Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.07.2018., 09:01   #5791
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Sad vidjeh da bittrex ima USD market, od kad je to dostupno?
lit je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2018., 14:50   #5792
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,479
Citiraj:
Autor AntunTun Pregled postova
Tako nekako. Krenuo sam oprezno s manjim iznosima, prvo na Kraken, a onda kad se ukazala prilika i na Bittrex, a sve ne bi li se malo zabavljao i proučavao kako to sve radi, a i po mogućnosti malo opari.

Zaboraviti i baciti u vjetar ipak ne bih, nisu to baš tako mali novci. Jest škola, ali nisu to još potrošeni novci, tu su, samo ih treba nekako vratiti odakle su i došli.
Imam eviznu karticu, ali vraćanje na karticu me malo strah iz razloga da ne bi devizna doznaka koju oni naprave pojela sve... Jbga, nerado se odričem velike porcije ćevapa, tim više što bi to mogao biti stvarno dobar % ukupnog iznosa.

A ovaj store... To je isti vrag kao i ona njihova online verzija ili pak ima još neke prednosti?

Apsolutno bez provizije nećeš proći.
Ako si šalješ s Krakena, mislim da je 5€ + cca 9kn će ti banka uzeti.
Ako prodaješ nekome na tržnici, ne vidim zašto bi uzeo od tebe bez nekog popusta, ali možda griješim.
Libertus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.07.2018., 14:54   #5793
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor AntunTun Pregled postova
Tako nekako. Krenuo sam oprezno s manjim iznosima, prvo na Kraken, a onda kad se ukazala prilika i na Bittrex, a sve ne bi li se malo zabavljao i proučavao kako to sve radi, a i po mogućnosti malo opari.

Zaboraviti i baciti u vjetar ipak ne bih, nisu to baš tako mali novci. Jest škola, ali nisu to još potrošeni novci, tu su, samo ih treba nekako vratiti odakle su i došli.
Imam eviznu karticu, ali vraćanje na karticu me malo strah iz razloga da ne bi devizna doznaka koju oni naprave pojela sve... Jbga, nerado se odričem velike porcije ćevapa, tim više što bi to mogao biti stvarno dobar % ukupnog iznosa.

A ovaj store... To je isti vrag kao i ona njihova online verzija ili pak ima još neke prednosti?

Nisu to novci za bacit, ali za izvaditi jesu mali...

Kao što reče kolega, ako nisu nužno za život potrebni novci, kupi neki dobar ALT sad i zaboravi još na godinu/dve i imat ćeš 10-50x više. ICX, ARK, ADA, XLM, OMG, ONT... Ne možeš fulat.


A ako si spreman i na malo više rizika, tu je sad cijela masa jeftinih altova koji imaju dobar i konkretan projekt, i mogli bi značajno rasti.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2018., 02:49   #5794
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Decki... hodl your horses... ovaj danas kratki zaron btc ispod 8k pa brzi odbijanac... to je to rekao bih... 90 posto sam siguran da je pocetak novog velkog bull runa udaljen najvise par tjedana, a mozda brojimo i u danima...

Svak nek odluci za sebe, al ja ujutro dokupljujem btc, jos ponesto altova i cekam u niskom startu...

Jos kad zbrojim to s time da se prije tjedan dva pisalo da black rock inv. ulazi u kripto... uh, stizu ogromni novci
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2018., 10:05   #5795
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Da, samo šta ovo nije tržište pokretano logikom nego hype-om, drugim riječima, odbiju li ETF počinje panična rasprodaja.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2018., 10:48   #5796
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
naravno, sve je moguće. ovo je moje mišljenje koje uopće ne mora biti ostvareno, ali miris bulla lagano osjećam u zraku. i alt i btc. pitanje tjedana, moooožda i dana...
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2018., 14:02   #5797
Hajder
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Split
Postovi: 36
Citiraj:
Autor Uzi84 Pregled postova
Nije tako ispalo neg se to zna od pocetka. Ne vidim problem.
Filozofija da se nekom drugom moze prodat tehnologija se moze primjenit za skoro sve sta postoji, sto znaci da ne drzi bas vodu.
Takodjer, cak i da sve ispadne tako kako mislis, ne znaci da se nece moc zaradit lova. Ripple je narastao dobro zbog bankarskih mogucnosti, al to ne znaci da ce ga oni koristiti.
Takodjer, treba pogledat i s druge strane. Ako je proizvod tolko dobar da bi ga mastercard otkupio, onda ga apsolutno nema smisla prodat jer on radi, a team koji je najveci hodler ce zaradit vise neg bi im mastercard platio
Izgleda da je Mastercard na kraju počeo razvijati "svoju" tehnologiju. Dok cijena STK tokena pada.
Hajder je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2018., 16:38   #5798
EdoFazlinovic
Registered User
 
EdoFazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: 521353215
Postovi: 160
Citiraj:
Autor AntunTun Pregled postova
Tako nekako. Krenuo sam oprezno s manjim iznosima, prvo na Kraken, a onda kad se ukazala prilika i na Bittrex, a sve ne bi li se malo zabavljao i proučavao kako to sve radi, a i po mogućnosti malo opari.

