Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.04.2008., 19:54   #31
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
iskreno zivo mi se fucka oce to proc ili ne.nazvali me wandalom ili skolskim andelcicem.
idem se zabawit i prowest lijepo jedan skolski dan
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2008., 20:02   #32
Scorpius
Premium
Moj komp
 
Scorpius's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 393
11. Sustav po kojemu gimnazijalci i učenici iz tehničkih i strukovnih škola
nakon položene državne mature imaju istu priliku za upis na bilo koji
fakultet (ako uzmemo da će fakulteti priznavati maturu kao jedino mjerilo za
upis) nije pravedan, programi nisu jednaki.






Ja sam zavšio gimnaziju prošle godine, al ovo mi n inajmanje nesmeta...
Sta ak je netko zavšio nešto nevezano za recimo matematiku, a hoće baš studirati matematiku...
Ode privatno na isntukcije, i na upisu možda napiše prijemni bolje od tebe...
__________________

Scorpius je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.04.2008., 20:07   #33
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Mile,krivo si me shvatio.Onaj tko je došao tamo nešto naučit jebe mu se za maturu jer će trećina njih bit oslobođena.Druga trećina će reć jebo im pas mater i sjest i učit.A ostatak će protestirat,onih koji su došli tek toliko da mogu reć kako ti kažeš,da su obrazovani,a na maturalnoj svjedodžbi dvojke.Tako sam i ja razmišljao,svojevremeno kada sam imao 14 godina rekao sam starom jebe mi se,glavno da sam upisao,a sada mi je bitno samo da prođem.Ali nikada nisam protestirao,nisam bio štreberko,par puta sam imao popravke,markiralo se,ali sjelo se i naučilo.Pretpostavljam da sam i ja vandal,al ja sam svoje odslužio
Hoću reć da protestirat ide onaj tko već u planu na staroj komisijskoj maturi na ušicu igle se provuć,mora naučit hrvatski,matematiku ili engleski i još jedan neki debilni predmet,kod mene se najčešće uzimalo vjeronauk i tjelesni,da ti bude jasnije o čem pričam,dobit dvojke i ić kopat kanale.Valjda nitko od vas to ne radi pa da se uvrijedi
žile je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2008., 20:09   #34
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
Citiraj:
Autor Funkenstein Pregled postova
Malo je vama i državna.
Ako je netko krivac za sranja oko toga ( i za školstvo općenito ), to može biti samo on.

jesi ti to meni boldo č
gle, idem u matematičku gimnaziju i uopče me nezanima hrvatski kao predmet, pa daj budimo realni, kom to treba ?
planiram na neki tehnički fakultet koji nikad nije ni vidio predmet hrvatski i sad ja bez veze treba pisat maturu iz hrvatskog i zezat se s time .....bilo vama krivo ili pravo ali meni to nema smisla...
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2008., 20:12   #35
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Jebo me svako ako nisi u stanju naučit to.Ja sam imao sažetak 4 godine u knjizi jednoj.Nebi vjerovo koliko tog malo ima da je to debilana.A jednom ćeš i shvatit da to moraš znati i da će ti to u poslovnoj komunikaciji itekako trebat.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2008., 20:15   #36
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
ma naravno da se neke osnove moraju znat, ali sam samo mislio reć da ne mislim studirat književnost
btw. iz nedavne zadaćnice sam dobio 4
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2008., 20:47   #37
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
znači dobio si 3 ocjene previše

pismenost je onak... pa prilično bitna, pošto je direktan odraz tebe pogotovo u poslovnoj komunikaciji kako je žile gore primjetio.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2008., 20:53   #38
Zvijerko
Pečurka
 
Zvijerko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: U blizini Osijeka
Postovi: 1,294
Što se toga tiče, u potpunosti vas podržavam i iako nisam srednjoškolac, ne vidim zašto vam se ne bih pridružio ukoliko budem u to vrijeme slobodan

