Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.10.2009., 14:26   #241
vedran031
Premium
Moj komp
 
vedran031's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 541
kužim, a nista morat cu kupit jos jedan usb kabl od 2m jer mi je komp ispod stola
vedran031 je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2009., 14:35   #242
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Citiraj:
Autor Matth€w Pregled postova
Imam problem.

Do prije dva dana mi se počelo dešavat sljedeće. Modem SE555.

Zablinka ADSL lampica 2-3 puta i opet nastavi svijetliti normalno kao da se ništa nije desilo, ali od tog trenutka više net ne radi, pojavi mi se dole Limited or no conectivity i to je to, moram ga ručno resetirat u CP-u, i onda radi 6-10 minuta, pa opet tako. Ponekad zna odraditi u komadu normalno, ako je u CP-u postavljeno always on, iako zna mu se i ovak zalomiti da se isto navedeno gore dogoditi i na tom načinu spajanja. Na maunalnoj konekciji se svakih 6-10 minuta to dogodi. Jel to do modema ili njih? Brijem da rikava modem. :/
Bumpal sam opet tu pošto je ovaj gore upit bio zadnji post na prethodnoj stranici, pa se neće vidjeti - a.k.a. ljudima se neće dat ići na tu prethodnu stranicu čitati, ergo - neće vidjet moj problem.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.10.2009., 15:13   #243
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Danas me zvala zenska da mi je istekao ugovor pa mi ponudila da produzim ugovor pa sam si uzeo onaj HDD od 250.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2009., 22:41   #244
crocro25
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 589
Citiraj:
Autor Matth€w Pregled postova
Bumpal sam opet tu pošto je ovaj gore upit bio zadnji post na prethodnoj stranici, pa se neće vidjeti - a.k.a. ljudima se neće dat ići na tu prethodnu stranicu čitati, ergo - neće vidjet moj problem.
isti slucaj i kod mene,dosla 2 tehnicara 3-4 puta i briju kako su instalacije lose,rekao MHM MHM, cekam jios malo i ako ne daju novi modem , necu vise placat adsl pa nek se hebu
crocro25 je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2009., 01:12   #245
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Ma loše instalcije my ass, nova kuća stara 4 godine, stari mi građevinar radio nam kuću, tako da nije ofrlje radjeno sigurno, nikad problema s ničim!
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2009., 10:47   #246
media_plejer
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zg
Postovi: 114
Kakva im je sad ovo fora? To sad na svakom koraku prikazuju na User t-com stranicama za provjeru prometa.

https://moj.t-com.hr/gateway/privateregistration.myt

jel se tu mora registrirati il u čem je štos?


I još sam skužio da mi je opala brzina na 1mbps wtf?!?!?
media_plejer je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2009., 23:22   #247
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
jel ima tko kakvu informaciju oce li konacno krenuti sa kakvom boljom ponudom tehnike za produljenje ugovora, nek sto je sada ak se to moze uopce nazvati ponudom ?
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2009., 23:54   #248
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2009., 09:03   #249
klimama
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 41
Riječ je o tzv. socijalnom paketu koji je T-Com kao davatelj usluga fiksne telefonije sa značajnijom tržišnom snagom bio dužan ponuditi. Paket "Super 30" u sklopu mjesečne naknade nema uključeni mjesečni promet (dakle 30 kuna se ne može potrošiti za telefoniranje), dok su ostale cijene i uvjeti iste kao i u paketu HALO Super 60.

Taj paket mogu zatražiti korisnici, vlasnici telefonskih linija, koji primaju stalnu socijalnu pomoć.

