Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.05.2020., 20:20   #301
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,103
To je pećnica s pirolizom.

Btw. kako ostvariti +3 godine garancije? Vidim u opisu piše 2 godine.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 31.05.2020. u 20:26.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2020., 23:04   #302
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,989
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Nedavno smo bili u nabavci bijele tehnike.za kuhinju i bas sam se sjetio tvog posta kad smo gledali hladnjake. Da ... Na svim tim Hiesence hladnjacima viri stiropor iz rorica puhalice. Cak sam to zagledao i kod nekih LG hladnjaka. I na njima viri stiropor.
Taj dvokrilni Hisence izgleda zanimljivo, al previse je tu pikanterina oko tih vrata i onog leptir štoka. To mi vrišti na probleme, mislim da bi moji klinci to skršili u roku "keks".
Plastika ladičara mi se čini tanka i krhka. Ne znam što reći ... Mi smo odustali.

Uzeli smo ovu grdosiju...


Koji je to model? I koliko je bučan?
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.06.2020., 01:21   #303
Rocky Rocastle
Premium
Moj komp
 
Rocky Rocastle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Unknown
Postovi: 247
Uhvatio sam se i ja refreshinga kuhinje, pa bi dobro došlo pokoje iskustvo/savjet vezano za pojedine uređaje i njihove proizvođače. Uglavnom, uzeo sam blok kuhinju, a sad mi još trebaju perilica suđa, štednjak (plin+struja) i hladnjak (ciljam na sivu/srebrnu boju za sve troje).

Za štednjak bih išao na budget opciju, nešto tipa Zanussi ZCM240G1XA za 2039 kn (sniženo s 2400 kn + besplatna dostava). Ne trebaju mi nikakve napredne funkcije, a dolazi uz 2+3 godine jamstva.

Što se tiče hladnjaka, zbog cjelokupnog rasporeda tražim hladnjak od 180+ cm visine i cca 300l neto zapremnine, a da se vrata mogu otvarati s desne strane.

Naišao sam na Electrolux EN3601MOX za 3100 kn + besplatna dostava (A++, 2+3 godine jamstva). Bi li se isplatilo protegnuti se do Boscha KGV36VL32S (3500 kn, 3+2 godine) ili nekog od Samsunga s petogodišnjom garancijom kojih ima od 3350-3500 kn?

Glede perilice, pročitao sam dosta dobrih komentara za Gorenje GS62115X. Ima li nešto bolje za te novce?
Rocky Rocastle je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2020., 08:04   #304
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,858
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Koji je to model? I koliko je bučan?
https://www.elipso.hr/bijela-tehnika...T50K6335SL-EO/

Vrlo je tih i jako smo zadovoljni hladnjakom. Kad mu priđem čujem da radi, kad radi. Onako šumi tiho.
Defrost sam čuo prvi puta nakon mjesec dana korištenja. Zeru je glasniji, al ništa strašno kao što se spominjalo tu na topicu za ostale proizvođače.
Jedina mana mu je sto ga je tesko napuniti jer je ogroman 😜 eheh
Svakako preporuka.

Citiraj:
Autor axo Pregled postova
To su i meni nudili za 11700kn 4x whirpool aparata. Al sad kad to cujem uzet cu sam sta mi pase. Ak ti je kuhinja iz dankuchena jel to boja betona i uzorak?
11700kn za kuhinju + 4 aparata?
Mene je samo Elgradov materijal sa zidnim panelima koštao 12000kn 🤒
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom

Zadnje izmijenjeno od: Ziiky. 08.06.2020. u 09:23.
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2020., 09:36   #305
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,103
Ja sam se odlučio za Electrolux ipak.

Raspitao se malo kod servisera i kod ljudi koji imaju iste, kažu da je top uloženo/dobiveno.

Uzeo u petak:
https://www.ekupi.hr/hr/Ku%C4%87ansk.../p/EK000233087
+
https://www.ekupi.hr/hr/Ku%C4%87ansk.../p/EK000233058
+
https://www.ekupi.hr/hr/Ku%C4%87ansk.../p/EK000232951

Za par mjeseci još uzimam:
https://www.ekupi.hr/hr/Ku%C4%87ansk.../p/EK000232943
+
neku napu.

