Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 17.03.2019., 07:44   #391
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Svasta sam ocekivao, ali ovakvog Bottasa bome nisam, svaka cast dobar pocetak sezone , bio bi jos bolji da Merc nije ovako dominantan bio. Ah well...
GoGzS je offline  
Staro 17.03.2019., 07:45   #392
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Bottara zgazio. Svaka čast. Očito hrvanje sa medvjedima i život u šumi 2 mjeseca je dao rezultate u samopouzdanju.

Žalosno je da Ferrari koristi TO na jebenom 4.mjestu koje je 2 svjetlosne godine od prvog mjesta. Sad i Leclerc zna gdje mu je mjesto

McLaren nastavlja gdje je stao lani. Više manje su svi gdje su i bili. Red Bull dobar, šasija no.1 izgleda. Niti im smeta pirung, a i za gume najnježniji. Dobro da im Ferkan i Mečka nedaju motore

Williams je očaj. GP2 bolid i to sa Mercedesovim motorom... užas.

Ricciardo misli "možda sam ipak trebo ostat u RB"

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline  
Staro 17.03.2019., 07:46   #393
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Zastrasujuce kako je merc dominantan i koliko su u australiji bili ispred ostatka, ferkani razocaranje, RB kako je Marko rekao, druga momcad.
Na kraju u toploj australiji sve 4 honde prezivjele, a jedan renault vrisnuo.

Za dobrobit prvenstva nadam se da je ferkan negdje bas zeznuo sa setupom.

Iducih 3/4 utrke bi se trebalo iskristalizirati tko je gdje.

Kimi u bodovima
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 17.03.2019., 07:51   #394
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Jel ovo Hamiltonu na glavi kosa ili kurton?

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline  
Staro 17.03.2019., 07:51   #395
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Katastrofa!!!
__________________
dean225 je offline  
Staro 17.03.2019., 07:53   #396
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Katastrofa!!!
Istina. Katastrofa je aplicirat Team Orders za 4.mjesto pola minute iza. Užas za sport i za mladog Leclerca.

Edit: ispričavam se. Ne pol minute nego MINUTU iza. 3/4 kruga.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline  
Staro 17.03.2019., 07:58   #397
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Ferrari wtf se dogodilo? Primjetil sam na onboard of Ferrarija da kad dođu do 7 brzine kao da okretaji stanu, možda stvarno nekaj ne štima s motorom kako se nešto šuška...

Ovi na Sky pričaju kako je utrka bila fenomenalna, ja skoro zaspal. Jedino je dobro što sad svi razmišljaju o fastest lapu...

Btw Brko, kaj nije firung a ne pirung?

Sent from Carmageddon
Max_Damage je offline  
Staro 17.03.2019., 08:04   #398
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,937
Cestite Bottasu, savrseno odvozeno.

Ono sto je tuzno je da je bilo samo 6 bolida u istom krugu ( s tim da je Bottas popustio dva kruga da bi uhvaito jedan brzi a bio je na cilju samo 1.5 sec iza Magnusena tako da je vozio konstanti pace i njega bi maznuo za krug pa bi bilo samo 5 u istom krugu).

Ono sto mi nije jasno je da sa svim tim promjenama krila i pojednostavljivanjem i jacim DRSom ove godine (vece krilo, veci drag) nema bas pretjecanja ? Ok, staza je uska i losa ali onaj vlakic oko Kimia je bio 15 krugova i niko nista nije uspio, Lando je trebao 6-7 krugova da prestigne AG-a i to jedva na DRS bez obzira na novije gume. Nakon sto je Lando zaronio sa paceom (sta se dogodilo ?) Perez ga je stizao 1-1.2 sec po krugu i onda vozio 10+ krugova iza njega na pola sekunde bez da ga uspije preteci a Kimmi je odmaglio skoro 40 se ispred Landa. Znaci Lando je bio super spor (da nije i drugi Renault motor prdnuo ili su zavrnuli pipu da ne riskiraju?) i Perez ga nemoze obici, WTF ?

Ista stvar Gasly na novim gumam se nemoze izborit sa Kvyatom na starijim i tvrdjim gumama ?
RB je dobar ali nevidim ja da su oni tu nesto bolji nego prosle godine (i tada su bili dobri na tim uskim/sporijim stazama) kolko je Ferrari podbacio u utrci pa se sad cini kao daje Honda napravila neki veliki napredak, RB ima odlicnu sasiju i to je to jer da su tolko dobri onda bi Gasly lako rjesio proslogodisnji RB bolid (Kvyat ).....