Ako korisnik izgubi pravo na socijalnu pomoć ili na T-Comov zahtjev ne dostavi na uvid odgovarajući dokument o svom statusu, tarifni paket će mu se automatski promijeniti na Halo Super 60.
klimama je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2009., 00:00   #250
media_plejer
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zg
Postovi: 114
Ja ne vjerujem kaj se to događa, jel se mogu nadat da će se uskoro sve samo vratiti u normalu il da počnenem zvat korisničku?!

media_plejer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.10.2009., 19:38   #251
FATALNI_CEVAP
Registered User
 
FATALNI_CEVAP's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: osijek
Postovi: 15
ovo je katastrofa. u zadnjih par dana non stop mi izbacuje internet svakih par sekundi i jako steka a odem na repair i kaze da je u redu sve.

sve je u redu sigurno samo izgleda T com opet nesto izvodi, i nakon restarta ruter i kompa opet je isto. wlan na ruteru je disable. neznam koji je uzrok ovoga
eo speedtest konacno ucito.
dali ima jos neko slicnih problema


sad je dobro kako zna bit.
FATALNI_CEVAP je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2009., 21:22   #252
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
Citiraj:
Autor Matth€w Pregled postova
Bumpal sam opet tu pošto je ovaj gore upit bio zadnji post na prethodnoj stranici, pa se neće vidjeti - a.k.a. ljudima se neće dat ići na tu prethodnu stranicu čitati, ergo - neće vidjet moj problem.
kakve su to nebuloze, ako ti puca lokalna mreza - problem je lokalni. kakve to veze ima s dsl signalom i t-comom?
zamjeni router i sve 5.

Citiraj:
Autor FATALNI_CEVAP Pregled postova
ovo je katastrofa. u zadnjih par dana non stop mi izbacuje internet svakih par sekundi i jako steka a odem na repair i kaze da je u redu sve.

sve je u redu sigurno samo izgleda T com opet nesto izvodi, i nakon restarta ruter i kompa opet je isto. wlan na ruteru je disable. neznam koji je uzrok ovoga
eo speedtest konacno ucito.
dali ima jos neko slicnih problema


sad je dobro kako zna bit.
zovi odmah SZK. reci da imash problema s brzinom, napravite mjerenje na t-com.hr i prijavi se smetnja. nemash sto razbijat glavu
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2009., 21:53   #253
FATALNI_CEVAP
Registered User
 
FATALNI_CEVAP's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: osijek
Postovi: 15
eo sada npr. radi normalno a svaki dan 1 ili 2 put u trajanju od 1 sat bude katastrofa pa neznam zbog cega je. al sutra opet oko 7-8 kad mi bude zvat cu ih
FATALNI_CEVAP je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2009., 22:28   #254
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Citiraj:
Autor DaNiJ3L Pregled postova
kakve su to nebuloze, ako ti puca lokalna mreza - problem je lokalni. kakve to veze ima s dsl signalom i t-comom?
zamjeni router i sve 5.
Nisu nebuloze, jer recimo sad već 5 dana nemam ama baš nikakvih problema. Nisam opće rekao da mi puca lokalna mreža, nego da mi ADSL (dakle ima veze s T-Comom i ADSL-om) lampica zablinka par puta i nakon toga mi piše Limited or no conectivity i vrijeme konekcije unutar modema stane kao da ga je netko disconecto.

Čemu opće takav stav? Nemože se normalno odgovoriti na normalno postavljeno pitanje?
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2009., 22:32   #255
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
Citiraj:
Autor Matth€w Pregled postova
Nisu nebuloze, jer recimo sad već 5 dana nemam ama baš nikakvih problema. Nisam opće rekao da mi puca lokalna mreža, nego da mi ADSL (dakle ima veze s T-Comom i ADSL-om) lampica zablinka par puta i nakon toga mi piše Limited or no conectivity i vrijeme konekcije unutar modema stane kao da ga je netko disconecto.

Čemu opće takav stav? Nemože se normalno odgovoriti na normalno postavljeno pitanje?
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2009., 22:45   #256
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Ne razumijem što hoćeš reći s tim. Meni ti to isto pojavi/piše/zgleda (onaj uskličnik) kad ju (vezu) svojevoljno disc u ruteru.



Uglavnom, da rezimiram, nije do rutera.