Ostaje mi samo frižider i sušilica (koju neću odmah), ali mislim da frižider neću Electrolux. Jer nema baš izbora ako nije standard. Ja bi ili onaj širi ili dvokrilni, tu je Electrolux slab.

Uglavnom, po mojoj računici aparati u kuhinj bi mi ispali oko 16 000kn + kupaona oko 8000kn.

Tako da, nema šanse da mi kuhinja ispadne ispod 25 000kn.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2020., 10:33   #306
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,167
Citiraj:
Autor Rocky Rocastle Pregled postova
Što se tiče hladnjaka, zbog cjelokupnog rasporeda tražim hladnjak od 180+ cm visine i cca 300l neto zapremnine, a da se vrata mogu otvarati s desne strane.

Naišao sam na Electrolux EN3601MOX za 3100 kn + besplatna dostava (A++, 2+3 godine jamstva). Bi li se isplatilo protegnuti se do Boscha KGV36VL32S (3500 kn, 3+2 godine) ili nekog od Samsunga s petogodišnjom garancijom kojih ima od 3350-3500 kn?
Ja mislim da 90%, ako ne i 100% frižidera možeš okrenuti otvaranje, lijevo desno, tako da se sa tim ne moras opterecivat samo provjeri.

Sta se tice perilice posuđa nemam iskustva ali sam ja uzeo Bosch-ovu za iste pare, doduse ugradbenu.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2020., 10:42   #307
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Znaci pogledajte kako se vidi izrezan stiropor u ovim vratascima, ko da su ga rucnom pilom rezali. I tko bi pomislio da hladnjak za 7k kuna ima vidljive dijelove obicnog stiropora kojim je obucen.
Radi se o ovom modelu:
https://www.elipso.hr/bijela-tehnika...SE-RS670N4BF2/
Pomozite. A dvoumio sam se izmedju Bosch i Hiesens, za iste novce, kakva greska.
Nakon pola godine sam pametniji, ako se neke stvari na prvu cine lose one ipak mogu biti dobre. Ovaj hladnjak je bomba. Taj stiropor se nevidi jer smo ga natovarili do vrha. Sve radi automatski, cak ga koristimo nestandardno jer klinac non stop otvara, ali sve je i dalje unutra super svjeze. Primjetio sam da banane u ovom frizideru drze majek mi mjesec dana duze ili cak i vise. Kora se pretvori onak u crnu tvrdu, ali unutra je ona svjeza. To valjda ta no frost tehnologija omogucava. Uglavnom nije los taj Hiesense za ovako veliki frizider super je nakraju bila cijena.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2020., 18:29   #308
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,345
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova

11700kn za kuhinju + 4 aparata?
Mene je samo Elgradov materijal sa zidnim panelima koštao 12000kn 🤒
Hmm krivo poslozene rijeci
11 700kn za 4x aparata whirpoo je bila ponuda, a kuhinja je 27000 kuna iz dan kuchena sa ukljucenom dostavom, montazom, sudoperom axora po odabiru, alu zaštita za sudoper, umetak za beštek, blanco sustav za otpad.

A što se tice aparata uzeo sam skoro sve od AEG-a jer je 2+3 jamstvo
Perilica suđa
Ploča
Pečnica
Frižider
Veš mašina

Ne znam gdje kupujete ali tehnopolis i bijela tehnika imaju jako dobre cijene, sad ne znam za iskustva ali vidim da su aktivni godinama kod nas na tržištu.
axo je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2020., 19:11   #309
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,858
LoL 27000kn. Onda sam ja odlično prošao 😜
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2020., 19:19   #310
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,345
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
LoL 27000kn. Onda sam ja odlično prošao 😜
Frendica radi u dan kuchenu, 8m kuhinja
axo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.06.2020., 10:11   #311
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,167
Dan Kuchen je meni da ponudu za 120000-60% za kuhinju od 8 metara, bez aparata, isa sam u drugu firmu(namjestaj perkovic) oni su mi za 40000 napravilo, i bolje su neke stvari rijesili nego dan Kuchen jer nisu ograničeni preddefiniranim elementima
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2020., 10:25   #312
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,103
Jel se netko razumije u kuhinje po mjeri? Imam par ljudi koji se bave time, neki na crno neki u firmi.

