Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.12.2019., 18:23   #10351
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
To ti je kao da ti izgubiš osobnu i netko dođe u T-centar i kaže to mi je brat trebao bi dignut mobitel na pretplatu za njega jer teško hoda i ovi mu daju mob i tarifu od 500 kn mjesečno koje ide na tvoj OIB, to bi ti bilo ok?
Jebaga, Mirko. Na osobnoj od mene i starog je ista adresa, isto prezime. Kako je to isto. I rekoh.
Došao sam tamo informativno, ne produživat ugovor.
Dobro, nebitna rasprava.
Koliko iznosi onda najeftinija max trio opcija po ovom cjeniku posebnih ponuda?Za koliko mogu dobiti samo telefon i net?
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2019., 18:25   #10352
Cibertron
Registered User
 
Cibertron's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2018
Lokacija: Pula
Postovi: 18
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Jebaga, Mirko. Na osobnoj od mene i starog je ista adresa, isto prezime. Kako je to isto. I rekoh.
Došao sam tamo informativno, ne produživat ugovor.
Dobro, ne bitna rasprava.
Koliko iznosi onda najeftinija max trio opcija po ovom cjeniku posebnih ponuda?Za koliko mogu dobiti samo telefon i net?
Pa ne kužim zašto lijepo ne nazoveš preko telefona.
Prvo ti se javi stari a poslije lijepo da tebi telefon.
Ili si ti jedan od onih koji misli da će u t-centru biti jeftinije.
Cibertron je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.12.2019., 18:32   #10353
alcro
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: ZG
Postovi: 106
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Dođem ja danas u t-centar da bi razgovarao o produljenju ugovora.
Traži me ženska osobnu ,ja joj dam .Veli ona linija glasi na vašeg oca,on treba doći sa vama.Ja velim da sam došao da se samo dogovorimo što i kako dalje.
Ona veli da po novom ne može davati nikakve informacije osim vlasniku linije.Ja joj velim da je to apsurd jer sam u 15 godina ja pregovarao i produživao ugovore,i sad na jednom ne mogu.A i otac mi je u godinama ,a da ne napominjem da se u tematiku uopće ne kuži,tako da njegovo prisistvo ne znači ništa.(Nije da sam došao prekinuti ugovor).
Veli ona ,ne mogu pomoći.
Ja njoj velim:"Ma pomogli ste,sad sam siguran da kod vas više ne budem niti kune ostavio.Do viđenja!"

Tko ima najeftiniju opciju internet + telefon od providera?
Mislim si uzeti vip hombox duo za 150kn.Ima li što bolje i povoljnije?

Tko ide pregovarati u T-Centar, to je kao u pustinji pregovaraš o spuštanju cijene vode. Pregovara se preko telefona.
alcro je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2019., 19:01   #10354
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
Citiraj:
Autor Cibertron Pregled postova
Pa ne kužim zašto lijepo ne nazoveš preko telefona.
Prvo ti se javi stari a poslije lijepo da tebi telefon.
Ili si ti jedan od onih koji misli da će u t-centru biti jeftinije.
Nemora ni dati starom telefon. Neka se predstavi kao on i ako traži oib za identifikaciju neka ga da sa osobne/zdravstvenog
nickross je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2019., 19:22   #10355
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Citiraj:
Autor nickross Pregled postova
Nemora ni dati starom telefon. Neka se predstavi kao on i ako traži oib za identifikaciju neka ga da sa osobne/zdravstvenog
Tako je.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2019., 19:53   #10356
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor alcro Pregled postova
Tko ide pregovarati u T-Centar, to je kao u pustinji pregovaraš o spuštanju cijene vode. Pregovara se preko telefona.
Već sam probao preko szk, izračuna mi je dosta skuplje od trenutnih 290kn. Koje su mi druge opcije osim ići u t centar i zaprijetiti raskidom ugovora?
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2019., 20:04   #10357
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Već sam probao preko szk, izračuna mi je dosta skuplje od trenutnih 290kn. Koje su mi druge opcije osim ići u t centar i zaprijetiti raskidom ugovora?
posalji mail

http://forum.pcekspert.com/showpost....ostcount=10239
vacs je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2019., 22:24   #10358
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Već sam probao preko szk, izračuna mi je dosta skuplje od trenutnih 290kn. Koje su mi druge opcije osim ići u t centar i zaprijetiti raskidom ugovora?
Fiksne usluge - privatni korisnici
Cjenik posebnih i proteklih ponuda: https://www.hrvatskitelekom.hr/Resou...d=3129&rType=2

Nadji ponudu koja ti odgovara, nazovi, reci da se pozivas na taj cjenik, na ponudu na toj i toj stranici cjenika i dobit ćeš ju. Ne idi u T-Centar.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2019., 23:27   #10359
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor MadBoY Pregled postova
Fiksne usluge - privatni korisnici
Cjenik posebnih i proteklih ponuda: https://www.hrvatskitelekom.hr/Resou...d=3129&rType=2

Nadji ponudu koja ti odgovara, nazovi, reci da se pozivas na taj cjenik, na ponudu na toj i toj stranici cjenika i dobit ćeš ju. Ne idi u T-Centar.
Dobro.Meni po toj posebnoj ponudi odgovara max 3 paket na bakrenoj infrastrukturi po cijeni od 209kn.
Ok,flat internet i telefon su kao i do sada,i s time sam zadovoljan.Zanima me kako saznati cijene pojedinih paketa,jer ja imam dosta toga aktiviranosnovni paket,max sport plus paket,hbo paket,prošireni paket,dodatni max tv prijemnik?
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2019., 23:51   #10360
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Dobro.Meni po toj posebnoj ponudi odgovara max 3 paket na bakrenoj infrastrukturi po cijeni od 209kn.
Ok,flat internet i telefon su kao i do sada,i s time sam zadovoljan.Zanima me kako saznati cijene pojedinih paketa,jer ja imam dosta toga aktiviranosnovni paket,max sport plus paket,hbo paket,prošireni paket,dodatni max tv prijemnik?
Prvo pitaš za najpovoljnije, a sad kažeš da imaš sportski paket, HBO, prošireni i još dodatni MaxTV

Ja imam Max3 Premium, ima uključeno praktički sve sportske kanale, prošireni, HBO uključen i snimalica, plus ja sam na optici pa je 200/100 opcija uključena u cijenu i mjesečno je 324 kune, s još dodanim MaxTV 40 kuna mjesečno.

Čim tražiš neki sport ili filmske kanale u paketu, jeftinu opciju možeš prekrižiti.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas