Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.02.2020., 20:25   #2011
mrva_zg
Premium
Moj komp
 
mrva_zg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 891
Jedno iskustvo iz protisa pa da ekipa ima na umu


Kupljen monitor, vožen do doma kao beba, izvađen iz kutije, spojen na kompjuter, a kad ono monitor pokvarenl!
Monitor odmah reklamiran, tjedan dana bez odgovora, napisan sluzbeni prigovor, nakon 15 dana odgovaraju da se reklamacija ne priznaje jer je monitor fizički oštećen. znači nakon 3 tjedna su ustanovili da su mi prodali monitor s fizičkim oštećenjem i da sam ja kriv?!
Naravno da sam isto prijavio inspektoratu, pa ćemo vidjeti što dalje.
Prijateljima i kolegama savjetujem da NE KUPUJU U #PROTIS-u, a ako baš moraju neka prilikom kupnje izvade artikl iz kutije i uvjere se da netko ranije nije razbio! LP!




Naime monitor je razbijen tj staklo na njemu.
Bio sam prisutan dok smo kupovali i dopeljali ga i izvadili i kad ono stanga.
Oni se drže one da smo ga mi razbili što je nemoguće.



Tako da ako kupujete nešto obavezno raskopat sve pred njima i provjerit ispravnost.


Ovo je prosljeđeno na drž inspektorat pa čemo dalje vidjeti.
__________________
mrva_zg je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2020., 21:00   #2012
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Samo za info, svaki monitor koji sam kupovao izvukao sam iz kutije čisto da optički provjerim da nema kakvih oštećenja na ekranu, onih "tvorničkih".
Sinac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.02.2020., 21:12   #2013
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Imaju li oni potpis ili dokaz da su prodali neoštećeni uređaj.
Elipso, Emmezeta i Santa dom pri preuzimanju otvaraju kutiju, gleda se ekran i potpisuješ da si ga preuzeo neštećenog.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2020., 21:16   #2014
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Imaju li oni potpis ili dokaz da su prodali neoštećeni uređaj.
Elipso, Emmezeta i Santa dom pri preuzimanju otvaraju kutiju, gleda se ekran i potpisuješ da si ga preuzeo neštećenog.
Imaju, ti potpišeš kad preuzimaš robu da si pregledao što preuzimaš i da je ok
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2020., 23:27   #2015
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Kao što uvijek kažem - još jedan slučaj gdje kupnja na daljinu je bolja od kupnje u dućanu.
Kod skupih stvari kao npr monitor od 500 € uvijek snimim unboxing. Zlu ne trebalo.

Sretno i javi kako je prošlo.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2020., 09:10   #2016
imik
Premium
 
imik's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 611
Ja sam kupovao u Protisu par puta i uvijek neka drama i problemi, nikad više neću kupovati kod njih. Na mail odgovaraju kada im se da, lutrija.
imik je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2020., 10:16   #2017
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Oni i ADM su dosta bahati. Kupuj ako je baš puno jeftinije, ako nije - ima drugih, boljih trgovina.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2020., 10:19   #2018
imik
Premium
 
imik's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 611
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Oni i ADM su dosta bahati. Kupuj ako je baš puno jeftinije, ako nije - ima drugih, boljih trgovina.
S ADM-om za sada imam samo pozitivna iskustva.
imik je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2020., 11:25   #2019
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
zadnjih godinu dana su potpuna katastrofa, rokovi isporuke se ne poštuju i sa svakom isporukom problem neki...
bahatost prevelika, naročito servis...
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2020., 12:23   #2020
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor imik Pregled postova
S ADM-om za sada imam samo pozitivna iskustva.
Mozda su se poboljšali, ali prije sve neke app metode lansirali....
Protis se očito nije poboljšao.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.02.2020., 12:35   #2021
bilicvitak
Banned
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Postovi: 476
Malo više 'surađujte' sa shopovima pa budete vidli da nema nijednog u RH koji vas u nekom momenetu ne bude pokušao za*ebat.
bilicvitak je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2020., 18:37   #2022
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Citiraj:
Autor mrva_zg Pregled postova
Jedno iskustvo iz protisa pa da ekipa ima na umu


Kupljen monitor, vožen do doma kao beba, izvađen iz kutije, spojen na kompjuter, a kad ono monitor pokvarenl!
Monitor odmah reklamiran, tjedan dana bez odgovora, napisan sluzbeni prigovor, nakon 15 dana odgovaraju da se reklamacija ne priznaje jer je monitor fizički oštećen. znači nakon 3 tjedna su ustanovili da su mi prodali monitor s fizičkim oštećenjem i da sam ja kriv?!
Naravno da sam isto prijavio inspektoratu, pa ćemo vidjeti što dalje.
Prijateljima i kolegama savjetujem da NE KUPUJU U #PROTIS-u, a ako baš moraju neka prilikom kupnje izvade artikl iz kutije i uvjere se da netko ranije nije razbio! LP!




