Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.12.2009., 11:16   #151
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
Citiraj:
Autor mITZEK jr Pregled postova
da al pipak mora biti na "vrhu" cijevi da tako kazem a ne na ovom dijelu blizhe ruci..na sto su aludirali
Citiraj:
Autor Viperus Pregled postova
Inače, mušica se podešava u stranu, ovisno o tome s kojom rukom držite pištolj
Citiraj:
Autor Zmalamuth Pregled postova
Kak se to musica podesava?
Bio sam u vojsci, drzao 5 razlicitih pusaka u ruci, iz 3 pucao, i jedno 3-4 pistolja (HS2000 rulez btw ). i nigdje nisam vidio da se "musica" namjesta .
al' ga nadrobiste

Ovako.. Na slici nevaljaju sljedece stvari;

- tzv. musica Mora biti centrirana savrseno u sredini

- slobodni prostor ciljnika koji popunjava musica pri ciljanju Mora biti minimalan, a ne kao sto vidimo na slici sa po pola cm prostora koji je ostavljen da ratoborna djecica mogu lakse pratit svoje nadobudne mete.

- Kada se vec koristi depth of view, koji vidim da je ukljucen na doticnom ss-u, onda bi izbocine ciljnika trebale biti blago zamucene, dok musica ostaje u fokusu, jer to tako izgleda kod ciljanja irl.

@Mitzek; "pipak" i je na vrhu cijevi, ali zbog lose izvedbe modela i svega navedenog djeluje kao da raste iz ciljnika

@Viperus; Odakle ti to molim te ?!? Iako moze postojat' mogucnost kod upucavanja nekih vrsta oruzja i posebno kastimiziranih primjeraka, kod serijskih pistolja to apsolutno Nikad nije slucaj! Razmisli malo o tome, cak nema niti najmanje logike u tvojoj "teoriji", jer je stvar drzanja oruzja vrlo proizvoljna stvar. Netko ima uza ramena, netko duze ruke, netko puca lijevom, netko desnom, pametni s obje.. i kako bi onda ti tvornicki prilagodio ciljni sistem milijonu potencijalnih korisnika, od kojih je svaki anatomski i preferencijalno drugaciji !??

@Zmalamuth; Tebe sam ostavio kao secer na kraju Iako si najmanje fulao od ostalih, nisi bas u pravu

Dok kod civilnog oruzja i pistolja je to rijedak slucaj, kod vojnog podesavanje musice nije iskljuceno Vecina musica se radi sa navojem na doljnjem dijelu, pomocu kojega se onda mogu podesavati po visini, kao dodatna mogucnost finog podesavanja prilikom upucavanja oruzja

http://img697.imageshack.us/img697/3578/shema.jpg

pogledaj dio 3068 :P

btw koja si oruzja imao prilike dirati u Armiji ?
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2009., 11:50   #152
Zmalamuth
Inquisitor DeathWatch
Moj komp
 
Zmalamuth's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb-Rijeka
Postovi: 918
Citiraj:
Autor Visitor Q Pregled postova
:

@Zmalamuth; Tebe sam ostavio kao secer na kraju Iako si najmanje fulao od ostalih, nisi bas u pravu

Dok kod civilnog oruzja i pistolja je to rijedak slucaj, kod vojnog podesavanje musice nije iskljuceno Vecina musica se radi sa navojem na doljnjem dijelu, pomocu kojega se onda mogu podesavati po visini, kao dodatna mogucnost finog podesavanja prilikom upucavanja oruzja

http://img697.imageshack.us/img697/3578/shema.jpg

pogledaj dio 3068 :P

btw koja si oruzja imao prilike dirati u Armiji ?
znam da se prednja musica moze micati po visini, posebno koristeno kod one rumunjske verzije kalasa, koja je imala nesto uzu cijev, pa se puska deformirala prilikom koristenja klasicne 7.62 municije.