Nadam se da je to samo zbog konfiguracije staze (koja je uska i slicna gradskim utrkama) jer sa svim tim milionima potrosenim na razvoj novihj jednostavnih krila koji omogucavaju "lakse preticanje" nismo se bas nauzivali pretjecanja ovu trku ?

Sto se tice Ferarria neznam zasto nisu LecLercu dali sansu s novim gumama da napravi fastest lap kad ga vec nisu dopustili ispred Vettela , barem bi izgledalo "njeznije" ??

Sve u svemu napokon je pocelo i svidjelo mi se kako se Valteri zainteresiro da hoce najbolji krug bez obzira na rizik odvrtanja motora .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline  
Staro 17.03.2019., 08:05   #399
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Moguće da je firung
Utrka dosadna, sa čačkalicama sam si podbočil kapke.

Vettel kendla u grlu u Sky press zoni. Hamilton isto "jako sretan" zbog momčadi.

Mislim da ovdje ama baš nitko nebi imal išta protiv da Bottara digne naslov ove godine, pogotovo ako Merc bude bez konkurencije kao 2014-2016. Ako se Ferkan ne nađe, RB ne bude imal sape hrvati se sa Mercom i ova sezona je izgubljena unaprijed. Jedino onda unutarmomčadski obračun Bot-Ham. I tu je stvar jasna za koga se navija onda

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline  
Staro 17.03.2019., 08:14   #400
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Sto se tice honde, toto je govorio da su na pravcima brzi nego prosle sezone, iako na ovoj stazi kako Lewis kaze ne mora nista znaciti, vidjet cemo iducih par utrka, makar ako rb hvali i sad konkurentska momcad onda je vjerojatnije da su napredovali i vjerojatno osjetnije prestigli renault masine
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 17.03.2019., 08:20   #401
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Pobjednici: Bottas, Verstappen, Honda, Haas
Gubitnici: Ric, Sainz, McLaren, Renault
SRV je offline  
Staro 17.03.2019., 08:22   #402
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,937
RB je hvalio i Renault dok je sve stimalo, cim je pocelo stekati poceli su kenjati protiv Renault motora tako da ove hvalospjeve za Hondu ne svacam ozbiljno jer ako pocne stekati brzo ce Horner i razni "dotori" Markoi i slicni poceti pricati o izlasku iz sporta ili kenjati lagano protiv motora. Za sad su oni jos uvijek "newly weds" i sve je divno i krasno .

Japanci su se zainatili da dokazu da znaju i potrosit ce stotine i stotine miliona na to (brijem da im je price/performance omjer katastrofalan u zadnjih 5-6 godina ) ali predugo to traje, bilo bi zalosno da ne uspiju. ali sve se bojim da da slijedece promjene pravila nema tu nekih velikih mogucnosti.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline  
Staro 17.03.2019., 08:43   #403
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Krenulo je dobro. Nisam zadovoljan sa Gas-li jem. Verstapen bi bez problema dosao

do 5-6 mjesta, a on ni boda. Ako nije tehnički kvar pod hitno tražiti alternativu.

Prve trke su bitne da se skupljaju bodovi i da Honda izdrži što duže bez kvara. Ako se tako nastavi Ferari nije nedostižan. Drago mi je za Botasa, on je najavljivao da se malo

pripremao mentalno, u šta ja nisam vjerovao, ali izgleda da je jači nego prošle godine.
Ferari veliki upitnik, ali sam siguran da snove o prvom mjestu mogu zaboraviti. I pored dominacije Mercedesa, nadam se na specifičnim stazama RB na najvišoj stepenici, barem 2-3 puta.
__________________
duty demagogue
begi je offline  
Staro 17.03.2019., 08:49   #404
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Gaslyev bolid nije imao istu sasiju kao i Max-ov, tesko je prestizati na ovoj stazi uvijek bilo, danas izgleda jos i teze jer je vise ljudi nakon utrke izjavilo da se sada gume jos brze zagriju nego prosle god. kad pratis nekoga unutar sekunde. Gasly nije torpeda presao jer je torpedo stalno imao drs od ovoga ispred sebe, a tr je setupirao bolid da je brzi na pravcu.
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 17.03.2019., 09:52   #405
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Istina. Katastrofa je aplicirat Team Orders za 4.mjesto pola minute iza. Užas za sport i za mladog Leclerca.

Edit: ispričavam se. Ne pol minute nego MINUTU iza. 3/4 kruga.

Sent from Usreo Mobara
To su trebali raditi i prošle godine. A šta si ti mislio Drug? Pa zna se ko je prvi vozač u Ferrariju i Mercedesu. Leclerc će dobiti priliku iduće godine.
Vettel je imao problema sa mašinom. Ali općenito blamaža.

Morao sam jutros rano popiti 2 piva i 3 rakijice..
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dean225. 17.03.2019. u 10:08.
dean225 je offline  
Staro 17.03.2019., 10:26   #406
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,632
Dođem fino iz izlaska, taman si pripremim sve za gledanje i zaspim sa slušalicama u ušima par minuta prije starta.

Probudim se na 28. krugu, rekoh super, taman da vidim drugu polovicu utrke, zaspim u idućem krugu i probudim se 2 sata nakon utrke

Gledam baš kak fantasy napreduje. Timovi su mi #3 i #5 zasad
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online  
Staro 17.03.2019., 10:33   #407
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Na neku foru u tom fantasyu Williams ima više bodova od Alfe,Toro Rossa, McLarena i Racing Pointa.

Inače dosadna utrka, Ferrari daleko iza. Ne znam zašto nisu išli po bod za najbrži krug na kraju. Nadam se boljoj sezoni.


EDIT: ok sad čitam pravila bodovanja, više vrijedi ako netko starta 20. i završi utrku 17. 5min iza svih ,ali završi nego netko tko starta 10. i završi 10.
draksa je offline  
Staro 17.03.2019., 12:10   #408
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Divota, jednostavno divota
Kad se sjetim koliko je galame od istih bilo lani u Rusiji, sad je ovo najnormalnija stvar u svemiru. "Naši vozači se utrkuju, oni nisu butleri"

A prije samo nekoliko dana, valjda kad se mislilo da je Mečka sekundu iza, a ne sekundu ispred, priča je bila "malo" drugačija.
Još k tome da dodamo kako i sami vozači podupiru šefa i kažu "ma ja, u čaršiji smo se dogovorili da se slobodno napadamo".
Dok s druge strane, čiča Ross je odmah rekao "zaboravite te priče o free fightu".
Da je Maurizio ostao, koji mi je jedini odličan lik kojeg je Ferkan imao na kormilu momčadi nakon dugo vremena, vjerojatno bi dozvolio da Leclerc napravi clean overtake. A ovaj Matija je pizdun i lažov očito kao i Todt i onaj Domenicalli iz ere Alonsa
Eto, sad mi je lakše. I dalje ću navijati za Leclerca i hajlajtat ću svaki puta kad si god Ferrarijev menađment skoči u usta. Prva utrka i već trostruki salto mortale u čvalje

Momak je bio brži skoro sekundu po krugu od ovog isluženog sporog njemačkog panja ali jebiga. Bude "mesija" još sezonu dve gljivio po mjestima viceprvaka ili 3-4 mjesta pa će valjda na njegovo mjesto netko tko to više zaslužuje.

Nažalost, niz Irvine, Rubens, Massimo, Kimi se nastavlja sa Leclercom...

Edit:
https://www.autosport.com/f1/news/14...-behind-vettel

Jeste Matija. Vjerujemo ti Matija. Za prvo mjesto bi ih pustio da se bore ali za 4.mjesto nisi htio riskirati Matija. Točno Matija. Hvala na objašnjenju Matija. Već smo počeli sumjati da imaš TO rano u sezoni Matija. I da, bravo Matija.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 17.03.2019. u 15:58.
Brko je offline  
Staro 17.03.2019., 16:34   #409
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Cestite Bottasu, savrseno odvozeno.

Ono sto je tuzno je da je bilo samo 6 bolida u istom krugu ( s tim da je Bottas popustio dva kruga da bi uhvaito jedan brzi a bio je na cilju samo 1.5 sec iza Magnusena tako da je vozio konstanti pace i njega bi maznuo za krug pa bi bilo samo 5 u istom krugu).
Ono sto mi nije jasno je da sa svim tim promjenama krila i pojednostavljivanjem i jacim DRSom ove godine (vece krilo, veci drag) nema bas pretjecanja ? Ok, staza je uska i losa ali onaj vlakic oko Kimia je bio 15 krugova i niko nista nije uspio, Lando je trebao 6-7 krugova da prestigne AG-a i to jedva na DRS bez obzira na novije gume. Nakon sto je Lando zaronio sa paceom (sta se dogodilo ?) Perez ga je stizao 1-1.2 sec po krugu i onda vozio 10+ krugova iza njega na pola sekunde bez da ga uspije preteci a Kimmi je odmaglio skoro 40 se ispred Landa. Znaci Lando je bio super spor (da nije i drugi Renault motor prdnuo ili su zavrnuli pipu da ne riskiraju?) i Perez ga nemoze obici, WTF ?
Ista stvar Gasly na novim gumam se nemoze izborit sa Kvyatom na starijim i tvrdjim gumama ?
RB je dobar ali nevidim ja da su oni tu nesto bolji nego prosle godine (i tada su bili dobri na tim uskim/sporijim stazama) kolko je Ferrari podbacio u utrci pa se sad cini kao daje Honda napravila neki veliki napredak, RB ima odlicnu sasiju i to je to jer da su tolko dobri onda bi Gasly lako rjesio proslogodisnji RB bolid (Kvyat ).....
Nadam se da je to samo zbog konfiguracije staze (koja je uska i slicna gradskim utrkama) jer sa svim tim milionima potrosenim na razvoj novihj jednostavnih krila koji omogucavaju "lakse preticanje" nismo se bas nauzivali pretjecanja ovu trku ?
Sto se tice Ferarria neznam zasto nisu LecLercu dali sansu s novim gumama da napravi fastest lap kad ga vec nisu dopustili ispred Vettela , barem bi izgledalo "njeznije" ??
Sve u svemu napokon je pocelo i svidjelo mi se kako se Valteri zainteresiro da hoce najbolji krug bez obzira na rizik odvrtanja motora .
Valterijev izlet u rally vode i igranje zmire sa vukovima je izgleda dalo rezultata. Neka ostane ovako pribran i hrabar, i bit ce nesto.

ove price da je leclerc brzi, bla bla, pa dobro bilo je ocito iz aviona da vetelov bolid je u nekom limp modeu, pa nije odjednom postao sekundu sporiji od leklera.
Citiraj:
Autor Max_Damage Pregled postova
Ferrari wtf se dogodilo? Primjetil sam na onboard of Ferrarija da kad dođu do 7 brzine kao da okretaji stanu, možda stvarno nekaj ne štima s motorom kako se nešto šuška...
Ovi na Sky pričaju kako je utrka bila fenomenalna, ja skoro zaspal. Jedino je dobro što sad svi razmišljaju o fastest lapu...
Btw Brko, kaj nije firung a ne pirung?
Sent from Carmageddon
dobro skyevci su totalno retardirani, naucio sam ignorirati Brandlovo trabunanje, Merc moze biti zadnji oni ce naci opravdanje i pozitivu.
Ali samo se nadam da je onaj indijac sto je bio u live prijenosu samo danasnju utrku sudjelovao. Valja gluposti, i uz to ima teski india naglasak.
KO je danas falio u prijenosu? Crofty? Ili, ne znam im imena.
najveci fail danas je renault, em odustajanje Riciarda, em zapaljen mclaren.

Mislim da se u renaultu cesu po glavi "Qu'est ce qui ne s'est pas bien passé"

Zadnje izmijenjeno od: Gabre. 17.03.2019. u 16:40.
Gabre je offline  
Staro 17.03.2019., 16:52   #410
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Vettel više ne može biti broj 1. I to zbog prošle sezone. Da je izgubio na fight, riječi ne bi rekao, ali Njemačka i hrpa gluparija do kraja...

Baš zato što je danas Leclerc imao ispravqn auto, trebao je proći.

Ali OK, isto im je kao i ostalima kad je Mečka sekundu brža 🤗

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 17.03.2019., 18:09   #411
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
O tome se radi, isti K, a opet, Vettel je ipak vece ime nego balonja od 20god u prvoj trci koji bi trebao skakati od srece sto je upao u top team i zavrsiti 5i u prvoj utrci.

