Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.10.2009., 22:03   #121
dUG1
Premium
Moj komp
 
dUG1's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 227
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Dvojicu prijatelja su mi mrtve pijane nalemali neki dripci ispred Piranhe nema dugo,pod dripci mislim šmrklji od 19,20g,šta im vrijedi da oni imaju 26,27 kad ih je bilo 10,i normalno bum,tras ananas. Potres mozga, drugi slomljena rebra i noga.

Pa ti pjevaj gdje se sakrio sedmi kontinentio.Šta ti tu možeš,došla murja sve ih pohapsila,i sad su ravnopravno na sudu,tko je koga prvi napao posve irelevantno,ali po kriteriju teških tjelesnih ozljeda napadači će nahebat,navodno i do 6mj zatvora ili 3g uvjetno,pa se ti tuci.

To je naravno nikakva kazna kad dobiješ izljev ko mali Ritz nakon 10 dana u mozak,i odapneš pa ne bih dalje komentirao,pošto svaki dan mislim zašto s autom nisam bio na toj bus.stanici da ih pregazim kao kerove sve.

Da svatko napiše svoje iskustvo imali bi bogat thread što bajki,što spama a što zbilje,tako da to i nema nekog smisla,zakon ide na ruku napadačima jer smanje njihovu ulogu,a ulogu žrve izjednačava sa napadačevom,tako da se sve svede na mir,mir nitko nije kriv,uvjetnu ili novčanu kaznu,i strah da se negdje opet ne sretnete po izlasku dotičnog i dotičnih iz pritvora.

Jadno nam je pravosuđe,Bogu hvala ja za 75km/h redovito dobijem speeding ticket,umjesto 60 da vozim,a ljudi s kojima sam odrastao i živio 20g na jarunu mi dobivaju batina pred zgradom faktički i sve što mogu na to reći je - fuck it. Nema smisla,nit se uzdati u policiju,niti u ičiju pomoć, sam si svoj majstor,imaš se veće šanse obraniti ako nisi pijan. Moji su nažalost bili ugaženi,ali po priči,i bolje - da ne osjete bol odmah,i lomove.
Nazalost, ali to je to.
Efikasno pravosudje, rekli bi neki
dUG1 je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2009., 22:12   #122
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Frenda nalemali ko stoku (iz čista mira, ali doslovno. Sjedio, ekipa došla i on je bio taj kojeg su odabrali taj dan). Razbili ga toliko da su mu zubi išli svukud kasnije, završio u bolnici. Ovi dobili na kraju uvjetnu. (ili par mjeseci cuze, ne sjecam se)

Drugi frend zavrsio u komi par mjeseci. Morali su mu glavu bušiti da pritisak otpuste. Njegove nisu nikad našli naravno.
...

Nikaj novog. Ali važno da svi plaču kada neki skins (ili ekvivalent iste maloumnosti) pojede nož ili metak negdje od nekog tko nije htio završit brutalno pretučen ili mrtav.
Ali važno da se parking naplaćuje ovoliko po gradu, te da su kazne za prekršaje u prometu takve kakve jesu. :P
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.10.2009., 22:16   #123
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Mislim da bi ste se trebali više držati teme (iako ne vidim smisla više pošto je tema više rant na policiju i zakone nego išta konstruktivno ), a to onda počinje privlačit razne priče o policiji, fajterima fast&furious itd...
Svaki put isto...

Tema je kazne i žalbe a ne ko je koga kako zašorao i gdje ili kak se ljudi voze...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 20.10.2009. u 10:46.
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2009., 12:44   #124
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,669
@-PoP- : kaj si rijesio?
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2009., 01:13   #125
-POP-
Eddie
Moj komp
 
-POP-'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 5,489
Čekam kovertu doma! :-)
__________________