Zadnje izmijenjeno od: Matth€w. 08.10.2009. u 23:13.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2009., 15:59   #257
media_plejer
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zg
Postovi: 114
Citiraj:
Autor media_plejer Pregled postova
Ja ne vjerujem kaj se to događa, jel se mogu nadat da će se uskoro sve samo vratiti u normalu il da počnenem zvat korisničku?!


Svaka čast T-Com-u i njihovoj SZK, kad još i ovo zbrojim pozitivna iskustva uvelike nadmašuju sitne negativnosti i cijenu.

media_plejer je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2009., 19:03   #258
Viperus
Premium
Moj komp
 
Viperus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 729
Nitko me nemože pingati, mislim da je problem u t-comovom firewallu. Logiram se u korisničke stranice t-coma, anti spam filter mogu disableati, ali ne i firewall, šta god ja stisnuo (bez zaštite, osnovna, preporučena), koliko god puta resetirao, u naslovnoj stranici mi piše da je uključen (stoji ona zelena kvačica) i nemože me nitko pingati. A ne rade ni servisi tipa remote desktop koji su incoming connection, već samo outgoing. Any ideas?
Viperus je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2009., 20:51   #259
walbandon
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Valbandon-blizu Pule
Postovi: 972
da..ja vec tjedan dana na 2 mbita...jer mi je cijeli 9 mj pucala ful veza...i, kao, sad su spustili na 2, i stabilna je...sranje...a, kako to da mi prije onda par mj nije pucala ...nesto su zasrali, prikopcali opet brdo korisnika novih bez da pojacaju, tj, naprave novu centralu nesto blize....a, ja bi digao i placao i najvecu brzinu, da mi je dostupna...smradovi
__________________
C I C E.... TRGOVAC 1 , 2 ,
walbandon je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2009., 21:01   #260
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Evo meni već par dana puna brzina samo na njihovom testu. Sve drugo ko da kroz pekmez surfam, 2 mbita je top...
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je online   Reply With Quote
Staro 13.10.2009., 16:41   #261
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Pozz ekipi,jel ko uspio pogledat stanje potrošenog prometa na korisničkim stranicama?pošto su sve "preuredili" išao sam pod moj t com dodavanje usluga internet račun,upisal sam user i pass i neće mi prihvatit javi mi:
Greška kod dodavanja računa:
Upisani korisnički podaci su neispravni.
Mislim WTF....Normalno sam se prije po "starom"spajal prek svoje lozinke i sad ne prihvaća...Kak je kod vas situacija?tnx
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2009., 17:27   #262
TomRi
Can You Hear Me? 142.8 dB
Moj komp
 
TomRi's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb, Kvatrić
Postovi: 2,068
user.t-com.hr i sve radi OK.
a ovo što si ti probao preko 'Moj Tcom' je vjerojatno za telefonski račun,
pa ti zato ni ne radi user i pass od interneta...
__________________
Danas je teško biti budala, prevelika je konkurencija...

Water cooled PC
Moj najveci MOD

Novi hobby: RC model + HD kamera
TomRi je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2009., 17:36   #263
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
https://user.t-com.hr/registracija_poruka_adsl.php
na to sam kliknul i izbaci me na ovaj link...wtf...
Max adsl ispis spajanja
TomRi kak je kod tebe situacija?
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2009., 10:51   #264
walbandon
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Valbandon-blizu Pule
Postovi: 972
sad su to prebacili na moj.t-com.hr ... ni ja si nisam mogao ledat, i nikako da ih nazovem...a preksinoc sam kod nekog drugog uspio to vidjet..sad cu ic probat..
__________________
C I C E.... TRGOVAC 1 , 2 ,
walbandon je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2009., 20:35   #265
corsa
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 295
>ispis spajanja) glasi : https://moj.t-com.hr/gateway/privateregistration.myt i radi bez problema ,samo što me ljuti da trebam opet se regat po neznam koji put i to me jako živcira,a k tome neznam, kome sam ja to dužan davat osobne podatke preko interneta a sa svrhom samo jednom ,to je da vidim ispis spajanja za tekuči mjesec ?!
Mislim da je ovo krajnje neozbiljno od T-com-a ,kad vidimo da je sve više kojekakvih pishing stranica
koje služe upravo tome da prikupe od nekog neke osobne podatke,recimo za(krađu identiteta ili možda od nekih krim radnji)

