Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.05.2013., 00:07   #1
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,209
(tutorial) Kako ukloniti MUP, policijski virus (trojan)

Pošto me u zadnje vrime ljudi previše zovu radi ovog problema, evo najednostavnije rješenje po meni:

UPDATE ZA NOVIJE VERZIJE JE POTREBNO KORISTITI 4. NAČIN JER SE VIRUS VEŽE ZA CMD.EXE

1. Način

1. Odite sa USB stick-om na drugi komp ili do susjeda, komšije, prijatelja, rodice, brata, sestre, samo ne do svekrve.
2. Skinite Malwarebytes Anti-Malware (link) te po želji možete skinuti i najnoviju bazu virusa trenutno i stavite ih na USB
3. Uđite u Safemode with command prompt (ako neznate uputstva su dole)
4. Uključite USB te pokrenite instalaciju malwarebytesa (mbam-setup-1.xx.x.xxxx.exe); next yes, na zadnjem prozoru odaberite želite li testni pro, svejedno, po želji update databasea kojeg ste skinuli gore(ili niste)
5. Upalite program, kada pita za update kliknite NO (nemate interneta)
6. Pokrenite Brzo skeniranje pricekajte da završi, i uklonite sve prijetnje, te kad upita restartirajte računalo
7. Ako radi sve to je to, ako neradi, ponovo uđite u safe mode i pokrenite potpuno skeniranje

2. Način system restore

1. Uđite u Safemode with command prompt
2. Kad se upali Command prompt upišite "%systemroot%\system32\restore\rstrui.exe" bez navodnika, te pritisnite enter; ili upišete "explorer", te iz njega u startu nađete system restore(ty syss)
3. Pratite uputstva System restore

3. način by Bruno_Rv i Nikky

1. Safe mode with CMD (Pogledajte dolje kako ući u Safe mode with CMD)
2. U CMD upisite REGEDIT
3. Trazite WINLOGON i kad dodjete do shell: explorer.exe,izbrisite sve nakon toga u istoj liniji (nekakav skype.dat i sl.) -(HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\)
4. Ponovo restart u safe mod ali sada with networking
5. Scan sa combofix pa malwarebytes jer sam combofix ne brise virus.
6. Restart


Kako ući u Safemode with command prompt

1. Upalite svoje računalo i upirite F8 tipku prije paljenja računala, trebate dobiti ovakav prozor, ako nije pritisnite ESC te nastavite upirati F8


2. Odaberite opciju "Safe mode with Command prompt" te pričekajte da komp odradi svoje, i kad vam se otvori taj Command prompt
3. Upišite "explorer"(bez navodnika) te pritisnite Enter. vratite se gore za daljnja uputstva


4. Način by ti.le
Čeka provjeru

Ukoliko gornja tri načina ne rade, postoji i četvrto rješenje
1. Skinite Kaspersky rescue disk (link) te ga spržite na CD/DVD/USB
2. U boot menu odaberite boot from CD/DVD ili usb ovisno što ste stavili
3. Kad se boota uđite u Registry editor("Start" pa druga opcija po redu)
4. Navigirajte do HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\ te uđite u ključ Shell
5. Ukoliko se iza explorer.exe nalazi nešto to izbrišite ručno, ostavite samo explorer.exe te uprite ok
5.1 ujedno provjerite ključ HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\ te u Shell izbrišite sve iza cmd.exe
6.U Lokalnom disku odite na X:\AppData\ te tu također izbrišite skype.dat



Restartirajte računalo te pokrenite neki Antimalware software

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 02.07.2013. u 16:31.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2013., 00:09   #2
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
jednostavnije:

1. safe mode with cmd
2. u cmd pokreneš gui sa explorer.exe
3. system restore na točku prije

malwarebytes nakon toga reda radi.
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.05.2013., 00:12   #3
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,209
taman sam to napisa gori , ali znalo mi se desit dosta puta da nema system restorea, ili je neki stvarno daleki


ali malware sam stavio jer valja kako god okreneš da on skenira,a post sam napisa jer na netu su neka glupa uputstva sa nekim programom kojeg moraš platit -.-'
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2013., 00:15   #4
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
mah... postotak juzera koji prtljaju po system restore-u je totalno zanemariv pošto je default uključen na sistemsku particiju.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2013., 00:18   #5
ZoS
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Split
Postovi: 30
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
jednostavnije:

1. safe mode with cmd
2. u cmd pokreneš gui sa explorer.exe
3. system restore na točku prije

malwarebytes nakon toga reda radi.
+1.
dobitna metoda na xp sa sp3 prije nekoliko dana (malwarebytes ili slične nisam niti pokrenuo)
ZoS je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2013., 00:19   #6
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,209
istina, ali opet bolje da ih prisilimo da napravi bar brzi sken sa antimalware, nemože naštetit, a dobra može donit
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2013., 00:26   #7
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Ovaj prvi način sa MalwareBytsima nisam probao, međutim ovaj drugi sa sistem restorom jednostavno meni nije radio. Ulazio sam u restore više puta i svaki put birao drugu točku što dalje u prošlosti - ništa. Odradi system restore, restarta računalo i ponovno digne trojanca.

Nažalost nisam imao vremena za pospremit image tog računala za kasniju upotrebu i analizu, al ak netko zna kak nabavit (ili može izolirat) tog trojanca volio bih se malo poigrat s njim u virtualki , baš zbog toga što je ostajao nakon restorea što po teoriji ne bi smio.
Forace je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2013., 07:00   #8
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,943
u teoriji, ko zna od kad si zaražen s njime.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2013., 08:20   #9
ti.le
[CTN]Mr.Ti
Moj komp
 
ti.le's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: SZ HR
Postovi: 539
Iako pomalo amater, u bližoj prošlosti sam riješio 2 komada ovog smeća i oba puta ove metode nisu radile:

1. nisam mogao u nijedan safe mode jer ga je odmah restartao. Skinuo neki AV rescue CD, Kaspersky mislim, ali smeće od laptopa se prilikom skeniranja rušilo zbog pregrijavanja, tako da nije bilo ništa od toga...

2. average joe koji nema pojma o kompovima, dođem, uspijem ući u safe mode, restore, ali nema nijednog restore pointa...

Rješenja oba puta, u prvom slucaju Kaspersky rescue cd ima registry editor, a drugi puta registry edit iz safe moda:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Shell=explorer.exe

i iza explorer.exe je vodio u App data na neki file skype.dat. Ručno pobrisao sve iza explorer.exe, komp bootao normalno i poslije izvrtio combofix... i ručno još prije obrisao taj skype.dat u %AppData%...
__________________
CPU: Ryzen 7 5700G / Noctua D15S; MBO: MSI B550 Tomahawk; RAM:Corsair Vengeance 2x16 3200MHz; GPU: XFX Merc 319 RX 6900 XT; HDD: 1. Samsung 970EVO 256 GB; 2. Crucial P2 500GB; PSU: EVGA Supernova G2 750; CASE: NZXT H440 White; MONITOR: Asus MG279Q; KEYBOARD: Roccat Vulcan 100; MOUSE: Razer ViperMini @ SteelSeries QCK mass; HEADPHONES: Kingston HyperX Cloud (I) - Superlux HD-681 EVO
ti.le je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2013., 13:12   #10
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,209
i pokreni neki antimalware, jer trojanci znaju kopije svoje ostavit svagdi(iako ovaj i nije nešto baš jak, samo se na prvu ruku čini takav)
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.05.2013., 13:45   #11
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,572
Već je bila ista / slična tema, tamo sam naveo da obje metode iz uvodnog posta nerade uvijek jer je smetje startano i u Safe modu pa nemate vremena odraditi potrebno jer "odvuče" komp u reboot nakon x min.

Tada je rješenje koje je naveo ti.le, trebate neki Live Linux ili Live Win koji ima Registry editor za "pročistiti" navedeni ključ.
Ujedno iskoristite priliku pa smetje nađete i izbrišete ili barem preimenujete u nešto kao a.b ili sl.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2013., 14:21   #12
donbon
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Katolibanovina Apsurdistan
Postovi: 175
Kako ukloniti MUP, policijski virus(trojan)

Da li sam jedini koji ne kuži o čemu se ovdje radi?
Ok, kužim da se radi o nekom virusu ili trojanu.
Zašto policijski virus trojan? Kako se on dobije?
... ili je naziv MUP policijski virus trojan samo naziv da se privuče pažnja?

btw. Hvala na objašenju.Od kada sam se oženio, siguran sam da ga nemam
(za ovo si u pravu, nipošto ne idite kod svekrve sa stikom)
donbon je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2013., 14:28   #13
s4vgR
Premium
 
s4vgR's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
s4vgR je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2013., 14:44   #14
ti.le
[CTN]Mr.Ti
Moj komp
 
ti.le's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: SZ HR
Postovi: 539
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
i pokreni neki antimalware, jer trojanci znaju kopije svoje ostavit svagdi(iako ovaj i nije nešto baš jak, samo se na prvu ruku čini takav)