A inače, mislim da ne trebate pozvati samo srednjoškolce, to je svačiji problem...
__________________
ECS Z77H2-A2X Deluxe
I5 3350P
G-Skill 16 GB DDR3 2133MHz
Gainward Phantom GTX760
250 GB Samsung Evo Basic SSD
XFX XTR 650W
Silencio 650
Zvijerko je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2008., 22:58   #39
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Citiraj:
Autor Z-man Pregled postova
jesi ti to meni boldo č
gle, idem u matematičku gimnaziju i uopče me nezanima hrvatski kao predmet, pa daj budimo realni, kom to treba ?
planiram na neki tehnički fakultet koji nikad nije ni vidio predmet hrvatski i sad ja bez veze treba pisat maturu iz hrvatskog i zezat se s time .....bilo vama krivo ili pravo ali meni to nema smisla...
Oko ovog si se jako gadno prevario. Ja sam na TVZ-u, smjer informatika i u drugom semestru prve godine sam imao HRVATSKI kao predmet. Ispit ti se sastoji od teksta u kojem moraš pronaći greške u obliku Č, Ć, IJE, JE te malih i velikih slova. Mene je iznenadilo što više od pola studenata taj ispit nije uspjelo položiti isprve te je profesor kasnije čak dopustio korištenje pravopisa jer toliko ljudi nije popadalo programiranje, koliko ih je palo Hrvatski. Meni je to stanje neshvatljivo jer sam završio opću gimnaziju, te smatram da bi trebali poznavati neke osnove našeg jezika. Lapsus linguae, lapsus calami, stavljam na stranu, ali da netko ne zna Č ili Ć razlikovati, sramota. A da ti odgovorim na pitanje, kome to treba. Prije ili kasnije ćeš shvatiti da ti treba, a onda će biti kasno. Ako pokažeš nepoznavanje osnova materinjeg jezika, pri razgovoru za posao koji zahtjeva neke komunikacijske sposobnosti, kod poslodavca koji pripada krugu intelektualaca, imaš jako velike šanse da će te bez obzira na rezime, odbiti. Pa ti vidi što ti se više isplati
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2008., 23:34   #40
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,787
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Oko ovog si se jako gadno prevario. Ja sam na TVZ-u, smjer informatika i u drugom semestru prve godine sam imao HRVATSKI kao predmet. Ispit ti se sastoji od teksta u kojem moraš pronaći greške u obliku Č, Ć, IJE, JE te malih i velikih slova. Mene je iznenadilo što više od pola studenata taj ispit nije uspjelo položiti isprve te je profesor kasnije čak dopustio korištenje pravopisa jer toliko ljudi nije popadalo programiranje, koliko ih je palo Hrvatski. Meni je to stanje neshvatljivo jer sam završio opću gimnaziju, te smatram da bi trebali poznavati neke osnove našeg jezika. Lapsus linguae, lapsus calami, stavljam na stranu, ali da netko ne zna Č ili Ć razlikovati, sramota. A da ti odgovorim na pitanje, kome to treba. Prije ili kasnije ćeš shvatiti da ti treba, a onda će biti kasno. Ako pokažeš nepoznavanje osnova materinjeg jezika, pri razgovoru za posao koji zahtjeva neke komunikacijske sposobnosti, kod poslodavca koji pripada krugu intelektualaca, imaš jako velike šanse da će te bez obzira na rezime, odbiti. Pa ti vidi što ti se više isplati
Bravo Ivane, konačno da netko jasno vidi stvar! - naravno da je važno poznavanje hrvatskoga jezika, a onaj koji kaže što će mu, iza te izjave samo skriva svoju nepismenost. (Zato duž Savske/Ilice imamo Prenočišta, Trgovine kožne odijeće - Leather Republic i sl.; da ne spominjem kako su prevedeni izbornici/sučelja nekih programa odnosno aplikacija).

Osim toga, što se tiče prosvjeda, podržavam ih ako će promijeniti nešto na bolje i ako njihovi sudionici znaju što traže i za što se zalažu, iako sumnjam da će takvi izlazit na ulice - tako da nažalost, ono što vidimo, većinom su vandali koji idu linijom manjeg otpora i traže rupu kroz koju će se provuć.

