za punjenje. Uz to, tu je naravno i tehnologija samih baterija koja mora ići naprijed.
Neki dan bio u westgateu i vidim na parkingu jedno 5-6 novih mjesta za punjenje.....

Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
EDIT: Kad sam već opalio post i fulao thread...

Baš čitam komentare vezano za G120, Skyactive atmosferac - sa forum.hr gdje je poseban thread za Mazdu 3 2014. Da ne prepisujem, ide quote:
Što se poklapa sa nečijim iskustvom ovdje (zaboravih tko je napisao da je isto isprobao taj G120 motor) da nije baš bio impresioniran s njime.
Svako ima svoj doživljaj. Mislim da bi meni 210Nm i oko 9sec do stotke bilo ok....
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2017., 09:59   #30298
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Neki dan bio u westgateu i vidim na parkingu jedno 5-6 novih mjesta za punjenje.....
Zanemarivo.

Kolegica s posla imala je priligu sjesti u Teslu, i iz razgovora s ekipom koja je išla na dalji put - kvaka je da uvijek moraš planirati put ovisno o tome gdje ti je stanica za punjenje. Sve je to fora, ali daaaaleko smo još od struje na cestama u nekim ozbiljnijim postocima.

Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Svako ima svoj doživljaj. Mislim da bi meni 210Nm i oko 9sec do stotke bilo ok....
Na papiru je jedno, u stvarnosti malo drugačije. Pitanje koliki je taj moment u stvarnosti jer i G165 i G120 razvijaju "istih" 210Nm. A G120 je zaključan tvornički.

Iz retrospektive vožnje sa starim 1,5l G100 motorom - ako ga nisi razvrtio na 4000, bilo je vraćaj u prvu brzinu za bilo koju ozbiljniju uzbrdicu. Na cestama u primorju i Dalmaciji imaš posla ko u priči sa stalnim šaltanjem i motorom koji se stalno dere.

Nisam vozio taj G120, ali mogu zamisliti kakav je dojam vožnje - adekvatan za razliku od G100, izuzev toga niš posebno. A i razmazio me ovaj CD150. Pred-prošli vikend u Rijeci na onim uzbrdicama nije se ni oznojio.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2017., 10:05   #30299
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Zanemarivo.

Kolegica s posla imala je priligu sjesti u Teslu, i iz razgovora s ekipom koja je išla na dalji put - kvaka je da uvijek moraš planirati put ovisno o tome gdje ti je stanica za punjenje. Sve je to fora, ali daaaaleko smo još od struje na cestama u nekim ozbiljnijim postocima.



Na papiru je jedno, u stvarnosti malo drugačije. Pitanje koliki je taj moment u stvarnosti jer i G165 i G120 razvijaju "istih" 210Nm. A G120 je zaključan tvornički.

Iz retrospektive vožnje sa starim 1,5l G100 motorom - ako ga nisi razvrtio na 4000, bilo je vraćaj u prvu brzinu za bilo koju ozbiljniju uzbrdicu. Na cestama u primorju i Dalmaciji imaš posla ko u priči sa stalnim šaltanjem i motorom koji se stalno dere.

Nisam vozio taj G120, ali mogu zamisliti kakav je dojam vožnje - adekvatan za razliku od G100, izuzev toga niš posebno. A i razmazio me ovaj CD150. Pred-prošli vikend u Rijeci na onim uzbrdicama nije se ni oznojio.
Gledaj G100 za tu težinu neadekvatan, to je jasno...G120 dovoljan. CD150 se može ganjati...To je jasno Ma može se ganjati i sa G120 (vozio se kao suvozač) ali onda je drugačiji režim šaltanja i kako ti kažeš motor se vrti više....meni je to fora..
ali na kraju cijele priče opet se vraćamo na to "svakom za njegove potrebe". Ko se vozi većinom po gradu, do posla i sl....ne vidim neku potrebu da se uzima motor za ganjanje. Tvoj dizelaš je idealan za otvorene ceste a sigurno i po gradu dobro vuče, pogotovo u nižim okretajima...to je odlika turbodizelaša (uz potrošnju). Najbitnije je da si ti zadovoljan s autom. Ja nisam baš mogao puno birati motore jel sam uzimao polovni (s ograničenim budžetom) ali i ovak sam dobro prošao.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2017., 10:09   #30300
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Jasno. No kad se zanemari dio vezan oko "ganjanja", ostaju slijedeće prednosti:

- veći komfor i.e. tiši rad motora
- ugodnija vožnja u 5. i 6. brzini
- ugodnija vožnja sa 4-5 putnika i prtljagom


Baš sam mjerio koliko mi treba do posla, odnosno koliku kilometražu radim do i natrag - 77km. Diesel FTW.


EDIT: Da se vozim primarno po gradu uzeo bi benzinca. Ako ništa drugo radi toga što bi me aktivna regeneracija DPF-a izluđivala dok pokušavam štedljivo voziti. Ako ništa drugo, barem (možda je i placebo dojam) bolje vuče dok to radi.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 04.07.2017. u 10:17.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na