Zaboraviti i baciti u vjetar ipak ne bih, nisu to baš tako mali novci. Jest škola, ali nisu to još potrošeni novci, tu su, samo ih treba nekako vratiti odakle su i došli.
Imam eviznu karticu, ali vraćanje na karticu me malo strah iz razloga da ne bi devizna doznaka koju oni naprave pojela sve... Jbga, nerado se odričem velike porcije ćevapa, tim više što bi to mogao biti stvarno dobar % ukupnog iznosa.

A ovaj store... To je isti vrag kao i ona njihova online verzija ili pak ima još neke prednosti?
Bavis se bezveze pizdarijama. Zaboravi na to i kreni dalje. Ali ako bas hoces potrosit te novce, imas uzishop i pcshop.hr u hrvatskoj di mozes kupit nesto sa btc ili nadi neku drugu trgovinu u HR samo da potrosis to malo, ako ti je vec bas tlaka da ih potrosis. Tako ces najbolje proc.
EdoFazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2018., 08:17   #5799
Malatesta
Registered User
 
Malatesta's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 35
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
naravno, sve je moguće. ovo je moje mišljenje koje uopće ne mora biti ostvareno, ali miris bulla lagano osjećam u zraku. i alt i btc. pitanje tjedana, moooožda i dana...

Šta reć? Koju poruku poslati?
Malatesta je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2018., 08:54   #5800
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,054
Citiraj:
Autor Malatesta Pregled postova
Šta reć? Koju poruku poslati?
REKT
kopija je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.08.2018., 12:11   #5801
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Malatesta Pregled postova
Šta reć? Koju poruku poslati?
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
REKT

BTC boli kita za TA, naše osjećaje i predviđanja.

Tržište je još uvijek premalo i manipulacije su u punom zamahu.

Akumulirajte pomalo i pričekajte 3-5 godina.
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2018., 12:33   #5802
gloginjaR
Premium
Moj komp
 
gloginjaR's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: st
Postovi: 594
Nije 100%, navodno 04.08. ETC izlazi na Coinbase, a Ravencoin sutra na cryiptopia,
(Y)

Poslano sa mog A0001 koristeći Tapatalk
__________________
MinigRig*H110-D3A*5*rx570nitro8GB OC.
gloginjaR je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2018., 13:27   #5803
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
troll_mode_on

naravno, sve je moguće. ovo je moje mišljenje koje uopće ne mora biti ostvareno, ali miris beara lagano osjećam u zraku. i alt i btc. pitanje tjedana, moooožda i dana...

troll_mode_off


Najveci izazov ovog trzista je nepouzdanost informacija.

Koliko sam primijetio ovdje na threadu, novosti i vijesti s Crypto-stranica se uzimaju zdravo za gotovo, bez propitivanja i kredibilnih izvora. (npr. Tehnoloski divovi u panici; ostaju bez programera zbog Crypta. Izvor: Neki lik kojem zivot ovisi o Cryptu).
Priroda drustvenih medija je takva da nas korisnike hrani s informacijama nasih istomisljenika (facebook npr.). Zbog toga je sve teze doci do "neutralnih"/ unbiased informacija.

Kod Crypta je to jos naglasenije jer ne postoje sluzbene "neutralne" informacije kao sto su npr. godisnja izvjesca firmi na burzama.

Stoga dobronamjerni savjet traderima: pratite i vijesti s druge strane (ili barem onih pesimisticnijih)
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR

Zadnje izmijenjeno od: CatKiller. 01.08.2018. u 13:46.
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2018., 13:53   #5804
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
A gledaj... zajebavaj ti kolko hoćeš... Ako ti ne vidiš da sam ja odmah u postu napisao da je to moej mišljenje i da se nitko s njim ne mora složit. Ako je nečije mišljenje odmah troll, možemo odmah gasit forum.


