Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.05.2020., 21:26   #13441
danex
Premium
Moj komp
 
danex's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 372
Citiraj:
Autor Feyd Pregled postova
Ako se navučeš neće ti biti dosta pogledati jednom. Ja je gledam treći puta sada kada je na Netflixu, poslije svake epizode guglam reference na filmove, pop kulturu ili događaje iz tih '10-ih godina ovog stoljeća.

Poslije šeste sezone ćeš vjerojatno kao i ja gledati gdje se može kupiti majica popularnog benda Natalie Is Freezing.
evo došli smo do 6 sezone.Prve 4 sezone odlične,peta je u padu,šesta više to nije to.Da ne spojlam ak ima netko da nije gledao.
danex je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2020., 22:28   #13442
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,128
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Good omens mi je počela obećavajuće, ali već od treće epizode mi je bila glupa... na kraju jedva gledljiva.
Šteta, ponadao sam se da bi mogla valjati kad sam vidio da je bazirana na knjizi Gaimana i Pratchetta. Možda bolje pročitati knjigu
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.05.2020., 00:47   #13443
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
the last dance
dokumentarac o MJ i bullsima.
kao izraziti neFAN lika i djela mogu reći da je ovo jedna od najboljih dokumentarnih serija koje sam gledao u svom životu, a MJ daleko najbolja sportska figura ikada. da sam ga imao prilike puno više gledati vjerojatno bi imao drugačije mišljenje, ali nikad nije kasno.

možda zvuči klišejizirano i pretjerano i dvadeset godina prekasno, ali jbg ... tak je kak je.
subjektivnih 20/10
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2020., 02:14   #13444
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,405
Gangs of London - nešto kao mafijaško akcijski Game of thrones. Akcija odlična i prebrutalna u stilu The raid serijala (umiješan i redatelj The raid-a). Baš završio petu epizodu, zasad oduševljen. Preporuka.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2020., 14:07   #13445
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018



Što se proučava u Loop-u, što je ona sfera, što je sa robotima i porazbacanom tehnologijom po šumi... WTF na kvadrat



Iskreno... ne preporučam.
-->
Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Tales from the Loop - tip serije u kojemu prođe 20mn i ništa se značajno ne dogodi, skoro svaka epizoda prati drugoga lika i njegovu priču. Najveći mi je minus nepostojanje jače glavne priče koja sve to čvršće povezuje ali ipak sve na kraju funkcionira kao cjelina uz par izuzetaka. Najbolje epizode koje su klasa više od ostalih i zbog kojih vrijedi pogledati seriju: sedma, osma i četvrta. Može se bez problema preskočiti treća i šesta epizoda jer su bezveze i potpuno nebitne za glavnu priču. Šteta neiskorištenog potencijala, jako dobro predstavljena prolaznost vremena, dobar stil i atmosferičnost ali dosta nerazrađen svijet, kroz cijelu seriju se provlači depresivna nota. 6/10
Pogledao u mini maratonu... i malo ubrzano.

Iskreno, kad sam pročitao komentare na IMDBu o povratku iskonsko SFu, očekivao sam... neznam ... brda i doline. Nakraju sam pogledao seriju koja je na granici razumljivosti za većinu gledatelja, koja otvori puno pitanja u početku za koja se na kraju ustanovi da uopće nisu bitna za seriju

Npr....




Što se proučava u Loop-u, što je ona sfera, što je sa robotima i porazbacanom tehnologijom po šumi... WTF na kvadrat



Iskreno... ne preporučam.
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2020., 20:51   #13446
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Netko gledao Space force?
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2020., 21:04   #13447
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Probao sam i pogledao 2 epizode u silu, povratio i ugasio.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2020., 21:54   #13448
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
probao i ja, tesko ide...
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2020., 22:10   #13449
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Šteta, imao sam velika nadanja... A vidim da ocjena na IMDB lagano tone.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2020., 02:06   #13450
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,405



Što se proučava u Loop-u, što je ona sfera, što je sa robotima i porazbacanom tehnologijom po šumi... WTF na kvadrat



