Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.01.2010., 21:26   #1
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Gor-info iskustva

Ima li netko kakva iskustva s njima?

Prekjučer naručio artikl od 550kn, ostavio im adresu (centar Zagreba) i broj osobe kojoj će uručiti proizvod, ali i moj za slučaj nekih problema za dostavu i od proizvoda ništa.
Kako piše da je rok dostave za većinu proizvoda je 24h, jučer sam ih nazvao poslije 13:30 da vidim gdje je zapelo i rečenom mi je da im je artikl došao tek oko 11h te da ga do 13:30 jednostavno nije stigao isporučiti... ali bude sutra
Upravo sam saznao da mi artikl niti danas nije stigao, za zvati je kasno pa im idem poslati upit mailom

To ne bi niti pisao da mi brat prije nekih pola godine, godinu nije imao isti problem s njima - naručio artikl, sve dogovorio za dostavu, a on nikad došao. Nakon nekog vremena su mu se prestali i javljati.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2010., 04:14   #2
Raven_1
Night shift
Moj komp
 
Raven_1's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Ja sam trazio prije nekoliko tjedana napajanje koje su kao imali samo oni i Telebit (nesto skuplje). Uglavnom zvao sam ih tri puta u 3-4 dana i tip je stalno muljao tako da nisam nista od njih uzeo nego fino osao do Telebita kupit napajanje.

Po meni jako neozbiljna firma ili mozda neki ducan u "garazi".
__________________

Proc: AMD X2 3800+ cooled by TT BigTyphoon
Matična: ABIT AN8 SLI
RAM: 2x512MB OCZ Platinum EL rev2 PC3200
Grafička: SAPPHIRE ATI RADEON HD3450 256MB
HDD: WD 40GB i Samsung 160GB @ 7200
RW:DVD-ROM Pioneer DVD-106
PSU: 420W Xilence RedWing


"NOBODY expects the Spanish Inquisition! Our chief weapon is surprise...surprise and fear...fear and surprise.... Our two weapons are fear and surprise...and ruthless efficiency.... Our *three* weapons are fear, surprise, and ruthless efficiency...and an almost fanatical devotion to the Pope.... Our *four*...no... *Amongst* our weapons.... Amongst our weaponry...are such elements as fear, surprise.... I'll come in again."

--uoɥʇʎd ʎʇuoɯ--
Raven_1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.01.2010., 08:40   #3
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Ja sam ostao sam na misli da bi nešto tamo naručio,skeptičan sam u vezi opstanka dotične trgovine.

Zadnje izmijenjeno od: thedream. 14.01.2010. u 09:41.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2010., 09:23   #4
tomekk357
Premium
Moj komp
 
tomekk357's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: kutina
Postovi: 71
Samo dobra iskustva, ja sam za novu konfu skoro sve tamo uzimao, covjek mi ponudio da ak nađem igdje bilo šta jeftinije nego kod njega da će ić još ispod te cjene, tako da sam zadovoljan bas bas
tomekk357 je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2010., 09:57   #5
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Frend je isto bio skeptican, ali tamo je monitor 24" bio najeftiniji, natvao, drugi dan mu frajer donio i sve 5, bar za sad.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2010., 10:08   #6
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Mislim da i bih i ja uzeo "taj" 24 monitor. Tim više me interesira.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2010., 11:12   #7
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Kazem, ovaj ga je nazvao, on mu sutra donio na kucni prag, donio racun, garanciju, sve zapakirano, a frend njemu 1502 kn i bok. Za sad sve super.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2010., 11:42   #8
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Ma tvrtke kao sve ovdje spomenute razumijem, ne mogu oni to sve imat na skladištu tako da je to prva stvar koju svi trebate imat na umu. Ako njima dobavljač kaže nešto oni vama/nama prenesu i sad ako dobavljač to ne napravi šta da ti sad on napravi... ništa može samo odugovlačit.