Kuhinja u L, 3m jedan krak, 1.8m drugi krak.

Znači nekih 5m kuhinja. Koliko bi tako nešto moglo koštati bez aparata?

Računam materijal nekih 7000-8000kn (?) plus posao? Još toliko?

Ne tražim nikakve točne izračune, nego nekakvu smjernicu koliko mogu očekivati.

Još mi ni jedan od tih poznanika nikakvu cifru nije rekao.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2020., 10:41   #313
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,514
Javi cifru ako se ti netko javi
Tak nekaj i ja trebam, skoro pa istih dimenzija
Sa time da zena zeli bez gornjih elementi
Samo dolje
I bez kutije za frizider, jer friž je u drugom prostoru
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2020., 10:45   #314
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,103
Imati ću uskoro konkretne brojke, samo ne znam kad. Lik kod kojeg namjeravam raditi ima po 3-4 mjeseca unaprijed sve popunjeno.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2020., 10:51   #315
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Gadno vas deru za kuhinje. Mi smo radili prije možda 2-3 godine, 12800 ili 14800 je izašla kuhinja bez aparata.
Fronte su akril visoki sjaj, neka antracit boja ali pošto sam slikao sa službenim kalkulatorom izgleda sasvim drugačije.

Kuhinja je cca 3.5x4, plus ormar sa slike, on je u iveralu klasičnom.

Čovjek koji je ovo radio je iz Kutine, radi po Zagrebu pa slobodno tražite ponudu. Gulgajte Sopina kuhinje...
Jako je brz, došao je jednom i nacrtao sve što sam htio (ok, ja sam se pripremao par mjeseci sa slikom u glavi i na papiru).
Išao sam na obične okove sa usporivačima, jedan par podiznih i bolje ladice.
Ugradili kuhinju od 8:00 do 14:00...prva liga dečki.

Jedino šta mi vise kutna vrata, ali to mi je i rekao da se bude desilo...ali takvu izvedbu sam ja htio.

Evo kuhinje sad slikano...
https://imgur.com/a/C4iLYut
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2020., 10:51   #316
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,167
A ja sam nedavno radio stvarno ti ovisi o miljardu faktora, od izbora materijala do koje ćeš elemente. Npr ladičar ti košta trostruko više nego isti element s vratima. Ako ćeš kuhinju sa 3 reda, treci red košta ko 50% od prva dva iako se cini vizualno manji.

Ako znaš koje ćeš materijale koristit točno, imaš na sachermayer mehanizma iako većina koristi Blum, izračunaj koliko ima okova, vodilica za ladice, oćeš li usporivače ili ne. Cijenu iverice i medijapana možeš lako naći na netu, pogotovo eger, koji većina ljudi koristi. Sračunaj kvadraturu, za nevidljive elemente 18mm ide obična bijela mat, najjeftinija praktički 18mm, a za vidljive elemente, a ovisi šta oćeš. Radna ploča isto tako imaš od 100kn kvadrat do 800kn kvadrat a sve iverica, ja i draga smo se svađali oko dvije jako slične radne ploče(sa panelom), samo je dezen drugačiji, jedna bi me izašla 5000kn, druga 10000kn.
Evo razlike:
https://i.imgur.com/nFD374T.jpg

Niko ti neće reć cijenu dok ti ne znaš šta točno oćeš, nađi sve pa će se znat cijena ili sam sračunaj.

E da vidim sad kažeš deru nas, a nisu ja sam sam odabrao, meni su sve vidljive fronte medijapana, kao i vidljivi djelovi elemenata, ima 3 reda jer imam visok plafon, srednji elementi su od nekog posebnog materijala šta ne ostavlja otiske, al je isto masu skup, rekli su oni da mogu oni obojat u tu boju bez problema ali mi smo uzeli eggerov taj neki materijal, okretni šank koji mogu pomaknuti, zada je panel umjesto stakla itd itd jbg sve to moras platit...

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 10.06.2020. u 10:57.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2020., 10:53   #317
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,387
Ova moja je bila u Lesnini Koper nacrtana po mjeri, sa napom, stednjakom, perilicom i sudoperom = 2.200€ i naravno ugradnja.

