Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.03.2023., 23:14   #6631
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,162
Citiraj:
Autor microsoft66 Pregled postova
Ma jesam vise puta, nebi sad isao ono non stop, nego na bossa kad dodjem da je laksi cca 30 posto.nekad mi milimetar zafali da ga sjebem, i pogodi me i onda se ohladim od igre na koji mjesec pa opet.
Onda nemoj trainera nego radije nešto ovakvo: DS3 Easy mode

Citiraj:
This mod includes 3 options:

- Default with -50% damage taken (If original game is hard mode for you then this option is normal mode)
- reduce 70% damage taken (This could be easy mode)
- And 95% damage reduced (This could be a fun/friendly mode)
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2023., 22:48   #6632
bambi56x
Premium
Moj komp
 
bambi56x's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 316
Citiraj:
Autor microsoft66 Pregled postova
Ma jesam vise puta, nebi sad isao ono non stop, nego na bossa kad dodjem da je laksi cca 30 posto.nekad mi milimetar zafali da ga sjebem, i pogodi me i onda se ohladim od igre na koji mjesec pa opet.

Neće to tako, možeš malo po malo, ali moraš redovno.


Ja na 49 sati trenutno Dark Souls 2, level 123 valjda. Nakon trojke, bossevi u ovoj igri su u slow-motionu. Ide Craftsman's Hammer ili Straight Sword, ovisi kako vidim da idu health barovi dolje. Atmosferična dosta, osim bossova mi je ko DS3 s lošijom grafikom i malkoc ne responzivnijim kontrolama.



Isprobao sam malo Elden Ring neki dan, fercera odlično, pa možda ta bude slijedeća...ili uzmem DS1 remastered pa da trilogiju završim obrnutim redom.


Ovi iz From softa definitivno znaju složit igru da osjetiš napredak stalno, malo je adiktivno.




A vi koji se mučite s bossevima, u većini slučajeva vam možda samo fali buff na oružju (pine resin ili slično) na koji je boss slab, ili možda treba nadogradit, leveli oružja su puno bitniji nego soul level. Pa prije neg modate igru i date si ak47 ili unakazite borbu kompletno, probajte samo vidit na wikiu ili negdje što su slabosti bossa i korigirat strategiju. Mislim da bi bili zadovoljniji tako. Osim ako baš iskreno nejde...


I jedna forma terapije, vrijedi bar za DS3, kad završite prvi prohod, na NG+ ste sa svim nadogradnjama i znanjem, pa naplatite svu muku.

Zadnje izmijenjeno od: bambi56x. 04.03.2023. u 22:56.
bambi56x je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2023., 10:54   #6633
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,079
Igram Dead Space (2008) FPS mod i napokon mi je zanimljiva. Više puta sam je počinjao igrati i nikad me nije dugo držala.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2023., 11:27   #6634
Aedan
Registered User
Moj komp
 
Aedan's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2023
Lokacija: Osijek
Postovi: 73
Citiraj:
Autor microsoft66 Pregled postova
Ma jesam vise puta, nebi sad isao ono non stop, nego na bossa kad dodjem da je laksi cca 30 posto.nekad mi milimetar zafali da ga sjebem, i pogodi me i onda se ohladim od igre na koji mjesec pa opet.
bolje ti je da odeš na youtube ili google i malo pročitaš savjete i vodiče kako da pobijediš nekoga, nego da koristiš nekakve trainere, to pobija svrhu cijele igre. Vidim da se ljudima često ne da razmišljati, ali zapravo vrlo lagano možeš shvatiti u čemu griješiš i probati to ispraviti i ipak proći jednog po jednog bossa
Aedan je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2023., 12:44   #6635
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,186
Hvala svima na savjetima, morat cu to sve malo jos jednom prouciti pa probat opet
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2023., 13:25   #6636
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Frostpunk igram i prezarazan je. Jučer sam počeo oko 13h i nije me pustilo do oko 18h i opet jedva čekam ponovno zaigrati.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2023., 14:55   #6637
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,368
Hogwarts legacy, zacudo zaljepio sam se i gustam u mirnoj atmosferi i rjesavanju zagonetki i misterija.
axo je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2023., 14:22   #6638
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
XCOM: Enemy Within... totalno sam se navukao!