Ali uglavnom to bi se sve trebalo rješit u par dana max, a ako vam je lakše/brže odite do njih sa lovom dogovorite vrijeme i uzmeš odmah proizvod.
lit je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2010., 11:56   #9
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Covjek je rekao da ga je dobio prekjucer oko 11 tako da ne vidim razlog zasto ga nije jucer dopeljao.
Naravno do sada odgovora na mail nema, ali sam ga nazvao i kaze da ga jucer nije mogao dopeljat jer ga je tek jucer popodne dobio! Kao stigao bi danas ali nije siguran da li ga moze dostaviti do pola 2, za sutra moze garantirati.
Eto, jucer kaze da ga je dobio prekjucer, a danas da jucer.

Isti simptomi kao kod brata
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2010., 11:58   #10
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Kazem, ovaj ga je nazvao, on mu sutra donio na kucni prag, donio racun, garanciju, sve zapakirano, a frend njemu 1502 kn i bok. Za sad sve super.
Ma onda smo se duplo nesporazumjeli ,ja bi onog Philipsa ipsa za 3100kn. Ali vrijedna informacija,provjerit ću dobavljivost,i da li bi mogao možda obročno otplatiti preko zabe,na 12mj.
thedream je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.01.2010., 17:23   #11
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Eto niti danas nije stiglo, ovo je definitivno najvece sranje od trgovine - pa nisu u stanju niti prodati, kako bi se ponasali u slucaju reklamacije ne zelim ni znati.

Jutros ih zvao i rekao isti covjek da sada svi rade te da ga je predao kolegama i da danas ne bi trebalo biti nikakvih problema!
Izgleda da cu srecu potraziti drugdje, a ovu trgovinu krizam za sva vremena
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2010., 09:06   #12
Alenino
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Evo i ja sam imao iskustvo. Naručio sam artikl za 70kn. Vidio da ne nude besplatnu dostavu za tako mali iznos,ali kad sam nazvao tip je rekao da će navratiti usput. Nakon toga više ništa... Al ipak su se dečki ispričali i nakaraju dostavili i sve super. Izgleda da ne stignu.
Alenino je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2010., 18:09   #13
iggi
Premium
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: qǝɹƃɐz
Postovi: 434
Tamo sam uzeo grafičku prije 3mj. Dan prije poslao mail i dobio potvrdnu informaciju da je grafa dostupna. Ujutro nazvao da uzimam grafu. Poslje podne čovjek došao na vrata sa grafom, računom i garancijom, ja uredno platio i sve 5.
iggi je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2010., 15:07   #14
maxyjazz77
addicted to speed
Moj komp
 
maxyjazz77's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: the cockpit
Postovi: 14
Da malo osvježim temu, naručio kućište Frontier Innovator u četvrtak, dogovorena isporuka u petak.
U petak popodne zvao me čovjek iz Gor info-a te se ispričao i pitao jel može subota, ja reko' ok.
Subota ujutro stiže lik s kištrom ), računom i gararancijom.
Sve u svemu ja zadovoljan.
maxyjazz77 je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2010., 19:42   #15
sajko
Premium
Moj komp
 
sajko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 102
Čini mi se da je to firma tipa one man orcestra.
sajko je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2010., 20:34   #16
ivand123
otišo po cigare i nesto
 
ivand123's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Zagreb (Maksimir)
Postovi: 373
Par puta (mislim da 3) htio naručiti komponente u tom dućanu i svaki put nemaju to te im je rok nabave neodređen tako da sam odusto od njih. Držim se ADM-a, IQ-a i Linksa.
ivand123 je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2010., 00:28   #17
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Evo jedno vrlo pozitivno iskustvo i od mene. Također, zanimljiva uspredba sa Protisom.
U subotu prijepode poslao mail njima i Protisu o raspoloživosti monitora.
Iz Gor-Info vrlo brzo stigao mail kako ne mogu danas (subota) isporučiti jer skladište ne radi, te da može najranije u ponedjeljak.
Zadovoljan odgovorom, napravio sam narudžbu.

