Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.10.2015., 18:38   #4831
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Aha to, ja sam mislio maknut će ftth i metnut HFC
Da pa to bi bilo skroz logično,ne
Sigurno ce razmotrit tvoj post cim ga vide .. ubrzo ocekuj prelazak na modernu HFC tehnologiju
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2015., 19:13   #4832
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor viper Pregled postova
Da pa to bi bilo skroz logično,ne
Sigurno ce razmotrit tvoj post cim ga vide .. ubrzo ocekuj prelazak na modernu HFC tehnologiju
Skroz
mako se od te HFC nadam se više nikad.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.10.2015., 09:02   #4833
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
I evo već su počele te migracije i sranja i amis-ov risiver albis 8080 je počeo zajebavat. Interesantno je šta imam dva risivera, ali samo na ovom jednom mi se svaki dan se zablokira kanal i ne možeš ništa sa daljinskim, makar mu signal dolazi jednostavno ne reagira i jedino šta pomaže je reboot iliti izvuć ga iz struje i ukopčat. Kaže mi tehničar "migracija traje već 2-3 dana imali smo već dosta poziva u vezi ovog kad će završit to vam ne mogu reć tako da ovo je zasad jedino riješenje reboot uređaja". Predivno sad svaki dan ću morat izvlačit sranje iz struje i čekat 5 minuta da se boota. Vip je već počeo ubijat lagano amis izgleda sa tom svojom migracijom moš mislit šta migriraju namjerno ovo rade da ekipa popizdi i ode na vip/b.net koja đubrad i smradovi.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 13.10.2015. u 09:07.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2015., 09:07   #4834
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,477
Je ti bar ljepsa slika? Navodno iptv sada ide direktno iz B neta, sto se tice teorije zavjere ne bi bas rekao da je to tako. Jednostavno su nesposobni, jer ionako 1.12 Amis sluzeno postaje Vip. I kako su najavili sirit ce se dalje koaksijalcem.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2015., 09:08   #4835
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Je ti bar ljepsa slika? Navodno iptv sada ide direktno iz B neta, sto se tice teorije zavjere ne bi bas rekao da je to tako. Jednostavno su nesposobni, jer ionako 1.12 Amis sluzeno postaje Vip. I kako su najavili sirit ce se dalje koaksijalcem.
ide direktno my ass i dalje amisov stream onaj katastrofalni, a i amis nema iste kanale ko i b.net, ali ovi koje imaju isti su ko i prije nema promjene.


P.S
Bio neki dan u Avenue Mallu u vip-u isti televizor ko i moj doslovno isti model i sve spojen na njihov risiver gledam sliku sa pol metra e kako čista slika čoeče već sam zaboravio kolko imam ovo sranje od amisa kako izgleda čista slika.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2015., 09:10   #4836
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,477
Nema ko odrzavati pola tehnicara je vec otislo od Irske do Amazona.
Onda valjda pripremaju prebacivanje, cuo sam da ce to biti u desetom, pa eto strpi se i imat ces istu sliku kao i oni.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2015., 09:12   #4837
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Nema ko odrzavati pola tehnicara je vec otislo od Irske do Amazona.
Onda valjda pripremaju prebacivanje, cuo sam da ce to biti u desetom, pa eto strpi se i imat ces istu sliku kao i oni.
Isti sliku na svim kanalima ili na samo ovim koje ima vip/b.net, a ovi od amisa koji jesu će ostat kakvi jesu il ?
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2015., 09:14   #4838
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,477
Vipa nema oni su za mobilne mreze, ovo sto se dogada radi sve ekipa iz Bneta zato se koaksijalac i forsira do besvjesti, za njih je optika sf. A tcom optika je gpon to je po kvaliteti izmedu Amisove optike i Bnet kabela. Sad ako imas zivahne susjede mogao bi imati usporenja jer se 2.5/1.25gbita dijeli na 64 korisnika.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”

Zadnje izmijenjeno od: Bono. 13.10.2015. u 09:19.
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2015., 09:16   #4839
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Vipa nema oni su za mobilne mreze, ovo sto se dogada radi sve ekipa iz Bneta zato se koaksijalac i forsira do besvjesti, za njih je optika sf.
Aha ma vip/b.net/amis isti đavo