__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2020., 11:07   #318
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
@OuttaControl, majstori koji uzimaju puno robe u npr. elgradu imaju ogromne rabate, tako da gledanje i zbrajanje ne koristi... zarade na rukama, plus zarade na materijalu
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2020., 11:50   #319
cane
Amiga fanboy
 
cane's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 145
Kao što su rekli ovisi o puno faktora - koje su fronte; okovi - elementi sa ladicama su skuplji od običnih vrata sa dva, tri panta, a i između mehanizama za ladice ima velikih razlika u cijeni i kvaliteti naravno; ručkice.
Ima dosta majstora koji imaju računicu koliko materijal toliko su i ruke - totalno bez veze jer možeš kupiti npr. okove koji su 2, 3 puta skuplji od najjeftinijih a majstor opet treba složiti isti broj ladica. Ja kad sam dogovarao bilo je dogovor materijal i okovi sa popustom koji je majstor imao a ruke su toliko.
Odabrao sam skuplji mehanizam za ladice - Tandembox od Bluma i sada nakon par godina korištenja mogu reći da mi uopće nije žao veće početne investicije.
cane je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2020., 12:02   #320
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,167
Ugl moja preporuka, odete u renomiranijih proizvođača(dan kuchen,lesnina, max moris u st itd), najavite se i dogovorite termin telefonski, oko sat vremena traje razgovor, pa dobijete ponudu i onda znate sa čime imate posla i gdje i kako, i onda po ponude u lokalnih stolara. Ofc gore navedeni su uglavnom skuplji
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2020., 13:53   #321
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,103
Priča uz Lesninu, true story, pričao mi frend prije možda 2 mjeseca.

Kupili oni kuću, on radi vani, i sad slažu to oni lagano.

Frend je išao tamo po ponudu za kuhinju koju je njegova žena vidjela kod njih. Nisu je imali pa su išli po ponudu po mjeri.

Kuhinja 3 x 3m u L + otok, ponuda bila oko 100 000kn.

Odu oni doma, za par dana zvoni mobitel, da jesu li zainteresirani, i kaže žena od frenda da im je to preskupo, da su dobili ponudu oko 60 000kn u drugoj trgovini za gotovo istu kuhinju.

Kaže prodavač da će ih nazvati za par dana.

Zove on povratno, kaže, kuhinja snižena "samo ovaj tjedan, samo za vas" s 100 000kn na 50 000kn.

Ok, razmišljaju oni, i žele neke promjene.

Zovu oni u Lesninu, kaže lik, može promjene i još bolje, dobio sam vašu kuhinju, tj. materijal kod drugog dobavljača za 36 000kn.

S 100 000 na 36 000kn.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2020., 14:01   #322
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,989
Od poznanika žena radi u Lesnini, kaže da su rabati trgovine na kuhinje 200-300% u pravilu.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2020., 15:02   #323
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Mi smo ovo složili u Dan Küchenu:

https://www.youtube.com/watch?v=0_SDq5_neAU

Bila je neka akcija da je svaki element gdje ide ugradbeni uređaj bio besplatan, ali opet je bez aparata bila 40k kn...

Ali što se tiče kvalitete, tip-top
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2020., 15:05   #324
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,103
Odlično izgleda.

Koliko?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2020., 15:54   #325
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,151
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Od poznanika žena radi u Lesnini, kaže da su rabati trgovine na kuhinje 200-300% u pravilu.
Istina crtam u Corpus/u iste ali za privatnika.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2020., 16:46   #326
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Jel se netko razumije u kuhinje po mjeri? Imam par ljudi koji se bave time, neki na crno neki u firmi.

Kuhinja u L, 3m jedan krak, 1.8m drugi krak.

Znači nekih 5m kuhinja. Koliko bi tako nešto moglo koštati bez aparata?

Računam materijal nekih 7000-8000kn (?) plus posao? Još toliko?

Ne tražim nikakve točne izračune, nego nekakvu smjernicu koliko mogu očekivati.

