Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.07.2013., 18:26   #3091
Shrek
Premium
Moj komp
 
Shrek's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zadar
Postovi: 355
Ima li danas kakvih novosti ili?
Shrek je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2013., 20:46   #3092
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,033
Citiraj:
Autor Shrek Pregled postova
Ima li danas kakvih novosti ili?
Ak se ne varam utorak je dan kad T-com objavljuje velike vijesti?
kopija je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.07.2013., 22:19   #3093
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Moguce je da nece biti nikakvih obavijesti posto se u pocetku nece nuditi vece brzine. Nadam se da sam u krivu.
__________________
[Project] Silent Bandwidth Killer [56k Warning!]
I ja imam na ploci.
pipe je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2013., 00:39   #3094
.Delboy
Premium
 
.Delboy's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: hr
Postovi: 755
Mislim da ništa od većih brzina od 20/1 za sada jer ih ni nema u standardnoj ponudi za veleprodaju, link do odluke hakoma.
.Delboy je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2013., 11:49   #3095
msp-2
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: karlovac
Postovi: 38
Svi znamo kako nam je bilo u mobilnoj mrezi dok dok nije dosao tele-2, godinama su vip i t-com imali iste cijene po svim osnovama. Ocitu ljubav izmedju njih nije srusio niti tele-2 nego su se odlucili na alternativce tomato i bonbon zavaravajuci korisnike nekom ponudom alternative koja to nije.

Sta imamo nakon razbijanja monopola na trzistu interneta? Prva prava konkurencija t-com je bio iskon internet dok nije posto prijetnja pa je preuzet. Nakon toga se pojavio b-net,optima, pod zadnje i h1, i kako se zavrsava? Vip-net stari duofrend kupuje b-net,metronet i sad ganja h1 a optima podlegla kreditima se vraca t-comu. Za 6mj imat cemo dobar stari duopol koji smo godinama trpili na mobilnoj sceni. t-com pod imenima iskon,optima te vip pod metronetom,h1,b-net toliko o uspjesnoj zastiti trzista i korisnika od strane hakom-a job well done
msp-2 je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2013., 11:51   #3096
the chosen one
Premium
Moj komp
 
the chosen one's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 614
Citiraj:
Autor msp-2 Pregled postova
Svi znamo kako nam je bilo u mobilnoj mrezi dok dok nije dosao tele-2, godinama su vip i t-com imali iste cijene po svim osnovama. Ocitu ljubav izmedju njih nije srusio niti tele-2 nego su se odlucili na alternativce tomato i bonbon zavaravajuci korisnike nekom ponudom alternative koja to nije.

Sta imamo nakon razbijanja monopola na trzistu interneta? Prva prava konkurencija t-com je bio iskon internet dok nije posto prijetnja pa je preuzet. Nakon toga se pojavio b-net,optima, pod zadnje i h1, i kako se zavrsava? Vip-net stari duofrend kupuje b-net,metronet i sad ganja h1 a optima podlegla kreditima se vraca t-comu. Za 6mj imat cemo dobar stari duopol koji smo godinama trpili na mobilnoj sceni. t-com pod imenima iskon,optima te vip pod metronetom,h1,b-net toliko o uspjesnoj zastiti trzista i korisnika od strane hakom-a job well done
A Amis si zaboravio? Em imaju optiku koja je "naprednija" od T-com-ove, em su rekli tokom ljeta da će uvesti VDSL...
the chosen one je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2013., 13:07   #3097
msp-2
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: karlovac
Postovi: 38
Citiraj:
Autor the chosen one Pregled postova
A Amis si zaboravio? Em imaju optiku koja je "naprednija" od T-com-ove, em su rekli tokom ljeta da će uvesti VDSL...
Amis je doso 2004g i do danas se nije mako iz zagreba, ali ok ajmo reci da je to hrvatski alternativni operator buducnosti
msp-2 je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2013., 14:01   #3098
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,472
Citiraj:
Autor msp-2 Pregled postova
Amis je doso 2004g i do danas se nije mako iz zagreba, ali ok ajmo reci da je to hrvatski alternativni operator buducnosti
Nije se maknuo iz zagreba jer su medugradske veze uzasno skupe, to je i pokopalo optimu. Sto se tice metroneta, prodali su rezidencijalni dio vipu ne cijelu firmu. S obzirom da amis radi na podrucju od gorice, preko zagreba do samobora, mogu biti visoko profitabilni s relativno niskim cijenama.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2013., 15:48   #3099
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,060
Da li je istina da nemaju fast profil (bez interleavinga) za kombinaciju 10 Mbit net + max tv?