Matura je vrlo korisna priprema za prijemni i da sam je morao polagati, rado bih to učinio (jedino bih se dvoumio između grčkog i latinskog jer ne bih znao kojeg odabrati koliko su mi dragi bili, a i ostali)
flajpan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.04.2008., 00:16   #41
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor Fadolf Pregled postova
Ne, ne kužiš protiv čega se oni bore... Faksevi en priznaju državnu maturu... To je problem... Nie bune se oni protiv pisanja tih testova već nepriznavanja istih...

Buraz mi je srednjoškolac pa ti zato velim...
Ne, to apsolunto nije problem. Evo recimo ivan studira na TVZu i na trecoj je godini, pukne mu kifla i oce se upisati na neznam PMF i nemoze se upisati zato sto nije polagao neku retardiranu drzavnu maturu prije 4 godine... ma dajjjj....

Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Tući ću one koji se skupe ispred moje skole. Fleks os sa mnom, malo razgibavanja prije faksa?

Jebote daj napisite tu maturu i gotovo.
Znas da sam ja uvjek za to kad treba nekog tuc. Vis da cu sad studente nafukat da idemo napravit štrajk i onda te iste iz zasjede umlatit. Ides samnom?

Citiraj:
Autor Ice Demon Pregled postova
Da ja nemam potres mozga išo bi protestirat...
Sta si se zamjerio nekom na forumu pa imas potres mozga?

Citiraj:
Autor Deathwish Pregled postova
Inače u planu je i protest protiv implementacije bolonje( ne bolonje kao pojma već kao načina na koji je implementirana na našim faksevima).

A što se tiče državne mature, NHF ali ja neznam za nijednu srednju di te na maturi nisu puštali obzirom da te profaći već znaju, o državnoj pričaju još od moje mature prije 3 godine,sumljam da će stavit neš teško jer će inaće postotak završetka srednjih bit komatozan a to sanader ne želi
Bolonja je na faxu onolko kolko kojem faxu pase. Pobrali ono najgore iz novog režima i ostavili ono najgore iz starog režima. Ovo je retardirano apsolutno. Dobro na nekim faxevima je ok, al na 80% je koma. Totalna koma. Al dobro, to su gluposti oko kojih se necu nervirat.

A sto se tice mature i pustanja, u kojem to svemiru?? Kod nas su u razredu u srednoj od nas cca 28 kolko nas je doslo do mature (38 nas bilo u 1. razredu) nekih 7-8 ljudi palo. Ja znam da sam krv propisao za svoju 4orku i to dobro. Od maturalne do obrane. Niko nikoga nije pustao...

Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Djeco moja bolje bi vam bilo da idete prosvjedovati pred fakultete koji vam ne priznaju državnu maturu nego pred svoje škole, najozbiljnije...

MAturu će te polagati ovako ili onako ma kolko god prosvjedovali, i veći od vas su prosvjedovali i ništa nije pomoglo, inače IMHO bolje prolazite sa državnom maturom ako to zaživi kako je zamišljeno nego sa starim sistemom u kojem si radio ko konj 4g (da te oslobode polaganja) da te ne satre neki iskompleksirani papak koji je imao loš život i sad oće tebi pokvariti tvoj kao protutežu, ovako je sve "crno na bjelom" na papiru i nema vrdanja (makar ja mrzim pismene radije bi maturu da moram polagao tako nego pred komisijama), treba zagrijati stolicu i rješit se toga, lakše je to nego si mislit koga si od profača uvrijedio a da će ti bit u komisiji... Čak nije najgore da te sruši, još je gore da ti skuca 2 i pusti te...

Inače uvjek će biti fakulteta koji će držati prijemni (usprkos svemu) jer je njihovo pravo da to rade, samo je poanta da ih bude što manje, zato da imate što više opcija upisati kaj oćete bez da morate okolo podmazivati po "pripremama" iste one kojima je posao bio da vas nauče za te 4g ono odgovore za koje sad morate na pripremama učiti i plaćati...

