Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.05.2006., 23:19   #31
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 785
nađi si neki najgori mogući posao da te jednostavno prisili da sljedeće ljeto nešto upišeš,osim ak nemaš neku špagu za dobar posao faks ti je jedina ulaznica i šansa za nekakav respektabilan život. ovo kaj ti je t-bred napisao odi po ovim veliki trg. lancima u skaldištu ćeš odma nać nešto i vidjet kako se krvavo zaradi tih 2000kn
glista je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2006., 23:24   #32
MRKONJA
M.U.P.
 
MRKONJA's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,277
Primi se bauštele
__________________



Abit AX8 VIA k8t890//Venice 3000@2250//1x1gb PQI//POV 7600gs silent//Seagate 7200.10 250gb(16mb//sata)//Hitachi 7k160 120gb@mobile kučište//Seagate 7200.7 200gb
//Samsung SH-w163A//Seasonic S-12 380w//Sharkoon silvation



MRKONJA je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.05.2006., 23:33   #33
pava
Premium
 
pava's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zagreb trnje-pescenica
Postovi: 308
Da si iz zagreba mogao bi preko sezone raditi u coli, mozes natuc oko 4k kuna ako radis nocne, ja sam tamo radio u kontroli, nista posebno sjedis osam sati na koznoj fotelji i gledas flase na liniji.
pava je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2006., 23:33   #34
Xan
networking wannabe guru
Moj komp
 
Xan's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 997
Citiraj:
Autor speedy-3
eh sad malo pretjerujete pa kao da svi sa faxom imaju posao svi sa ili bez faxa fino prave redove na zavodu za zaposljavanje,,,,,,,

cak se teze s faxom zaposliti nego bez njega kad ti svaki drugi poslodavac trazi da imas bar godinu dana radnog iskustva,,,,, i sa sada kad si tek fax zavrsio naravno da to nemas pa im nisi dobar,,,, ili nemas iskustva ili si prestar,,,,,,,

kod nas dobiti posao onakav ili ovakav ovisi samo o tome kako dobre veze imas i na kakve poslodavce naletis,,,,, vecinom moras imati vezu da bi se zaposlio,,,,,,,, ali ima i onih koji normalnim putem nesto nadu,,,, (steta sto je takvih jako malo)
da, ali sa faksom neces morat radit cijeli zivot na bausteli (ili slicnim poslovima), nego si mozes nac lijep posao...

ne kazem da nema onih koji i sa srednjom nerade lijepi poslic, al opet mislim da ti je u svakom ozbiljnijem poslu potreban faks da bi napredovao u njemu (tu mislim napredovao po organizacijskoj strukturi firme)
__________________
Quotation from the Bhagavad Gita famously quoted by J. Robert Oppenheimer upon witnessing the detonation of the first atomic bomb.

Also quoted numerous times by overly melodramatic players of Unreal Tournament upon detonation of the Redeemer weapon.

"Now I have become death, the destroyer of worlds who has come to annihilate everyone."
Xan je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2006., 00:59   #35
West
Premium
 
West's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 268
Citiraj:
Autor pava
Da si iz zagreba mogao bi preko sezone raditi u coli, mozes natuc oko 4k kuna ako radis nocne, ja sam tamo radio u kontroli, nista posebno sjedis osam sati na koznoj fotelji i gledas flase na liniji.
LOL, za 4k kuna bi sjedio na golom betonu i slagao flase po boji i obliku
Ali ipak ja volim svoj uredski posao za 3.3-4k kuna u ljepoj stolici i deri po kompu i fakturama

@M.U.P.: Kako si dospio u hotelijersko - turisticku, ako je neces zavrsiti, znaci da si los...
bolje nadi neko zanimanje inace ces postati klosar...ma ni smetlar nije lose, vecin njih ima 4k kuna, a tek ovi koji voze kamion.... vozacki ces imat za mjesec i pol i deri.
West je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2006., 01:37   #36
M.U.P.
Premium
Moj komp
 
M.U.P.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka - malo iznad :)
Postovi: 372
A upravo zbog faksa... skola je dobra i jako lagana.. Ali eto nisam izdrzao tu 4. godinu, bilo je tu previse stvari koje su mozda utjecale na to, mada ja nekako mislim da je kriva samo moja lijenost i nemarnost...
Malo logike ima u toj skoli, ima nekoliko profesora koji su se lijecili i bili u ludarama, ima svakavih veza unutar skole i to najcesce - prof 30kuka i profa 45 kuka... Frenda i mene jedinih zvali radit u hotel i mi se jedini iskazali i u tom sranju i bili zaista od pomoci.. Ali.. ja ne znam ako cu proc.. U skoro svim raspravama vezanim uz gradivo ili neke projekte glavnu i skoro jedinu rijec sa profesorima sam vodio ja, ali nema logike...


Ponavljam - mislim i planiram upisati i zavrsiti fax - dakle uciti na faxu

ali imam jednu godinu frei i treba mi neki poslic...
M.U.P. je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2006., 08:08   #37
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 785
ma odi po svim tim trg. lancima i raspituj se, nešto ćeš sigurno naći - direkt u dućan i traži šefa poslovnice i ljepo pitaj dal trebaju nekog, i tako redom.
glista je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2006., 08:31   #38
Andeo
Premium
Moj komp
 
Andeo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 455
Citiraj:
Autor Thoroughbred B
Koju skolu privodis kraju?

Imas raznorazna skladista,tamo ces najprije ubost sljaku...kao npr Metro,Pevec,Billa,Konzum,Plodine...
Nemoj se tamo zaposliti, to je cisto iskoristavanje radnika. Najbolje ti je tu godinu potrositi na odsluzivanje vojnog roka. Ako se sada odmah zelis zaposliti probaj ubosti neki sezonski posao, placa je najmanje duplo bolja nego u nekom skladistu a kicma ne pati. Ja sam prije 3.god za rad u Hotelu Ambasador na bazenu dobivao placu 2000kn mjesecno a uz to sam od 01.09 do 30.09. zaradio oko 4000kn na napojnicama a onda zamisli kako je bilo u ljetnim mjesecima... Znaci sveukupno 6000kn, toliko zaradis u skladistu za 3 mjeseca pa razmisli malo.
__________________
RABBITS CLAN
Andeo je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2006., 08:32   #39
Andeo
Premium
Moj komp
 
Andeo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 455
Citiraj:
Autor glista
ma odi po svim tim trg. lancima i raspituj se, nešto ćeš sigurno naći - direkt u dućan i traži šefa poslovnice i ljepo pitaj dal trebaju nekog, i tako redom.
NE, to je nagori nacin, nakraju ces raditi za 8kn na sat i dolaziti mrtav doma.
__________________
RABBITS CLAN
Andeo je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2006., 08:46   #40
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,300
Citiraj:
Autor speedy-3
tvoji starci su onda jedni od rijetkih poslodavaca koji ce zaposliti bez iskustva,,

kontas fora je sa vecina ako nemas iskustva uopce nece zaposlitii da vide ces biti dobar dva tri mjeseca ili ne bas te automatski odbija cim vidi da nemas iskustva
Kod mojih je to drukčije. Ako uspiješ nakon koja 3 mjeseca raditi kao i svi ostali nema razloga da ne ostaneš. Oni to jako dobro znaju jer su i sami bili u takvoj situaciji, pa nisu samo tako zaboravili iako je to bilo pred više od 20 godina. Negdje ipak treba steći iskustvo. Ja imam sreću, pa sam na praksi bio u 2,3,4 razredu srednje i stekao neko iskustvo. Nije nešto ali barem imam neke radne navike. Inače u Međimurju nije tako teško naći posao ako si spreman raditi. Samo je problem što bi klinci željeli dobivati prosječnu Hrvatsku plaću i govore ako netko u Zagrebu dobiva 4000 kn azšto bih ja radio za 3000, a ne kuže da to baš nije isto. Tako neki rađe sjede doma i žive na grbači staraca. Takve treba : suicide
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.05.2006., 08:50   #41
pava
Premium
 