Još mi ni jedan od tih poznanika nikakvu cifru nije rekao.
Evo recimo ova kuhinja, dimenzija cca 220 x 315 (plus dodatak garderoba desno kod vrata), materijal je izašao na akciji u iverpanu kad je sve 25% na popustu (evo baš je i neki dan bilo), cca 8000 kn. Fronte su visoki sjaj (235 kn m2 bez popusta), ne akril. Mada moja preporuka ide na akril. Je skuplji al ne radiš kuhinju svaki dan. Vodilice su 550 mm, potpuna izvlaka, bluemotion zatvaranje. Nisu najskuplje, recimo pola cijene najskupljih. Panti blum sa bluemotionom. Uzeo sam mu 6000 kn jer smo si dobri, no ovak nekom bi ladno 8k. Pogotovo ak je auzvinkl i neravan pod ko kod njega. Nemojte se zavaravat, ima tu posla.
Moraš zvat ljude i da ti naprave izmjeru, vide kaj želiš i daju ponude pošto ovak niš nemreš saznat. Netko stavlja obične vodilice po 15 kn par, neko hoće one od 200 kn, pa i više. Panti imaš svakakvih. Ak imaš kutni element pa želiš onaj fensi bubreg kaj se izvlači, dodatno ti ide od 1500 kn na više samo bubreg. Pa ak želiš košare izvlačne, to isto zna koštat da se smrzneš. O ručkicama da ne pričam. Od 10, 15 kn po kom pa do 100 kn. Još ak hoćeš da gornji elementi nisu na pantima nego na podiznim okovima, tu tek može bit veselja što se tiče cijene. Kant može bit, 0,5, 1 ili 2 mm. Kantiranje obično ili laser. Itd.
Napravi si neki nacrt da znaš otprilike kaj hoćeš i zovi majstore da ti daju ponude. Moja procjena, do 20k kn da bu te izašlo. Ali s akrilom, dobrim vodilicama i pantima.
Pitaj ovog Gilbertovog, pošto je to zbilja dobra cijena za tu dimenziju. Ja prvi ju nebi radio za tu cijenu.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2020., 16:50   #327
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,103
Ja sam kompletno zbunjen.

Dosta ljudi mi je reklo da su napravili kuhinje po 15-20 000kn po mjeri.

Moja nije prevelika, sve aparate ću imati, i dalje ne mogu proći ispod 30 000-35 000kn (ako uzmem u obzir da su mi aparati oko 16 000kn)?

To mi je sve prevelika cifra nekako.

Platim materijal 10 000kn npr. Aparate 17 000kn. I posao? 500EUR npr.?

Ali ajde, neću se praviti pametan, vi imate iskustva ja samo čitam. Imati ću više informacija uskoro pa javim.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2020., 16:53   #328
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,167
A evo ti moja, kuhinja 38000 i aparati cca 18000, sve medijapan, aparati elux i bosch
https://ibb.co/b3ZSzGJ
https://ibb.co/5F4MkWp
https://ibb.co/McR8msD
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2020., 16:57   #329
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,103
Ovaj "šank" se vrti?

Aparati u tih 38 000kn ili je samo kuhinja 38 000kn?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2020., 17:06   #330
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ja sam kompletno zbunjen.

Dosta ljudi mi je reklo da su napravili kuhinje po 15-20 000kn po mjeri.

Moja nije prevelika, sve aparate ću imati, i dalje ne mogu proći ispod 30 000-35 000kn (ako uzmem u obzir da su mi aparati oko 16 000kn)?

To mi je sve prevelika cifra nekako.

Platim materijal 10 000kn npr. Aparate 17 000kn. I posao? 500EUR npr.?

Ali ajde, neću se praviti pametan, vi imate iskustva ja samo čitam. Imati ću više informacija uskoro pa javim.
Pa eto, tak sam ti i ja rekao, do 20k kn. Plus aparati. Naravno, jeftiniji materijali, jeftinija kuhinja. Nije isto jel fronta 100 ili 350 kn. Broj ladica, mehanizam istih... Sve to utječe na cijenu.
Sumnjam da će ti itko radit kuhinju čiji materijal košta 10k kn za 500 eura. Dobar prijatelj eventualno i tražit će da mu pomažeš.

Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Aparati u tih 38 000kn ili je samo kuhinja 38 000kn?
Koliko sam ja shvatio, 38k kn je samo kuhinja, aparati su plus 18k kn.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na