A Bolognju bolje da ne komentiram, ovi koji misle da im je Bolonja gadna nek si zamisle kako je bilo nama koji smo uhodavali sistem i pušili nastavu od 8 ujutro do 6 navečer sa ispitnim rokovima iz predmeta svakih 2-3tj neprekidno štrebanje i ako nisi na kolkokvijima prošao na ljeto si mogao samo planirati di ćeš zaradit za školarinu... Ekipa koja ide na FER isto zna o čemu govorim...
Brijem da će vam ipak bit ljepo kad ćete imati diplomice koje su svuda priznate u rukama (ma kako god kotirale kod onoga ko će ih čitati barem nemate nostrifikacije i tisuće kuna troškova oko toga i mjesece izgubljenog vremena ako idete raditi vani) a to je danas velika stvar, posebno za postdiplomski...
Ti si zavrsio medicinu i to je klasa za sebe, to stoji. Najtezi fax, najdosadniji fax, al da ga jebeš dobiš najveci mito o kojem FERovci mogu samo sanjat

Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
ja ne vidim problema u toj državnoj maturi. pogotovo ne sada prvoj generaciji. mislim da je apsolutno jasno od ovogodišnjih događanja da slijedeće godine nema teoretske šanse da to "isprave" do vremena prijemnih ispita. isto tako, nema teoretske, da sada odjednom faksevi ukinu prijemni, i priznaju državnu maturu.

i u čemu onda tolika buka sada? pisat ćete par testova i eseja, koji neće ničemu se bodovat niti vrednovat. mislim da je ova generacija još i najbolje prošla...
Pa ima i u tome nešto .


Mislim onak srednju sam završio davno, al brate ova državna ima smisla jos manje od bolonje. Svi se mukte oko te dvije totalne gluposti, a fakulteti nam zjape prazni. Onak kod mene na faxu na 100% upisanih mjesta 50% studenata valjda nikad se nije pojavilo. onak upisuju se za ixicu. Mene to nervira. Uzasno me nervira. Znam ekipe koja je htjela upisati i onda upadnu sa placanjem i moraju placat fax drzavi, a neki sroljo im uzme mjesto zbog jebene ixice. Ili jos gore da ne upadnes u kvotu zbog tak nekog. To je onak imho jedan od vecih problema, a nitko ga ne rijesava...
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 00:21   #42
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Ne, to apsolunto nije problem. Evo recimo ivan studira na TVZu i na trecoj je godini, pukne mu kifla i oce se upisati na neznam PMF i nemoze se upisati zato sto nije polagao neku retardiranu drzavnu maturu prije 4 godine... ma dajjjj....
khm... druga godina, ali got the point
Mislim da će to ić na istu foru kak studiraju stariji studenti paralelno s nama, ali bolonja za njih ne vrijedi.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 00:26   #43
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
ma jok.

Uvjek ce onda onaj sa drzavnom imati prednost ispred tebe sto nije fer da ga hebes.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 00:30   #44
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
khm....uvijek....khm, pravit ću se da nisam vidio, haha.
Moguće, ali pitanje što će ovi naši biseri od političara iskemijat. Na bolje sigurno ne može ići.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 00:35   #45
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
khm....uvijek....khm, pravit ću se da nisam vidio, haha.
Moguće, ali pitanje što će ovi naši biseri od političara iskemijat. Na bolje sigurno ne može ići.
I sa ovime boldanime zavrsavam svoje sudjelovanje u ovoj temi, jerbo je politika na forumu zabranjena i to sa pravom.

Nemojte tamo jer ce lock i jos budete dobili po repu od Tora.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 00:36   #46
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Damn, maknuo si avatar. Why? Baš je bio primjeren temi
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 27.04.2008. u 10:05.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 01:04   #47
^SuperUnknown^
Prečupavi mod
 
^SuperUnknown^'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 8,964
Citiraj:
Autor žile Pregled postova
Baš me zanima gdje bi ova država završila kada bi se za svaku promjenu pitalo skupinu maloljetnih emo i inih vandala?
Samo da kvotam jedan tvoj citat upucen meni:
Citiraj:
Autor žile Pregled postova
Valjda ti je jasno bez daljnjeg kako ne možeš ovako generalizirat
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad


Primary macine:
Apple Mac Pro 5,1
2x Six-Core Intel Xeons X5690@3.46 GHz
64 GB ECC DDR3 800 MHz
Geforce GTX 980 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
Kingston 120GB SSD
30 TB HDDs
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.12.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech G400 shared via Teleport

Secondary machine:
Apple Mac Pro 2,1
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
22 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 970 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
OWC Mercury Electra 6G SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.10
Hitachi 1000GB 7K1000.B
Seagate 1000GB 7200.11
Hitachi 7K3000 3000GB
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.10.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech MX518 shared via Teleport

Work rig:
Apple Mac Pro 1,1@2,1
2x Dual-Core Intel Xeons 5150@2.66 GHz
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
13 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 660 2GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Corsair Force Series F120 SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.12
2xWD Black 1000GB
Hitachi 7K3000 3000GB
2xSeagate 500GB 7200.10@IcyBox
Seagate FreeAgent Xtreme 1500GB@FW 400
WD Elements 2000GB@USB (Time Machine)
2xSharkoon QuickPort@eSATA
2xPioneer DVR-111D (Superdrive)
Mac OS X 10.10.3
2xDell UltraSharp 2405FPW 24" Widescreen TFT@1920x1200
Sony KDL-26U2000 26"@HDMI
Apple Alu Keyboard
Logitech MX518

LAP:
Apple Macbook Pro 3,1
Intel Core 2 Duo 2.53 GHz
4 GB DDR2
Kingson 180 GB SSD
Seagate 320 GB HDD

* Looking in:
2xHP ZR24w 24" Widescreen TFTs@1920x1200
Samsung 243T 24" Widescreen TFT@1920x1200
* Listening to:
iRiver H320 + Sennheiser PX 40
Technics SA-EX320
iPhone 6S 64GB black
iPad 16GB WiFi 4.3.2
* Connected via:
90/90 Mbps Iskon Trio
* "Powered" by:
UPS APC Smart-UPS1500VA
* Playing:
Tama Arstar II
Yamaha DTXPRESS IV Special

Pozz, nezz, ojzz, jbt, owak, onak, inst, bzvz, svst, kuiš, neam, dns, nzm, oc, went, graf, laikam, oču, neču, e ovako, e sad, probo, neče, psmtr, ne beliiwam, ugl probo o5, tkđ neradi, pčkmtrnu, mslm onaak haaalo, reko dbr, stv, dali, jeli, zato jel, jer mi može neko, rispekt, thx......... ...wau, radi, zkn, pozz!?!?11
^SuperUnknown^ je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 01:29   #48
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
da sada odjednom faksevi ukinu prijemni, i priznaju državnu maturu.
A kaj onda sa onima koji žele na fax a nisu pisali državnu maturu?
Upadaju samo tako

EDIT:
Citiraj:
Autor BOGDO Pregled postova
fakultete ne želim ni spominjat.(korupcija na djelu).
A di danas u Hrv nema korupcije, i ostalih "sitnica" usko povezanih sa tim...
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 01:32   #49
BOGDO
klanfa
Moj komp
 
BOGDO's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: ZG-Dubrava
Postovi: 494
samo da kažem jednu stvar kaj mi je frendica rekla.sad ima maturu u frizerskoj školi i jean od predmeta na maturi joj je psihologija.kud to naše školstvo ide pitam ja vas?
naše školstvo je totalni promašaj,dobro ne tolko promašaj kolko je neorganizirano.

fakultete ne želim ni spominjat.(korupcija na djelu).

državna matura je po meni potpuna glupost.to se neka budala sjetila napisala zakon o tom ili kaj već pa odma to gospon Primorac prihvati jel se novci troše tj. uzimaju.sve je to u nećiju korist a bogami nije sigurno u korist učenika.
prijemni ispite treba ukinut i treba svima dozvolit da bar pokušaju studirat.da ne spominjem one famozne liste za upis na faks kaj su izvišene poslije prijemnog.sad si gore sad si dolje to je najbolji opis te j.. liste.zašto bi ti bio recimo među prvih 10 kad uvijek se nađe tatin sinčić i odjednom svane recimo na 3 mjestu.dok se ne istrijebi korupcija kako na faksovima pa tako i u srednjim školoma nebu nama dobro.
__________________

