Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.04.2008., 11:03   #91
dzeneral
Valar morghulis
Moj komp
 
dzeneral's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 280
Ja bih od ove 3, išao na LG zbog garancije
__________________
"The objective of war is not to die for your country, but to make the other bastard die for his."
dzeneral je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2008., 11:41   #92
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
samo što tih 5 godina garancije je ostvarivo isključivo ako održavaš u ovlaštenom svake godine, ergo dodatnih 400-500kn svake godine

jeftinije te izađe kupit klimu npr. za 2k kn i dat fušeru 500kn za ugradnju ili free ako imaš nekog, te je sam održavati i ako krepa nekaj nepopravljivo za godinu-dvije postaviti novu (makar tko je čuo baš da je nekom krepala klima postavljena od strane iole boljeg instalatera?).

očistiš je sam za 50kn i pol sata, plin ti neće iscuriti iz sistema ako je sve oke postavljeno, makar i to da se desi nije na kraj svijeta pozvat nekog sa manometrom i buksom freona.
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.04.2008., 13:23   #93
rib@
Premium
 
rib@'s Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,189
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
samo što tih 5 godina garancije je ostvarivo isključivo ako održavaš u ovlaštenom svake godine, ergo dodatnih 400-500kn svake godine
Da garancija vrijedi samo ako se redovito odrzava od strane servisa, a to je 200+pdv godisnje kaj i nije neka ekstremna cifra.
Kak su navedene klime po buci? Nekak ne vjerujem podacima da je LG 31, a Haier 42 db.
Da i nisam navel da je jedino Haier klase A ma kaj to znacilo.
__________________
cpu e4300/sonictower+nexus120; mbo gigabyte p35-ds3-l; ram kingmax1024/667x2; vga hd3850; psu corsair hx 520w; dvd benq 1655; hdd wd1200jd&samsung hd321kj&ST3160021A; ZM-MFC1; lg22ws; btc6300; mx 518 i sve u chiefu s nekoliko nexusa
rib@ je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2008., 13:37   #94
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
ja imam Haier od 2.5kW i zadovoljan sam sa klimom, jako dobro hladi i sada je imam 3. godinu bez kvarova. Ima ionizator (što se ni neosjeti previše, al ako radi sve ono što piše onda je to super stvar )

Jedini minus je što mi se čini da Gree klima koju imam, ima nešto bolji zrak, iako nisam siguran što to fali zraku koji izlazi iz Haiera.

Sve u svemu, ja ti preporučam Haier, ima ga dosta ljudi i svi su uglavnom zadovoljni. Pogledaj si malo teme na forum.hr, ima dosta korisnih stvari na ovu temu
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2008., 14:06   #95
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
A i montaža od 1000kn mi se ne sviđa (odustajem od ITa idem postavljati klime)!
(vuco zna da mene moje židofsko srce boli i za 30kn )
Malo bi se neugodno iznenadio.
1kkn za montazu je OK cifra.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2008., 14:26   #96
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
ma gle nedam 1000kn za montažu od 2h
rađe ću je sam na staviti pa nek bude na hero!
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2008., 15:04   #97
Matesonik
prcknedl
Moj komp
 
Matesonik's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,131
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
ma gle nedam 1000kn za montažu od 2h
rađe ću je sam na staviti pa nek bude na hero!
Plinom bus ju isto sam punil?
Matesonik je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2008., 15:08   #98
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Da nanjupam se graha i udri
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2008., 15:16   #99
FERRYS
AutoCad & Allplan expert
Moj komp
 
FERRYS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zagreb-Karlovac i okilica
Postovi: 2,159
Citiraj:
Autor Matesonik Pregled postova
Plinom bus ju isto sam punil?
Kaj je najbolje svaka klima vec ima plin u sebi u kompresoru i ak se postavlja do nekih 2m (chiller - isparivač) netreba je ni vakumirat ni nis.
(spoje se obe cijevi na unutarnjoj jedinici i jedna na vanjskoj, zatim se pusti malo plina da iztjera zrak iz sistema pa se na kraju spoji i posljednji kraj cijevi)
ovo gore radi provjereno na 6-7 klima uređaja koje smo frend i ja postavili u proteklih mjesec dana.....
__________________
none
FERRYS je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2008., 15:31   #100
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
ok ima tko ovdje tko u fušu radi postavljanje klima? ako ima i u stanju je postaviti klimu da valja neka mi se javi na pm.
Hamm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.04.2008., 17:21   #101
dzeneral
Valar morghulis
Moj komp
 
dzeneral's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 280
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
samo što tih 5 godina garancije je ostvarivo isključivo ako održavaš u ovlaštenom svake godine, ergo dodatnih 400-500kn svake godine
Hm, zanimljvo..to je onda opet neka fora naših dućana za takvim zahtjevima za garanciju pošto mi se stari bavi tim stvarima pa onda znam kako oni to rade
__________________
"The objective of war is not to die for your country, but to make the other bastard die for his."
dzeneral je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2008., 23:27   #102
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pa nije fora... to postoji već 100 godina.

