Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.10.2012., 22:51   #121
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Ovo je isto fora
__________________


Zadnje izmijenjeno od: pinkskin. 31.10.2012. u 22:56.
pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2012., 22:52   #122
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,387
Citiraj:
Autor pinkskin Pregled postova
Ovo je isto fora
Popravio
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.11.2012., 23:44   #123
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,962
Odličan animirani film koji jednostavno pokazuje kako banke funkcioniraju i zašto je pola svijeta zaduženo:

Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2012., 20:18   #124
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
1,000,000,000,000 Frames/Second Photography.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2012., 16:54   #125
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,317
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2012., 20:34   #126
kian
Premium
 
kian's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 600
Što još neće izmisliti.

Zadnje izmijenjeno od: kian. 21.11.2012. u 20:48. Razlog: ...
kian je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2012., 14:56   #127
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,989



Mene CNC strojevi uvijek iznova fasciniraju
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2012., 17:38   #128
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,317
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2012., 20:01   #129
kian
Premium
 
kian's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 600

Zadnje izmijenjeno od: kian. 04.12.2012. u 23:29. Razlog: zbog svjesnog člana foruma :)
kian je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2012., 21:46   #130
Zraka
Katolik
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Senior Research Scientist at LOCKHEED MARTIN
- Secret UFO Propulsion Systems
Zraka je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.12.2012., 13:37   #131
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,317
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2013., 14:42   #132
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
"Odličan članak"

http://what-if.xkcd.com/29/
  Reply With Quote
Staro 02.03.2013., 01:30   #133
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,756


Ovo mene jako veseli. Naravno, ako se lobij crnog zlata ne umješa.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2013., 14:48   #134
Tomy B.
Premium
Moj komp
 
Tomy B.'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 820
Indigo i kristalna djeca



__________________
If You want to be old and wise,
You gone be young and stupid first!

Pošteni trgovci: .1. .2. .3.
Tomy B. je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2013., 20:59   #135
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,989


Napredak PC grafike unazad 10-12 godina
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2013., 17:39   #136
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,962
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2013., 00:46   #137
dzajko
Premium
Moj komp
 
dzajko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Ehhhh
Postovi: 455
Nadam se da pripada ovoj temi

http://www.youtube.com/watch?v=SdnQYOAn5_A
dzajko je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2013., 12:24   #138
Šole
Premium
Moj komp
 
Šole's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zürich
Postovi: 679
Šole je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2013., 19:46   #139
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Kad bi svi ovo pogledali i razumjeli, bilo bi super.
Samo me nekoliko stvari u ovom videu iznenadilo, a ostalo sam sumnjao.

Kako je jedan od najvećih fizičara rekao (btw, nije mu baš išlo u skoli), "Dvije stvari su bezgranične: ljudska glupost i svemir. Za svemir još nismo sigurni" . Dok god ima "inteligentnih" ljudi, ovi iluminati se nemaju što brinuti.

Ja sam primoran komunicirati sa stotinama ljudi svaki dan (zbog posla) i mogu na prste nabrojat ljude koji kuže nekog kurtza u životu. Ne mislim, pri tome, na informatičku pismenost i slično, nego na normalne svakodnevne stvari. Glupost svuda oko mene.
Ja se ne smatram ekstra pametnim čovjekom, al jebemu sunce, ako držiš prozor otvoren, pa normalno je da ćeš potrošit puno plina/drva/struje za grijanje. Nekima taj jednostavan spoj uzroka i poslijedice nije jasan, a to čak i uče u školi. Pa kako da onda skuže da ih netko vrti oko malog prsta. Užas jedna.
Koliko sam samo puta ljudima "popravio" komp besplatno upalivši monitor. Jeb**e, pa svi samo čekaju da im netko nešto napravi. NItko više ne razmišlja uopće o ničemu. Znam i ja nekad zapi**it pa mi bude žao kasnije, ali barem znam da sam zapi**io.
Kako bi rekla naša presvijetla i prepametna osoba (koja btw uopće ne kuži da je sje**la stvar): "Pipl mast trast as."

Malo sam se raspisao, ali nadam se da se nitko ne ljuti.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2013., 20:27   #140
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,962
Ja te shvaćam jer i osobno sam opkoljen debilima svakodnevno, ali tu pojedinac ne može puno napraviti osim pričati s najbližim prijateljima na jednoj višoj intelektualnoj razini, pa ako ne kuže odmah sve, možda će kasnije, ili će ih barem zaintrigirati, pa će neki ići istraživati, neki neće, u svakom slučaju nema ti smisla radit Sizifov posao ako vidiš da ne ide. Većina ljudi ne kuži neke stvari, neki ne žele, neki ne mogu, šta zbog vlastitih ograničenja (nisu krivi), šta zbog nametnutih egzistencijalnih problema (*ebu ga na poslu, kasne plaće, i slično), tko se još ima vremena zamarat s globalnim problemima? Evo vidjet ćemo kako će nam biti u EU, za početak.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2013., 21:34   #141
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Nisu problem glupi ljudi nego ih nikoji kurac ne zanima. Svo znanje svijeta na dlanu, a moj stari me uvijek pita kad ga pustim da surfa na laptopu - a šta da ukucam u gugl, šta da čitam.
Ta nezainteresiranost se najviše vidi na faksu. Ljude apsolutno ne interesira ono šta studiraju. Meni to ne ide u glavu nikako. 80% ljudi studira reda radi, takva je moda da se ide na faks poslije srednje.
A tek općenita ignorancija, prvenstveno šta se tiče religije. Ne želim vrijeđat nikoga, ali jebemu mater kako može bit toliki postotak vjernika unatoč svim silnim informacijama, knjigama i znanju koje je sad bliže nego ikad.
Shvaćam, prije 300 godina kad nisi pročita nijednu knjigu u životu i kad ti pop priča o nekom biću koje sve vidi i čuje pa popušiš foru, al sad jednostavno ne vjerujem da toliko ljudi ide u crkvu i da davaju novce toj instituciji.
Što sam god stariji to više shvaćam kako je svijet sve sjebaniji i sjebaniji.

Da ne bi bio offtopic izvolite video jednog genija te užas stvarnosti mesne industrije, a ko nije pogledao preporučam dokumentarac Food, Inc..



RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2013., 22:03   #142
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor RaWeN Pregled postova
A tek općenita ignorancija, prvenstveno šta se tiče religije. Ne želim vrijeđat nikoga, ali jebemu mater kako može bit toliki postotak vjernika unatoč svim silnim informacijama, knjigama i znanju koje je sad bliže nego ikad.
Shvaćam, prije 300 godina kad nisi pročita nijednu knjigu u životu i kad ti pop priča o nekom biću koje sve vidi i čuje pa popušiš foru, al sad jednostavno ne vjerujem da toliko ljudi ide u crkvu i da davaju novce toj instituciji.
To je i meni enigma pošto smo u 21. stoljeću, a na razini razmišljanja iz srednjeg vijeka, samo što sad ne palimo vještice i nevjernike po trgovima jel, to je zabranjeno u međuvremenu.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2013., 22:27   #143
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Ma radi se to i sada, samo se ne vidi na dnevniku .
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2013., 23:15   #144
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,989
Citiraj:
Autor RaWeN Pregled postova
A tek općenita ignorancija, prvenstveno šta se tiče religije. Ne želim vrijeđat nikoga, ali jebemu mater kako može bit toliki postotak vjernika unatoč svim silnim informacijama, knjigama i znanju koje je sad bliže nego ikad.
Shvaćam, prije 300 godina kad nisi pročita nijednu knjigu u životu i kad ti pop priča o nekom biću koje sve vidi i čuje pa popušiš foru, al sad jednostavno ne vjerujem da toliko ljudi ide u crkvu i da davaju novce toj instituciji.
Što sam god stariji to više shvaćam kako je svijet sve sjebaniji i sjebaniji.
Vjerojatno zato što neshvaćaš poantu vjerovanja u nešto. Totalno krivo to uzimaš i zato ti to nije jasno, totalno nebitno da li je čovjek nastao po nečijoj slici i prilici il od majmuna i još milion drugih takvih primjera, to meni uopće nije bitna stvar da bi ja vjerovao ili nevjerovao u nešto. (ostavljam sad na strani megalomanske župne stanove, aute, helihoptere koje imaju neki biskupi, što već i sve ostale ne baš lijepe stvari koje nisu samo odlika njih, već svih nas) No kako kažeš, nema smisla ić u offtopic, jer je tema preširoka, a vjerujem da se neki nebi mogli suzdržat i da bi došlo do eskalacije. Iako, naravno, poštujem svačiji izbor bez predrasuda da se razumijemo.



Što se tiče ovog drugog videa o mesnoj industriji. Mi ljudi smo licemjerni, danas tu postam kak mi žao svinje koja živi u kavezu koji je velik da svinja može samo ustat, a sutra kad dođem u trgovinu mondam zašto je meso tak skupo i zašto nije još jeftinije.

Situacija dva, nekidan bio u trgovini i prodaju eko jabuke. I naravno, penzići prebiru po njima jer jedino oni imaju para za tak šta i misle da će doživit 150 godina ak se zdravo hrane. Al ne, nije dosta što su eko, našla se neka nadobudna baba i pita: "a zašto te jabuke imaju fleke po sebi i zašto su manje nego obične jabuke?"
Ma daj molim te, smješno. I da su eko, i da su jeftine, i da su lijepe, slatke, velike i da nemaju fleka po sebi.

Situacija tri, isto iz susjedstva, buduća elektrana na Ombli. Ono, dajte nam jeftinu struju, al da nebude iz koksare, al isto tak da nebude ni iz nuklearke. Ok, eo vam elektrana na Ombli, al ne, ni to nije dobro, nastradat će ribe. Madaj molim te.

Takvih situacija je milion


Da nebude totalno offtopic, jedan zanimljiv link s par brojkica

http://www.worldometers.info/
__________________
Sent from AS/400.

Zadnje izmijenjeno od: Pupo. 11.03.2013. u 00:22.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 00:09   #145
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,962
Mda, bolje da ne ulazimo u religiju, kao ni u licemjerje ljudskog roda - u prirodi nam je da se žalimo, kako bi rekao jedan moj prijatelj, da se nitko ne žali, ne bi bilo napretka.
@Rawen
Carlin mi je idol
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 00:33   #146
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Kanit ću se religije jer će to donijet samo probleme, ali bitno je da se gradi ogromna crkvetina pored moje zgrade umjesto da se taj novac uloži u nešto društvu korisno.
Sve te situacije koje si nabroja su vrlo lako rješive. Ko je gledao Zeitgeist znat će.



Znanje i tehnologija su tu. Ne koriste se. Nikad prije nije bilo ovoliko živih inženjera i znanstvenika koliko ih ima sad. Samo se još treba rješit ovog nelogičnog sustava u kojem vlada novac. Novac kao poticaj koji će te tjerat da nešto radiš je nešto najgore šta se moglo desit ljudskom rodu. Promislite malo, skoro svi problemi su povezani sa novcem. Bože moj, upalite dnevnik i odma ćete čut - recesija ovo, recesija ono, nema se novaca, broj nezaposlenih raste. Trenutni sistem sucks. Pogledajte Inside Job i The Money Masters.

Žao mi je svaki dan gledat u dućanu žene koje 8h dnevno rade za kasom ili kad me u menzi uvati depra kad vidim žene koje peru suđe 8h dnevno.
Nažalost danas je ta kontrola toliko zamaskirana u vidu medija i očitog zaglupljivanja da ljudi imaju iluziju da su slobodni, a dok ih s druge strane koncima drže veliki igrači.

RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 08:12   #147
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Meni je uvijek smiješno gledati sve te "teorije zavjere" i slične izrode. Pogotovo na temi kao što je znanost i onda dobiti u istoj temi spominjanje "Zeitgeista" koji je jednako točan kao i sadržaj koji "napada". Zašto je to tako? Iskreno, boli me briga.