Pitam jer mi je tip rekao da nema uopće uopciju fast profila za to tako da mi je pustio ukupno samo 12 Mbit (8+4) iako parica može nekih 16-ak protjerati i bilo je uredno prije na 14.5 Mbit podešeno.
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2013., 17:40   #3100
skroby_17
Premium
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 67
Citiraj:
Autor Bluzer Pregled postova
Da li je istina da nemaju fast profil (bez interleavinga) za kombinaciju 10 Mbit net + max tv?

Pitam jer mi je tip rekao da nema uopće uopciju fast profila za to tako da mi je pustio ukupno samo 12 Mbit (8+4) iako parica može nekih 16-ak protjerati i bilo je uredno prije na 14.5 Mbit podešeno.
Izgleda da nemaju jer su isto tako i meni napravili! Parica ide isto do 16, prije sam imao pušteno 15 i voip, adsl i maxtv su super radili no imao sam problem s routerom i on se smrzavao i netko me na centrali prebacio na novi profil (isti kao i kod tebe) jer su smetnje zbog "slabe linije" a ne routera i sad imam 10mbps samo kada je maxtv isključen! Neka bude tako kako je mada mi je malo žao kad je već sve radilo ali dobro...šta je tu je!
skroby_17 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.07.2013., 17:54   #3101
.Delboy
Premium
 
.Delboy's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: hr
Postovi: 755
Citiraj:
Autor Bluzer Pregled postova
Da li je istina da nemaju fast profil (bez interleavinga) za kombinaciju 10 Mbit net + max tv?

Pitam jer mi je tip rekao da nema uopće uopciju fast profila za to tako da mi je pustio ukupno samo 12 Mbit (8+4) iako parica može nekih 16-ak protjerati i bilo je uredno prije na 14.5 Mbit podešeno.
Mislim da nema, koliko se sječam ima samo za 4 + maxtv, ali možeš mi poslati broj tel ak očeš na pm pa pogledam ako se koji drugi može staviti.

Kod voip-a znam da nema tih fast profila.
.Delboy je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2013., 00:44   #3102
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,060
Citiraj:
Autor skroby_17 Pregled postova
Izgleda da nemaju jer su isto tako i meni napravili! Parica ide isto do 16, prije sam imao pušteno 15 i voip, adsl i maxtv su super radili no imao sam problem s routerom i on se smrzavao i netko me na centrali prebacio na novi profil (isti kao i kod tebe) jer su smetnje zbog "slabe linije" a ne routera i sad imam 10mbps samo kada je maxtv isključen! Neka bude tako kako je mada mi je malo žao kad je već sve radilo ali dobro...šta je tu je!
Ma dobro, meni nisu bile nikakve smetnje, linija je stabilna i margina je iznad nekog prihvatljivog minimuma (8-9 dB na 14.5 Mbit). Neog sam zatražio promjenu na fastpath zbog boljeg pinga pa je problem šta ne može biti 14.5 Mbit kao prije, nego 12 Mbit sve skupa.
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2013., 01:28   #3103
skroby_17
Premium
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 67
Citiraj:
Autor Bluzer Pregled postova
Ma dobro, meni nisu bile nikakve smetnje, linija je stabilna i margina je iznad nekog prihvatljivog minimuma (8-9 dB na 14.5 Mbit). Neog sam zatražio promjenu na fastpath zbog boljeg pinga pa je problem šta ne može biti 14.5 Mbit kao prije, nego 12 Mbit sve skupa.
Vidiš meni je na 15mbit bila margina isto oko 8.5 i 9 i rekli su mi da kao zbog toga puca veza a ustvari je bio loš router i sad mi je promjenjen profil! Budem ih nazvao kroz koji tjedan da mi vrate na staro jer ako imam mogućnost zašto ne! Glupo mi je sad odmah gnjavit jer su već 2 dana zaredom bili kod mene!
skroby_17 je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2013., 15:49   #3104
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
uspio ući u admina konacno pa vidim ove postavke, pa tko se razumije ako može pogledat i reć jel sve ok

http://i.imgur.com/F9dwtzS.jpg
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2013., 19:29   #3105
skroby_17
Premium
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 67
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
uspio ući u admina konacno pa vidim ove postavke, pa tko se razumije ako može pogledat i reć jel sve ok

http://i.imgur.com/F9dwtzS.jpg
Margina je malo niska pa može doći do pucanja veze tu i tamo a ostalo je stvarno ok! Propusnost linije je dosta velika (oko 20mbps) ali ako bi se brzina još malo dignula margina bi pala i to bi dovelo do čestog pucanja veze!