Ponedjeljak ujutro, šaljem mail oko pola 9 pomalo sumnjičavo, hoće li monitor biti dostavljen ili ću ipak pričekati.
Vrlo brzo stigao odgovor da bi trebao doći do 11h.
11:20, čovjek zove, pred kućom je.
On meni monitor i račun, ja njemu keš i svi zadovoljni, pogotovo ja

Aha, Protis. Oni su mi na mail od subote odgovorili par minuta prije nego je monitor stigao.

Gor-Info
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2010., 10:17   #18
Alenino
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Evo mene opet.

Kupi si novo računalo za poklon ispod bora.
Složili mi ga besplatno, iztestirali, jedino što sam sam morao instalirati windowse.

Kolegica s posla naručila za muža poklon. Dostavili ga besplatno u dubravu po dogovoru.
Za sada samo pozitivno.
Alenino je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2010., 13:14   #19
Ossir
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 21
Izgleda kao 1 man firma u usponu, što nije loše, jer bi s vremenom mogli prerast u oštru konkurenciju protisu i sličnim "naruči pa podigni" dučanima.
Ossir je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2010., 12:42   #20
Rovanpero
Premium
Moj komp
 
Rovanpero's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 96
Ja sam preko gor-infa uzeo philipsov monitor i nije bilo nikakvih problema, u biti frend mi je prek njega uzeo monitor (kojeg sam onda ja pokupio kod njega), Ali ista stvar, dostavio ga je drugi dan nakon narudzbe, i je one-man firma, sto po meni nije uopce losa stvar jer se mora boriti za kupce...
__________________
...o kako je lijepo biti glup...
Rovanpero je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2010., 21:35   #21
Ico_Zg
Premium
Moj komp
 
Ico_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 533
Piše na webu da je besplatna dostava za iznose iznad 100kn, to je stvarno pohvalno, pružiti ćemo im priliku.
Ico_Zg je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 11:08   #22
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Što se tiče te besplatne dostave, tko nije iz Zagreba ne treba se previše pouzdati da će dostava biti onaj dan koji piše. Ja sam htio dostavu u Split i rekli su mi da ne može srijedom već u petak, ajd dobro, nastavili dalje dogovarati dostavu, ali ovi prestali odgovarati na mailove. Dva dana nisu odgovorili i kupim tamo gdje je ono što sam kupovao u međuvremenu postalo jeftinije. Javim za svaki slučaj Goru da sam odustao, a ovi za minutu odgovore da nema problema. Ne zašto je bio problem odgovoriti i na prethodna pitanja, al ok, prošao sam jeftinije.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2011., 14:51   #23
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 886
Kupio ruksak za laptop i dobio jedno od ugodnijih potrošačkih iskustava. Poslao mejl da provjerim dostupnost, naručio očekujući isporuku sutradan, a čovjek zvao nakon par sati da se ispriča jer ne mogu dostavit isti dan Dostavljač došao na vrata kad smo se dogovorili, ja dao pare, sve jako smooth. Uz najbolju cijenu u Hrvatskoj
-->
Kupio ruksak za laptop i dobio jedno od ugodnijih potrošačkih iskustava. Poslao mejl da provjerim dostupnost, naručio očekujući isporuku sutradan, a čovjek zvao nakon par sati da se ispriča jer ne mogu dostavit isti dan Dostavljač došao na vrata kad smo se dogovorili, ja dao pare, sve jako smooth. Uz najbolju cijenu u Hrvatskoj
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2011., 16:05   #24
RiSbO
Premium
Moj komp
 
RiSbO's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 253
Naručio Atom plocu i memoriju..čovjek reko da ce doc popodne ili sljedeći dan ujutro.i doso sljedeci dan oko 11 sati...
Sve ok....sigurno cu kod njih opet kupovati
RiSbO je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2011., 18:03   #25
Rebbit
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 651
evo da malo osvjezim...
narucio 4 gige ddr3..
rekao mi Goran da ce biti tek od ovog tjedna raspolozivi. ja otiso tamo i nije mi nesto mogo to isporucit.
ali mi je za 2h dofurao doma na kucnu adresu i platio sam tek kada mi je donio..

s moje strane super... penje se lagano na top listu shopova gdje kupujem...
__________________
nek sam isti kao on, ma nek sam isti ko stari moj, dok zivot juri, ja cu lagano....