Meni ovo ide preko lan-a direktno, zato ne kužim kako će onda bit ista slika kad njima ide signal preko koaksijalca, a preko lana ostatak stvari.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2015., 09:27   #4840
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,477
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Aha ma vip/b.net/amis isti đavo

Meni ovo ide preko lan-a direktno, zato ne kužim kako će onda bit ista slika kad njima ide signal preko koaksijalca, a preko lana ostatak stvari.
Ne bih se bas slozio, prvom prilikom kad krenu problemi ja cu se vratiti na mrsku T-com optiku jer su oni daleko profesionalniji od Vipa. Bio sam prije na Bnetu i naslusao sam se gluposti za dva zivota. Mrzim klosarske firme koje shapaju promet i ogranicavanju promet, nekad davno je to T-com radio, ali eto vise nema limita na optici dok ovi iz VIPa/bneta umjesto da zakupe jos linkova se bave tim metodama.

Sto se tice TV-a trebali bi imati visi bitrate i malo visu rezoluciju na SD kanalima, s time je i bolja slika.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”

Zadnje izmijenjeno od: Bono. 13.10.2015. u 09:33.
Bono je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.10.2015., 09:43   #4841
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Ne bih se bas slozio, prvom prilikom kad krenu problemi ja cu se vratiti na mrsku T-com optiku jer su oni daleko profesionalniji od Vipa. Bio sam prije na Bnetu i naslusao sam se gluposti za dva zivota. Mrzim klosarske firme koje shapaju promet i ogranicavanju promet, nekad davno je to T-com radio, ali eto vise nema limita na optici dok ovi iz VIPa/bneta umjesto da zakupe jos linkova se bave tim metodama.

Sto se tice TV-a trebali bi imati visi bitrate i malo visu rezoluciju na SD kanalima, s time je i bolja slika.
S čim se ne bi složio ?? Pa ja kažem isto ako će bit nekih većih problema otići ću na t-scum kolko god mi nisu bili dragi kao moj prvi davni provajder, samo ako će naravno provest optiku jer pacjenti u novom zagrebu još uvijek nemaju optiku nevjerovatno ili to samo u mojem kvartu, ne znam.

To očekujem već dugo. Baš me zanima da li će se to odnosit na samo iste kanale koje imaju međusobno ili i ostale koje b.net nema.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2015., 09:50   #4842
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,477
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
S čim se ne bi složio ?? Pa ja kažem isto ako će bit nekih većih problema otići ću na t-scum kolko god mi nisu bili dragi kao moj prvi davni provajder, samo ako će naravno provest optiku jer pacjenti u novom zagrebu još uvijek nemaju optiku nevjerovatno ili to samo u mojem kvartu, ne znam.

To očekujem već dugo. Baš me zanima da li će se to odnosit na samo iste kanale koje imaju međusobno ili i ostale koje b.net nema.
S time da je Amis isti kao Bnet/VIP, da mi ne dolazi racun od Amisa ne bi ni znao na kojem sam operateru jer sam ih od 2004e 2 puta u zivotu zvao, problema u tom razdoblju je bilo cca 5 puta.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2015., 10:16   #4843
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
S time da je Amis isti kao Bnet/VIP, da mi ne dolazi racun od Amisa ne bi ni znao na kojem sam operateru jer sam ih od 2004e 2 puta u zivotu zvao, problema u tom razdoblju je bilo cca 5 puta.
Ma mislio sam sad je to sve isto kad su ih kupili naravno još uvijek je ok dok mi ugovor traje i onima kojima traje što se amisa tiče, ali postat će sve isto s vremenom i cjenovno i po kvaliteti najvjerovatnije pa će bit isti đavo.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2015., 10:21   #4844
MasterX
do you speak it?
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: ::1
Postovi: 1,625
ako ce vip/bnet forsirati coax, u zgradama gdje je dostupna amis optika, znaci li to da moram hitno uvesti amis optiku prije (1.12.2015.) nego sto sve ode u qrac?