Zadnje izmijenjeno od: skroby_17. 10.07.2013. u 22:25.
skroby_17 je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2013., 22:52   #3106
.Delboy
Premium
 
.Delboy's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: hr
Postovi: 755
maxnet mini

Za one koji nisu znali, zbog hakoma pred koji mjesec je uvedena usluga maxnet mini, a to je ustvari adsl ponuda preko t-mobile 3g mreže.

Kao minimalna brzina je 144kbps, a maksimalna 3.6mbps ako se hvata 3g signal, i ima paket od 1,15GB i flat ali taj flat nema ograničenje, a cijena je 52kn za brzinu i 20/60/100 kn za promet. Ovo je zgodno za one koji nemaju adsl dostupnost a imaju 3g signal, i još je i cijena manja, a može se koliko sam shvatio staviti ako imate liniju kod drugog operatera(onaj wlr), a cijena maxtv sat-a je ista onda kao da se ima klasični adsl.

Dobije se nekakv 3g huawei ruter, koji ima wlan i tehničari sve instaliraju(mislim da ima vanjska antena da bolje hvata signal).

Isto tako ako na lokaciji instalacije u budućnosti dođe do dostupnosti adsl-a, može se preći na njega bez penala, samo se prebaci uo.

Cjenik: link

Zadnje izmijenjeno od: .Delboy. 10.07.2013. u 23:06.
.Delboy je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2013., 04:53   #3107
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
Citiraj:
Autor skroby_17 Pregled postova
Margina je malo niska pa može doći do pucanja veze tu i tamo a ostalo je stvarno ok! Propusnost linije je dosta velika (oko 20mbps) ali ako bi se brzina još malo dignula margina bi pala i to bi dovelo do čestog pucanja veze!
trenutno ne puca, na 10mbita sam..neka tako i ostane, netreba povećavat

btw. što je razlog niskoj margini?
__________________

Zadnje izmijenjeno od: mamutarka. 11.07.2013. u 18:24.
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2013., 23:44   #3108
skroby_17
Premium
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 67
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
trenutno ne puca, na 10mbita sam..neka tako i ostane, netreba povećavat

btw. što je razlog niskoj margini?
Može biti više razloga! U pravilu ako ti je veća udaljenost od centrale margina je niža, što znači da ima više podzemnih i nadzemnih kablova što automatski dovodi do gubitka! Još do gubitka kvalitete dovodi loša (najčešće zastarjela) kvaliteta instalacija u kući!

Zadnje izmijenjeno od: skroby_17. 12.07.2013. u 01:06.
skroby_17 je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2013., 15:30   #3109
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
evo sa tcomom sam riješio tako da su mi promjenili profil na nešto manju brzinu, ali je noise margin sada 15, pa je balansirano

http://i.imgur.com/xOfAVoo.jpg
__________________

Zadnje izmijenjeno od: mamutarka. 12.07.2013. u 15:39.
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2013., 16:08   #3110
sharkri
Premium
Moj komp
 
sharkri's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 674
Blago se tebi mamutarka vid moju sramotu od kad su mi promjenili sa thompsna na adb brojevi su gori.
http://i.imgur.com/4GxvVaa.png
__________________
Sig-5 redova normalne veličine max
sharkri je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2013., 16:35   #3111
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
da ali meni su malo smanjili sa 10mbit..probaj i ti to napraviti

btw. ako nisi zadovoljan adbom, pa uzmi tompsona
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2013., 23:01   #3112
real01
Registered User
Moj komp
 
real01's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 83
Operacije operatera T-Coma

Doođe mi poštar i kaže: 'Papir od T-Coma da im vraćate modem, samo tu potpišite.'
Meni, ono, ništa jasno. Poštar me uvjerava da sam podnio nekakav zahtjev (a ja nisam) i nije mi jasno
zašto bih morao vratiti svoj stari /Tomson/ modem (drugim riječima, kako ću na net bez modema?). Pita poštar jesu li mi poslali novi - ja kažem - nisu.
Poštar malo zbunjen, ja još više i na kraju mi on kaže da na papir stavim svoj potpis, a on će pokraj dopisati da odbijam tu T-Comovu ponudu. Tako je i napravljeno.

Zovem T-Com službu za korisnike i objašnjavam gore navedeno da nisam podnio nikakav zahtjev. Nakon
minute-dvije čekanja (provjere), operater mi kaže: 'Ah, da, to sad imamo ponudu - vratite stari modem, dobijete novi, bolji.'