Intel E5450 E0 @455X9=4005MHz 1.36V // H2O Corsair H100 @low
Asus P5Q-E P45 @1.2V @Ket's 2101 bios
4X2Gb G.Skill 4GBPQ @890MHz 15-5-5-5 1.82V
Gigabyte HD5850 1Gb @960/5100MHz 1.088V @Scythe Musashi
Samsung 250GB 850 EVO // Seagate 3000GB DM001 // Samsung 500GB T166S @2X Scythe Himuro
Lian Li PC-P50 ArmorSuit // Corsair VX450W // DVD-RW LG GH24NSB0
White Shark Commandos @red switch // Logitech MX518 @blue led
AOC Q3279VWF 31.5"


Rotel RC972 // 2X Rotel RB971 @bridged // Audio Epilog Peyote // Raiz Peyote stands
M2Tech Young DSD DAC // Audioperformance Power Supply by Apparatus
Ixos Gamma Geometry 6003 // Transparent Audio The Link 200 // Kimber PBJ
Nobsound NS-01G PRO // Acoustic Energy AE100² // Asus Xonar U7 // Ixos XHS243W
Sony KD-65XH9096 // Nvidia Shield (2017) // Logitech Z-5500 sub & Focal Sib satellites
Logitech Z-10 // Logitech Z-2300 // Sennheiser HD205
-POP- je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2009., 20:54   #126
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,017
Pozdrav raja,
Ovako imam jedno pitanje!
Jedan lik,ima 16,5 godina vozi motor bez vozacke(yamaha r125,inace treba mu a1 kategorija za tu vrstu motocikala) sa kacigom i svime ostalim no bez vozacke
i kaze policija ga par puta uhvatila i napisala kaznu,no starci se tuzili sudu kako je on maloljetan,ucenik srednje skole,nema prihoda i sud odobrio zalbu i obrisao sve kazne(zbog neimanja vozacke)
caka je u tome da je motor prepisan na njega,a ne na nekoga od roditelja
i sudjelovao je u prometnoj nesreci u kojoj nije bio kriv,i opet je prosao
no sada je polozio i gotovo je sa tim,no mene zanima jeli to moguce tj.koliko ako dodje do bliskoga susreta s policijom,koliko se pouzdati u taj nacin izbjegavanja!
Hvala
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2009., 21:14   #127
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,015
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
no starci se tuzili sudu)
Ne isplati se.
Vozačku ti oduzmu od dana kad je dobiješ.
Zašto je ovo boldano i podcrtano pitaš se?
Pa ako je istina ovo što govoriš, onda su mamin ili tatin posao, odnosno društveni položaj, odnosno stranačke veze presudni za to.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2009., 21:15   #128
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Pozdrav raja,
Ovako imam jedno pitanje!
Jedan lik,ima 16,5 godina vozi motor bez vozacke(yamaha r125,inace treba mu a1 kategorija za tu vrstu motocikala) sa kacigom i svime ostalim no bez vozacke
i kaze policija ga par puta uhvatila i napisala kaznu,no starci se tuzili sudu kako je on maloljetan,ucenik srednje skole,nema prihoda i sud odobrio zalbu i obrisao sve kazne(zbog neimanja vozacke)
caka je u tome da je motor prepisan na njega,a ne na nekoga od roditelja
i sudjelovao je u prometnoj nesreci u kojoj nije bio kriv,i opet je prosao
no sada je polozio i gotovo je sa tim,no mene zanima jeli to moguce tj.koliko ako dodje do bliskoga susreta s policijom,koliko se pouzdati u taj nacin izbjegavanja!
Hvala
Nemoj se u to pouzdavati.
Meni se slična stvar desila, vozia sam dosta dugo prije polaganja, i jednu večer su me zaustavili, pojas i bez vozačke, 2500kn. Žalio sam se, napisao da sam vježbao za vozački, da sam u srednjoj bla bla...Ukinuli su mi kaznu za pojas, a ovu drugu smanjili s 2000 na 1000kn.
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2009., 21:35   #129
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,017
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Ne isplati se.
Vozačku ti oduzmu od dana kad je dobiješ.
Zašto je ovo boldano i podcrtano pitaš se?
Pa ako je istina ovo što govoriš, onda su mamin ili tatin posao, odnosno društveni položaj, odnosno stranačke veze presudni za to.
kuzim,ali gle...mozda mu starci imaju veze,no to je ionako ozbiljan prekrsaj(voznja bez vozacke) i ne bi ju mogli samo tako veze u stranci suzbiti
iz kompjutera kazne ne moze obrisati ni ravnatelj policije...
stoga...
mislim necu se ja upustati u grad sa motorom da oduzmem prednost i ostanem invalid,ici cu naravno polagati no ne isplati mi se sada

BladerRunner ovdje se radi o mopedu od 50kubika,ne bi se ja upustao kako rekoh u aktivnij promet vec npr.da odem do trgovine,prijatelja ili u drugo selo i ne daj boze da me uhvati...
sto onda raditi?!(pridrzavam se svih pravila,motor registriran i pravilan,kaciga na glavi,jakna,hlace,rukavice i pravilno osvijetljen)
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2009., 22:16   #130
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,383
biti ćeš u prekršaju ako voziš bez dozvole. kazna je neizbježna (zakonski). točka.
mymoon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.10.2009., 22:37   #131
BeroVK
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 780
Ja vec dosta vremena vozim Hondu 80cc bez vozacke, ali je regana i uvijek nosim kacigu, nikad me jos dosad panduri nisu zaustavili, samo nemoj divljat po cesti i vozi normalno i gotovo nema sanse da te zaustavi
BeroVK je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2009., 22:41   #132
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,017
...nista vazno...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: blava. 25.10.2009. u 01:23.
blava je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2009., 11:52   #133
JuVe
Premium
 
JuVe's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 695
Citiraj:
Autor Ico2005 Pregled postova
...Možete se vas dva potuć na nekoj livadi i doć oba krvava u policiju prijavit da ste se potukli ali ako to nitko nije vidio (nema svjedoka) tu je element javnog mjesta (javnosti) isključen, odnosno nema prekršaja. Isto tako, tuširaš se i glasno pjevaš a to kroz prozorčić kupatila zasmeta susjedu koji je upavo sišao s traktora i otišao u krevet nakon 30 ha preorane njive i on te prijavi policiji - dobiješ prijavu. Samo je caka u tome da li je netko vidio ili da li nekome smeta. I to je to...
A što ako imaš nenormalnu susjedu na katu ispod kojoj smeta svaki, i najmanji šum? Doslovce, od puštanja vode u wcu, do dječje igre ili ako ne dao bog stolica zaškripi kad je povučeš... Tada se ova luđakinja navije i urla iz sveg glasa, viče da je čuje ostatak ulice, psuje, kune... policija ne želi ništa učiniti u vezi toga. Sučeljavanje nema smisla jer ova nije normalna. Ima li netko sličnih iskustava, što učiniti?

Što se teme tiče, prije cca godinu dana sam prošao kako Fleks kaže "na narančasto" a štrumfovi bili taman na semaforu u pravcu kojem se upalilo zeleno . Uglavnom preporučena pošiljka je stizala već 3-4 puta na adresu gdje ionako više ne živim, nisam je preuzimao, i to je to. Frend koji ima podosta iskustva sa prometnim prekršajima kaže da je to pouzdana metoda guranja predmeta u zastaru...
JuVe je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2009., 12:01   #134
the-rider
ha?
Moj komp
 
the-rider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Poreč
Postovi: 491
salju par puta postom na kucnu adresu, i onda ti murja osobno donese kovertu na vrata
znam iz iskustva
the-rider je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2009., 12:14   #135
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,156
meni stigla plava kuvertica sa prekršajnog (odnosno, stigla frendovima. ja ne mislim podizat)...
prema presudi ispada da smo dva frenda i ja napali 2 maloljetnika, makar je na murji bilo barem 20 iz tog društva :\

nikad nisam bil na sudu radi toga i samo mi dođe rješenje...1000kn kazne za remećenje javnog reda i još 200kn sudski troškovi ILI 4 dana zatvora, odnosno 300kn po danu zatvora s time da se nemože ispod 3 dana biti u zatvoru

i to sve nakon što pozovem murju da smiri tu prokletu dječurliju...nek idu 1v1 a ne 20v3...