Lenovo Thinkpad T14
Logitech MX Master 2S
Logitech MX Keys

Galaxy S23+

Rebbit je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2011., 11:02   #26
prt scr
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: wild west
Postovi: 321
jel tko kupovao u zadnje vrijeme? kakvi su sa jamstvom?
prt scr je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2011., 12:10   #27
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Jamstvo se ionako ostvaruje kod nabavljača pa ti je svejedno. Ionako svi kupuju od istoga.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2011., 02:45   #28
gangxxxta
hustla
Moj komp
 
gangxxxta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 926
Thumbs down

nasao na njuskalu oglas za g110, zvao covjeka jedno 16 puta no nije se javljo, nazvo s drugog broja 2 puta nije se javio i onda je vratio poziv, reko je da nema na stanju da ce dobiti sutra, naravno sutra nije zvao pa sam ga nazvo i reko je da nije dobio da ce dobit sutra, i onda je doso petak i rekao je da ce me zvati u pon, u pon ujutro ga zovem kaze za sat dva me nazove jer mu treba roba doc tad, ja zovem za 4 sata i on mi kaze da nije dosla i da ce me zvati kad dode... danas je cetvrtak vec i naravno da nije zvao, fala bogu nasao sam drugu i kupio je, tako da gor-info
__________________
I don't need to "Get a life". I'm a gamer. I have lots of lives.
gangxxxta je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 22:11   #29
Tomy B.
Premium
Moj komp
 
Tomy B.'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 820
Kupio MSI E350IA-E45, tu nije bilo problema, jedino malo oko dostave.
Morao sam sam platio dostavu i to 80 kn (kažu da je besplatna u Pulu za artikle preko 400 kn), s tim da je matična poslana u srijedu, a došla u petak.

Uglavnom probati ću to još malo provjeriti oko dostave pa javim da li sam nešto riješio.
__________________
If You want to be old and wise,
You gone be young and stupid first!

Pošteni trgovci: .1. .2. .3.
Tomy B. je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2012., 13:51   #30
Mirko Z. Genije
lep
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb, Ravnice
Postovi: 119
Thumbs down hardveraj, jesi to ti?!

Moje "sjajno" iskustvo...

Zvao i pitao da li imaju dva bijedna keksa memorije, cca 160kn i besplatna dostava. Imaju, ali ne mogu dostaviti danas, već sutra ako mi je to ok. Ok je naravno, naručio i platio isti dan, preko internet bankarstva. Čekam, čekam... Ništa.

Zovem nakon par dana, kažu "jel može sutra?", može. Opet ništa.

Prošlo je već par tjedana od kada sam platio robu, šaljem mail, pitam što se događa, odgovaraju "jel može slijedeći tjedan?". Može, ali ako ne dostavite, tražim povrat novca. Naravno, ništa se nije dogodilo. U ovom trenutku, da sam kupovao iz kine preko ebaya (kao bezbroj puta do sada), odavno bih imao memoriju kod sebe...

U utorak (ili tako nekako) naručim i platim kod Protisa, još i zabrljam narudžbu (kriva adresa), pa ih moram zvati naknadno. U četvrtak ujutro me zove čovjek iz Overseas-a, "vaša roba je dostavljena gospodine". Kraj priče o Protisu.

Prije par dana gledam stanje na računu, nema povrata. Šaljem mail, nitko ne odgovara.

Robu sam naručio i platio 15.12.2011.

I što sad?
Kako ću ja uopće dokazati da sam im uplatio te novce (ponavljam, "bijednih" 160kn) i da su ih oni primili (a rekli su mi da jesu)? Kome da se obratim? I koliko ću zajebancije oko toga imati (slijedeća dva tjedna imam kaos na poslu)?
Mirko Z. Genije je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglas Oglasni prostor

Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na