Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.06.2008., 10:43   #1
Killer_99
Ubojito stvorenje
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Irland
Postovi: 97
FireFox Question

Postovani oprostite ako ponavljam pitanje ali jednostavno Trazilica mi nece raditi

Radi se o tome da mi nedavno Firefox otkazao poslusnost i divlja.
Nece mi otvarati sve internet stranice, nece mi se spojiti na gmail, reinstaliro sam firefox ( prvo obriso, onda restart, pa instalacija ).
Mislim da nije neka od gamadi jer sam danas sve skeniro sa Spybot S&D ( sa najnovijom verzijom s skinutim dodacima ), koristim NOD 32 ( legalna verzija, isto sve updetano ), isto mi se dogada i u IE ( ali njega nisam do danas niti isprobavo )

Pobriso sam sve cookies sa C&C Clenerom i nece opet, izbriso history, private data, pokusao s time da izbacuje slike, bez jave i sl piz..

Konfiguracija je navedena sa strane, a pristup na net imam preko mreze.
Mislim da nije fora u mrezi jer je do sad radila kako spada i nisam imao problema s njom te administrator ju redovito odrzava

I samo jos jedno podpitanjce e se moze firefox restartati da bude kao na pocetku? ( mozda glupo pitanje ali me znatizelja ubija )

Edit:
Samo jos da napomenem imam instalirane add-onove: Grease monkey, Foxgame i onaj dodatni izbornik za forum ( THNX Costa )
__________________
Im here to kill You
-----------------------------

Killer_99 je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2008., 19:50   #2
immortal
Kernel panic
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 522
Citiraj:
Autor Killer_99 Pregled postova
Postovani oprostite ako ponavljam pitanje ali jednostavno Trazilica mi nece raditi

Radi se o tome da mi nedavno Firefox otkazao poslusnost i divlja.
Nece mi otvarati sve internet stranice, nece mi se spojiti na gmail, reinstaliro sam firefox ( prvo obriso, onda restart, pa instalacija ).
Mislim da nije neka od gamadi jer sam danas sve skeniro sa Spybot S&D ( sa najnovijom verzijom s skinutim dodacima ), koristim NOD 32 ( legalna verzija, isto sve updetano ), isto mi se dogada i u IE ( ali njega nisam do danas niti isprobavo )

Pobriso sam sve cookies sa C&C Clenerom i nece opet, izbriso history, private data, pokusao s time da izbacuje slike, bez jave i sl piz..

Konfiguracija je navedena sa strane, a pristup na net imam preko mreze.
Mislim da nije fora u mrezi jer je do sad radila kako spada i nisam imao problema s njom te administrator ju redovito odrzava

I samo jos jedno podpitanjce e se moze firefox restartati da bude kao na pocetku? ( mozda glupo pitanje ali me znatizelja ubija )

Edit:
Samo jos da napomenem imam instalirane add-onove: Grease monkey, Foxgame i onaj dodatni izbornik za forum ( THNX Costa )
Pa ako je isti problem i s IE onda valjda nije problem u firefoxu nego u nečemu drugome...
A firefox možeš "vratiti na početak" ako obrišeš fajlove u svojemu profile folderu (u Documents and settings, valjda).
__________________
Keyboard error or no keyboard present
Press F1 to continue, DEL to enter SETUP
immortal je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.06.2008., 20:33   #3
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Mda, ako ti se dešava isto na IE i firefoxu odna definitivno nije stvar od browsera već do kompa ili mreže. Kakve je mreža? Spominješ admina, to je u firmi, na domeni i workgrup? Firewal, izlaziš van preko routera ili modema?
tor je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2008., 13:37   #4
Killer_99
Ubojito stvorenje
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Irland
Postovi: 97
Mreza je u firmi, spajam se preko routera, firewall je podesio admin tako da ga nebi diro.
Ali neznam na koju logiku danas sve radi normala .

Ali opet me zanima zake mi se to dogodilo? Mislim nema logike ko da ima svoj mozak to cudo
__________________
Im here to kill You
-----------------------------

Killer_99 je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2008., 19:41   #5
Berax0r
Registered User
 
Berax0r's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 623
Bilo je to isto i u našoj školi. Vada carnet nesta sjebo.
Berax0r je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2008., 21:28   #6
Killer_99
Ubojito stvorenje
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Irland
Postovi: 97
A onda izgleda da je u tome bila kvaka. Thnx na pomoci
__________________
Im here to kill You
-----------------------------

Killer_99 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na