Ali naravno, u skladu s ovim zdravo za gotovo, ti se pozivaš na onaj dio mog posta koji ti ne odgovara, a napisano je kao prva opcija.

Tko god nije svjestan problema nepouzdanosti informacija treba mu zabranit pristup kriptu, mislim da se oko toga nema što raspravljati. Također, ovo moje mišljenje nije bazirano na nekom članku ili vijesti, već je to moje isčitavanje nekih informacija koje su javno dostupne, samo ih treba znati naći. Ali neću vam ja odraditi i ovu domaću zadaću. Moguće da sam fulao, naravno, ali ja sam zato i napisao da je to moje mišljenje, i nisam se pozivao na nikog drugog, ili pametovao nekom tko misli drugačije. BTC dokupljen na 7,5k ako Bog da, pišemo se za par tjedana
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2018., 14:04   #5805
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Ah zivot bez zajebavanja ko piskote bez jogurta .

Primjer je sa developerima jer sam jedino na njega kliknuo.

Zelim vam svima da okrenete dobru lovu, ali to ce naravno biti lakse sa sto vise neovisnih izvora informacija. Kod spekulativnih investicija je to najbitnije.
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2018., 14:05   #5806
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
Koliko sam primijetio ovdje na threadu, novosti i vijesti s Crypto-stranica se uzimaju zdravo za gotovo, bez propitivanja i kredibilnih izvora. (npr. Tehnoloski divovi u panici; ostaju bez programera zbog Crypta. Izvor: Neki lik kojem zivot ovisi o Cryptu).
Potvrđeno i u realnosti...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2018., 14:22   #5807
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,054
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
BTC dokupljen na 7,5k ako Bog da, pišemo se za par tjedana
Poduzetnički duh je na cijeni, svi se poskrivali ko miševi a ti kupuješ ko da si Warren Buffet.
Za par godina se vidimo na ekskluzivnom ljetovalištu

BTW, Bl@de je na Twitteru
https://twitter.com/RamenofBinance
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2018., 18:36   #5808
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
Ah zivot bez zajebavanja ko piskote bez jogurta .

Primjer je sa developerima jer sam jedino na njega kliknuo.

Zelim vam svima da okrenete dobru lovu, ali to ce naravno biti lakse sa sto vise neovisnih izvora informacija. Kod spekulativnih investicija je to najbitnije.



Ma nemam ja niš protiv zajebancije, dapače. samo ovdje često svi sve znaju bolje ali niak dništa konkretno ne kažu, pa onda malo popizdim tu i tamo


Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
Poduzetnički duh je na cijeni, svi se poskrivali ko miševi a ti kupuješ ko da si Warren Buffet.
Za par godina se vidimo na ekskluzivnom ljetovalištu

BTW, Bl@de je na Twitteru
https://twitter.com/RamenofBinance



Ne volim se nikad skrivat iza nečeg, napisao sam ovdje za većinu stvari što sam i kada uložio, i što planiram. Pa me kroz godin udvije moežete slobodno razapeti i popljuvati ako sam bio u krivu.


Nakrcao sam se ja ovih dana i altovima, ne samo BTC.


A sad, kom obojci kom opanci
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2018., 19:43   #5809
Brut
Premium
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Zadar
Postovi: 263
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Ne volim se nikad skrivat iza nečeg, napisao sam ovdje za većinu stvari što sam i kada uložio, i što planiram. Pa me kroz godin udvije moežete slobodno razapeti i popljuvati ako sam bio u krivu.


Nakrcao sam se ja ovih dana i altovima, ne samo BTC.
bez ulozenih cifri irelevantan podatak
Brut je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2018., 20:08   #5810
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,392
Prije koji mjesec sam stavio hrpu limit ordera na Bittrexu i sad vidim da nema nijednog, a nisu se izvršili. Nije valjda da imaju neki timeout?
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2018., 20:26   #5811
Immortalis
Slobodan leni seronja
Moj komp
 
Immortalis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 842
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Prije koji mjesec sam stavio hrpu limit ordera na Bittrexu i sad vidim da nema nijednog, a nisu se izvršili. Nije valjda da imaju neki timeout?
Imaju, 28 dana.