Iskreno... ne preporučam.
Serija ima problem što epizode imaju dosta oscilacija u kvaliteti, zbog toga sam prije napisao koje se epizode bez problema mogu preskočiti pa je donekle lakše probabljivo dok se ne dođe do sedme i osme epizode koje po meni izvlače seriju i na kraju sve to oblikuju u jednu lijepu ali jaaako depresivnu priču




Na redditu je jedan napisao da je u knjizi (na wiki piše "based on the eponymous art book" što god to značilo) objašnjeno sve, to su očito ostavili za druge sezone. Nisam čitao poslije nikakva objašnjenja ali meni djeluje posve idiotski da oni nemaju konstantne patrole u okolici s obzirom na gubitak onakvih moćnih tehnologija



Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Gangs of London - nešto kao mafijaško akcijski Game of thrones. Akcija odlična i prebrutalna u stilu The raid serijala (umiješan i redatelj The raid-a). Baš završio petu epizodu, zasad oduševljen. Preporuka.
Šta nitko ne gleda ovo?? Serija je izašla prije više od mjesec dana a nisam primjetio nitijedan komentar. Izađe Stargirl, instant ludilo, par komentara se zareda, pogotovo od lacya

Upravo završio sezonu, bilo mi je napeto do samoga kraja, iako je serija over the top smetao mi je kronični nedostatak snaga zakona i reda da se ono iz serije dogodilo u stvarnosti mislim da bi ih MI5 iz*jebao uzduž i poprijeko Glavno obilježje serije je da većina glavnih likova i civila služi kao topovsko meso ne sjećam se da je nitijedna serija došla blizu tomu koliko ova. 8,5/10

Nigerijci i scena "Smatraju nas glupim divljacima. Zato će dobiti ovo."
-->
Citiraj:
Autor pogi Pregled postova
Pogledao u mini maratonu... i malo ubrzano.

Iskreno, kad sam pročitao komentare na IMDBu o povratku iskonsko SFu, očekivao sam... neznam ... brda i doline. Nakraju sam pogledao seriju koja je na granici razumljivosti za većinu gledatelja, koja otvori puno pitanja u početku za koja se na kraju ustanovi da uopće nisu bitna za seriju

Npr....




Što se proučava u Loop-u, što je ona sfera, što je sa robotima i porazbacanom tehnologijom po šumi... WTF na kvadrat



Iskreno... ne preporučam.
Serija ima problem što epizode imaju dosta oscilacija u kvaliteti, zbog toga sam prije napisao koje se epizode bez problema mogu preskočiti pa je donekle lakše probabljivo dok se ne dođe do sedme i osme epizode koje po meni izvlače seriju i na kraju sve to oblikuju u jednu lijepu ali jaaako depresivnu priču




Na redditu je jedan napisao da je u knjizi (na wiki piše "based on the eponymous art book" što god to značilo) objašnjeno sve, to su očito ostavili za druge sezone. Nisam čitao poslije nikakva objašnjenja ali meni djeluje posve idiotski da oni nemaju konstantne patrole u okolici s obzirom na gubitak onakvih moćnih tehnologija



Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Gangs of London - nešto kao mafijaško akcijski Game of thrones. Akcija odlična i prebrutalna u stilu The raid serijala (umiješan i redatelj The raid-a). Baš završio petu epizodu, zasad oduševljen. Preporuka.
Šta nitko ne gleda ovo?? Serija je izašla prije više od mjesec dana a nisam primjetio nitijedan komentar. Izađe Stargirl, instant ludilo, par komentara se zareda, pogotovo od lacya

Upravo završio sezonu, bilo mi je napeto do samoga kraja, iako je serija over the top smetao mi je kronični nedostatak snaga zakona i reda da se ono iz serije dogodilo u stvarnosti mislim da bi ih MI5 iz*jebao uzduž i poprijeko Glavno obilježje serije je da većina glavnih likova i civila služi kao topovsko meso ne sjećam se da je nitijedna serija došla blizu tomu koliko ova. 8,5/10

