Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute > Mining
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.06.2018., 02:40   #31
Uzi84
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 170
Ja imam jos jedno 20k tog smeca signatuma.
Scam projekt od pocetka al ko je mogo znati.
Na kraju kad je bio swap nisam se htio zamarat s tim jer je zilion "rata", a smatram da nije puno manje scam od signatuma.
Mozda nije klasicni scam, al realno ne vidim smisao projekta. I kad su pokretali straks, nisu imali cistu ideju neg ono, da spase sta se spasit da.
Jos me natiltalo sto su signatum swap rasturili na 72 rate, a oni sebi premajnali sve za "potrebe". Kad sam ih popljuvao oko toga poceli prodavat pricu kako to nema nista sa signatumom neg su oni kao dobrocinitelji koji zele pomoci signatum communityu.
Reko sta pricate nebuloze kad nebi imali sanse bilo sta pokrenit bez signatumovog communitya. Kao niko nema nista s tim, a sve devovi i leadership od signatuma izuzev lead deva koji je ispario s lovom.
Uglavnom, nisam se htio uopce cimat s tim. Steta para, al kao u svemu negdje dobis, negdje izgubis. Mozda se neko zajebe pa odradi pump i dump nekom prilikom.
Uzi84 je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2018., 11:10   #32
opat Držiha
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Citiraj:
Autor Uzi84 Pregled postova
Ja imam jos jedno 20k tog smeca signatuma.
Scam projekt od pocetka al ko je mogo znati.
Na kraju kad je bio swap nisam se htio zamarat s tim jer je zilion "rata", a smatram da nije puno manje scam od signatuma.
Mozda nije klasicni scam, al realno ne vidim smisao projekta. I kad su pokretali straks, nisu imali cistu ideju neg ono, da spase sta se spasit da.
Jos me natiltalo sto su signatum swap rasturili na 72 rate, a oni sebi premajnali sve za "potrebe". Kad sam ih popljuvao oko toga poceli prodavat pricu kako to nema nista sa signatumom neg su oni kao dobrocinitelji koji zele pomoci signatum communityu.
Reko sta pricate nebuloze kad nebi imali sanse bilo sta pokrenit bez signatumovog communitya. Kao niko nema nista s tim, a sve devovi i leadership od signatuma izuzev lead deva koji je ispario s lovom.
Uglavnom, nisam se htio uopce cimat s tim. Steta para, al kao u svemu negdje dobis, negdje izgubis. Mozda se neko zajebe pa odradi pump i dump nekom prilikom.
20k tog 'smeća' da si swappao sad bi vrijedilo 150-200 dolara. znam jer sam swappao duplo više

sad ti vrijedi ništa
opat Držiha je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2018., 11:57   #33
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor opat Držiha Pregled postova
20k tog 'smeća' da si swappao sad bi vrijedilo 150-200 dolara. znam jer sam swappao duplo više

sad ti vrijedi ništa
A tek da si prodao kad je bio $40, kad je bila navala zbog masternodea

A mogao je i meni prodat za 1 ETH
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2018., 12:05   #34
opat Držiha
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
A tek da si prodao kad je bio $40, kad je bila navala zbog masternodea

A mogao je i meni prodat za 1 ETH
plus, govorim o trenutnoj vrijednosti swappanih coinova koji bi mu stigli na adresu do sada (ne ukupnog swapa kroz 4 godine)

za 3 i pol godine moglo je vrijediti bar $1000-1500 sva skupa

još se ići svađati s teamom koji ti je omogućio bar neki povrat investicije...
opat Držiha je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2018., 02:54   #35
Uzi84
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 170
Slazem se. Sam sam sebi izbio nesto love iz dzepa.
Uzi84 je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na