Nego, RVN se pojavio na cryptopia-i

https://twitter.com/Cryptopia_NZ/sta...89914463735808
Citiraj:
[NEW COIN LISTING] Ravencoin is now listed on Cryptopia! Deposits and withdrawals are now open, and trading will begin in 24 hours (3am UTC). Find out more about $RVN here http://ow.ly/YJr030ldbXI Welcome to the Cryptopia family @Ravencoin!
Immortalis je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2018., 21:33   #5812
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor Brut Pregled postova
bez ulozenih cifri irelevantan podatak

Ma nemoj


Valjda si od jučer u kriptu i u ulaganjima pa ne znaš da to nije pristojno pisat. Član sam u nekoliko telegram grupa gdje razmjenjujemo informacije i proučavamo ICO, svi se već i prilično dobro znamo, i nikad nitko nije napisao točne cifre. Nekome 100 eura u odnosu na ukupni kapital vrijedi koliko i nekome 100.000 eura, pa takve stvari nema smisla pisati. Ionak sve na postotak raste i pada.


što i kako holdam sam već pisao.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2018., 21:52   #5813
Brut
Premium
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Zadar
Postovi: 263
pa ti si poceo s ja ja ja nisam od jucer zato mi i ne znaci razbacivanje ulaganjima bez cifre, jer ako si ulozio 100e umjesto da si otisao van pojesti i popit, to mi nije rizik, a ni profit jer vremena +5000% su prosla
Brut je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2018., 23:36   #5814
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
A sta cu pisat, sta netko drugi ulaze? Kakve veze ima ja ja ja? Da svatko pise sto radi i zasto imali bi konstruktivnije rasprave.

Ponavljam veca cifra ne znaci nuzno veci rizik, i napisao sam vec zasto. zato je besmisleno stavljat cifre.

Svi ovdje sve znaju ali nitko nece konkretno pisati sta on radi, kao da ce se sve poduplat ako bude sutio o tome sto holda ili trejda
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2018., 00:41   #5815
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Ja holdam gaće dok ne prođe ovaj blejdizam od tržišta
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2018., 07:07   #5816
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Ja još gledam što bi mogao kupiti dok su cijene tu di jesu...
POLY, FND, MFT, bit će nešto od toga vjerojatno.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2018., 17:34   #5817
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Evo kad ste evc poceli pisat pa da i ja napisem. ja kupio ETH po 400 eura, sad je pao na 350. No holdam do 300, nisam daytrader tak da do 300 je OK drzat. Ako padne ispod 300 onda ce biti veselo... ne samo za moje ulaganje nego i za machine u podrumu...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2018., 17:46   #5818
EdoFazlinovic
Registered User
 
EdoFazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: 521353215
Postovi: 160
Mogao bi jako skoro bull run. Kroz koji dan. Treba se nabacat svega danas, sutra. CMC daje signale, ko i u 4 mjesec, a dominacija btc-a je bas onakva kakva treba da bude da pocne padat do 30-35% posto.

Amo => https://www.ccn.com/bitcoin-could-be...cy-nyse-owner/

Zadnje izmijenjeno od: EdoFazlinovic. 03.08.2018. u 18:15.
EdoFazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2018., 18:11   #5819
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Meni je ovo postalo smiješno čitati, meni je najbolji pokazatelj moj coinbase saldo.

Tajniznos konstantno pada, imam nešto dolara u BTC, ETH, I LTC.

već znači zadnji godinu dana samo pada.

Kojim čudom se mora dogoditi da vratim samo uloženo, a ne slušati ove bajke o evo sad će, evo za dva tri dana, evo kreće za tjedan dana. I to slušam već doslovno godinu dana.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2018., 18:18   #5820
EdoFazlinovic
Registered User
 
EdoFazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: 521353215
Postovi: 160
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Meni je ovo postalo smiješno čitati, meni je najbolji pokazatelj moj coinbase saldo.

Tajniznos konstantno pada, imam nešto dolara u BTC, ETH, I LTC.

već znači zadnji godinu dana samo pada.

Kojim čudom se mora dogoditi da vratim samo uloženo, a ne slušati ove bajke o evo sad će, evo za dva tri dana, evo kreće za tjedan dana. I to slušam već doslovno godinu dana.
Ako pratis dovoljno, CMC je u 4. mjesec kad je market cap bio 260-270 milijardi davao ovakve signale sa false brojevima par dana prije i otisao je market cap do 450 milijardi usd.
Slicno je bilo kad smo bili na 230 milijardi pa smo otisli do 300 milijardi.
Sad nam opet daje signale, a ima i dobrih vijesti tako da... Ja cu se vodit po tome, pa ako i ne bude 8 mjesec nema veze, bit ce kad tad, makar cekali 2020.
A sad idemo u shopping.

Zadnje izmijenjeno od: EdoFazlinovic. 03.08.2018. u 18:55.
EdoFazlinovic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na