Furao sam RPK, dosta precizna stvar zbog duze cijevi, Klasicni kalas AK-47 ruska verzija i ex-yu proizvedena u zastavi (sad samo nisam siguran koja je verzija imala preklopni kundak a koja fiksni drveni),
Rumunjsku verziju sa prednjim drvenim drzacem, zbog uze cijevi i deformacije koje su nastale uslijed koristenja "krive" municije (Causescu je mislio da je jako pametan jer je napravio uzu cijev i trebao nekakv cudan kalibar za to, 7.62 se mogla ugurat unutra ali je uslijed zagrijavanja deformirala cijev), vecina ih je bila neupotrebljiva. i imala je preglupi mehanizam iza udarne igle, nekakve 2 kao savijene zice sa oprugom, kostalo je par sekundi pri rastavljanju puske, na RPK je bio klasicni sistem sa sipkom unutar cijevi ako me dobro pamcenje sluzi.
Mislim da je bila i neka kineska verzija kalasa, skuzila se po tome sta je naprijed kao imala neki cudni kao siljak za bajunetu.
Drzao sam i šarca u rukama, opaka stvar, nisam pucao iz toga, ali vidio uzivo, stvarno mrcina.

H&K G3 - pljuca je odlicna, iako dosta povelika, preciznost je daleko veca od bilo koje varijante kalasa iz koje sam imao prilike pucat, mislim da je dosta policijskih postrojbi koristi sa optikom.

Od ostalih stvari, HS2000, Ero, Beretta, papovka, I jos nesto sto je jako podsjecalo na M14 ali mu neznam tocno oznaku. I ostatak klasike, osa, zolja i slicno.

I jos jedna zanimljiva stvar vezana uz RPK, imao je kao "nocne ciljnike", bili su kao mali poklopci iza prednjeg i iza straznjeg ciljnika, koji su se kao digli gore, bile su kao bijele tocke na njima, i to je kao bilo fluorescentno, odnosno ako bi ih se osvijetlilo, onda bi drzali svjetlost neko vrijeme i olaksali ciljanje nocu.
__________________


i7 4770K cooled by Noctua NH-D14
Asus Sabertooth Z87
Corsair Vengeance Pro 2x8Gb 1866Mhz
EVGA GTX 1080 - 8gb -FTW GAMING
Logitech G500 & G510 Keyboard
OCZ Vertex4 256gb/Samsung SSD 850 Evo 500G /640Gb WD Black/2TB WD Black/3x2TB WD in sharkoon docking station
LG GH22
Corsair HX620W
Corsair Carbide 678c
Arctic Bionix F140mm x3
Phillips Brilliance 240PW - 24'''
Zmalamuth je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2009., 15:07   #153
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
Citiraj:
Autor Zmalamuth Pregled postova
H&K G3


I jos jedna zanimljiva stvar



mmm G3 uz FAL'ove i istocno njemacke AK-74 uvjerljivo najbolja stvar do koje se na ovim prostorima moglo
'relativno' lako doci !

M70AB2 je preklopni, a B1 je klasicni.. btw znas da su Zastavini AKovi zbog ojacanog kucista i detalja poput tromblonskih i nocnih nisana (koji su exkluziva samo za Yugo kalashe), jedni od najcijenjenijih na svijetu, a proizvodili su se u doslovno desetcima zemalja.

Sto se tice rumunja, medju veteranima oduvijek ozloglaseni zbog rdzanja i opcenito lose kvalitete izrade, kod cijevi nije bio problem kalibar, koji je klasicni, nego opcenito industrijska izvedba iste, koja bi se kao sto si rekao, nakon par zescih rafala doslovno izvitoperila Iako, ja nebi' imao nish' protiv imat' jednog pokraj kreveta A i ocito su bili bar donekle ucinkoviti jer je 'siroti' Ceausescu bas od takvog i najezio..

ah, mog'o bi sad do sutra o AK'ovima..

ontopic; jel' se spominje sta, kad ce ta beta za nas PC snobove ?!?
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2009., 15:50   #154
Zmalamuth
Inquisitor DeathWatch
Moj komp
 