Nigerijci i scena "Smatraju nas glupim divljacima. Zato će dobiti ovo."
Old.machine je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.06.2020., 07:02   #13451
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,317
Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Šta nitko ne gleda ovo?? Serija je izašla prije više od mjesec dana a nisam primjetio nitijedan komentar. Izađe Stargirl, instant ludilo, par komentara se zareda, pogotovo od lacya
Tocno dva komentara i vec ti smeta? Pa tko ce gledat to tvoje depresivno smece umjesto nice blonde girl?! I jos usporedis sa GoT, znaci kraj ce bit zaqurac
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2020., 10:01   #13452
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,405
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Tocno dva komentara i vec ti smeta? Pa tko ce gledat to tvoje depresivno smece umjesto nice blonde girl?! I jos usporedis sa GoT, znaci kraj ce bit zaqurac
Pomiješao si, Tales from loop je depresivan, Gangs of London je eksplozivan.

Da, i meni su i dva komentara previše za te superherojske teen serije, gledao sam ih prije par komada i nitijednu nisam odgledao do kraja, brzo se to razvodni. Eventualno možda da je nice blonde big tits girl bacio bih oko ali ovako mi to sve ide u isti koš sa tim superherojskim sapunicama.

Zadnje izmijenjeno od: Old.machine. 01.06.2020. u 19:22.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2020., 10:25   #13453
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Izađe Stargirl, instant ludilo, par komentara se zareda, pogotovo od lacya
Ae.... dobar podsjetnik da bi danas trebale u videotekama izaći StarGirl E03
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2020., 12:33   #13454
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,662
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Netko gledao Space force?
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Probao sam i pogledao 2 epizode u silu, povratio i ugasio.
Citiraj:
Autor Keyser Söze Pregled postova
probao i ja, tesko ide...
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Šteta, imao sam velika nadanja... A vidim da ocjena na IMDB lagano tone.
Pogledao 4 epizode i meni je odlično.
Suptilno prcanje Trumpa i žene mu, bez da se spominju imena jelte
Apsolutno ne suptilno prcanje zatucanosti dijela američkog društva, te općenito vojske.

Prve 3 epizode su mi imale svaka po barem par fora na koje sam se odvalio svjetski, jedino četvrta nije imala takve momente. Nastavljam definitivno dalje!

E da, očekivao sam da mi Steve Carell uopće neće pasati za ulogu... o kako sam u krivu bio

Preporuka
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2020., 15:02   #13455
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor Igorr Pregled postova
Pogledao 4 epizode i meni je odlično.
Suptilno prcanje Trumpa i žene mu, bez da se spominju imena jelte
Apsolutno ne suptilno prcanje zatucanosti dijela američkog društva, te općenito vojske.

Prve 3 epizode su mi imale svaka po barem par fora na koje sam se odvalio svjetski, jedino četvrta nije imala takve momente. Nastavljam definitivno dalje!

E da, očekivao sam da mi Steve Carell uopće neće pasati za ulogu... o kako sam u krivu bio

Preporuka
Definitivan potpis! Onaj tko zna za kakvu je ulogu Carell sposoban zna sta i ocekivati od ovakve serije. Meni je on prije isao na zivce, ali sad mi je odlican i jedan od boljih komicara danas.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2020., 18:47   #13456
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,317
Citiraj:
Autor pogi Pregled postova
Ae.... dobar podsjetnik da bi danas trebale u videotekama izaći StarGirl E03
Ima vec al' jos ne HDR A za takvu super seriju, samo najbolje
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2020., 10:37   #13457
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,103
Pogledao tek sada The Last Dance do kraja.

Kao netko tko voli i prati NBA (zadnjih par godina ne baš toliko puno), znao sam dosta o MJ-u, zlatnoj generaciji, najboljem timu u povijesti, 6 prstena itd.

Ali nisam znao ni 20% onoga što sam tu vidio.

Kakav borac, kakav sportaš, kakav košarkaš i kakav vođa!

Jučer komentiram s ženom, najbolji sportaš koji se ikada rodio, ako se mene pita!

