Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.09.2011., 19:21   #1
bliss_zg
bliss_zg - take, muljanje na tržnici
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ST
Postovi: 305
Macbook u Hong Kongu

Prijatelj mi radi na brodu i ide u 11mj u HK, gledao sam malo cijene tamo i procitao na jednom forumu da je decko kupio Mac Air za oko 1000$, garancija je Worldiwide, jedino sto se mora uzeti je Internacional adapter.

Moze mozda ako je slucajno netko imao kakvo iskustvo, a moze i pomoc u trazenju nekog ducana gdje se prodaju Mac-ovi, ja sam nasao jedan na engleskom ali nema cijena.
bliss_zg je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2011., 23:49   #2
Shockre
Premium
Moj komp
 
Shockre's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Dublin
Postovi: 582
pazi samo da kaze da oce englesku tipkovnicu i europski punjac. to moze rec u ducanu i morali bi imat za prodat. a sad za ducan ti nebi znao rec.
Shockre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.09.2011., 15:04   #3
bliss_zg
bliss_zg - take, muljanje na tržnici
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ST
Postovi: 305
Da obavezno
Samo bi mi bilo puno lakse kada bi nasao neki ducan i sa njima se dogovorio ovako, pa da on pokupi laptop.

Ima na official store-u cijena ali citam da nisu te cijene u ducanima, da je to samo ako se narucuje za Hong Kong.
bliss_zg je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 15:18   #4
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor bliss_zg Pregled postova
Da obavezno
Samo bi mi bilo puno lakse kada bi nasao neki ducan i sa njima se dogovorio ovako, pa da on pokupi laptop.

Ima na official store-u cijena ali citam da nisu te cijene u ducanima, da je to samo ako se narucuje za Hong Kong.
U većini zemalja cijene u trgovinama nemaju nikakve direktne veze s cijenama na webu, da se naći i skuplje i jeftinije. Treba odmah provjeriti jamstvo i opremu koja se dobija na licu mjesta.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 15:49   #5
bliss_zg
bliss_zg - take, muljanje na tržnici
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ST
Postovi: 305
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
U većini zemalja cijene u trgovinama nemaju nikakve direktne veze s cijenama na webu, da se naći i skuplje i jeftinije. Treba odmah provjeriti jamstvo i opremu koja se dobija na licu mjesta.
Bas zbog toga sam i namjeravao kupiti tamo, kontaktirao sam Apple i cekam odgovor, ali koliko citam vrijedi Worldwide garancija 100%.
Najmanji mi je problem otici do Slovenije ili Mađ. ako bilo sto rikne.

Citam takoder da kod njih u ducanima znaju dati dosta dodatne opreme besplatno/jeftinije. Tako su neki dobivali bezicne miseve besplatno, europske adaptere besplatno. Neki u pola cijene Apple care itd.

Samo mi je malo zbog tih shopova, jer bi volio dogovoriti sa njima direktno sto i kako i kada da mi to osiguraju jer frend ce tamo biti dva dana, a ako ne bude na lageru onda sam gotov.
bliss_zg je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na