Ali to su sve bogate primadone, i ne znaju cijeniti nista vise.

Pa neki "seniority" mora postojati
Gabre je offline  
Staro 18.03.2019., 17:36   #412
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
e da, i sve te pizdarije oko promjena aerodinamike su napravile bolide jos brzima i opet se ne mogu pratiti fail
Gabre je offline  
Staro 20.03.2019., 18:15   #413
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Kakvo je zatišje.
Ferari ispod očekivanja, Reno i Meclaren bez bodova itd. i odmah maca pojela jezik
Treba te to gledati kao trenutno loš dan. Ja još nemam uvid u potencijal RB-a, ali se

nadam da će više vući ka drugom nego li trećom mjestu. Meni je također interesantna
borba za bodove od 7-10 mjesta. TR iskoristio nesreće drugi i dočepao se boda. Poslije druge trke budemo bolje informisani.
__________________
duty demagogue
begi je offline  
Staro 20.03.2019., 18:39   #414
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Najvise me razocaralo kako se nista nije promijenilo po pitanju pretjecanja.

Prve dvije tri trke moraju proci da se dobije ideja.

A gasly sa hondom nije kitu mogao napraviti

Iskreno se nadam da je riciardo ispucao bad luck.

Ono je stvarno peh, a i mogli su klokani ono poravnat bolje uz sami rub staze a ne grba od 20cm
Gabre je offline  
Staro 20.03.2019., 21:06   #415
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,937
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Najvise me razocaralo kako se nista nije promijenilo po pitanju pretjecanja.
Kako nije ? pa imali smo u cjeloj utrci jedno pretjecanje MANJE nego prosle godine .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline  
Staro 21.03.2019., 00:44   #416
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Kako nije ? pa imali smo u cjeloj utrci jedno pretjecanje MANJE nego prosle godine .
Ahaha FAIL, govore o stednji, a timovi su potrosili bogatstva na redizajn bolida da bi dobili - jos brze bolide koji se jednako tesko prate

Jedino williams jednako los ko lani skupa s mclarenom :lol:
Gabre je offline  
Staro 21.03.2019., 03:57   #417
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Ekipa koja je uzivo gledala, odnosno bila na stazi govori da je sada kroz zavoje lakse pratiti ovoga ispred i da su osjetno blize bili bolidi jedan drugome.

Treba vidjeti kako ce biti na otvorenijim stazama jer ovo kod klokana je prakticki gradska utrka, nadam se da ce biti vidnih poboljsanja
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 21.03.2019. u 09:02.
Gigi1 je offline  
Staro 21.03.2019., 18:53   #418
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
gledam ove s autosporta, budem se unsubsribao, melju li melju



majke ti, kao da je Honda sada sa Redbullom cudo napravila, pa isto je iRB i sa renolom imao postolja a bome i pobjede.



https://www.youtube.com/watch?v=qxo8paRaehU


i onda tipicno navlakusa price, joj mercedes nije gdje bi trebao biti, joj biti ce teska sezona za mercedes, joj kako ce mercedes... nas hami nas hami...



a ono, mercedes ce se prosetati kroz sezonu ko i inace.
Gabre je offline  
Staro 21.03.2019., 19:18   #419
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,937
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
gledam ove s autosporta, budem se unsubsribao, melju li melju

majke ti, kao da je Honda sada sa Redbullom cudo napravila, pa isto je iRB i sa renolom imao postolja a bome i pobjede.
Da, samo kokodacu Honda je napravila, sta je napravila, 5+ godina su tu vec i to je to, neki vrag su valjda uhvatili do sad, RedBull ima dobar bolid tj. odlicnu sasiju i to je to, jer da je motor najbitnija stavka RB nebi pobijedio nijednu trku zadnjih 3 godine sa Renaultom a Williams bi imao pobjeda i pobjeda sa Mercedes motorom.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline  
Staro 21.03.2019., 20:00   #420
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ali stvarno kokodacu. Jos kad onu mjesinu kuljavu vidim hebate led, tezak je ko F1 bolid cijeli.



di najvise pratite novosti oko f1?
Gabre je offline  
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na