Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.11.2017., 18:01   #9661
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
cinema home profil sa brightness 20,
popaljenim local dimmingom na high
enc. contrast, dimming i sve,
motion na clear, brightness na 55 i live color
cinema home koji mi je kao pure black spika.

Đizs,pa kaj ti radiš tom televizoru, ovo je već prava filozofija postala.
SAD stvarno vise ne znam što kupiti, ispod 10 000kn niš
ja sam zadnje podešavanje na samsung plazmi napravio 2010. godine... od tad samo volume...

šta reć sad? koju poruku posrati za ove nove i "napredne" TV sa onlajn fičurima??? jako me brine što kupiti ako plazma rikne. jer po ovim komentarima nijedan nije zadovoljavajuć...
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2017., 19:19   #9662
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
Ne treba potpuni mrak, "relativni" mrak takodjer je pogodan za plasme, oled i crt. Koliko ja mogu vidjeti kod sebe, npr kada spojim crt monitor na komp i kad upalim blank screen saver u potpunom mraku ekran ne isijava nikakvu svjetlost tj potpuno se stopi sa okolinom-vrijedi za kvalitetne crt modele. Realno niti oled ne moze dalje od toga.
Tako je, ali OLED zato i danju izgleda dobro, tj crna ne bude isprana kao CRT i plazma. CRT-a je dovoljno vidjeti ugasenog da vidis do koje mjere je ispran od ambi svijetla. To rangira od dosta do uzasno puno. Plazma je slicna, samo kako kazes, i u mraku isijava svjetlo. Ja sa VA FALD nemam prituzbi na crnu u bilo kojim uvjetima, jedina mana je taj vidljivi kut.

Citiraj:
Autor smirnoff Pregled postova
ja sam zadnje podešavanje na samsung plazmi napravio 2010. godine... od tad samo volume...

šta reć sad? koju poruku posrati za ove nove i "napredne" TV sa onlajn fičurima??? jako me brine što kupiti ako plazma rikne. jer po ovim komentarima nijedan nije zadovoljavajuć...
Po forumskim komentarima ni tvoja plazma u svoje vrijeme vjerojatno nije bila "zadovoljavajuca". Ne postoji nikakav razlog zasto bi morao imati toliko profila kao kolega. 99% ljudi koristi samo jedan, kao i u stara dobra vremena.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2017., 21:14   #9663
Vade_Darther
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: BiH
Postovi: 138
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
Ne treba potpuni mrak, "relativni" mrak takodjer je pogodan za plasme, oled i crt. Koliko ja mogu vidjeti kod sebe, npr kada spojim crt monitor na komp i kad upalim blank screen saver u potpunom mraku ekran ne isijava nikakvu svjetlost tj potpuno se stopi sa okolinom-vrijedi za kvalitetne crt modele. Realno niti oled ne moze dalje od toga. Eventalni problem kod nekih crt-a u takvoj situaciji je gamma tj kad ga nariktas da ima apsolutnu crnu imas takodjer i black crush. Moguc je takodjer i halo efekt.
Plasma u istoj situaciji pokazuje svjetlost.
Za lcd je pravilo koliko je dobar toliko manje mu ambi svjetla treba da bi pokazao dobru crnu. Skroz losim lcd-ima ne pomaze nikakvo svejtlo.
Ovaj samsung 40mu6402 je poprilicno dobar sa crnom. Pocne posustajat tek kada je cijeli kadar u nekakvoj sjeni ili polumraku pa na dalje. Glavni nedostatak samija je vidljivi kut tj nije crna. Prikaz boja je generalno dobar ali bi vise volio da su blize dell ips monitoru u2515h kaj imam
Darkijas malo mi nejasna ova tvoja fotka. Ovo u prvom planu bi trebao biti Samsung TV a ovo u drugom planu Dell monitor? Sad meni nije jasno kako je moguce da je crna ovako crna na Dell monitoru koji ima IPS panel i zasto nema IPS glow-a jer je to uobicajeno kada se tamne scene gledaju iz kuta na IPS panelu? Jel to neka premium klasa monitora, o cemu se ovdje radi jer ovakvo nesto na IPS panelu ja jos nisam vidio?

Zadnje izmijenjeno od: Vade_Darther. 17.11.2017. u 23:25.
Vade_Darther je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2017., 22:24   #9664
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Izgleda kao CRT vs VA, tamna scena u mraku pod kutem. Dakle scenarij da LCD izgleda najgore moguce.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2017., 22:42   #9665
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 892
Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
Grundig je made in Turkey kao i Toshiba uostalom
Nacin na koji su zalemljeni ionako otuzni dijelovi u tom smecu izgleda kao da su lemila djeca predskolskog uzrasta.
Pokazuje se ozbiljnost,ali Grundig ionako ne cilja na zahtjevne kupce jer zahtjevni kupac se drzi dalje od tog turskog poluproizvoda.
Jel to misliš na sve serije?
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2017., 22:47   #9666
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Rista je u pravu.
Evo na ovoj fotki je na oba super crna i iz kuta
Dakako, dell monitor ima losiju crnu nego samsung, ali nije da nema nekih svojih prednosti.

Zadnje izmijenjeno od: darkijas. 24.12.2019. u 19:13.
darkijas je online   Reply With Quote
Staro 17.11.2017., 22:57   #9667
Vade_Darther
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: BiH
Postovi: 138
Ah, OK. Mogao si nekada uporediti i fotografisati crnu na IPS monitoru i na VA televizoru, da znaju ostali o cemu se prica kada se spominje ta razlika. BTW. kada radis poredjenja nikada nemoj ostavljati potpuno jednobojnu crnu boju na LED televizorima jer ce se skroz iskljuciti pozadinsko osvjetljenje i onda ti to nije relevantno mjerilo.

Zadnje izmijenjeno od: Vade_Darther. 17.11.2017. u 23:07.
Vade_Darther je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2017., 22:58   #9668
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,539
Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
Nije bas. Malo san istrazia, ova G verzija se proizvodi i prodaje u Njemackoj,na amazonu,mediamarktu itd,i kazu da ima bolje/probranije panele. I novija je verzija OS, i bolji zvuk.
Ugl narucena.
Pa cemo da vidimo.
Sve se proizvodi u Turskoj. Imaju istu verziju OS i iste zvučnike, jedino ovo za panele možda drži vodu mada ne vjerujem.
Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
Grundig je made in Turkey kao i Toshiba uostalom
Nacin na koji su zalemljeni ionako otuzni dijelovi u tom smecu izgleda kao da su lemila djeca predskolskog uzrasta.
Pokazuje se ozbiljnost,ali Grundig ionako ne cilja na zahtjevne kupce jer zahtjevni kupac se drzi dalje od tog turskog poluproizvoda.
Da je poluproizvod baš se i ne bih složio, a i da su ga lemila djeca ne bih baš rekao jer sve izgleda čisto pristojno.

U svakom slučaju bih radije gledao Grundig nego neki OEM kineski/Vestelov tv sa drugom naljepnicom.
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2017., 23:10   #9669
lappptop
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 15
Citiraj:
Autor lappptop Pregled postova
Sony KD49XE8077SAEP LINK
ili
Philips 49PUS6412 LINK
ili
nešto drugo?

Primjena: gledanje Netflixa u najvećoj kvaliteti
Molim vas pomoć dok ne procuri crni vikend! Pls
lappptop je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2017., 23:15   #9670
Vade_Darther
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: BiH
Postovi: 138
Citiraj:
Autor lappptop Pregled postova
Molim vas pomoć dok ne procuri crni vikend! Pls
I jedan i drugi su sa IPS panelom, znaci odlican kut gledanja ali los kontrast i crna boja. Ja bih ovdje bez dvojbe izabrao Sony iz dva razloga. Prvi je sto Philips vise nije nizozemska tvrtka nego kineska i kontrola kvaliteta im nije najbolja. Drugi je sto opcenito TV serije 8 od Sonyja mora biti puno bolji od TVa Serije 6 Philipsa.
Vade_Darther je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2017., 23:32   #9671
Oldie
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Split
Postovi: 90
Ne znam jesam li napravio nešto što se ne radi na IPS Sony XE7005, ali uključivanjem prilagodbe crne boje na visoko i uključivanjem izoštravanja kontrasta slike na visoko u naprednim postavkama pod Slika- Općenito- Prilagođeno, postigao sam sasvim dobru crnu.
Oldie je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2017., 23:59   #9672
Vade_Darther
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: BiH
Postovi: 138
I dobio si ogroman black crush, pola detalja u tamnim scenama neces vidjeti. Nabavi bias light.
Vade_Darther je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2017., 00:21   #9673
Oldie
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Split
Postovi: 90
Citiraj:
Autor Vade_Darther Pregled postova
I dobio si ogroman black crush, pola detalja u tamnim scenama neces vidjeti. Nabavi bias light.

Možda bi se to dogodilo na VA, ali na IPS je samo lijek za tamno sivu, detalji su tu, slika najbolja do sada, i na srednje je već zadovoljavajuće. Usput, slika je i iz kornera ista. Jedino mi je žao što nisam uzeo veću dijagonalu, mislio sam da će biti preveliko, ali sada vidim da nije, pa možda to ispravim narednih 10-tak dana, a možda i ne. Najbolje je istrpit godinu-dvije do pada cijene OLED TV-a.
UHD HDR na Netflix je odlično, tu se vidi koliko kvaliteta materijala utiče i na crnu i ostale boje, naše tv emitiranje 576i/25Hz je pogubno za kvalitetu prikaza.
Oldie je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2017., 00:32   #9674
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Kvaliteta videomatreijala moze utjecat na sve osim na crnu.
darkijas je online   Reply With Quote
Staro 18.11.2017., 00:41   #9675
Vade_Darther
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: BiH
Postovi: 138
Citiraj:
Autor Oldie Pregled postova
Možda bi se to dogodilo na VA, ali na IPS je samo lijek za tamno sivu, detalji su tu, slika najbolja do sada, i na srednje je već zadovoljavajuće. Usput, slika je i iz kornera ista. Jedino mi je žao što nisam uzeo veću dijagonalu, mislio sam da će biti preveliko, ali sada vidim da nije, pa možda to ispravim narednih 10-tak dana, a možda i ne. Najbolje je istrpit godinu-dvije do pada cijene OLED TV-a.
UHD HDR na Netflix je odlično, tu se vidi koliko kvaliteta materijala utiče i na crnu i ostale boje, naše tv emitiranje 576i/25Hz je pogubno za kvalitetu prikaza.
Nema to veze sa vrstom panela, kada ti je ukljucen dinamicki kontrast ili kako to Sony zove Izostravanje kontrasta slike i globalno zatamnjenje ili kako to Sony zove korekcija crne boje ti automatski dobijas black crush, nevezano da li je IPS, VA ili TN panel.
Vade_Darther je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2017., 01:29   #9676
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
Evo na ovoj fotki je na oba super crna i iz kuta
Izgleda sivo/zelenkasto na CRT-u :P

A manje kvalitetan CRT bi pak bio siv kao okvir od Samsunga
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2017., 02:14   #9677
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Salu na stranu sammy je dobar. U podruciju slike vise svjetline posteno tuce ovog debelog starca tj lcd tada bolje barata sa raznim gradacijama i nijansama. Starac pak pokazuje zube sa vidljivim kutom, crnom kada na ekranu nema vecih izboja svjetlosti pogotovo te detaljnoscu sc signala,pogotovo kad se prikazuju filmovi
darkijas je online   Reply With Quote
Staro 18.11.2017., 11:45   #9678
Jabbar
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6
Molim malu pomoć

Sony KD49XE8077SAEP ili LG UHD 49UJ634V koji tv odabrati.
Nisam stručnjak ali su mi ta dva modela zapela za oko. Ako netko ima neki bolji
prijedlog opcije su otvorene. Hvala Vam najljepša unaprijed.
Jabbar je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2017., 12:24   #9679
Jabbar
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6
Citiraj:
Autor Jabbar Pregled postova
Sony KD49XE8077SAEP ili LG UHD 49UJ634V koji tv odabrati.
Nisam stručnjak ali su mi ta dva modela zapela za oko. Ako netko ima neki bolji
prijedlog opcije su otvorene. Hvala Vam najljepša unaprijed.
Možda nešto sa VA panelom .... ne gledam tv iz kuteva????
I isprike zbog ponavljanja posta .... kliknuo sam quote umjesto edit.
Jabbar je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2017., 12:39   #9680
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,160
Imao sam Sony XE8096 (ista kao 8005 i 8077) kući i TV je zbilja, zbilja dobar osim u potpunom mraku. Upscaling, gladak pokret bez soap opera efekta i juddera, odlične boje, android radi kako treba, sve je tu osim crne koja je u potpunom mraku pomalo siva. Ako ne znate što gledati, možda se i ne primjeti U mojim uvjetima je to bio dealbreaker.

Dakle god nabave tih IPS panela gledati u kakvom okruženju ih gledate. U dnevnoj sobi sa dnevnim svijetlom ili upaljenim osvjetljenjem prednost VA panela u crnoj i nije tolika pa možda i nema potrebe trošiti više. Jedino je u potpunom mraku baš tolika da nije lako prijeći preko nje.

Uspoređivao sam, sa istom snimkom, samsung 6172 (mislim, samsung 61 sigurno), grundig serije 8 i Sony 7005 u dućanu. Sony je sa svojim prednostima koje sam gore napisao sve pomeo i to je utjecalo na moju odluku. Crnu u mraku sam vidio tek kući i zato sam mijenjao 8096 za 9005 i sad sam sasvim zadovoljan.

Ne zaboravite da je Triluminous tehnologija koju ima Sony zapravo isti vrag kao QLED koji Samsung ove godine toliko reklamira.
Odinarius je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2017., 13:04   #9681
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 892
Citiraj:
Autor Jabbar Pregled postova
Sony KD49XE8077SAEP ili LG UHD 49UJ634V koji tv odabrati.
Nisam stručnjak ali su mi ta dva modela zapela za oko. Ako netko ima neki bolji
prijedlog opcije su otvorene. Hvala Vam najljepša unaprijed.
Ta dva televizora nisu u istom rangu (razlika cca 2000kn).

LG u tom rangu ima ovaj model: LG 49UB820V
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2017., 13:30   #9682
Jabbar
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6
Citiraj:
Autor Jabbar Pregled postova
Sony KD49XE8077SAEP ili LG UHD 49UJ634V koji tv odabrati.
Nisam stručnjak ali su mi ta dva modela zapela za oko. Ako netko ima neki bolji
prijedlog opcije su otvorene. Hvala Vam najljepša unaprijed.
Stvar je u tome da je Sony snižen na 6000 kn ovaj vikend što je cca 1000 kn manje nego redovba cijena .... Sad imam plazmu ali je na izdisaju, preko 10 godina traje. A kao sto svi kazete ...ne kupuje se tv svake godine. Znaci da li postoji do cca 6000 kn nesto bolje od tog Sonija. Hvala gospodi u prethodnim postovina na informacijama.
Jabbar je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2017., 13:57   #9683
crusher
Premium
Moj komp
 
crusher's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 159
razmisli i o sony serija 70xx, za te novce dobiješ 55 a razlika u slici gotovo da i nema pošto su 70xx/80xx i 85xx sve IPS paneli. Tek je serija 90xx VA. https://www.elipso.hr/audio__video/t...D55XD7005BAEP/
crusher je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2017., 14:10   #9684
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Evo u sport modu, stream tekma. Crna kao kruh dobra, bez bez dodatnih opcija. I slika super također, 720 upscale je predobar.
P.S. black crush je pod određenim uvjetima i samo u određenim scenama nužno zlo, ako se želi jako dobra crna boja na LED tehnologiji. Tko želi i jedno i drugo, OLED je rješenje, no onda se opet plače da se nema dovoljno svjetline itd... nikad ne valja
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	45DB5819-8078-4F7A-9934-ED7E6D21951B.jpg‎
Views:	180
Size:	740.4 kB
ID:	18800  

Zadnje izmijenjeno od: burmuz. 18.11.2017. u 14:44.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2017., 14:44   #9685
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,160
85 je VA panel na xe seriji, za 2017.
Odinarius je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2017., 15:53   #9686
Jabbar
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6
Još samo jedan savjet molim. Što mislite o Samsungu??? Čitam da oni imaju VA panele. I ako je to istina da li uzeti samsung sa VA panelom ili soni 8xxx serije sa IPS .Naravno da je i cijena oko 6000 kn. Znam da sam dosadan ali ponavljam da sam totalna neznalica pa molim pomoc. Hvala
Jabbar je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2017., 16:35   #9687
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Tko želi i jedno i drugo, OLED je rješenje, no onda se opet plače da se nema dovoljno svjetline itd... nikad ne valja
Jedna od boljki OLEDa je bas black crush zbog loseg prikaza near black detalja.

@Jabbar Ako ne gledas iz kuta, VA ti je vjerojatno bolja opcija. Pogotovo ako gledas filmove u zatamnjenoj prostoriji.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2017., 23:48   #9688
ssarik
Terror Absolut!
Moj komp
 
ssarik's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Earth
Postovi: 802
Molim mišljenje

Mene zanima koja je točno razlika između ova dva modela osim boje kućišta:

https://www.nabava.net/televizori__2...-led__43516711

https://www.nabava.net/televizori__2...-led__44236911

Uzeo bih kroz par dana možda jedan od navedenih modela, eventualno 43'' ako procjenim da mi je 49'' previše (bio bih udaljen 280cm od TV-a).

TV bi služio prvenstveno za standardni TV program preko kabelske (koaksijalac) te gledanje serija i filmova sa sticka, dodatno za: Netflix, YT, možda nekad povezati s nekom konzolom ali to neće biti u skorije vrijeme.

Prva opcija mi je zapravo ovo:

https://www.nabava.net/televizori__2...-led__42331371

Htio bih potrošiti do max 4500kn, ali ako Sony vrijedi tih 500kn više odlučio bih se na njega.

Nisam naletio na ništa s VA panelom u tom cjenovnom rangu osim ovog TCL-a:

https://www.nabava.net/televizori__2...-led__51395371

TV bi gledao s max još jednom osobom u isto vrijeme, tako da mi kut gledanja nije previše bitan, što se tiče zvuka mogu spojiti vanjske Geniusove zvučnike tako da mi ni kvaliteta zvuka na TV-u nije odviše faktor.

Svakako bih htio responzivnost, jednostavno sučelje i provjeren TV sa što manje anomalija. Dulja garancija je plus.

Hvala na pomoći drugovi!
ssarik je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2017., 17:38   #9689
Black_Dragon
Premium
 
Black_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 247
Pozdrav ekipa,

Kupujem ovih dana Sony 55XE9005 pa me zanima koristite li više profila ili jedan. Recimo namjestio bi profil za filmove (1080p), sport (hd kanali), gaming (ps4 pro) i ostalo (sd sadržaj).

Pronašao sam na YT: https://www.youtube.com/watch?v=FFsRJ3EU8Dg

Nije da nevjerujem ekipi sa AV foruma ali bi htio čuti i vaše mišljenje. Do sada sam imao Panasonic plazmu i bilo mi je lako za namjestiti. Koliko vidim, na ovom Sony-u ima puno više toga pa donekle i zbunjuje, što i kako. Gledam uglavnom u "mraku" (vjerojatno se razlikuju postavke u suprotnom).
Black_Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2017., 17:58   #9690
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Ova slika je mozda dobar primjer zbog čega crt televizori imaju bolju sliku sd signela u odnosu na nove tanke ekrane. Naime slika na crt-u je puno bogatija detaljima u odnosu na bistru, čistu i manje detaljnu sliku sd signala sto je moze pokazat konkretno samsung 40mu6402 a slična je stvar sa drugim lcd ili plasma televizorima. dakako prelaskom na hd, stvari se mijenjaju u korist taknog ekrana.
Pstoji razlika u bojama tj na crt-u je hladnija slika a samsung hladnije od prikazanog ne moze. Slika na lcd-i je nesto bolje izfokusirana jer foticu je uvjek lakse preslikati sliku sa lcd-a jer nema obljeska od stakla (kao sto se vidi na prijevodu slke kod crt uredjaja)

Zadnje izmijenjeno od: darkijas. 24.12.2019. u 19:13.
darkijas je online   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na