Zmalamuth's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb-Rijeka
Postovi: 918
mislim da pise na webu od igre da je beta od 26.1 do 25.2 ali je closed, znaci samo za one koji do 26.1 naruce igru.
__________________


i7 4770K cooled by Noctua NH-D14
Asus Sabertooth Z87
Corsair Vengeance Pro 2x8Gb 1866Mhz
EVGA GTX 1080 - 8gb -FTW GAMING
Logitech G500 & G510 Keyboard
OCZ Vertex4 256gb/Samsung SSD 850 Evo 500G /640Gb WD Black/2TB WD Black/3x2TB WD in sharkoon docking station
LG GH22
Corsair HX620W
Corsair Carbide 678c
Arctic Bionix F140mm x3
Phillips Brilliance 240PW - 24'''
Zmalamuth je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2010., 13:47   #155
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
plz.
gdje se sve može naručit igra i kako
puno hvala unaprijed
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2010., 14:03   #156
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor kasper_sky Pregled postova
plz.
gdje se sve može naručit igra i kako
puno hvala unaprijed

http://lmgtfy.com/?q=preorder+bad+company+2
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2010., 14:11   #157
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,979
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
OT: Ovo je pre jako, lmgtfy.com, hvala!
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2010., 14:13   #158
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
thx.
makar sam mislio da če netko reć ovako.
ima puno sajtova za preorder ali je najbolja ta i ta zato...
ja sam tamo kupio za tolko i tolko zato...

google. very funy fonzy....
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2010., 18:21   #159
Zmalamuth
Inquisitor DeathWatch
Moj komp
 
Zmalamuth's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb-Rijeka
Postovi: 918
www.game.co.uk - http://www.game.co.uk/Games/PC-Games...tion/~r333421/
Navedeno vec vise puta na prethodnim stranama.
mislim da jos uvijek imaju 10 funti popusta na pre-order.
Tako da ispada 24 funti + mislim 2.50 funti za transport.
__________________


i7 4770K cooled by Noctua NH-D14
Asus Sabertooth Z87
Corsair Vengeance Pro 2x8Gb 1866Mhz
EVGA GTX 1080 - 8gb -FTW GAMING
Logitech G500 & G510 Keyboard
OCZ Vertex4 256gb/Samsung SSD 850 Evo 500G /640Gb WD Black/2TB WD Black/3x2TB WD in sharkoon docking station
LG GH22
Corsair HX620W
Corsair Carbide 678c
Arctic Bionix F140mm x3
Phillips Brilliance 240PW - 24'''
Zmalamuth je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2010., 18:39   #160
ti.le
[CTN]Mr.Ti
Moj komp
 
ti.le's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: SZ HR
Postovi: 539
Pc beta 28.01, closed
mapa: port valdez, snow, rush

No public server files...

http://blogs.battlefield.ea.com/batt...29-n-dice.aspx
__________________
CPU: Ryzen 7 5700G / Noctua D15S; MBO: MSI B550 Tomahawk; RAM:Corsair Vengeance 2x16 3200MHz; GPU: XFX Merc 319 RX 6900 XT; HDD: 1. Samsung 970EVO 256 GB; 2. Crucial P2 500GB; PSU: EVGA Supernova G2 750; CASE: NZXT H440 White; MONITOR: Asus MG279Q; KEYBOARD: Roccat Vulcan 100; MOUSE: Razer ViperMini @ SteelSeries QCK mass; HEADPHONES: Kingston HyperX Cloud (I) - Superlux HD-681 EVO
ti.le je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2010., 08:18   #161
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2010., 14:07   #162
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Evo nekih izmjena nakon PS3 bete
Semiauto and Auto snipers and slug shotguns cannot 1 shot headshot at extreme range.

Sam ja jedini kojem ovo uopce nije jasno !?!

"Auto Snipers" ??? "1 shot Headshot" ??? wtf..

i kakve veze ima slug shotgun sa "extreme" dometom..
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2010., 23:22   #163
xEnomania
Premium
Moj komp
 
xEnomania's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Purger city
Postovi: 109
Citiraj:
Autor ti.le Pregled postova
Pc beta 28.01, closed
mapa: port valdez, snow, rush

No public server files...

http://blogs.battlefield.ea.com/batt...29-n-dice.aspx
jel to znači da oni koji ne naprave pre-order nemaju praktički šanse dobit beta key (i da se sad regaju)?
__________________


You called down the thunder.
xEnomania je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2010., 11:54   #164
ti.le
[CTN]Mr.Ti
Moj komp
 
ti.le's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: SZ HR
Postovi: 539
Mislim da ces dobiti beta key ako narucis do pocetka bete. (naravno ako narucis kod nekoga tko ce davati beta keyeve)

Ja sam uzeo, preko EA store-a...
__________________
CPU: Ryzen 7 5700G / Noctua D15S; MBO: MSI B550 Tomahawk; RAM:Corsair Vengeance 2x16 3200MHz; GPU: XFX Merc 319 RX 6900 XT; HDD: 1. Samsung 970EVO 256 GB; 2. Crucial P2 500GB; PSU: EVGA Supernova G2 750; CASE: NZXT H440 White; MONITOR: Asus MG279Q; KEYBOARD: Roccat Vulcan 100; MOUSE: Razer ViperMini @ SteelSeries QCK mass; HEADPHONES: Kingston HyperX Cloud (I) - Superlux HD-681 EVO
ti.le je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2010., 13:01   #165
CyCl0p$
Guest
 
Postovi: n/a
svaka cast diceu, do sad nisu zajebali, ali ne kupujem igru prije nego isprobam.

zato ocekujem dojmove na ovom topicu cim izadje
  Reply With Quote
Staro 21.01.2010., 08:08   #166
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
http://www.gametrailers.com/video/ep...ilers-tv/60992

najava za "bc2 media blowout" za skoro pa tocno 26h na gejmtrejlersima..

navodno konacno otkrivaju singleplayer

lol, vec sam skoro zaboravio da to ima i SP !
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2010., 09:30   #167
xEnomania
Premium
Moj komp
 
xEnomania's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Purger city
Postovi: 109
Citiraj:
Autor Visitor Q Pregled postova

navodno konacno otkrivaju singleplayer

lol, vec sam skoro zaboravio da to ima i SP !
bf je prvenstveno mp igra, sp stavljaju u drugi plan jer valjda nece bit nekaj specijalno :S super je uopce da ga ima, iako ne bi mi falio tolko da je radjeno sve po starom. jedino kaj bi volio da ima vise gadgeta ko u 2142, aviona iii drukciji UAV (predator ili global hawk) a ne helić. e da jel ima uopce arti?
__________________


You called down the thunder.
xEnomania je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 08:42   #168
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
http://www.gametrailers.com/video/ex...ield-bad/61088

ou yea' !!!

Kad sam cuo QOTSA skoro sam proplak'o

Vidi se da je ova igra za razliku od zadnjeg 'in da house' CoD-a pravljena za jednu sasvim drugu subkulturu

Svaka im cast
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 12:17   #169
DeadMan+
LateralusX
Moj komp
 
DeadMan+'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,788
QOTSA FTW

jako nelost trailer
__________________
DeadMan+ je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 12:19   #170
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 15:25   #171
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,979
wtf is qotsa ??
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 15:37   #172
DeadMan+
LateralusX
Moj komp
 
DeadMan+'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,788
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
wtf is qotsa ??
QOTSA

__________________
DeadMan+ je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 16:01   #173
Moree
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 328
Citiraj:
Autor Visitor Q Pregled postova
http://www.gametrailers.com/video/ex...ield-bad/61088

ou yea' !!!

Kad sam cuo QOTSA skoro sam proplak'o

Vidi se da je ova igra za razliku od zadnjeg 'in da house' CoD-a pravljena za jednu sasvim drugu subkulturu

Svaka im cast
Hm neznam bas...mislim da je Infinity Ward sa trailerima odradio bolji posao. Pogotovo sa zadnjim "eminem-in-da-house" trailerom. Moje misljenje. Iako za mene Qotsa>Eminem.
Btw nece ovo imat veze sa samom igrom, vise casual opaska
Moree je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 16:44   #174
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Moree Pregled postova
mislim da je Infinity Ward sa trailerima odradio bolji posao. Pogotovo sa zadnjim "eminem-in-da-house" trailerom.
Je...ali što im to sve vrijedi kada je SP bio tako dosadan da sam se morao danima tjerati da ga prođem...a MP sam probao na 30min...ispovračao se (zbog mora cheatera) i napravio uninstall...
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 16:54   #175
Moree
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 328
Citiraj:
Autor Rino Pregled postova
Je...ali što im to sve vrijedi kada je SP bio tako dosadan da sam se morao danima tjerati da ga prođem...a MP sam probao na 30min...ispovračao se (zbog mora cheatera) i napravio uninstall...
Pa i rekao sam da traileri nemaju veze sa igrom. Ali meni je singleplayer u MW2 bio poprilicno napet, osim sto sam procitao spoiler na kraju od jednog vrlog pametnog usera koji obitava ovdje na forumu. Da se ne izrazim kao prvi put i opet dobijem zuti karton

On topic: Jeste vi znali da nece biti console, modding toolova i private dedicated servera?
Moree je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 22:28   #176
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
wtf is qotsa ??
http://www.youtube.com/watch?v=DcHKOC64KnE&feature=fvst

Evo Neo napajaj oci i usi

Citiraj:
Autor Moree Pregled postova
Hm neznam bas...mislim da je Infinity Ward sa trailerima odradio bolji posao. Pogotovo sa zadnjim "eminem-in-da-house" trailerom. Moje misljenje. Iako za mene Qotsa>Eminem.
Btw nece ovo imat veze sa samom igrom, vise casual opaska
Nisam aludirao na trailere, ili njihovu upecatljivost, vec doslovno izbor glazbe kao odraz filozofije koja stoji iza pojedine igre

Mislim da je IW toliko kalorija i neurona spalio na generiranje hypa i draskanje maloljetnih libida, da su zaboravili odakle su i koja im je uopce svrha na ovom svijetu. (osim mlacenja love)

Slazem se da odjel za marketing IW-a jako dobro radi svoj posao, pa su tako i mw2 traileri bili na razini, ali iskreno meni osobno pada na pamet samo rijech; 'pretenciozniji', i uzet cu onu pustinju ili juznoamericku djunglu i bc2 ekipu prije nego potpaljenu Bijelu Kucu i SAS'ovca sa irokezom
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 04:24   #177
Moree
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 328
Citiraj:
Autor Visitor Q Pregled postova
http://www.youtube.com/watch?v=DcHKOC64KnE&feature=fvst

Evo Neo napajaj oci i usi



Nisam aludirao na trailere, ili njihovu upecatljivost, vec doslovno izbor glazbe kao odraz filozofije koja stoji iza pojedine igre

Mislim da je IW toliko kalorija i neurona spalio na generiranje hypa i draskanje maloljetnih libida, da su zaboravili odakle su i koja im je uopce svrha na ovom svijetu. (osim mlacenja love)

Slazem se da odjel za marketing IW-a jako dobro radi svoj posao, pa su tako i mw2 traileri bili na razini, ali iskreno meni osobno pada na pamet samo rijech; 'pretenciozniji', i uzet cu onu pustinju ili juznoamericku djunglu i bc2 ekipu prije nego potpaljenu Bijelu Kucu i SAS'ovca sa irokezom
Hehehe istina je sve sto kazes...
btw Infinity Ward je potrosio 50 milijuna na razvijanje igrei 150 milijuna na marketning. Prestrasno...
Moree je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 19:03   #178
xEnomania
Premium
Moj komp
 
xEnomania's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Purger city
Postovi: 109
Ljudi ak mislim se joinat u Combattesting za betu da li moram imati igru već pre-orderanu? Mislim ja sam se kakti učlanio sa fejk podacima i prošlo je sve sad bi kao trebo dobit od nekoga info :S Neću kupovat nešto što još nisam ni probao ffs!
__________________


You called down the thunder.

Zadnje izmijenjeno od: xEnomania. 23.01.2010. u 21:24.
xEnomania je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 22:20   #179
Markos
I woke up in Hell
Moj komp
 
Markos's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,054
Jedva čekam multy,nisam imao prilike nit prvi bad company igrat jel su zasrali s onim da je sam za konzole,al dvojku mi neće sje... i hope
Markos je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 23:06   #180
CyCl0p$
Guest
 
Postovi: n/a
sve to dobro izgleda za sad, ali svejedno kad vidim da je clip s konzole dize mi se kosa...boze pomozi da dobijemo normalnu igru.
  Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na