9/10 serija samo tako i ujedno i najbolja sportska serija/dokumentarac.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2020., 15:23   #13458
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,128
Posve se slažem. I ono što mi je bilo posebno interesantno je da su novinari bili i ostali smeće sitnih duša.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2020., 15:43   #13459
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
The Last Dance je i meni pokazao tu drugu stranu MJa koju nisam znao. Veliki je sportas nema sta, sigurno i GOAT. Ali mislim da nije najveci sportas svih vremena. Konkurencija je daleko prevelika. Ako odgledas neki dokumentarac o Muhamed Aliu ili Wayne Gretzky imat ces isti ovaj osjecaj kao sto kad gledas ovog MJa.

Po meni Gretzky i ALI su daleko jace dominirali konkurencijom. A usudio bi se reci da je i Janica Kostelic veca atletkinja od MJa. Janica Kostelic je pomela konkurenciju i nekako nju vidim uz Gretkog i Ali-a prije nego MJa, mada i on zavredjuje mjesto medju njima, on je sito dominirao svojim sportom, ali cak i u tim dominacijama je bilo tijesnih utakmica, a to samo govori koliko je talentiranih kosarkasa bilo u to vrijeme koji su naravno kaskali za MJaem ali su bili tu blizu.

Na primjer Jabar da snimi svoj dokumentarac sigurno bi bio isto ovakav ako ne i bolji.
Usporedba Statsa

Ja se sjecam ovog Jabara iz neke igrice tamo jos sam na 486 igrao, i s njim si samo radio horuk i sve je islo u kos, navodno je tako bilo i u doba kad je igrao.

Usput da kazem da sam gledao jos i ovaj gangs of london, nije lose, ali malo previse mi vuce to kao sto je netko spomenuo na Game of Thrones. Svi su losi i dobri.

Trenutno gledam staru seriju Fringe i pitam se zasto to prije nisam gledao. Prava znanstvena fantastika.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2020., 15:54   #13460
danex
Premium
Moj komp
 
danex's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 372
Dovršili Space Force, niš psebno al preporuka za pigledat. Ima svojih momenata definitivno,al isto tako i dosadnjikavih dionica.
Kaj sljedece gledat na netflixu, isto nešto light.
danex je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2020., 15:55   #13461
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Trenutno gledam staru seriju Fringe i pitam se zasto to prije nisam gledao. Prava znanstvena fantastika.
Blago tebi. Fringe mi je u top 5 SF serija koje samgledao
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2020., 16:07   #13462
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,736
Odličan je Fringe, svakih par godina pogledam opet sve ispočetka i stvarno šteta kaj nema više takvih serija.
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 04.06.2020., 16:34   #13463
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Ako znadete jos neke takve stare serije, ajd da nebude preko ispod 2000, mada mi je i ova Fringe malo cudna jer ima dosta mobitela i kompjutera u seriji koji u danasnje vrijeme izgledaju smijesno, a kao serija je SF. No ni to mi ne smeta toliko jer je serija stvarno dobro snimljena i zanimljiva, inace mi je prije jednom uletjela na TVeu mi se cini pod oko, ali me onaj sin od Doctora iziritirao na prvu i dalje nisam gledao. Sad mi ni to ne smeta.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2020., 17:29   #13464
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
The Event i FlashForward.... dve izvanredne serije.

Ali naravno, kao što se i dešava mnogim takvim serijama otkazane su nakon prve sezove po 22 epizode. Prve sezone su meni bile bolje od Fringea kojeg trenutno gledaš.
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2020., 17:36   #13465
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,167
Da mogao bi i ja fringe opet sve sam pozaboravljao, stvarno malo ima takvih serija

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 04.06.2020. u 18:06.
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 04.06.2020., 21:09   #13466
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,877
Bacio sam oko malo na Tales from the loop, bogati pa šta je to Kako počne netko takvo nešto snimati? Kako su našli tko će to financirati? Ništa mi nije jasno.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2020., 22:10   #13467
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,103
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
The Last Dance je i meni pokazao tu drugu stranu MJa koju nisam znao. Veliki je sportas nema sta, sigurno i GOAT. Ali mislim da nije najveci sportas svih vremena. Konkurencija je daleko prevelika. Ako odgledas neki dokumentarac o Muhamed Aliu ili Wayne Gretzky imat ces isti ovaj osjecaj kao sto kad gledas ovog MJa.

