Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.09.2020., 18:10   #1051
Kruno M
Premium
Moj komp
 
Kruno M's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: VKCI
Postovi: 1,205
Ja sam s Revoluta slao sebi na Erste račun tekući, nije bilo naknade.
__________________
Pošteni trgovci: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kruno M je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2020., 16:28   #1052
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Erste je jedna od prvih koja je ukinula naknade za priljeve iz inozemstva. Ne koristi mi cesto ali je zgodno.

P.s. Erste je od 10. mj. ukinuo naknadu za netbanking ali podignuo naknadu za vodjenje racuna. Pis zivi, zele da sto vise ljudi koriste digitalne kanale. Meni je (koji sam imao i mobilno i ovo net bankarstvo) vodjenje racuna sa banking naknadama palo za 2-3-4 kune. Ali oni koji su imali samo racun bez mbankinga njima je skocilo jer je sada mbanking free.
mann je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.09.2020., 17:35   #1053
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,934
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Bit će no fee kada pređemo na euro
Biti će i kuku-lele
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2020., 18:05   #1054
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Niti u jednom banci ne bi trebala biti naknada za primanje EUR od Revolut na HR banku. Transakcije u EUR su izjednačene s HRK, što znači da banka ne može uvesti naknadu za EUR ako nema istu takvu za HRK. Erste je prva to počela, ali mislim da unazad godinu dana to vrijedi za sve u EU.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2020., 18:26   #1055
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,365
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Niti u jednom banci ne bi trebala biti naknada za primanje EUR od Revolut na HR banku. Transakcije u EUR su izjednačene s HRK, što znači da banka ne može uvesti naknadu za EUR ako nema istu takvu za HRK.
EUR transakcije su izrjekom oslobođene te naknade, dok su sve ostale valute, pa i HRK, izjednačene i većina banaka naplaćuje obradu prekogranične transakcije u iznosu od 7,5 kn.
Dakle, ako s Revoluta šalješ eure, ni u jednoj banci ništa ne plaćaš. Ako šalješ kune, forinte, funte ili drahme, fiksna se naknada naplaćuje u svim bankama osim Erste.
franzD je online   Reply With Quote
Staro 27.09.2020., 18:38   #1056
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Citiraj:
Autor franzD Pregled postova
EUR transakcije su izrjekom oslobođene te naknade, dok su sve ostale valute, pa i HRK, izjednačene i većina banaka naplaćuje obradu prekogranične transakcije u iznosu od 7,5 kn.
Dakle, ako s Revoluta šalješ eure, ni u jednoj banci ništa ne plaćaš. Ako šalješ kune, forinte, funte ili drahme, fiksna se naknada naplaćuje u svim bankama osim Erste.
Koliko ja znam, nisu EUR transakcije ničega oslobođene niti izrijekom niti bilo kako drugačije, nego su izjednačene s nacionalnim HRK transakcijama. Ukoliko banka ne naplaćuje nacionalni priljev HRK ne može naplaćivati niti EUR, i obrnuto.

Međunarodni priljev u HRK vjerojatno spada u drugu kategoriju, ali nisam siguran kako to oni vode.

Uglavnom, ja sam to tako shvatio kada sam čitao o tome kada su uvodili, možda negdje i griješim.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2020., 19:14   #1057
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,393
Međunarodni priljev kuna i svega osim eura se naplaćuje 7,5 kn, o tome govorimo.

Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Biti će i kuku-lele
Definitivno, možda i gore nego kod Slovenaca.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2020., 20:12   #1058
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,015
Citiraj:
Autor mann Pregled postova
Erste je jedna od prvih koja je ukinula naknade za priljeve iz inozemstva. Ne koristi mi cesto ali je zgodno.

P.s. Erste je od 10. mj. ukinuo naknadu za netbanking ali podignuo naknadu za vodjenje racuna. Pis zivi, zele da sto vise ljudi koriste digitalne kanale. Meni je (koji sam imao i mobilno i ovo net bankarstvo) vodjenje racuna sa banking naknadama palo za 2-3-4 kune. Ali oni koji su imali samo racun bez mbankinga njima je skocilo jer je sada mbanking free.
Sad plaćaš 14 kn, a od 1.10. ćeš plaćat 24 kn. Nije ti ništa palo već ćeš plaćat 10 kn više, osim ako nemaš prometa kroz mbanking/netbanking

https://www.erstebank.hr/hr/pomoc/ob...-gradanstvom-2

Ali ovo je revolut tema tak da je ovo totalni OT

Edit: ipak si u pravu, kad sam skrolao do kraja vidio sam da će se plaćati 12 kn od 1.10.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: cic. 27.09.2020. u 20:31.
cic je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2020., 16:41   #1059
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Međunarodni priljev kuna i svega osim eura se naplaćuje 7,5 kn, o tome govorimo.



