Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 17.02.2017., 00:10   #3631
Jus_us
Premium
 
Jus_us's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 91
Citiraj:
Autor Black_Dragon Pregled postova
Nisam mogao izdržati pa sam instalirao Kodi i sve ove popularnije addone na mobitel.

Player koji sam naručio po zadnjoj informaciji (tracking broju) je 24/01 bio u UK-u.

Sve u principu radi jako dobro, da ne idem previše u detalje Naletio sam na Ace Stream pa me zanima koristi li ih netko ovdje i koliko je stvar sigurna. Valjda su se prije godinu i više dana neki žalili da je to malware program i sl. S druge strane, mnogi ga hvale. Nakon instalacije, svi streamovi se otvaraju bez problema i kvaliteta je puno bolja nego što se to inače može pronaći. Skenirao sam mobitel sa nekoliko antivirus programa i nije mi ništa našao.
Koristim ja acestream vec koju godinu za gledanje tekmi, bolje od toga stvarno nema ako zelis naravno free pogledat tekmu u hd rezi. Meni radi perfektno i nikad nemam problema, tekma ide glatko...gledalo se prije preko razno raznih addona tipa castway gdje je bilo acestream linkova, danas se gleda preko pro sporta addona preko reddita i koristim jos sportsdevil koji je nedavno updejtan i ima acestream linkove. Iako imam i iptv listu od nedavno, acestream ipak daje kvalitetniju sliku i definitivno je bolji, iptv ponekad zna stekat i zajebavat, ali acestream stvarno ide bez problema.
Jus_us je offline  
Staro 17.02.2017., 00:33   #3632
Black_Dragon
Premium
 
Black_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 247
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
jeftino, a kvalitetno ne postoji
U međuvremenu sam posložio addone, izbrisao smeće koje malo radi malo ne i sad sam pokriven sa jedno 10-ak vrhunskih addona. Nema što nema i više od toga mi ne treba. Ljudi plaćaju ponekad i te iptv liste ali ti kanali svakako znaju štekat, smrzavat se, radit buffering i sl. Hoću reći da i kad se plati nešto ne garantira "premium" servis. Kad je free, ne smiješ se puno žalit

Citiraj:
Autor Jus_us Pregled postova
Koristim ja acestream vec koju godinu za gledanje tekmi...
Znaju i oni ponekad zezat ali u 90% slučajeva 720p/1080p prijenosi, bez greške

U zadnje vrijeme mi na arena vision kanalima (ace stream) ima tona ali nema slike. Srećom, ima toliko izvora da i nije neki problem.

Preporuka i za NJM-Soccer, ima odličnih streamova nogometa.

Zadnje izmijenjeno od: Black_Dragon. 17.02.2017. u 00:41.
Black_Dragon je offline  
Staro 17.02.2017., 00:42   #3633
Jus_us
Premium
 
Jus_us's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 91
Meni iskreno acestream nikad ne zeza niti imam problema sa njime, radi perfektno, sve ovisi gdje gledas streamove. Sto se tice Arene vision ...nekad su bili dobri ali vise nisu. Pretezito gledam Eng kanale i rade super. Sto se tice iptv programa, to je manje vise macak u vreci , probao ih jako puno i ima ih mozda svega par komada koji se isplate uzet i koji rade bez greske, naravno oni i kostaju nesto vise.
Jus_us je offline  
Staro 17.02.2017., 00:49   #3634
Black_Dragon
Premium
 
Black_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 247
Ajde kad si tu da te usput pitam. Kako gledaš preko reddita streamove.
Black_Dragon je offline  
Staro 17.02.2017., 00:56   #3635
Jus_us
Premium
 
Jus_us's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 91
Instaliraj si pro sport addon, udjes u njega i vidjet ces my subreddits, udjes u subreddits i odes na add new subreddit, napises soccerstreams i lupis ok. Kad bude neka tekma budes vidio linkove od acestreama.

Edit: možeš si staviti i za nba ako gledas, nbastreams ili koji god sport da gledas ima na redditu posebno za svaki sport.
Jus_us je offline  
Staro 17.02.2017., 01:04   #3636
Black_Dragon
Premium
 
Black_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 247
Hvala ti, probam malo kasnije iako jedva gledam na oči

Edit: Skužio sam da imam taj addon ali ga uopće (pored drugih) nisam koristio. Dodao sam subreddite nogometa i košarke

Zadnje izmijenjeno od: Black_Dragon. 17.02.2017. u 01:16.
Black_Dragon je offline  
Staro 17.02.2017., 09:41   #3637
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
jel moze netko nabrzaka ukazati na solidan android player na njuski koji radi sa kodijem, da mijenja frekvencije i da ima android 5.0 najmanje. trebao bi ga danas ubost za frenda...

Citiraj:
Autor Black_Dragon Pregled postova
U međuvremenu sam posložio addone, izbrisao smeće koje malo radi malo ne i sad sam pokriven sa jedno 10-ak vrhunskih addona. Nema što nema i više od toga mi ne treba. Ljudi plaćaju ponekad i te iptv liste ali ti kanali svakako znaju štekat, smrzavat se, radit buffering i sl. Hoću reći da i kad se plati nešto ne garantira "premium" servis. Kad je free, ne smiješ se puno žalit
ja placam 7.5 funti smashtv iptv. domaci kanali me ne zanimaju previse, a ovdje ima sve zivo i jako dobro radi na simple iptv clientu. isto tako imaju i svoj android app.

Zadnje izmijenjeno od: vorda22. 17.02.2017. u 09:47.
 
Staro 17.02.2017., 10:18   #3638
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,250
Citiraj:
Autor Jus_us Pregled postova

Na LibreELECU Nexbox A95X S905x radi ON/OFF sa daljenskim koji dolazi uz box. Na verziji Nexbox A95X S905 ne možeš upaliti LibreELEC sa daljenskim, to su znači dve različite verzije, prva s905X dolazi sa Androidom 6, druga verzija S905 dolazi sa Androidom 5.1. Ovo što pričaju na LibreELEC forumu se odnosi znači na S905 verziju boxa.
Onak.. Kupio dva a95x, b7n modeli, ocito je nutra s905x kad oba dosla s android 6 gore. Android on/off (suspend) radi. Libreelec 7.0 ili 8.0 beta, jok. Ugasis i ne svjetli crveno nego doslovce power off napravi. Nije da ti ne vjerujem ali daj mi objasni kak ti svog palis gasis a ja ne mogu i kazem kszaq il kak se developer zove tvrdi da je to ok. Ili daj link do libreeleca koji koristis, mozda je neki drugi
johnsmith je offline  
Staro 17.02.2017., 10:31   #3639
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
jel ima netko u zg za prodat nexbox a95x?
 
Staro 17.02.2017., 11:57   #3640
CROXXX69
KAVA.hr
 
CROXXX69's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: zg
Postovi: 367
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
jel ima netko u zg za prodat nexbox a95x?
Pa imas na njuskalu koliko hoces.
Samo sto je zalosno sto na aliexpressu dodje nekih 30dollara (oko 220kn), a ovdje prodaju po 500kn


EDIT:
Cujem da je ovaj Pi2 / Pi3 najbolji (sto se cijene tice) nacin za kodi i slicno...
CROXXX69 je offline  
Staro 17.02.2017., 12:27   #3641
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
meni treba za par aplikacija u androidu + kodi. nasao sam za 400kn

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Staro 17.02.2017., 12:34   #3642
Black_Dragon
Premium
 
Black_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 247
Ako je 2gb/16Gb uzimaj. Prije toga provjera uređaja (po mogućnosti).

Alternativa je gearbest. Paket stigne u roku 2 tjedna.
Black_Dragon je offline  
Staro 17.02.2017., 13:10   #3643
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Black_Dragon Pregled postova
Ako je 2gb/16Gb uzimaj. Prije toga provjera uređaja (po mogućnosti).

Alternativa je gearbest. Paket stigne u roku 2 tjedna.
ma nije, 1/8 je naravno. treba mi dosta hitno jer idem na put sutra.
zasto mislis da treba provjera? kaj ima laznjaka? bitno je da je 905x ne?

kaj znaci ovo B7N?
 
Staro 17.02.2017., 13:13   #3644
Black_Dragon
Premium
 
Black_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 247
Na provjeru sam mislio da se uvjeriš da radi. Što se lažnjaka ovdje tiče, sumnjam, iako je sve moguće. Nisam znao da ti treba tako hitno.
Black_Dragon je offline