Po meni Gretzky i ALI su daleko jace dominirali konkurencijom. A usudio bi se reci da je i Janica Kostelic veca atletkinja od MJa. Janica Kostelic je pomela konkurenciju i nekako nju vidim uz Gretkog i Ali-a prije nego MJa, mada i on zavredjuje mjesto medju njima, on je sito dominirao svojim sportom, ali cak i u tim dominacijama je bilo tijesnih utakmica, a to samo govori koliko je talentiranih kosarkasa bilo u to vrijeme koji su naravno kaskali za MJaem ali su bili tu blizu.

Na primjer Jabar da snimi svoj dokumentarac sigurno bi bio isto ovakav ako ne i bolji.
Usporedba Statsa

Ja se sjecam ovog Jabara iz neke igrice tamo jos sam na 486 igrao, i s njim si samo radio horuk i sve je islo u kos, navodno je tako bilo i u doba kad je igrao.

Usput da kazem da sam gledao jos i ovaj gangs of london, nije lose, ali malo previse mi vuce to kao sto je netko spomenuo na Game of Thrones. Svi su losi i dobri.

Trenutno gledam staru seriju Fringe i pitam se zasto to prije nisam gledao. Prava znanstvena fantastika.
Možda i je, ne ulazim u to, nisam ga pratio, niti znam išta o njemu.

Ali ovo što je MJ donio košarci, cijelom svijetu, Bullsima, svojoj ekipi, ne može nitko.

I nije isto uspoređivati pojedinačne sportove i timske (gdje je MJ imao u prosjeku 50% poena sam, ostalih 50% se dijelilo na 7-8 ljudi).

Meni osobno, GOTY! Ne kažem da je to tako, nego moje stajalište.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2020., 22:24   #13468
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
The Last Dance je fenomenalan dokumentarac jer su ga snimali onda uzivo i tek danas objavili, barem sam ja stekao takav dojam, i takvi dokumentarci koji se snimaju godinama su najbolji, ima vise primjera takvih dokumentaraca u drugim zanrovima.

MJ je sigurno ikona, i usudim se reci veca od Gretzkog jer hokej nije bas popularan u svim dijelovima svijeta, ali ako nekog zanima kako izgleda dominacija u bilo kojem profesionalnom sportu na visokoj razini onda mora pogledati Wayne Gretzkog.

U hokeju se djele bodovi za golove i asistencije. I najbolji citat njegove dominacije je:
"Da nije zabio nijedna gol u svojoj karijeri i dalje bi bio MVP po bodovima."
"On je prvi igrac u povijesti koji je najbrze dosao do 1000 bodova, drugi najbrzi igrac koji je dosao do 1000 bodova po brzini je isto on."

Bilo bi jako zanimljivo vidjeti neki dokumentarac na tu foru da se netko sjetio u ono doba snimati njegov zivot, jer ovo sto brojke govore je zanstvena fantastika i vjerojatno bi taj dokumentarac imao Science Fiction tag na IMDB.

Jedino sto se moze reci da je nakon Gretzkog NHL pao drasticno.
Ako tko zna kakav dobar dokumentarac o Gretzkom neka posta.
Ima na YouTube jedan ali to je vise intervju s njim:
https://www.youtube.com/watch?v=lNdndk6aMWA

A ako ste voljeli The Last Dance sigurno cete voljeti i Whats My Name

Steta sto nema topica o dokumentarcima u podforumu vjerujem da mnogi vole pogledati dobar dokumentarac.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2020., 22:48   #13469
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
The Last Dance je fenomenalan dokumentarac jer su ga snimali onda uzivo i tek danas objavili
Molim?

Snimanje dokumentarca je dogovoreno 2016. kada je LeBron osvojio treći naslov,pa je MJu zagorilo malo oko goat statusa...pa je prihvatio ponudu koja je bila na stolu već neko vrijeme. A snimali su od 2018.

Gledam People vs OJ ponovo, jaka serija, nema šta
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2020., 22:59   #13470
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,969
Ako volite sportske dokumentarce, fenomenalne priče onda ne smijete propustiti

https://www.youtube.com/watch?v=8aQNqEyJXfQ

Red Army
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na