pouka priče...ne zvati murju...kasnije naprave više štete nego koristi
domis je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2009., 15:50   #136
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor d'beast Pregled postova
pouka priče...ne zvati murju...kasnije naprave više štete nego koristi
dobro jutro
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2009., 12:01   #137
Ladybug
Premium
Moj komp
 
Ladybug's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: n/a
Postovi: 898
A kaj ak kazna dođe doma, naslovljena na auto registriran na firmu? Jel još uvijek pali ono da se ne zna tko je upravljao vozilom, jer je kao službeno? Pa da se nemre nikog kaznit?
Ladybug je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2009., 12:59   #138
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pa ja sam sa privatnim imao takvu priču... prvi put umjesto priznanja vozača pošalješ podatke tipa 5 članova familije/firme koji imaju vozačku, onda ti pošalju uplatnicu na 2k kn da nisi javio podatke, onda opet ponoviš prvo pismo s napomenom da si već poslao dana tog i tog + sve ostalo c/p, onda te pozovu na sud gdje te očekuju jedan od dva scenarija:

1. na slici se vidi vozač - ne moram ti ništa ni pričat, plaćaš, pokriješ se ušima i bok
2. na slici se ne vidi vozač - plaćaš onih 2k kn iz prve opomene... meni su dali soma na dve rate zbog nekažnjavanja i glupe situacije... nema šanse da se vidi vozač, a reko sutkinji da ja znam di ta kamera stoji jer tamo par puta dnevno prolazim, a stara ne zna i vrlo vjerovatno da je ona kriva

ne moram ni spominjati kako se apsolutno sve njima šalje preporučeno i čuvaju odresci od pošte.

po "novom" zakonu slika JE dokaz, tako da se sa gornjom procedurom nemre izbjeć sve skupa kao prije, ali se može ili optužit drugog člana obitelji ili nažicat/nakukat neka manja kazna.

lb... vozi sporije!
syss je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2009., 17:30   #139
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,383
Citiraj:
Autor Ladybug Pregled postova
A kaj ak kazna dođe doma, naslovljena na auto registriran na firmu? Jel još uvijek pali ono da se ne zna tko je upravljao vozilom, jer je kao službeno? Pa da se nemre nikog kaznit?

firma mora voditi i čuvati evidenciju tko je koristio vozilo. kazne za firme su veće i to osjetno. kazne plaćaju i vozač i firma, kao i odgovorna osoba u firmi (direktor) ako je prekršaj težeg karaktera.

pa ti muljaj sa firminim autom.
mymoon je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2009., 17:42   #140
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Kasno se uključujem - da se nadovežem na vožnju bez položenog vozačkog.
Zar nije išla i zabrana na polaganje zajedno sa kaznom?
žile je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2009., 17:50   #141
BeroVK
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 780
Mislim da to jos uvijek vrijedi da se zabrani polaganje ako te uhvate bez vozacke
BeroVK je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2009., 18:05   #142
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
A i mislio sam,ali vidim da to nitko ne spominje
žile je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2009., 18:31   #143
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
Citiraj:
Autor žile Pregled postova
A i mislio sam,ali vidim da to nitko ne spominje
vidis da im to nije bitno.... da su htjeli, polagali bi prije volana... al onda nebi ostalo para za motor/auto..


svima koji se tako vozite, zelim da se zakucate u prvi policijski auto koji vidite na cesti, i da, slobodno poginete.
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2009., 02:58   #144
Ladybug
Premium
Moj komp
 