Intel i7 2,66GHz SLBEJ
GigaByte EX58-UD3R F6
3x2Gb Corsair TR3X6G1600C9G
WD6400AAKS
XFX 275 GTX XXX Edition
Corsair TX650W
CM 690
Samsung T220

BOGDO je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 03:50   #50
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Citiraj:
Autor ^SuperUnknown^ Pregled postova
Citiraj:
Autor žile Pregled postova
Baš me zanima gdje bi ova država završila kada bi se za svaku promjenu pitalo skupinu maloljetnih emo i inih vandala?
Samo da kvotam jedan tvoj citat upucen meni:

Citiraj:
Autor žile Pregled postova
Valjda ti je jasno bez daljnjeg kako ne možeš ovako generalizirat
Nećemo se sad za slamke hvatat.
Jasno je da ni Stevie Wonder nebi u isti koš strpao uspješno trgovanje neovisno o redovitosti primanja,i nerede na ulicama,paljenje bengalki pred školama,gađanje školskih vrata i policijskih vozila jajima.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 04:19   #51
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Koja rasprava..Fleks kolovođa

i sjetio sam se svoje mature..i bio je je neki dogovor da ko padne da mu ostali moraju za nagradu skupit 500 kn ili tako nesto..uglavno si profesori su bili tak dobro raspolozeni da smo svi iz mog razreda prosli, naravno nemoram napominjat da smo 4 godine bili definitivno najgori razred na skoli..tak smo bili losi da je razrednica na kraju svake godine htjela da nam razrednik bude netko drug jer:"ona to vise nije mogla trpit". I naravno nije nas htjela ni vodit na maturalac, i onda smo mi iz zajebancije pitali sve profesore dali nas hoce netko vodit? Naravno nismo isli na maturalac
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 09:55   #52
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova

Bolonja je na faxu onolko kolko kojem faxu pase. Pobrali ono najgore iz novog režima i ostavili ono najgore iz starog režima. Ovo je retardirano apsolutno. Dobro na nekim faxevima je ok, al na 80% je koma. Totalna koma. Al dobro, to su gluposti oko kojih se necu nervirat.

A sto se tice mature i pustanja, u kojem to svemiru?? Kod nas su u razredu u srednoj od nas cca 28 kolko nas je doslo do mature (38 nas bilo u 1. razredu) nekih 7-8 ljudi palo. Ja znam da sam krv propisao za svoju 4orku i to dobro. Od maturalne do obrane. Niko nikoga nije pustao...
Well kod nas je u prvoj godini nešto sitno ljudi palo ,nakon toga su ih puštali bezveze ,makar jer realno 10ak ljudi zaslužilo proć,ovi ostali su retardi bili...

A i i ljudi iz drugih srednjih škola nisu padali na maturi ,doduše ja sam iz Malog grada pa je možda filozofija svi sve poznaju međusobno

P.s Hej ja sam na feru ,nemoj mi kvarit snove o budućem mitu

Inače FER će vam i dalje imat prijamni ,bar još neko vrijeme
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 10:32   #53
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Mislim ja neznam kako je izgledala i dosadašnja matura, neznam ni kako će ova državna izgledat, tako da mi je s te strane zapravo nebitno. Meni više smeta što se ništa oko toga nezna i to što će naši nešto 100% zahebat. A s druge strane ako neki faxevi zadrže prijemni onda čemu to?
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 11:05   #54
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
xexe. ako cete imat problema s upisom na faks uvijek
mozete doc do nas na brdo. PMF-MO. svake godine oko cetiri upisna kruga. jedini uvijet da prodjes prag.
to je 5 zadataka od 35 na prijemnom a to moze svatko
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 11:17   #55
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor rodney Pregled postova
xexe. ako cete imat problema s upisom na faks uvijek
mozete doc do nas na brdo. PMF-MO. svake godine oko cetiri upisna kruga. jedini uvijet da prodjes prag.
to je 5 zadataka od 35 na prijemnom a to moze svatko
Upisati je lako - proci prvi semestar se pokazalo ipak malo zahtijevnijim, koliko sam vidio ovogodisnje rezultate.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 11:52   #56
Ph03n1x
Premium
Moj komp
 