pava's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zagreb trnje-pescenica
Postovi: 308
Citiraj:
Autor West
LOL, za 4k kuna bi sjedio na golom betonu i slagao flase po boji i obliku
Gle ima i toga, jos gore je na razvrstavanju na liniji, ali na kontroli je cisto oke, jedino sto je malo dosadno.
pava je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2006., 17:36   #42
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 785
Citiraj:
Autor Andeo
NE, to je nagori nacin, nakraju ces raditi za 8kn na sat i dolaziti mrtav doma.
da i onda sljedeće ljeto upisat faks, jer će shvatit kak je teško zaradit novce i kolko se treba namučiti i koliko je ljudski rad općenito premalo cijenjen
glista je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2006., 17:39   #43
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
baci se u kriminal,trguj oruzjem drogom i ljudima!odlicna zarada,za pocetak pocni s petardama na ulici lokalnim klincima,ne treba faks...srednja ni osnovna

tako sam ja poceo,i vidi me sad...Mamic mi lijeva ruka,Jezic desna...Stimac mi je u medjunozju i dovodim Ronaldinha u Naftas Ivanic.
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2006., 17:53   #44
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
kaj su ti napravili??????

molim?

upad...hahaha lol

mislim da bi mi uzeli komp preko mene mrtva..nema šanse da bi dao štrumpfovima komp..NFW
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2006., 00:29   #45
smrad
Premium
 
smrad's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: split
Postovi: 630
Citiraj:
Autor MRKONJA
Primi se bauštele
slažem se. ja sam sebi rješija da radim na baušteli nakon šta završim školu. Šporke ruke su radne ruke.
Radit ću par miseci dok se ne ukrcam na brod, a onda.... ni bill gates mi neće bit ravan
__________________
ako znate odgovor na moje pitanje, molim vas -> recite mi ga (napišite )

ako NE ZNATE odgovor na moje pitanje, molim vas -> ne pišite ništa
smrad je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2006., 01:00   #46
teofil
Udaram Ljude Za Pare
 
teofil's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: BEHIND YOU
Postovi: 835
Kod nas je isto imao školu ne imao.A fax po meni totalno beskorisan,jer ako čovjek odmah poslije srednje počne uredno raditi dok ovaj završi fax Ja već imam zenu,kuću,auto,pola miliona kuna na računu i uhodanih poslova Milion!!
Većina ih poslije tog faxa nema posla ili neznaju šta rade jer je tatica kupio fax.
Hvataj se posla hebes fax
teofil je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2006., 04:37   #47
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Gle, nemaš srednju školu, tak da odjebi od bilo čega. Ja sad maturiram i dobio sam početkom ove godine jako lijepi poslić koji sam prepustio dobrom prijatelju koji sad zaradjuje ako sam tocan 7.5K kuna. I daj zamisli da sam prihvatio posao, bez srednje skole i dum, dum dum i paf, firma propadne (moze se svakoj dogodit) i ja na cesti, s iskustvom i neznam, preporukom poslodavca. Dolazim na intervju za posao i kazem imam iskustva bla bla bla, preporuka poslodavca tralalala. I pitaju te, koju ste školu završili, odnosno, da li imate koji certifikat ili tako nešto. I ti kažeš ne Opet si na ulici, nalazis posao za minimalac te kuneš sebe jer nisi završio školu. Uštede nemaš jer, zašto bi imao kada je tak dobra placa bila, a ti mislio da ce taka zauvijek. Imaš kredit za auto koji bi trebao otplacivati po toj rati koje 3 godine, a ti si na minimalcu, a rata te kosta skoro cijeli place, bankrotiras i ako si sretan, ne zavrsis na cesti!

Citiraj:
Autor Hamm
ja sam jucer poslao zivotopis jednoj organizaciji..nadam se da me primiti
kaj www.churchofsatan.com/ hehehe

Citiraj:
Autor teofil
Kod nas je isto imao školu ne imao.A fax po meni totalno beskorisan,jer ako čovjek odmah poslije srednje počne uredno raditi dok ovaj završi fax Ja već imam zenu,kuću,auto,pola miliona kuna na računu i uhodanih poslova Milion!!
Većina ih poslije tog faxa nema posla ili neznaju šta rade jer je tatica kupio fax.
Hvataj se posla hebes fax
I onda ja dolazim u istu firmu s faxom i napredujem i napredujem i napredujem i vidi, iznad tebe sam, a ti me bas ne volis. a znate onu, tko ti ne pase, zagorcam ti zivot i umjesto tebe postavljam dobrog kolegu s faksa s kojim idem prek vikenda van, a znam da zna raditi!
  Reply With Quote
Staro 12.05.2006., 09:37   #48
Xan
networking wannabe guru
Moj komp
 
Xan's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 997
Citiraj:
Autor |RRSAF|Mad_Duke
I onda ja dolazim u istu firmu s faxom i napredujem i napredujem i napredujem i vidi, iznad tebe sam, a ti me bas ne volis. a znate onu, tko ti ne pase, zagorcam ti zivot i umjesto tebe postavljam dobrog kolegu s faksa s kojim idem prek vikenda van, a znam da zna raditi!
my point exactly
__________________
Quotation from the Bhagavad Gita famously quoted by J. Robert Oppenheimer upon witnessing the detonation of the first atomic bomb.

Also quoted numerous times by overly melodramatic players of Unreal Tournament upon detonation of the Redeemer weapon.

"Now I have become death, the destroyer of worlds who has come to annihilate everyone."
Xan je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2006., 11:04   #49
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,300
Ak ništ drugo diploma ti u staru znači nešto višu plaću. Ak nije niti barem su veće šanse da napreduješ na poslu.
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2006., 12:16   #50
M.U.P.
Premium
Moj komp
 
M.U.P.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka - malo iznad :)
Postovi: 372
Citiraj:
Autor |RRSAF|Mad_Duke
Gle, nemaš srednju školu, tak da odjebi od bilo čega. Ja sad maturiram i dobio sam početkom ove godine jako lijepi poslić koji sam prepustio dobrom prijatelju koji sad zaradjuje ako sam tocan 7.5K kuna.
Kako mislis nemam srednju skolu? Nemam u ovom trenutku, ali ili na jesen ili najkasnije druge godine ja cu maturirati..

Imam i ja primjer decka koji je isao u nasu skolu i takodjer nije maturirao (ove godine ce maturirati zajedno sa nama) znaci situacija slicna kao i kod mene i frajer je dobio posao nesto oko vodjenja nekih poslova oko izgradnje plinovoda sto se gradi sada kroz hr i iako je to naravno nasao uz pomoc veze, posao ne bi dobio da nije isao u ovu skolu.. Kuzis? ima primjera dosta, ali primjeri nista ne znace.. Zasto? pa zato jer je svaka, ali bas svaka osoba drukcija i nema istih razvoja dogadjaja.. Ja sam si sjebao ovu godinu i sto sad - maturirat cu na jesen i na faks slijedece godine tako da imam cijelu godinu za uzivati (i za odradjivati kaznu ali mi treba nekiu poslic da imam neku kunu u novcaniku.. I to je to...
M.U.P. je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2006., 12:44   #51
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Iznimke ne cine pravilo. Nitko mi ne moze reci da covjek s fakultetom u 90% slucajeva nece naci posao. I tu govorim o nekom normalnom fakultetu.
  Reply With Quote
Staro 12.05.2006., 13:30   #52
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Treba fax treba sigurno pogotovo kad uđemo u EU štaš bez faksa onda?
Ja još nisam ni u srednjoj :P jooj kolko me još čeka
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2006., 15:57   #53
teofil
Udaram Ljude Za Pare
 
teofil's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: BEHIND YOU
Postovi: 835
Citiraj:
Autor |RRSAF|Mad_Duke
I onda ja dolazim u istu firmu s faxom i napredujem i napredujem i napredujem i vidi, iznad tebe sam, a ti me bas ne volis. a znate onu, tko ti ne pase, zagorcam ti zivot i umjesto tebe postavljam dobrog kolegu s faksa s kojim idem prek vikenda van, a znam da zna raditi!
Kako ti možeš doći u moju firmu: stoopid
Jadna ta firma u koju ti "ubacuješ" kolegu s faxa,zbog takvih se ruše mostovi,zgrade : suicide
Ne vrijeđam nikoga ali glupo je da ja radim u firmi 10godina i onda dojde "neiskusni gušter" sa faksa i preuzima posao!!: suicide
Prijateljica mi je završila strojarstvo i sad radi u Konzumu kao poslovođa za 4-5soma kuna!!A takvih ima još milion!!
teofil je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2006., 16:50   #54
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,266
Citiraj:
Autor MRKONJA
Primi se bauštele
Tako je: lol2 :
Zmaj000 je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2006., 18:55   #55
pava
Premium
 
pava's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zagreb trnje-pescenica
Postovi: 308
Tko god zna nesto radit i nije zbunjen imat ce para, moj sef je burazu za rodjendan kupio porshe boxtera, onako iz zajebancije (nema fax) da ti doma dodje vodoinstalater uzet ce ti minimum 250 kn, pa nek ima dva takva lika na dan to su vec ljepe pare, isto tako da zoves parketara, elektricara, automehanicara......
pava je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2006., 19:31   #56
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,274
ok ljudi popustite malo.........
nadi frenda studosa i ubodi neki poslic na njegovo ime, to zna bit ok placeno a i trazeno jer se valjda odbija od poreza ili tak nekaj
naravno odi na fax kasnije, kaze ti to netko tko je odustao od faxa ali je imao dosta srece u zivotu. doduse necu vjerojatno nikad imat placu puno vecu od prosjeka ako ne skemijam nekaj sa strane.
take care and good luck
Chuby je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2006., 20:15   #57
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Ne mozes ti nista bez faksa,samo bit jedan od mnogih koji pleshu kako poslodavci pjevaju...i tocka.

Gdje god dodjes,u kojoj god firmi bio,nijedan poslodavac te nece placat kao nekog s diplomom,neces uopce dobit priliku sjest na radno mjesto na kojem sjede oni s diplomama,i tako dalje...

Osobno sam poslodavac vec 16 godina,s preko 17 zaposlenika...tako da...mozes bit skladistar bez beda,ili trgovac...ali u kancelariju ces dolazit samo na razgovore s direktorom i u posjetu komercijali.
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2006., 20:48   #58
teofil
Udaram Ljude Za Pare
 
teofil's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: BEHIND YOU
Postovi: 835
Citiraj:
Autor Thoroughbred B
Ne mozes ti nista bez faksa,samo bit jedan od mnogih koji pleshu kako poslodavci pjevaju...i tocka.

Gdje god dodjes,u kojoj god firmi bio,nijedan poslodavac te nece placat kao nekog s diplomom,neces uopce dobit priliku sjest na radno mjesto na kojem sjede oni s diplomama,i tako dalje...

Osobno sam poslodavac vec 16 godina,s preko 17 zaposlenika...tako da...mozes bit skladistar bez beda,ili trgovac...ali u kancelariju ces dolazit samo na razgovore s direktorom i u posjetu komercijali.
Slažem se!
Ali kod nas je takav sistem da likove s diplomom zapošljvaju frajeri bez srednje škole!!!

Zadnje izmijenjeno od: teofil. 12.05.2006. u 21:34.
teofil je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2006., 22:36   #59
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Khm...Stokic i Vrhovnik strucnjaci-manageri?Ne,kriminalci i lopovi.

Ja znam za najnoviji skandal na relaciji Cer*ni-Linic,nova prevara...citat cete o tome sutra-prekosutra u novinama,to jos nitko nezna.

Teofil-Ti si vjerovatno svjestan da ce hrvatska uskoro uc u EU,sto znaci da ces najveci dio svog zivota ukoliko ostanes ovdje zivjet u EU,a onda mozes komotno zaboravit na sve te velike poslodavce s srednjim skolama,to ce se ili prodat ili propast...

Jedan ogromni Elektromaterijal s ogromnim konzorcijem u kojem ima puno manjih profitabilnih i odlicnih firmi se prodaje i prije ulaska HR u EU!Razlog?Konkurencija ce ih pojest,pa prodaje sada,dok je pozitivna bilanca i dok to nesto vrijedi...
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2006., 22:59   #60
teofil
Udaram Ljude Za Pare
 
teofil's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: BEHIND YOU
Postovi: 835
To podržavam europa će nas pojesti sve!
Ja osobno mislim da to neće biti barem još 5godina,tako da me ne hebe jos to.
A do tada ćemo valjda biti svi tajkuni
teofil je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na