Naime monitor je razbijen tj staklo na njemu.
Bio sam prisutan dok smo kupovali i dopeljali ga i izvadili i kad ono stanga.
Oni se drže one da smo ga mi razbili što je nemoguće.



Tako da ako kupujete nešto obavezno raskopat sve pred njima i provjerit ispravnost.


Ovo je prosljeđeno na drž inspektorat pa čemo dalje vidjeti.
Pa iskreno, ne bi ti ni ja zamjenio da mi doneseš razbijen monitor, taman da si otišo napravit krug oko trgovine i vratio se za 10minuta..

Daj mi reci po kojoj logici bi dućan trebao sada tebi na riječ vjerovati da ti nije pao monitor kad si ga montirao?

Također, tvoje je pravo da otvoriš uređaj u dućanu, ali to nije obaveza dućana.

Svakako razumijem tvoju situaciju, ali isto tako znam lika koji je tvrdio da je dobio razbijen TV koji je pred njim otvaran u dućanu i paljen, a onda se izvlačio da je prilikom stavljanja u kutiju prodavač stisnuo TV prejako.

Ljudi su očajni za svaku kunu a kamoli kad se radi preko 1000kn.
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2020., 09:25   #2023
mrva_zg
Premium
Moj komp
 
mrva_zg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 891
kad se nađeš u istoj ili sličnoj situaciji budeš razmišljo ko i ja.


A ja od njih ne kupujem več jako dugo ništa jer do sada samo problemi da li sa reklamacijom ili bilo čim drugim.
__________________
mrva_zg je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2020., 09:29   #2024
Protis
Premium
 
Protis's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Citiraj:
Autor mrva_zg Pregled postova
Jedno iskustvo iz protisa pa da ekipa ima na umu


Kupljen monitor, vožen do doma kao beba, izvađen iz kutije, spojen na kompjuter, a kad ono monitor pokvarenl!
Monitor odmah reklamiran, tjedan dana bez odgovora, napisan sluzbeni prigovor, nakon 15 dana odgovaraju da se reklamacija ne priznaje jer je monitor fizički oštećen. znači nakon 3 tjedna su ustanovili da su mi prodali monitor s fizičkim oštećenjem i da sam ja kriv?!
Naravno da sam isto prijavio inspektoratu, pa ćemo vidjeti što dalje.
Prijateljima i kolegama savjetujem da NE KUPUJU U #PROTIS-u, a ako baš moraju neka prilikom kupnje izvade artikl iz kutije i uvjere se da netko ranije nije razbio! LP!




Naime monitor je razbijen tj staklo na njemu.
Bio sam prisutan dok smo kupovali i dopeljali ga i izvadili i kad ono stanga.
Oni se drže one da smo ga mi razbili što je nemoguće.



Tako da ako kupujete nešto obavezno raskopat sve pred njima i provjerit ispravnost.


Ovo je prosljeđeno na drž inspektorat pa čemo dalje vidjeti.
Postovani,

zao nam je zbog nastale situacije. Prilikom preuzimanja potrebno je pregledati robu sto savjetujemo svim kupcima (pise na natpisu izlozenom na pultu kao i u email obavijesti koju saljemo da se roba dode preuzeti).

Svu robu koju prodajemo isporucujemo originalno zapakiranu kako dode od proizvodaca.

Kada se kupljena roba jednom preuzme sve reklamacije proslijedujemo u ovlasteni servis, kao sto je bilo i u ovom slucaju. U servisu su pregledali uredaj i javili kako je u pitanju fizicko ostecenje koje nije pokriveno jamstvenim uvjetima odnosno za to je odgovoran kupac.

Na zalost ne mozemo utjecati na vrijeme koje je potrebno vanjskom servisu za provjeru te je zato trajalo 3 tjedna, mi reklamirane uredaje odnesemo uglavnom isti ili iduci dan u servis.

Obzirom da i prema ZOO nakon preuzimanja odgovornost prelazi na kupca savjetujemo svima da prilikom preuzimanja provjere robu, kvantitativno i vizualno za fizicka ostecenja
Protis je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2020., 15:23   #2025
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor Protis Pregled postova



Svu robu koju prodajemo isporucujemo originalno zapakiranu kako dode od proizvodaca.



E sad se moram i ja javit jer je ovo apsolutno netocno i laz.
Prije x mjeseci sam isao podignut monitor.
Prodavac ga je donio iz skladista i evidentno po pakiranju znam da je bio otvaran, prodavac je rekao da ga mogu isprobat ako zelim.
Obzirom da su pored bila tri takva monitora, niti jedan nije bio prodan ili rezerviran (od toga dva tvornicki zapakirana a treci ko moj sa sirokim prozirnim selotejpom zatvoren preko orginal trake) pitao sam prodavac jel mogu uzet jedan od ta dva zapakirana.
On je rekao da ne mogu da je napravljen racun sa ovim serijskim koji mi je donio i da ako ne zelim taj preuzet da ga moraju prvo zaprimit u servis?!?! i tek onda mogu uzet drugi ako se ispostavi da je sa monitorom sve ok, s tim da napominjem jos jednom, on jos stoji na pultu bez da sam pipnuo kutiju.

Obzirom da mi se nije dalo natezat i znam da je 99% vracem zbog bleeda uzeo sam taj koristeni koji su oni namijenili za mene s tim da sam ga otpakirao da vidim jel sve u komadu, naravno da se po folijama vidjelo da nisu tvornicki nategnute kako inace dolaze monitori iako su decki u protisu odradili jako dobar posao oko pakiranja nazad u “tvornicko” stanje.
I naravno da monitor ima bleed ali nije toliko jako izrazen.
Tako da od tada ako nema protis nesto stvarno puno povoljnije u odnosu na ostale ne kupujem vise tamo.

Ja sam taj koji je maltene probio led na ovom forumu sa protisom i nakon x godina i lagano zavrsavam, jedino sto mogu rec da su si sami krivi za to.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2020., 15:51   #2026
m&n
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 888
Što rade oni s proizvodima koje kupac ne želi uzeti nakon otvaranja?
Npr u tvom slučaju monitor fizički savršen upale ga tamo na licu mjesta i ti vidiš prevelik bleed i odlucis ha ne uzeti vec uzmes drugi koji nema toliko izrazen bleed.

Jel ga oni na kraju samo vrate pa prodaju dalje ili ga posalju natrag proizvodacu? Cini mi se da je ovdje prica app da ciljaju na to da netko nece skuziti bleed...
__________________
m&n je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2020., 16:03   #2027
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor m&n Pregled postova
Što rade oni s proizvodima koje kupac ne želi uzeti nakon otvaranja?
Nakon što je čovjek prije tebe napisao post u kojem je dobio otvoren monitor, ti sad pitaš šta oni rade s time?
Pa vidiš valjda šta rade, pokušaju proslijedit idućem kupcu.
I nije tu Protis ništa lošiji, bolji, drugačiji od drugih trgovina, svi to rade i ne treba se čudit ničemu, ono što se može zapakirat se stavlja dalje u promet.
Svi bi htjeli isprobati/vidjeti što kupuju ali i da dobiju novo, jbg, ne može se udovoljit svima.

Imate potpuno pravo vratit predmet koji je otvoren ili ga odbiti preuzeti u trgovini.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2020., 16:09   #2028
Immortalis
Slobodan leni seronja
Moj komp
 
Immortalis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 842
Vjerojatno ce ga prvo poslat na servis da vide jel sve u redu s monitorom pa tek ce ti onda vratiti novce
Immortalis je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2020., 16:20   #2029
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
A svi to rade, tako da je na kupcu da se najbolje osigura.
Imao slučaj da je jedna druga trgovina usprkos napomeni isključivo tvornički zapakirano izdali korišten mobitel.
Vraćen drugi dan, ali za razliku od ovog protisovog "servis, ovo ono" zamijenili su za drugi proizvod na licu mjesta.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2020., 16:37   #2030
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
I nije tu Protis ništa lošiji, bolji, drugačiji od drugih trgovina, svi to rade i ne treba se čudit ničemu, ono što se može zapakirat se stavlja dalje u promet.