Ph03n1x's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Varaždin/Zagreb
Postovi: 1,846
Citiraj:
Autor razor_blatine Pregled postova
13. Profesori su nam rekli kako će za prolaz na državnoj maturi biti
potrebno imati 60% točno riješenog ispita. Zanima nas po kojem to kriteriju?
Po rezultatima nacionalnih ispita, matematika je jedan od najgore riješenih
ispita. Uzimali bi 60% za prolaz, a postotak riješenosti u Hrvatskoj nije ni
blizu tome.
A tek fizika i kemija? Prošle godine rezultati su bili stravični. Fizika 31%, kemija 39%.

Citiraj:
Autor razor_blatine Pregled postova
14. Mi u 5. mjesecu u trećem razredu još ne znamo hoće li nam matematika
biti izborna ili obavezna.
Sumnjam da će matematika biti izborni predmet. Ne će sigurno.

Točno je da su ispiti iz nekih predmeta prilično nedorađeni (recimo primjer je način na koji je prof. Judaš koncipirao ovogodišnji I. dio ispita iz kemije...ako je netko od ovdje prisutnih to imao priliku rješavati znati će o čemu pričam).

Citiraj:
Autor Z-man Pregled postova
gle, idem u matematičku gimnaziju i uopče me nezanima hrvatski kao predmet, pa daj budimo realni, kom to treba ?
planiram na neki tehnički fakultet koji nikad nije ni vidio predmet hrvatski i sad ja bez veze treba pisat maturu iz hrvatskog i zezat se s time .....bilo vama krivo ili pravo ali meni to nema smisla...
Nemoj tako gledati. I ja idem u prirodoslovno-matematičku gimnaziju i vjerojatno ću završiti na PMF-u ili medicini. Žalosno je da ako završiš gimnaziju u bilo kojem obliku da nemaš bar osnove pismenosti. Vjeruj mi itekako će ti trebati.

Dovoljno je pogledati gotovo svaki drugi post na forumu, općenito osvrnuti se malo oko sebe i vidjeti koliko ljudi ne posjeduje ni onu elementarnu pismenost. Jadno.

Državnoj maturi se ne protivim.
__________________

Ph03n1x je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 12:26   #57
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Citiraj:
Autor Ph03n1x Pregled postova
Ne će sigurno.
Citiraj:
Autor Ph03n1x Pregled postova
Dovoljno je pogledati gotovo svaki drugi post na forumu, općenito osvrnuti se malo oko sebe i vidjeti koliko ljudi ne posjeduje ni onu elementarnu pismenost.

žile je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 12:44   #58
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Citiraj:
Autor žile Pregled postova
Nisam shvatio sto je smijesno?
rendula je online   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 12:46   #59
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
ja neznam gde je bila pamet mojem susedu Ljudevitu Gaju kaj je išel uvađati taj glupi Ć ..... Č je čist fajn slovo .. ali Ć ? .. pa ja h životu nisam čul da je neko to slovo izgovoril makar pisalo u tekstu kojeg čita :/ .. isto tak s pisanjem Č i Ć , gde je smisel pisanja slova Ć ak ga buju svi pročitali ko Č ?


p.s
za one koji imaju problema s pisanjem Č i Ć .. ja sam uvek pisal to ovak http://www.max-save.org/pix/zqorja4.bmp .. s toga se more napraviti i Č i Ć .. pa ko zna pravopis si nek napravi koje god slovo oče
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com
IceFisherman je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 12:52   #60
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Nisam shvatio sto je smijesno?
Onda ni ti neznaš hrvatski
žile je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na