Jedina igra koju trenutno igram. Ne stignem više od cca 1h/dan, ali baš uživam. Nije mi jasno da sam tu igru toliko odgađao igrati. Uhvatim sam sebe kako na poslu razmišljam o slijedećim potezima u igri... ludilo!

Nakon nje, već znam da ću krenuti sa XCOM 2 :-)
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2023., 17:10   #6639
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,692
Citiraj:
Autor pogi Pregled postova
XCOM: Enemy Within... totalno sam se navukao!

Jedina igra koju trenutno igram. Ne stignem više od cca 1h/dan, ali baš uživam. Nije mi jasno da sam tu igru toliko odgađao igrati. Uhvatim sam sebe kako na poslu razmišljam o slijedećim potezima u igri... ludilo!

Nakon nje, već znam da ću krenuti sa XCOM 2 :-)
ma sta se mucis?
instaliraj na komp na poslu pa kad i drgi vide budete imali medusobni LAN party
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2023., 18:36   #6640
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2023., 10:08   #6641
vladjan1901
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 316
Da jedna od igara na koju se lako navući. Iskreno, xcom 2 je najbolja od svih xcom igara, ali sam najviše uživao sa enemy within. Kupio sam kasnije na steamu sve verzije xcoma, ali nikad ih baš nisam ponovo igrao. No svakako jedna od igara kojoj ću se vratiti kasnije u životu. definitivno prepoznajem entuzijazam u pogijevim riječima kakav sam ja osječao ili slične riječi prijatelja kojima sam otkrio ovu igricu.


Savjet za xcom 2, instalirati modove, ima ih par esencijalnih koji olakšavaju samo igru i definitivno igrati sa expanzijom war of the chosen, ogoljeni xcom 2 je nekako meh.
I definitivno ako nemaš xcom2, čekati neku rasprodaju, po trenutnim cijenama se definitivno ne isplati, xcom bundle je znao ići i sa 80%-90% popusta
vladjan1901 je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2023., 10:13   #6642
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
jedna od najboljih turned based igri

ali me zna izivcirat 99% za hit onda falis 50% puta
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2023., 14:11   #6643
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Citiraj:
Autor vladjan1901 Pregled postova
Savjet za xcom 2, instalirati modove, ima ih par esencijalnih koji olakšavaju samo igru i definitivno igrati sa expanzijom war of the chosen, ogoljeni xcom 2 je nekako meh.
I definitivno ako nemaš xcom2, čekati neku rasprodaju, po trenutnim cijenama se definitivno ne isplati, xcom bundle je znao ići i sa 80%-90% popusta
Tako sam ih i ja kupio na nekoj super rasprodaji... evo baš gledam price history xcom sam platio 3.99 a xcom2 za 4.99 Eur. I to su bili verzije sa praktično svim DLCovima.

Znači kao što vrijedi za xcom, odmah krenuti sa Enemy Within, tako i za xcom 2, odmah krenuti sa War of the Chosen
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2023., 17:59   #6644
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,186
počeo HZD...ima nešto woke konzolaško u toj igri što mi zasad nikako nesjeda....igra je AAA produkcija nema tu govora, ovo je vise na osobnoj razini.ništa probat cu par sati pa ćemo vidit
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2023., 21:28   #6645
bambi56x
Premium
Moj komp
 
bambi56x's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 316
Citiraj:
Autor microsoft66 Pregled postova
počeo HZD...ima nešto woke konzolaško u toj igri što mi zasad nikako nesjeda....igra je AAA produkcija nema tu govora, ovo je vise na osobnoj razini.ništa probat cu par sati pa ćemo vidit

Ja sam to probao igrat, i nikako me nije uhvatilo, igra je baš mlaka. Nešto sam propustio izgleda.


Nego, Dark Souls 2 DLCovi su baš loši, namjerno su napravili grozne rute od vatrica do bosseva, nešto je opako iritantno u tom svemu. A i kompletno nivoi su malo čudni, iako bi toranj bio bolji da nema super iritantnih mobova koji bježe do onih gluposti što ih liječe nonstop. Prva dva DLCa rješio, Fume Knight prvi pokušaj uspjeh, i kasnije čitam da je to najteži DS2 boss. Sinh mi je više živaca pojeo sa svojim letenjem ko Midir u DS3...A ovaj laganica, samo roll kad napadne i drž mu se za nogu i udaraj polako.
bambi56x je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2023., 04:45   #6646
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,434
Citiraj:
Autor pogi Pregled postova
Tako sam ih i ja kupio na nekoj super rasprodaji... evo baš gledam price history xcom sam platio 3.99 a xcom2 za 4.99 Eur. I to su bili verzije sa praktično svim DLCovima.

Znači kao što vrijedi za xcom, odmah krenuti sa Enemy Within, tako i za xcom 2, odmah krenuti sa War of the Chosen
Sada ste me baš zaintrigirali. Meni su prva dva dijela, ona baš prva, za DOS genijalni. Dakle Enemy Uknown i Terror From the Deep. Pogotovo mi je dobar TFTD koji je skoro pa samo podvodni reskin, ali ima tu neku ludu atmosferu. Sjećam se da sam to igrao mjesecima i na kraju sam TFTD završio jedno jutro oko 4-5h (untaoč hrpi baš gadnih i game breaking bugova).

Ta prva dva dijela je radio Julian Gollop (BTW preteča X-COMa je njegov Laser Squad ako se netko sjeća toga) koji je kasnije radio Rebelstar: Tactical Command za GBA i kasnije Tom Clancy's Ghost Recon: Shadow Wars. Obje koriste istu shemu taktičke igre na poteze, ali za razliku od X-COMa nema istraživanja nego samo pičite misije pa su mi tu malo lošije, ali i dalje po meni vrhunske igre.

Trenutno najnovija igra mu je Phoenix Point koji je koliko sam skužio puno bliži ovom novom X-COMu, pa si bacite oko i na to čudo jer vjerujem da je dobro, probao sam samo demo/beta ne sjećam se više.
Ugl frajer već 30+ godina radi igre na istu shemu.

Ima li uopće građenja baze, istraživanja oružja, građenja obrane baze tj mogu li vas alieni uopće napasti u bazi u ovim novim X-COMovima?

Toga svega ima u starima, a BTW tko želi, postoji mod tj source engine Openxcom koji radi odlično pod novim OS, a i ispravlja sve bugove i ima hrpetinu QOL fićura.

Ja ću svakako probat novi X-COM, imam ga na PS4 na ps+, ali ga imam i na Viti.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2023., 06:19   #6647
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,164
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova

Trenutno najnovija igra mu je Phoenix Point koji je koliko sam skužio puno bliži ovom novom X-COMu, pa si bacite oko i na to čudo jer vjerujem da je dobro, probao sam samo demo/beta ne sjećam se više.
Ugl frajer već 30+ godina radi igre na istu shemu.
Ne znam točno u čemu je problem, ali tu su igru igrači mlako dočekali čak i popljuvali pa je nisam ni probao. Ohladilo me je totalno od igre...

Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Ima li uopće građenja baze, istraživanja oružja, građenja obrane baze tj mogu li vas alieni uopće napasti u bazi u ovim novim X-COMovima?
Ima sve to osim napadanja baze...

Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Ja ću svakako probat novi X-COM, imam ga na PS4 na ps+, ali ga imam i na Viti.
Probaj, odlične su!
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2023., 08:25   #6648
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Citiraj:
Autor IHrvojeI Pregled postova
Ima sve to osim napadanja baze...
U XCOM:Enemy Within ima jedna misija gdje alieni upadnu u bazu i moraš je obraniti...
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2023., 09:31   #6649
vladjan1901
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 316
ima i u xcom 2. a igrao sam prije 3-4godine, pa se ne sjećam, mislim da napadaju letjelice i ima par mislija gdje braniš bazu, al ništa spektakularno.


Inače ima i "gears tactics" od jednog od kreatora xcoma.
Igrao, ali nije mi sjela, neznam, možda sam ostario i nemam taj hajp kakav sam imao kad sam igrao xcom, no igra je dobro napravljena, tko voli xcom, svakako preporuka.
vladjan1901 je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2023., 09:33   #6650
vladjan1901
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 316
Citiraj: