Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.04.2015., 23:47   #31
Valley7
Banned
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: qsd
Postovi: 567
Pa sam si odgovorio...

Ako ti je hdd pretrpan onda će sve trajati duže... A ovisi to i o njegom kapacitetu i brzini...

Najbolje je sistemsku C: particiju imati što manju (ali da joj NE manjka slobodnog prostora) i samo staviti najnužnije stvari (aplikacije) na nju... Za ovo ostalo napraviš dodatne particije prema potrebi i tamo sve trpaš.

Na taj način ne samo da će ti sustav lakše "disati" nego će podaci na drugim particijama najnormalnije ostati u slučaju reinstaliranja/formatiranja...

sretno.
Valley7 je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2015., 23:56   #32
tommyboy
Registered User
 
tommyboy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: zagreb
Postovi: 28
I kada sam koristio avg je bio pretrpan pa je scan cijelog pc-a trajao sat i pol, a ne 10 sati kao sa avastom
tommyboy je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2015., 20:15   #33
tommyboy
Registered User
 
tommyboy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: zagreb
Postovi: 28
otkako sam izbrisao avg i instalirao avast usporilo mi se ucitavanje stranice.
Znaci kada kliknem na onaj refresh button, traje mi puno duze da se stranica ucita nego prije kada sam imao avg. Kada kliknem na firefox ikonu i cekam da mi se pojavi stranica
pojavi mi se ovaj natpis-firefox seems slow to start,
klikno sam na learn how to speed it up i onda refresh firefox i nije se nista promijenilo , pa je pisalo ako se nikaj ne promijeni da restartam pc i nakon restarta mi je sad malo bolje ali cini mi se da i dalje nije kao prije .
Mozda treba vremena .
Oslobodio sam 25 gb prostora i nakon toga se nikaj nije promijenilo.
Nista ne skidam i izbrisao sam sve addons i znate i sami iz gore navedenog da sam skeniro cijeli komp(i sa avast,addwcleaner,malwarebites, sve je ok) .
Da napomenem da je i sa int.explorer browser isto.
Jos me zanima otkako sam napravio gore navedene promjene da mi se na svakoj stranici onaj oglas za cookies pojavi na koji kliknem slazem se , pa me zanima kaj da nariktam da mi se ti oglasi za cookies ne pojavljuju vise
tommyboy je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na