Definitivno, možda i gore nego kod Slovenaca.
meni Zaba naplati međunarodni priljev i u EUR-ima(1 EUR po transakciji) . Bio to Revolut ili banka na kajmanskom.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2020., 17:31   #1060
the.elles.d
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 472
Obrada priljeva iz inozemstva na račun po doznaci
B1.13.1.1. - prekogranični priljev na račun u valuti EUR bez naknade
B1.13.1.2. - prekogranični priljev na račun u valuti različitoj od EUR i međunarodni priljevi na račun 7,50 po doznaci


Pa vidi gdje spadaju tvoji priljevi...
the.elles.d je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.10.2020., 19:02   #1061
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,393
Citiraj:
Autor Psycho Pregled postova
meni Zaba naplati međunarodni priljev i u EUR-ima(1 EUR po transakciji) . Bio to Revolut ili banka na kajmanskom.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
Ne bi smjeli, ukinuli su prije koji mjesec. Kad si dobio posljednju plaću?
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2020., 01:08   #1062
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Ne bi smjeli, ukinuli su prije koji mjesec. Kad si dobio posljednju plaću?
Tjedan dana - Royal Bank of Scotland (RBS)
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2020., 03:52   #1063
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,393
Žali se onda, ne znam što drugo. Sad sam pogledao, meni od 01.01.2020. više ne skidaju 7.5 kn za uplate u eurima.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2020., 11:46   #1064
Lance
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Pozdrav,
zanima me je li itko probao raditi SEPA transfer s Revoluta na Kraken mjenjačnicu? Ja sam probao i evo već cca. tjedan dana nije sjelo (sva sreća da je samo 2 eura), dok je na Crypto.com sjelo uredno. Koji je ispravni način za popuniti podatke o banci unutar Revolut aplikacije? Znam da je obavezan onaj reference...
Lance je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2020., 12:55   #1065
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Žali se onda, ne znam što drugo. Sad sam pogledao, meni od 01.01.2020. više ne skidaju 7.5 kn za uplate u eurima.
Bas sada pogledao:

https://www.zaba.hr/home/footer/uvje...-prosinca-2019

PDF:
https://www.zaba.hr/home/med/dok/428...15.12.2019.pdf

Ide zalba sad odmah.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2020., 14:24   #1066
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Do sada nisam imao Revoult, mislio ga napraviti radi virtualne kartice, no imam pitanje.

Jedan online shop ima poput od 15% uz korištenje Maestro ili Mastercarda (kojeg više nemam jer je Erste prešla na Visu).
No i u revolutu, kliknem virtualna kartica i nudi samo Visu. Ništa od toga?
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2020., 14:41   #1067
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Meni je virtualna iskljucivo Visa a fizicku sam dobio Master. Ni jedno ni drugo nisam mogao birati. Da sta da.
mann je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2020., 14:50   #1068
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Meni bi bila fizička Master, ali me traži 42.99kn za dostavu te kartice. Je li to normalno, ne bi li trebalo biti besplatno?

Btw nisam još uplatio onih 70kn što me pitalo na početku.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2020., 14:56   #1069
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Ne, besplatno je samo kada su promocije preko invajta
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2020., 15:07   #1070
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
@Ag008 prije je bilo da napravis virtualnu, obavis par sitnih transakcija i dode ti ponuda kao besplatno da ti posalju fizicku. Tako je bilo meni i jos bar 5 ljudi koje znam, a sad je li i danas isti princip ne znam.
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 03.10.2020., 18:21   #1071
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Meni bi bila fizička Master, ali me traži 42.99kn za dostavu te kartice. Je li to normalno, ne bi li trebalo biti besplatno?