Izvinjavam se na ovako dugačkom postu ,ali jako sam ljut,pa Vas molim da me shvatite i kažete svoje mišljenje o toj T-com-ovoj odluci.
-->
Istina da su nešt sprčkali i sad se nemože pogledat ispis spajanja na klasičan način.
No mene zanima,zašto ljudi koji znaju o čem je riječ u pojedinoj temi vole toliko filozofirati , a tako je jednostavno dati odgovor , ako ga znaju.

Reci trebaš otiči pr. ...(user.t-com.hr/registracija_poruka_adsl.php) registirati se ,logirati ili što već....

Radije rabe riječi ,ti neznaš,ti si mutav ili radi ali ja ti neću reči kako jer želim glumiti frajera kojega svi traže na ovom forumu,da se pohvalim nekim svojim susjedima s mojom popularnošću na ovom forumu.

Sory !Ova kritika se ne odnosi na one prave korisnike ovog foruma (kojih ima puno) .

Odgovor :
Stranica na kojoj se treba registrirati da bi ušli uopče u rubliku "Moji računi >>pa Internet -->>ispis spajanja) glasi : https://moj.t-com.hr/gateway/privateregistration.myt i radi bez problema ,samo što me ljuti da trebam opet se regat po neznam koji put i to me jako živcira,a k tome neznam, kome sam ja to dužan davat osobne podatke preko interneta a sa svrhom samo jednom ,to je da vidim ispis spajanja za tekuči mjesec ?!
Mislim da je ovo krajnje neozbiljno od T-com-a ,kad vidimo da je sve više kojekakvih pishing stranica
koje služe upravo tome da prikupe od nekog neke osobne podatke,recimo za(krađu identiteta ili možda od nekih krim radnji)

Izvinjavam se na ovako dugačkom postu ,ali jako sam ljut,pa Vas molim da me shvatite i kažete svoje mišljenje o toj T-com-ovoj odluci.

Zadnje izmijenjeno od: corsa. 14.10.2009. u 21:20.
corsa je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2009., 16:40   #266
rokoko
In Rainbows
Moj komp
 
rokoko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 705
smijesan je ovaj moj t-com. upisem user i pw prebaci me na daljnju registraciju,upisem podatke kaze da je vec zauzeto,upisem neki drugi nece, i tako unedogled. i nikako se nemogu registrirat
__________________
"Success can only be achieved with a kind of pioneer spirit and repeated use of three tools: failure, introspection and courage." - Soichiro Honda
rokoko je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2009., 19:01   #267
TROOPER007
Propali User
Moj komp
 
TROOPER007's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 221
ja se uspio prijaviti i registrirati ali uzasno sporo se ucitava stranica.Jel tako i kod drugih?
TROOPER007 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2009., 19:14   #268
Arsenal-fan
Mallosi
Moj komp
 
Arsenal-fan's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 336
Citiraj:
Autor TROOPER007 Pregled postova
ja se uspio prijaviti i registrirati ali uzasno sporo se ucitava stranica.Jel tako i kod drugih?
-da tako je i kod mene!
Arsenal-fan je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2009., 20:15   #269
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Ovo ej kaos zivi, nemogu na korisnnicke stranice, krepaje mi net svakih 5 minuta, pa mi s enejavljaju nikako u sluzbi za korisnike. Mislim d abudem presao na iskon duo, ali se bojim da to nije isto..jer je iskon pod t komu.

neznam...
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2009., 21:44   #270
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Haha, pale su im moj.t-com.hr stranice, cijeli dan su bile spore, teta sa SZK govori da stalno padaju, a nisam ni mogo narucit flat...

Smijesno.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na