Ladybug's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: n/a
Postovi: 898
Thx... Ma ne znam, nisam vidla nikaku sliku ja, to valjda oni imaju u svojoj evidencijici? I nisam ja bila u pitanju (napokon), nego brat.
Ladybug je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2009., 17:16   #145
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,383
ja sam jednom išao u PU (na moj zahtjev) pogledati sliku.
na njoj se vidio samo auto, ali ne i vozač. odmah je teta u kancelariji rekla da se prekršajni postupak-nalog poništava. i tako je i bilo.
radilo se o prekoračenju brzine u mom privatnom automobilu.
mymoon je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2009., 07:18   #146
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
kad smo već o "zločinu i kazni" ..jel netko primjetio , da se uredno tolerira u ZG , subotom i petkom navečer kretenska jurnjava pod punim gasom nekolicine idiote na motorima , koje prate dva tri auta od smjera Dubca-Dubrava- pa do Vlaške , koji ne jebu ni semafor ni živu silu? Mislim , žalosno je , samo je pitanje dana kad će netko stradat , a ovo su sigurno djeca "zaslužnih građana" pa su im dozvoljena ovakva sranja
  Reply With Quote
Staro 03.11.2009., 08:10   #147
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,098
S čim će murja te kretene loviti po noći?
Policijskih motora nema po noći, presretači su na autocesti, a u gradu su jake Škode sa traktorskim VW motorima koji neidu nikam.

Kad tad nalete negdje, najčešće u stup-a onda ih murja stigne s onim kolicima kaj mjere cestu i cestari s metlama kaj ih pometu s ceste hahahahahaha

Druga stvar, ima ljudi koji jaaaako dobro znaju ze te kretene kak se zovu imenom i prezimenom pa neka jave murji
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2009., 10:14   #148
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Ma boli me zato jer njih skupljaju lopatama,oni predstavljaju opasnost za ni krive ni duzne na cesti,a oni ne zasluzuju drugo nego da ih se skuplja metlom
  Reply With Quote
Staro 04.11.2009., 22:41   #149
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
kad smo već o "zločinu i kazni" ..jel netko primjetio , da se uredno tolerira u ZG , subotom i petkom navečer kretenska jurnjava pod punim gasom nekolicine idiote na motorima , koje prate dva tri auta od smjera Dubca-Dubrava- pa do Vlaške , koji ne jebu ni semafor ni živu silu? Mislim , žalosno je , samo je pitanje dana kad će netko stradat , a ovo su sigurno djeca "zaslužnih građana" pa su im dozvoljena ovakva sranja
Vjerojatno nisu.
Policija tolerira gotovo sve pizdarije s motorima(naglašavam motorima, ne mislim na dječicu na skuterima od 50cc). Dosta te ekipe se zna, s moto partija i slično, tako da motoristi skoro pa mogu radit što hoće.
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 15:04   #150
-POP-
Eddie
Moj komp
 
-POP-'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 5,489
Evo, stigla je koverta, 23.11 sam pozvan na sud... Bilo bi super da čika policajac ne dođe.
__________________


Intel E5450 E0 @455X9=4005MHz 1.36V // H2O Corsair H100 @low
Asus P5Q-E P45 @1.2V @Ket's 2101 bios
4X2Gb G.Skill 4GBPQ @890MHz 15-5-5-5 1.82V
Gigabyte HD5850 1Gb @960/5100MHz 1.088V @Scythe Musashi
Samsung 250GB 850 EVO // Seagate 3000GB DM001 // Samsung 500GB T166S @2X Scythe Himuro
Lian Li PC-P50 ArmorSuit // Corsair VX450W // DVD-RW LG GH24NSB0
White Shark Commandos @red switch // Logitech MX518 @blue led
AOC Q3279VWF 31.5"


Rotel RC972 // 2X Rotel RB971 @bridged // Audio Epilog Peyote // Raiz Peyote stands
M2Tech Young DSD DAC // Audioperformance Power Supply by Apparatus
Ixos Gamma Geometry 6003 // Transparent Audio The Link 200 // Kimber PBJ
Nobsound NS-01G PRO // Acoustic Energy AE100² // Asus Xonar U7 // Ixos XHS243W
Sony KD-65XH9096 // Nvidia Shield (2017) // Logitech Z-5500 sub & Focal Sib satellites
Logitech Z-10 // Logitech Z-2300 // Sennheiser HD205
-POP- je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na