@riba... prvi glas da to košta 222kn godišnje, obično su to duplo veće cifre. ali ma da je 20kn godišnja, ta usluga jednostavno vrijedi isto koliko i redoviti servisi na autu (ne kažem da oni samo po sebi ne vrijede, ali koštaju van svake pamati i "održavaju" servise/trgovine na životu).

rl primjer... frend ima doma ima 2 klime uredno instalirane od strane ovlaštenog i prva godina prolazi, ovi naravno zovu da će im uskoro doći održat klimu i sve 5. dolazi klimakterij i puca njegovoj staroj da će to biti naravno 2 x održavanja iliti blizu 800-1000kn (ne znam na pamet). ova padne u nesvijest skoro i ajde nekak to prožvače i frajer skine poklopac i uzme filter, pa pita ženu di im je kada da opere filtere, kadli mu ona odbrusi da za te pare mora furat kadu sa sobom di će prat filtere i stera ga van
syss je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2008., 12:51   #103
rib@
Premium
 
rib@'s Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,189
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
pa nije fora... to postoji već 100 godina.

@riba... prvi glas da to košta 222kn godišnje, obično su to duplo veće cifre
Barem tu pise 200+pdv - naravno pocetna cijena.
Odlucil sam se za Haier 3,5 kW i s ugradnjom ce me kostati 3650 kn, naravno s racunom, tak da ga denem u prijavu.
Razlozi - jedina u tom cijenovnom rangu da je A klase i ima ionizator, a i lik koji bude stavljal je vec nekaj delal kod mene i nije los, za razluki od nekih koje sam zval - s njima je tesko i razgovarati, a kamoli da mi dojde doma nekaj delati.
__________________
cpu e4300/sonictower+nexus120; mbo gigabyte p35-ds3-l; ram kingmax1024/667x2; vga hd3850; psu corsair hx 520w; dvd benq 1655; hdd wd1200jd&samsung hd321kj&ST3160021A; ZM-MFC1; lg22ws; btc6300; mx 518 i sve u chiefu s nekoliko nexusa
rib@ je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2008., 13:43   #104
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
oke je haier, ja sam ih isto gledao prilikom kupovine. ima onaj neki 6th sense ako se ne varam koji gleda dan/noć, osobu koja prolazi ispred pa automacki krilca usmjeruje dalje od osobe.

ili možda to uopće nije haier
syss je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 18:14   #105
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,060
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
oke je haier, ja sam ih isto gledao prilikom kupovine. ima onaj neki 6th sense ako se ne varam koji gleda dan/noć, osobu koja prolazi ispred pa automacki krilca usmjeruje dalje od osobe.

ili možda to uopće nije haier
Ma bježi od Haiera. Kad sam gledao za vikendicu što uzeti ispalo je da je najveći diler za područje dalmacije odustao od njih jer ih se enorman broj kvario, pogotovo inverterskih modela.
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 20:11   #106
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Ljudi imam malo OT pitanje.

Uvezi klime. Bas sam neki dan nacuo od frenda nesto. Uglavnom, pricali smo o klimama i veli on meni da postoji zakon koji ti brani da stavis klimu na kucu / zgradu sa prednje strane koja gleda prema ulici i to pazi zbog buke koju ona stvara u radu i smeta ostalim?!?

WTF?
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 20:11   #107
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
eto sad i to znamo
syss je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 20:14   #108
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Ljudi imam malo OT pitanje.

Uvezi klime. Bas sam neki dan nacuo od frenda nesto. Uglavnom, pricali smo o klimama i veli on meni da postoji zakon koji ti brani da stavis klimu na kucu / zgradu sa prednje strane koja gleda prema ulici i to pazi zbog buke koju ona stvara u radu i smeta ostalim?!?

WTF?
možda i postoji zakon, ali se bojim da ne postoji nadležna služba za provođenje takvih gluposti.

tresla se brda rodio se miš.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 20:21   #109
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Ma quratz. Kad se neko namjeri evo sranja. Dosta da ti se policajac napikne na to moras ju maknut...
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 20:25   #110
Joke
N00B
Moj komp
 
Joke's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 3,885
Da fleks to je tako..To su sad kao "uveli" ne smijes stavljat tu klimu tako nego na nevidljvio mjesto gdje nece nikom smetat ovo ono..Ko sta i ne znam u njemackoj ne smiju stvaljat susit robu na balkon
__________________
IE6
Linux is Not Windows
Joke je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 20:33   #111
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
@Fleks
Istina je samo mislim da nije zakon kao zakon nego je pravilnik izdan od gradske uprave (ako se ne varam) iako se to zapravo svodi na isto...

Sad neznam točno od kad se mora to raditi i dal se već provodi ali se neće smjeti stavljati vanjske jedinice tako da izlaze izvan gabarita zgrade ako gledaju prema ulici dakle samo ako zgrada ima unutarnje dvorište, nna krovove ili na balkone se smije stavljati...

@Hamm
Moj stari fušari s klimama i oko 600-900kn je obično monaža, nije problem postaviti u smislu "velike pameti" ali trebaš alata i bakrenih cjevi jer ti sa ovim jeftinijim klimamane dolaze cjevi nego samo parr ficleka koje nisu ddosta niti da proguraš kroz zid ako su jedinice jedna nasuprot drugoj...

Ja sam isto par puta išao snjim postavljati i do oko 3-4m čak se može bez dopunjavanja ići, zapravo to ovisi i o veličini klime tj kolko plina je u njoj...

E sad od alata ti trebaju rezači za bakar, dilatator, ključevi (viljuškasti i imbusi), brtvilo za klime, šarafcigeri, bušilica (kolko velika ovisi o tome kaj se buši ali u pravilu VELIKA jer rupa u zidu ti je oko 50-60mm promjera - moj stari ima jednu bosh 7 za par somova kn za to i par manjih za male rupe tipa tiple i sl da se ne umara s životinjom od 10kg) i naravno vidija borer od 50-60mm koji košta jedno 150-200€ i naravno poslje za zagletai zid ili pur pjena...

Repromaterijal koji ti treba ovisi o tome kaj si dobio ali obično ti treba plastična rebrasta cjev za kondenzat (kod kvalitetnijih dobiješ kod jeftinih ne ali najčešće nikad nema dosta), el kabal odgovarajuće kvadrature (uglavnom ne dobiješ) i bakrene cjevi odgovarajućeg promjera (obično od 8 do 12mm kod kućnih klima - jedna strana je uvjek deblja i jedna strana tanja - i skoro nikad ih ne dobiješ) i treba znati to zabrtviti inače ti plin iscuri i doviđenja, moj stari ih servisira cjeli život pa se i njemu zna desit da ne napravi spoj kako treba i da curi a kad ti se klima isprazni kompresor ti može "zaribati" i onda je papa...

Inače ako treba dopunjavati trebaš imati flašu freona odgovarajučeg tipa (nemre ga se samo tako kupiti uopće posebno starije) i aparaturu za pretakanje (može se za silu i improvizirati ali nije pametno) koja isto koštaparsto eura...

I da terbaju ti nosači za vanjsku jedinisu i tiple te šarafi za montiranje - kaj ti je sve uračunato u cjenu te montaže..

Tako da ono razmisli si o tome kolko ti je soma kuna...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 20:39   #112
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,060
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Ljudi imam malo OT pitanje.

Uvezi klime. Bas sam neki dan nacuo od frenda nesto. Uglavnom, pricali smo o klimama i veli on meni da postoji zakon koji ti brani da stavis klimu na kucu / zgradu sa prednje strane koja gleda prema ulici i to pazi zbog buke koju ona stvara u radu i smeta ostalim?!?

WTF?
Dobrodošao među zakone u relativno civiliziranim zemljama. U centrima većih gradova po Italiji, Njemačkoj(bar što sam vidio) jako rijetko ćeš vidjeti klime pobacane bez nekog reda po fasadama, tende različitih boja, veš po ulicama i sl.

Ako već moraju biti na fasadi, svi ih imaju na istoj poziciji i stavlja se oplata duž cijele visine zgrade.

Što je fine with me, samo što je to stvar koja se teško kontrolira i izvodi. No recimo, veseli me što će staru šibensku jezgru primjera radi, očistiti od veševa nad ulicom, klima koje kapaju po glavama, degeneričnih reklama i sl.
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 20:47   #113
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor prljavi bluzer Pregled postova
Dobrodošao među zakone u relativno civiliziranim zemljama. U centrima većih gradova po Italiji, Njemačkoj(bar što sam vidio) jako rijetko ćeš vidjeti klime pobacane bez nekog reda po fasadama, tende različitih boja, veš po ulicama i sl.