Napisao sam gore, na oba sam poslije izvrtio combofix poslije svega, i nadogradio / promijenio antivirus na kompovima
__________________
CPU: Ryzen 7 5700G / Noctua D15S; MBO: MSI B550 Tomahawk; RAM:Corsair Vengeance 2x16 3200MHz; GPU: XFX Merc 319 RX 6900 XT; HDD: 1. Samsung 970EVO 256 GB; 2. Crucial P2 500GB; PSU: EVGA Supernova G2 750; CASE: NZXT H440 White; MONITOR: Asus MG279Q; KEYBOARD: Roccat Vulcan 100; MOUSE: Razer ViperMini @ SteelSeries QCK mass; HEADPHONES: Kingston HyperX Cloud (I) - Superlux HD-681 EVO
ti.le je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2013., 15:44   #15
aCiD Mac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 96
***** http://forum.pcekspert.com/faq.php?f...snovna_pravila ******

Mod: Ovdje samo ban mozes dobiti sa takvim pitanjima.

Zadnje izmijenjeno od: nino. 10.05.2013. u 16:06.
aCiD Mac je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2013., 16:09   #16
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,209
Citiraj:
Autor donbon Pregled postova
Kako ukloniti MUP, policijski virus(trojan)

Da li sam jedini koji ne kuži o čemu se ovdje radi?
Ok, kužim da se radi o nekom virusu ili trojanu.
Zašto policijski virus trojan? Kako se on dobije?
... ili je naziv MUP policijski virus trojan samo naziv da se privuče pažnja?

btw. Hvala na objašenju.Od kada sam se oženio, siguran sam da ga nemam
(za ovo si u pravu, nipošto ne idite kod svekrve sa stikom)
Da, stavio sam radi googla, jer su rješenja koja prva izlaze glupa, a ovaj forum bi moga iskočit prvi

Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Već je bila ista / slična tema, tamo sam naveo da obje metode iz uvodnog posta nerade uvijek jer je smetje startano i u Safe modu pa nemate vremena odraditi potrebno jer "odvuče" komp u reboot nakon x min.

Tada je rješenje koje je naveo ti.le, trebate neki Live Linux ili Live Win koji ima Registry editor za "pročistiti" navedeni ključ.
Ujedno iskoristite priliku pa smetje nađete i izbrišete ili barem preimenujete u nešto kao a.b ili sl.

Inače se može sa safe mode with CMD jer je virus nekako vezan za explorer.exe kad ga pali u startupu, a u safemodu(normalnom i with networking) samo ugasi računalo ajd stavit ću gori i treću opciju

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 10.05.2013. u 16:19.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2013., 16:38   #17
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Ja najcesce skinem disk pa ga spojim kod sebe na pc, ocistim gamad i vratim.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online   Reply With Quote
Staro 10.05.2013., 16:49   #18
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
1.Safe mode with CMD
2.U CMD upisite REGEDIT
3.Trazite WINLOGON i kad dodjete do shell: explorer.exe,izbrisite sve nakon toga u istoj liniji (nekakav skype.dat i sl.)
4. Ponovo restart u safe mod ali sada with networking
5. Scan sa combofix pa malwarebytes jer sam combofix ne brise virus.
6. Restart


To mi radi svaki put. Ne treba Live distra jer regedit radi. Vec je pisalo na forumu,tj kolega Nikky je odgovorio vec i meni je pomoglo
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2013., 18:11   #19
electro
Premium
Moj komp
 