Za životinje me boli. Taj neki lažni moral je sve stvar kulture u kojoj živiš te navike da meso koje kupuješ više ni ne vidiš kod mesara (dosta ljudi) kako ga reže nego je lijepo zapakirano u dućanu. Da li svinja ima DNA, ima. Da li kukac ima DNA, ima. Da li drvće ima DNA? Ima. Gdje je granica što je prihvatljivo ubijati, u kojoj količini i u kojim uvjetima? Tak svejedno. Osoba kojoj je stalo će kupovati samo sa sela, neće uopće jesti meso ili koji već vrag. Osobu koja voli zlostavljati životinje treba zatvoriti, ali ne zbog životinja nego zbog toga što je to simptomatično ostalim problemima. Treba baciti nuklearku na sjevernu koreju, irak, iran i sve slične i fino krenuti normalno svijet posložiti :P hehe (dosta?) :P
  Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 14:31   #148
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Meni je uvijek smiješno gledati sve te "teorije zavjere" i slične izrode. Pogotovo na temi kao što je znanost i onda dobiti u istoj temi spominjanje "Zeitgeista" koji je jednako točan kao i sadržaj koji "napada". Zašto je to tako? Iskreno, boli me briga.
Kakve teorije zavjere!? Zeitgeist nije apsolutna istina, ali ima pametnih stvari u njemu, posebno vezano za Venus Project.
Di ti vidiš zavjeru u činjenici da je profit najbitniji, bez obzira na posljedice u obliku nehumanih uvjeta u kojem životinje žive, posljedica za okoliš, zdravlja ljudi itd.
Zdrav razum prepoznaje da tu nešto ne štima i da treba uvest reda u postojeći sustav.
Idealan sustav bi bio kao Venus Project gdje nema novca, poticaj za rad se dobiva u obliku zadovoljstva koje osjećaš kad pridoneseš društvu, roboti rade sve repetetivne poslove, a ljudi su tu da smišljaju nova rješenja i guraju tehnologiju naprijed.
Šta je najtragičnije to je izvedivo sa današnjom tehnologijom i znanjem, ali fuck logic, neka i dalje ljudi crkavaju od gladi.

Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Za životinje me boli. Taj neki lažni moral je sve stvar kulture u kojoj živiš te navike da meso koje kupuješ više ni ne vidiš kod mesara (dosta ljudi) kako ga reže nego je lijepo zapakirano u dućanu. Da li svinja ima DNA, ima. Da li kukac ima DNA, ima. Da li drvće ima DNA? Ima. Gdje je granica što je prihvatljivo ubijati, u kojoj količini i u kojim uvjetima? Tak svejedno. Osoba kojoj je stalo će kupovati samo sa sela, neće uopće jesti meso ili koji već vrag. Osobu koja voli zlostavljati životinje treba zatvoriti, ali ne zbog životinja nego zbog toga što je to simptomatično ostalim problemima.
Granice su ponekad mutne, ali tebi je OK kad male praščiće ubijaju mlaćenjem od zid ili kad im naživo čupaju testise i rep?
Svinje su jedne od najinteligentnijih životinja i osjećaju bol kao i mi.

Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Treba baciti nuklearku na sjevernu koreju, irak, iran i sve slične i fino krenuti normalno svijet posložiti :P hehe (dosta?) :P
Eto šta radi propaganda, ti misliš da su svi ljudi koji dolaze iz Irana i Iraka teroristi koji nose kalašnjikove u rukama!? Za Sjevernu Koreju se slažem.
Nemoš znat situaciju u nekoj zemlji ako ne živiš u njoj, mediji daju 1% stvarne slike koja se tamo dešava.


Dosta star video u kojem lik prezentira svoja istraživanja o izlječenju starenja možda čak i za našeg životnog vijeka. Epic beard.

RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 15:06   #149
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,962
Teško je odredit šta je istina, a šta ne. Smeća i dezinformacija ima kako u "teorijama zavjere" tako i u svakidašnjim vijestima koje gledamo. Po meni to sve pridonosi jednom lijepom kaosu, tako da labilne još više poljulja
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 15:09   #150
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Teško je odredit šta je istina, a šta ne. Smeća i dezinformacija ima kako u "teorijama zavjere" tako i u svakidašnjim vijestima koje gledamo. Po meni to sve pridonosi jednom lijepom kaosu, tako da labilne još više poljulja
Naravno, zato treba naučit kritički razmišljat pa si posložiš u glavi šta misliš da je istina, a šta ne.
RaWeN je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na