Ako već moraju biti na fasadi, svi ih imaju na istoj poziciji i stavlja se oplata duž cijele visine zgrade.

Što je fine with me, samo što je to stvar koja se teško kontrolira i izvodi. No recimo, veseli me što će staru šibensku jezgru primjera radi, očistiti od veševa nad ulicom, klima koje kapaju po glavama, degeneričnih reklama i sl.
Jel da je iritantno?
Mene uvijek gađaju...

Nego, moja kazetna Midea još uvijek prekrasno radi... Upravo je upalio, budući da su topliji dani...
Doduše, trebao bi je očistit od prašine, oprat filtere za novu sezonu.

http://pce.hostili.com/images/Klimag2g.jpg
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 20:55   #114
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,060
Citiraj:
Autor Ice Demon Pregled postova
Jel da je iritantno?
Mene uvijek gađaju...

Nego, moja kazetna Midea još uvijek prekrasno radi... Upravo je upalio, budući da su topliji dani...
Doduše, trebao bi je očistit od prašine, oprat filtere za novu sezonu.

http://pce.hostili.com/images/Klimag2g.jpg
Ako nemaš neke specijalizirane kemije za čišćenje klime.. Ulij malo razrijeđenog octa u prskalicu i špricaj po isparivaću malo dulje da prođe kroz sve puteve. Dezifincira i čisti sve. Samo treba sat-dva rada da se izgubi smrad u stanu, no zauzvrat imaš fenomenalno čist zrak iz uređaja, a pritom nisi koristio neke kemije.
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 20:57   #115
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor prljavi bluzer Pregled postova
Dobrodošao među zakone u relativno civiliziranim zemljama. U centrima većih gradova po Italiji, Njemačkoj(bar što sam vidio) jako rijetko ćeš vidjeti klime pobacane bez nekog reda po fasadama, tende različitih boja, veš po ulicama i sl.

Ako već moraju biti na fasadi, svi ih imaju na istoj poziciji i stavlja se oplata duž cijele visine zgrade.

Što je fine with me, samo što je to stvar koja se teško kontrolira i izvodi. No recimo, veseli me što će staru šibensku jezgru primjera radi, očistiti od veševa nad ulicom, klima koje kapaju po glavama, degeneričnih reklama i sl.
Da al jesi ti svijestan na sto ce se to svesti u zagrebu?

Niti sam u centru niti sam u gradskoj jezgri, al ako imam klimu napred na BALKONU (sva sreca nemam, nego je sastrane) moji bi susjedi stalno zivkali murju jer im tobože smeta (jalni jer nemaju) i to je kurac. To je ko sa inspekcijama. Susjed si ureduje potkrovlje (pazi potkrovlje postojece) i glupa retardirana susjeda mu naruci inspekciju. ne zato sto joj smeta, nego zato sto je ljubomorna jer nema love da sebi uredi...

Za ves se slazem da nemre visit nasred trga bana jelacica, isto i za klime, al ak to misle prvodoit na malešnici / španskom u zgradama - sretno.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 20:57   #116
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor prljavi bluzer Pregled postova
Ako nemaš neke specijalizirane kemije za čišćenje klime.. Ulij malo razrijeđenog octa u prskalicu i špricaj po isparivaću malo dulje da prođe kroz sve puteve. Dezifincira i čisti sve. Samo treba sat-dva rada da se izgubi smrad u stanu, no zauzvrat imaš fenomenalno čist zrak iz uređaja, a pritom nisi koristio neke kemije.
Hvala stari!
Mislim da ne treba još ništa od toga, već samo maknut prašinu... Radila je samo par mjeseci dosad.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 20:58   #117
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,060
Mislim da se odnosi samo na te tzv. gradske jezgre i centar, ali nisam siguran.

@Ice:
Svejedno dobro dođe jer ako se ta prašina "ovlaži"(hmm), evo ti smrada.
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 21:12   #118
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor prljavi bluzer Pregled postova
Mislim da se odnosi samo na te tzv. gradske jezgre i centar, ali nisam siguran.
Mislim kolko sam shvatio da ne, nego za cijeli grad...
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 21:20   #119
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor prljavi bluzer Pregled postova
@Ice:
Svejedno dobro dođe jer ako se ta prašina "ovlaži"(hmm), evo ti smrada.
Kad se dobro ovlaži(hmm), eto sljedeći tjedan ću je.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2008., 21:23   #120
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,060
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Mislim kolko sam shvatio da ne, nego za cijeli grad...
Vidjet ćemo ubrzo sve mi se čini... Nego ajde mrežice slikaj.
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na