electro's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zapresic
Postovi: 687
Citiraj:
1.Safe mode with CMD
2.U CMD upisite REGEDIT
3.Trazite WINLOGON i kad dodjete do shell: explorer.exe,izbrisite sve nakon toga u istoj liniji (nekakav skype.dat i sl.)
4. Ponovo restart u safe mod ali sada with networking
5. Scan sa combofix pa malwarebytes jer sam combofix ne brise virus.
6. Restart
ovim načinom kolege Bruno_Rv skinuo sa bar 3 računala "policijski" virus
kolega skoro platio 100 evra
electro je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2013., 20:10   #20
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
To čudo je još uvijek aktivno?
Jbt, skidao sam to jednom klincu sa kompa prije više od godinu dana. Samo što sam ja koristio kaspersky live cd, uredno ga je odradio...
__________________
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2013., 02:03   #21
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,209
da, navodno neka sport stream stranica ga još šalje, neznan koja zaboravio sam.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2013., 12:34   #22
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Ako je neki komp s recovery particijom, još je jednostavnije pri bootanju opaliti F11 pa iz recoverya napraviti system restore.
2x sam se susreo s njime i oba ga puta maknuo system restoreom.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2013., 15:29   #23
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,572
Dečki ne čitate pažljivo i sa razumijevanjem, sve bitno smo već naveli.
Nametnika nije teško eliminirati ali varijanta Safe mode > system restore ne uspijeva uvijek jer ne stigne odraditi potrebno jer ga prekine i "odvuče" komp u reboot nakon x min.
Zbog toga sam gore spominjao Live Win > Registry editor.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2013., 22:53   #24
alkatraz
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: rijeka
Postovi: 1
Pozdrav, ovako imam pitanj probao sam sa prva dva nacina ali nisam uspio jer mi automatski restarta komp i vraca mi na virus.
E sad treci postupak mi je uspio, samo sto mi nije jasno pod 3. sta znaci shell i sta znaci da izbrisem sve u liniji, nikako da nadjem taj skype.dat...
bio bih zahvalan ako bi netko mogao pomoci u vezi toga
1. Safe mode with CMD (Pogledajte dolje kako ući u Safe mode with CMD)
2. U CMD upisite REGEDIT
3. Trazite WINLOGON i kad dodjete do shell: explorer.exe,izbrisite sve nakon toga u istoj liniji (nekakav skype.dat i sl.) -(HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\)
4. Ponovo restart u safe mod ali sada with networking
5. Scan sa combofix pa malwarebytes jer sam combofix ne brise virus.
6. Restart
alkatraz je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2013., 23:47   #25
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Znači ovako:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\

Ti je putanja u registriyu, znači po onim njegovim ključevima (recimo direktorijima iako to nisu znači klikaš sastrane i otvaraš redom). Kada dođeš do Winlogona klikneš na njega i desno ti se pojavi tablica sa tri stupca Name Type i Data .... nađeš pod name

Shell i dvaput klikneš na njega otvorit će ti "Edit string" i imaš value data tu treba ostati samo "Explorer.exe" ako ima nešto iza njega to je potrebno pobrisati.
Forace je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2013., 06:20   #26
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
ma da se natjerati na gro nacina. najlakse po meni, pod xp-om neka se lupa F8 i doci do safe moda. gurnuti malwarebytes, updatet ga i neka skenira.

sa W7 je malo teze, jer najcesce F8 ne daje safe mod. no, pokrenuti msconfig (task manager pa ga odande pokrenuti recimo), odabrati sljedeci boot kao safe boot, isto napraviti kao sa xp-om dalje (skinuti, instalirati i pokrenuti malwarebytes).

ima jos nacina. mislim da ovo sranje od virusa ne dopusta nista da se skine osim explorer.exe. pa, fino se moze i direkt iz vindovsa dok je on upaljen, samo se samo ime malwarebytsa preimienuje u explorer.exe. sejva ga se tako, skine sve, opet pokrene i ceka........
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2013., 09:15   #27
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Verzije s kojima sam ja imao posla nisu dopuštale da išta bude "on top" tako da nije dolazilo u obzir nikakvo browsanje netom ili kompom. Mislim da je jedino task manager mogao biti preko njega. Što se tiče safe mode, čim bi se bootao u njega, odmah bi se restartao.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2013., 11:18   #28
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
ma sve se da........ samo komp treba natjerati. do sada mi se malwarebytes pokazao kao alat No#1, 2 i 3, samo ga treba pokrenuti. jos su pametni i zahvaljujem im se, jer daju mjesec dana free koristenja.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2013., 21:34   #29
hrvojehr
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zadar
Postovi: 3
Pozdrav,

Zanima me dali je ko imao situaciju da mu nepise nista nakon explorer.exe a virus je i dalje aktivan...
Please help na kompu je instalirana fiskalna blagajna pa mi se bas i neda instalirat ponovo windows i blagajnu + artikle....

ok uspio sam napokon

Zadnje izmijenjeno od: nino. 20.06.2013. u 19:41.
hrvojehr je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2013., 19:09   #30
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
nikad dobio taj virus
kako ga uopce ljudi pokupe ?
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na