Naravno da ce to napravit ko i ostali ali kad kupac vidi pored drugi identican tvornicki zapakiran i ovi ne daju da se uzme taj bez pregleda servisa za navodno “tvornicki zapakiran” monitor onda se pitas dal tu jebe lud zbunjenog.
I bas zbog tog stava i politike ja ih krizam do daljnjeg.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2020., 16:42   #2031
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Ja taj tvoj slučaj baš i nisam shvatio, ti si došao pokupit monitor koji si već prije platio ili? Kažeš račun je već bio napravljen.
Jer ako ga nisi platio onda se okreneš i odeš, a on neka ga prodaje nekom drugom.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2020., 16:45   #2032
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Placen i dosao preuzet, docekao me racun i tip sa pulta dofurao monitor iz skladista.
Obzirom da je islo prek firme nije mi se dalo extra natezat tak da je protis dobio kaj je htio, rijesio se bezbolno isprobanog monitora
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2020., 20:52   #2033
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
sa protisom sam godinama odlično surađivao na svim njihovim lokacijama gdje su bili. od kad su se preselili na ovu zadnju, kvaliteta i standard usluge se jako srozao. a ovo da svi prodavači prepakiravaju otvarane proizvode je totalno bezobrazno. i to je totalni apsurd, da ti koji dođeš kupiti proizvod u dućan, nemaš skoro nikakava prava i mogučnosti, dok onaj preko neta ima sva. od te kupovine i 14 dana prava bez pitanja vračanje, je glavni problem ovakavih problema kupaca u dućanima koji dobe otvoreni, izjahani proizvod. tu se zakon mora promijeniti, ili da si ga trgovci sami uvedu, jer budu uskoro popuhali ljude. pa barem monitori i slični proizvodi bi morali imati mogučnost testiranja prije kupnje. nekoliko tv-a sam uzimao u elipsu, i tamo ne možeš odnjeti uređaj iz dućana dok nije testiran uz potpis. a to da proizvođači rade isti monitor sa drugačijim ekranima je totalno njesra. iz toga dodatno proizlaze sve ovi vješti muvinzi prodavača.
  Reply With Quote
Staro 10.03.2020., 08:05   #2034
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,692
mene isto zanima šta bi vi sa ovog foruma napravili (da radite na takvom mjestu ili ste vlasnik takvog shopa) sa takvim stvarima koje su samo otvorene ali nisu prošle rigorozni test expertovaca na licu mjesta pa su odbili kupnju? mislite da uvoznik bude samo tako primio to natrag i vratio pare?
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2020., 11:48   #2035
robimarko-bug
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Tenja(Osijek)
Postovi: 1,071
To nije naš problem, nemožeš otvoreni proizvod prodavati pod novi.
A to što će oni s povratom robe u 14 dana raditi je njihov problem, prodavati pod novo ako je otvarano i testirano ne mogu.

Ako im ne odgovara regulativa neka se ne bave više tim poslom.
robimarko-bug je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2020., 11:53   #2036
bilicvitak
Banned
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Postovi: 476
Svi dućani prakticiraju prodaju otvarane i korištene robe, samo se za neke iz nekog razloga prešućuje to.
bilicvitak je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2020., 11:55   #2037
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Čak mi i jasna APP metoda ali kad kupac vidi isti takav novi proizvod i ti ga jebeš da ćeš njegov "novi" slat na servis i da mora čekat onda u kurac sve
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2020., 12:13   #2038
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Rekao bih da je puno teže biti trgovac nego kupac. Kada kupujete u lidlu i ostalim marketima obratite pažnu na bezobrazne kupce...svaka čast ljudima na takvim mjestima.

Nisu svi picieksperti, ima normalnih ljudi kojima nije problem uzeti otvorenu ambalažu. Za nas fazno pomaknute tu je web narudžba pa imaš 14 dana za povrat.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2020., 12:50   #2039
bilicvitak
Banned
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Postovi: 476
Da, kupe alata u Lidlu i dok si doma sve poštemaju, vrate ga za 29 dana.
bilicvitak je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2020., 12:51   #2040
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Još su bolji ovi koji naruče cipele, odrade svadbu i u ponedjeljak vrate.
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na