Btw nisam još uplatio onih 70kn što me pitalo na početku.
U teoriji ti fizicka ni ne treba jer je vidis u aplikaciji i svi potrebni brojevi su ti tamo. Dodaj je u google pay i placas kao da imas fizicki. Prije ili kasnije ce ti ponuditi besplatno slanje, tako je barm prije bilo.
mann je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2020., 19:31   #1072
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Ma stvar je da mi treba virtualna Mastercard/Maestro kartica da bi dobio 15% popusta, a virtualni mi samo Visu Revolut nudi. Ne znam postoji li nešto slično Revolutu ali da dobijem virtualni Master.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2020., 19:52   #1073
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Ako ti treba EUR kartica - Monese ima virtualnu MC karticu. Ako ti treba HRK MC kartica - zašto ne uzmeš neku revolving karticu kod naših banaka? Recimo Zabin go! card i još imaš dodatne popuste kod nekih trgovina ( i naravno cashback u MultiPlusu )
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2020., 21:46   #1074
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Traži besplatnu karticu da bi dobio 15% popusta, a ti mu daješ ideju da uzme revolving karticu koja ima godišnji fee. Neozbiljan si

Modus operandi Ag008 je da uštedi u svakoj mogućoj situaciji, nikakva plaćanja ne dolaze u obzir
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2020., 09:06   #1075
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Revolut

Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Traži besplatnu karticu da bi dobio 15% popusta, a ti mu daješ ideju da uzme revolving karticu koja ima godišnji fee. Neozbiljan si

Modus operandi Ag008 je da uštedi u svakoj mogućoj situaciji, nikakva plaćanja ne dolaze u obzir

Revolving kartice su već neko vrijeme besplatne - bez upisnina i članarina. Ako plati kompletni iznos po formiranju računa (tj. koristi ju kao charge karticu) - nema dodatnih troškova.
Uzeo sam go! card kao primjer jer ago voli cashback i popuste, a ova kartica daje 1 lipu na potrošenih 5 kuna, 4% cashbacka na Bookingu te dosta webshopa neka ima popust samo za Zabine kartice.

__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2020., 10:18   #1076
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,539
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Ma stvar je da mi treba virtualna Mastercard/Maestro kartica da bi dobio 15% popusta, a virtualni mi samo Visu Revolut nudi. Ne znam postoji li nešto slično Revolutu ali da dobijem virtualni Master.
Napravi si besplatan HPB supersmart žiro račun:

https://www.hpb.hr/gradanstvo/e-bank...art-ziro-racun

A i možeš si i tekući i sve ostalo prebaciti na HPB, nakada za vođenje računa je 0kn za supersmart račune (moraš ih otvoriti preko mobilne aplikacije, ne u poslovnici).
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2020., 21:41   #1077
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Prva narudžba prošla normalno na Aliexpresu uz Revoult (cca 9$), ima puno bolji tečaj od Erstea. Ostalo mi je još 1.5$ na njemu pa da i to iskoristim,
No, prođe 2-3 dana i naručim neku sitnicu od 1$:
Platim spremljenom Revoult karticom
Citiraj:
Status:
Closed
We had to close this order due to account security concerns. Please place an order again later, or remove the coupon and try again.
Iako su mi skinuli novac s Revoulta, valjda će ga i vratiti.

Prođe minuta, platim koristeći Visa by Erste i normalno prođe, koristeći isti kupon (od 0.2$), Awaiting Shipment.

Imate li vi iskustva i zašto mi blokira (ovo je već treća transakcija da blokira Revoult tj prva dva puta mi nije ni skinulo već zaglavilo u "Payment processing" or "Security concerns, payment rejected", sada mi je skinulo a za sekundu zatvoreno i otkazano od Aliexpresa?
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2020., 21:47   #1078
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,784
Tebe izgleda hebe alija, ne revolut. Godinu i nesto kupujem na aliji s revolutom, nula odbijanaca. Cak i s kuponima i sl.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2020., 17:38   #1079
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,209
Jap takodjer.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2020., 21:07   #1080
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Trazim trazim al nigdje nac razliku u nacinu trgovanja dionicama izmedju Free-metal - premium-standard kartice.


citam i ljudi spominju postavljanje naloga i stop loss a ja t osve nemam . imam free revolut karticu i jedino mogu kupit i prodat po trenutnoj cijeni. Nema opcije zadavanja naloga nema nicega osim toga...
neku dionicu...trazim razlike u karticama al to se nigdje ne spominje na revolut stranici.

Netko mozda zna razlike medju karticamam u svezi trgovanja dionicama?
thx
__________________
SAMOANA: Nije u šoldima sve
Nadmudrivanje sa budalom je kao hrvanje sa svinjom u blatu ..... nakon nekog vremena skužiš da svinja uživa

Zadnje izmijenjeno od: livada2. 13.10.2020. u 02:01.
livada2 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na