Citao sam da je Amis jedan od rijetkih providera uopce, koji postavi odredjen broj optickih vlakana (u prosjeku par hiljada niti po svakom kvartu) tj. da svaki korisnik ima svoju opticku nit, sto kod T-coma nije slucaj

teoretski (samo teoretski) Amis bi mogao svakom korisniku na optici mogao isporuciti gigabit, 10 gigabita ili vece brzine, jedini limit su media-konverteri

kvaliteta Amis-ove opticke mreze je za svaku pohvalu i respect, nadam se da vip to nece razje*at, ali po njihovim prehodnim poslovnim potezima/odlukama skloniji sam ocekivati ovo drugo
__________________
Drinking Rum before 10am makes you a Pirate, not an Alcoholic.
MasterX je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2015., 19:50   #4845
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Sve sto si naveo stoji .
Ja bih se ipak požurio na tvojem mjestu. Svašta je moguce u nadolazecim mjesecima
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2015., 12:43   #4846
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Opet danas stb reciver ne radi , ja zovem ah treba ga iskljucit pa ikljucit pa jbg, reko sta ne obavijestite ljude da imate problem i radite upgrade ahhh, jednom mjesecnom palim taj stb i ne radi mi bzvz
  Reply With Quote
Staro 16.10.2015., 17:31   #4847
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,477
Da imaju problema, integracija u vip ne tece glatko.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2015., 20:38   #4848
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Čuj nije meni problem ovo šta on svaki dan zašteka al doslovno svaki i drugi mi se danas isto zblesiro. Ali ako će na kraju kad to riješe kao šta si reko slika bit ko na vip-u/b.netovoj telki ovo mi uopće onda ne smeta. Jer ovo mi je užas slika mislim ukucaš u google hrt 1 stream bolja mi je slika na bilo kojem skoro streamu od ovog šta imam trenutno na amis tv-u. E da i softver na albisu je ono blago rečeno katastrofa ko i sam 8080 albis.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2015., 14:36   #4849
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Izgleda da mi se risiveri već jedno tjedan dana nisu smrzli ako se ne varam, znači integrirali su se valjda, 10-i mjesec je pri kraju ali od bolje slike baš ništa... to neka opet dezinformacija bila.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2015., 01:18   #4850
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Evo ako koga zanimaju uvjeti koji stupaju na snagu 1.12.

http://www.amis.hr/uvjeti_koristenja_amis_usluge/
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2015., 13:54   #4851
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Ma daj samo da im dam jos podatak kad serem, jos da malo izduram i cao, ko da s nasom potpisujes ugovor
  Reply With Quote
Staro 09.11.2015., 16:06   #4852
divacic
Premium
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 317
Zvali su me iz Amis-a (kod kojih imam net i telefon) i ponudili prelazak na B.Net:

  • Neograničen internet promet brzine od 21/3,75 do 30/7,50 Mbps
  • Bežični wlan modem/ router s 4 portswitchem
  • jednu telefonsku liniju s jednim brojem
  • Obračun poziva po sekundi
  • Neograničeno telefoniranje prema fiksnim nacionalnim mrežama i prema Vip i Tomato mobilnim korisnicima uz naknadu za uspostavu poziva 0,20 kn
  • Prikaz broja pozivatelja
  • Detaljan ispis poziva
  • Zadržavanje postojećeg broja ili novi telefonski broj bez čekanja i naplate
Mjesečna naknada Super+ 2D (internet + telefon) paketa iznosi 199,00 kn mjesečno.
Prelaskom na Super+ 2D (internet+telefon) paket, uz promotivnu ponudu Svemoguća misija 2, prvih šest mjeseci mjesečna naknada usluge iznosi 79kn mjesečno uz ugovor na 24 mjeseca.

Dodatno smo za Vas smo pripremili i posebnu ponudu s dodatnim popustom na mjesečnu naknadu paketa:

  • Popust od 30,00 kn mjesečno na mjesečnu naknadu Super+ 2D (internet+telefon) paketa tijekom 24 mjeseca. Popust se primjenjuje i tijekom trajanja redovne promocije prvih 6 mjeseci (prvih šest mjeseci mjesečna naknada usluge iznosi 49kn, ostalih 18 mjeseci 169 kn).
Ukoliko prihvatite našu ponudu za B.net usluge dodatno dobivate i voucher s popustom na mobilni uređaj uz Vip Bez granica+ mobilne tarife koji je moguće iskoristiti na svim Vip prodajnim mjestima:
  • Bez granica S+ - 100,00 kn
  • Bez granica M+ - 140,00 kn
  • Bez granica L+ - 200,00 kn
  • Bez granica XL+ - 300,00 kn
  • Bez granica XXL+ - 400,00 kn

Da li je netko dobio nešto slično i razmišlja li o prelasku?
(Napominjem da sam zadovoljan Amis-ovom uslugom, ali ovdje su veće brzine, pa me zanima da li je tako i u praksi)
divacic je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2015., 16:12   #4853
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Loše, bnet inace ima opciju 12mj u pol cijene a ostatak 200kn za ovo sto si naveo. A sa prodajnim predstavnikom bimogao dobiti i vecu brzinu
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2015., 16:31   #4854
divacic
Premium
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 317
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Loše, bnet inace ima opciju 12mj u pol cijene a ostatak 200kn za ovo sto si naveo. A sa prodajnim predstavnikom bimogao dobiti i vecu brzinu
Ali nije li 12 mjeseci u pol cijene, a godinu dana (ostatak) 200, skuplje nego 6 mjeseci 50kn, a ostatak 170?

Po prvom je 3600kn za 24 mjeseca, a po drugom 3360.


Zapravo me više zanima isplati li se prelaziti na bnet? Trenutno imam cca 13mbit-a download na amisu i "flat" telefon i plaćam oko 180kn mjesečno.

- Da li mi moraju bušiti zidove da provedu koaksijalac? (imam provedeno do ulaznih vrata na stubištu)
- Kakva je kvaliteta routera koju dobijam od Bneta za 2u1 uslugu (ima li gigabitne portove)?
- Ako ne, mogu li staviti router u bridge, pa da gore nakačim svoj?
divacic je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2015., 08:51   #4855
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,477
Bila bi ovo jedino dobra ponuda kad bi Bnet/VIP uzeo od Amisa linkove prema Internetu, Amis sa svojih 25000 korisnika ima skoro iste linkove ko ova zidovska bagra, zato i ogranicavaju korisnike po prometu.

- Vrlo vjerojatno ti moraju uci u stan s kabelom, znaci trebaju ti busiti
- Ne znam sta sad dijele ali Cisco koji su prije davali im nije neka sreca, naravno da nemaju gbit portove
- Za bridge ne znam
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2015., 09:02   #4856
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Bila bi ovo jedino dobra ponuda kad bi Bnet/VIP uzeo od Amisa linkove prema Internetu, Amis sa svojih 25000 korisnika ima skoro iste linkove ko ova zidovska bagra, zato i ogranicavaju korisnike po prometu.

- Vrlo vjerojatno ti moraju uci u stan s kabelom, znaci trebaju ti busiti
- Ne znam sta sad dijele ali Cisco koji su prije davali im nije neka sreca, naravno da nemaju gbit portove
- Za bridge ne znam
Imam i koaksijalc od Bneta već 12 godina i bakar od Tšrota i optiku od Amisa i ostajem pri Amisu jer 1500 min u EU fiksne i pokretne mreže ipak vrijedi više nego sve ostalo a i veza 100/100 nije za bacit. A TV isto ko i kod svih drugih, a Mobia TV je besplatan za pretplatnike 3u1 paketa, a 25% popusta nije također za bacit kroz 8 mjeseci u 2 godine.

Tako da se ne premišljam već 8 godina kod koga ću bit. Samo bojim se da je dolaskom VIP za vlasnika vrlo brzo nestati svega toga dobroga kod Amisa.

Ipak osjećaj kada se zove telefonom u EU i kada ne strahuješ od cijene razgovora i koliko ćeš čekati na sugovornika da te spoji i koliko će trajat razgovor predstavlja civilizacijsku prekretnicu u odnosu na sve ostale davatelje usliga u RH! A također da ne razmišljam jel to fiksna ili pokretna mreža u koju zovem.

U zadnje vrijeme stalno mi na vrata zvonickaju iz raznih telekoma od šrota do inih ostalih i kada ih upitam dali nude to što sada imam kod Amisa na optici u paketu 3u1 samo zašute, poklope se ušima i odu.

Inače sada imaju novu foru da šalju mlade i zgodne cure, tako da se ja ništa ne bunim kada pozvone, malo pročavrljamo možda padne i koja kava, a za prodaju može i što šta drugo ako ide, a po onoj nije dobio tko nije pito!

Ima i ona poštar uvijek zvoni dva puta, a telekom zgodne cure obavezno tri!

Zadnji puta bile u paru iz Tšrota pa moš birat oš livu ili desnu tarifu, a ja bi radije obje ako može!

Zadnje izmijenjeno od: sakomako. 10.11.2015. u 09:28.
sakomako je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2015., 09:06   #4857
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,477
Citiraj:
Autor sakomako Pregled postova
Imam i koaksijalc od Bneta već 12 godina i bakar od Tšrota i optiku od Amisa i ostajem pri Amisu jer 1500 min u EU fiksne i pokretne mreže ipak vrijedi više nego sve ostalo a i veza 100/100 nije za bacit. A TV isto ko i kod svih drugih, a Mobia TV je besplatan za pretplatnike 3u1 paketa, a 25% popusta nije također za bacit kroz 8 mjeseci u 2 godine.

Tako da se ne premišljam već 8 godina kod koga ću bit. Samo bojim se da je dolaskom VIP za vlasnika vrlo brzo nestati svega toga dobroga kod Amisa.
Ja isto ostajem na Amisu do daljnjega, ali vrlo lako je moguce da ce usluga otici prema dolje. Kao i ovo sad kako idu krasti korisnike Amisu da bi si netko iz Bneta nabildao proviziju. Steta sto nemam sliku, ali u CIX-u najveci odron od opreme je upravo od Bneta, imaju losiju opremu neki mali operateri s prihodima od par miliona kuna.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2015., 19:27   #4858
divacic
Premium
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 317
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Bila bi ovo jedino dobra ponuda kad bi Bnet/VIP uzeo od Amisa linkove prema Internetu, Amis sa svojih 25000 korisnika ima skoro iste linkove ko ova zidovska bagra, zato i ogranicavaju korisnike po prometu.

- Vrlo vjerojatno ti moraju uci u stan s kabelom, znaci trebaju ti busiti
- Ne znam sta sad dijele ali Cisco koji su prije davali im nije neka sreca, naravno da nemaju gbit portove
- Za bridge ne znam
Drugim riječima, ovih BNetovih do 30 mbita je sporije od Amisovih 13Mbita?
Moram priznati da sa amisovom brzinom nikad nisam imao problema, tj, uvijek je bila deklarirana, ali ovdje bi za manje novce dobio veću brzinu, zato me privuklo.

Ovo s bušenjem mi je tlaka, da bi došli do mjesta gdje bi stavio router moraju izbušiti cijeli stan, a to ne bih. A i ovaj bridge je uvjet, ako nema gigabitnih portova.

Niš, čekam optiku... Ako ikad bude.

Samo da vip ne razbuca amis.
divacic je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2015., 19:31   #4859
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor divacic Pregled postova
Drugim riječima, ovih BNetovih do 30 mbita je sporije od Amisovih 13Mbita?
Moram priznati da sa amisovom brzinom nikad nisam imao problema, tj, uvijek je bila deklarirana, ali ovdje bi za manje novce dobio veću brzinu, zato me privuklo.

Ovo s bušenjem mi je tlaka, da bi došli do mjesta gdje bi stavio router moraju izbušiti cijeli stan, a to ne bih. A i ovaj bridge je uvjet, ako nema gigabitnih portova.

Niš, čekam optiku... Ako ikad bude.

Samo da vip ne razbuca amis.
Neće više ulagat u optiku netko je već od insajdera to spomenuo, kom su provukli provukli su, samo coax sad šibaju. A jedino ako ti t-com optiku ne provede zato ih cimaj svako malo kad će pa možda i požure
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2015., 20:26   #4860
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Neće više ulagat u optiku netko je već od insajdera to spomenuo, kom su provukli provukli su, samo coax sad šibaju. A jedino ako ti t-com optiku ne provede zato ih cimaj svako malo kad će pa možda i požure
Ako ostane tako skočit će mi cijena stana, bakar, coax i optika sve na jednom mjestu!
sakomako je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na