Okej, sad mi je već nešto malo jasnije, ali opet imam par pitanja.
1. Mislim da mi cijela stvar nije dobro objašnjena. Moram vratiti stari modem a nitko mi ne kaže da ću dobiti novi.
(Zar nisu mogli prethodno nazvati me osobno, poslati mail (s objašnjenjem), neki letak i slično?)
2. Kad su došli s modemom Thomson i zamijenili prijašnji, ispočetka sam imao dosta problema s pucanjem tlf. veze
a i neta. Sad je net okej, ali telefon zna zaštekati barem jednom mjesečno, pa onda probam reset, pa to obično
ne radi - te zovi T-Com, onda oni nešto resetiraju, pa - 'bit će vam sve okej za 24 sata, a ako ne bude,
doći će naša ekipa...' itd.
3. Sad opet nude NOVI modem da zamijeni ovaj STARI - pa se pitam hoću li opet imati probleme s njim - pucanje veze, resetiranje itd.?
Novo ne mora nužno značiti i bolje. Ili...? Jel ta stvarčica tipa - ukjluči i spoji te radi ili ću imati kompliciranu instalaciju?
4. Gdje mogu naći informacije o tom novom modemu?
5. Jel moram ja obvezatno prijeći na tu novu opciju (novi modem)? Što dobivam time?

Eh, da - i danas, moji mi kažu - bio tu jedan tip (ne znam dal poštar ili netko iz T-Coma), pa došao po stari modem - ali, u pol posla odustao - nije mu se dalo otpajati ona
tri - četiri kabla što modem ima - pa je rekao da me novi čeka u mojoj lokalnoj pošti, samo moram odnijeti starog tamo.

I tako... Može li me netko prosvijetliti?
Zahvaljujem!
real01 je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2013., 00:01   #3113
.Delboy
Premium
 
.Delboy's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: hr
Postovi: 755
Ta zamjena ide samo kod korisnika koji imaju mogućnost vdsl-a, i koji če imati brzine veće od 15mbps kad daju zahtjev za npr veću brzinu ili maxtv, pa im se onda pošalje novi ruter, poštar donese, pa onda mislim da on za šar dana dođe po stari ako se nemože odmah predati stari.

Očito je došlo do neke greške, pa je poštar samo došao pa stari bez da je donio novi.
.Delboy je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2013., 07:21   #3114
real01
Registered User
Moj komp
 
real01's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 83
Citiraj:
Autor .Delboy Pregled postova
Ta zamjena ide samo kod korisnika koji imaju mogućnost vdsl-a, i koji če imati brzine veće od 15mbps kad daju zahtjev za npr veću brzinu ili maxtv, pa im se onda pošalje novi ruter, poštar donese, pa onda mislim da on za šar dana dođe po stari ako se nemože odmah predati stari.

Očito je došlo do neke greške, pa je poštar samo došao pa stari bez da je donio novi.
E, da - to bi bilo to - tražio sam veću brzinu. Ali su mi bar onda mogli rećiu da ću dobiti i novi modem.
Hoću li si ja to moći sam instalirati i konfigurirati - ili ću biti par dana bez neta dok mi ne dođe T-komovac da to posloži?

Zadnje izmijenjeno od: real01. 14.07.2013. u 07:38.
real01 je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2013., 11:20   #3115
SuhJr
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 88
Citiraj:
Autor .Delboy Pregled postova
Za one koji nisu znali, zbog hakoma pred koji mjesec je uvedena usluga maxnet mini, a to je ustvari adsl ponuda preko t-mobile 3g mreže.

Kao minimalna brzina je 144kbps, a maksimalna 3.6mbps ako se hvata 3g signal, i ima paket od 1,15GB i flat ali taj flat nema ograničenje, a cijena je 52kn za brzinu i 20/60/100 kn za promet. Ovo je zgodno za one koji nemaju adsl dostupnost a imaju 3g signal, i još je i cijena manja, a može se koliko sam shvatio staviti ako imate liniju kod drugog operatera(onaj wlr), a cijena maxtv sat-a je ista onda kao da se ima klasični adsl.

Dobije se nekakv 3g huawei ruter, koji ima wlan i tehničari sve instaliraju(mislim da ima vanjska antena da bolje hvata signal).

Isto tako ako na lokaciji instalacije u budućnosti dođe do dostupnosti adsl-a, može se preći na njega bez penala, samo se prebaci uo.

Cjenik: link
To su me neki dan zvali kao da nude ADSL za moju liniju da su rjesili problem s PCMom te da se sad moze dobiti ADSL.

Kod mene je EDGE samo dostupan tak da bi to bilo 0 bodova.
A nes slicno su mi nudili pred tri godine ali za paprenu cijenu, a u meduvremenu sam uzel drugu liniju na kojoj mogu imat normalni ADSL
SuhJr je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2013., 14:00   #3116
donbon
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Katolibanovina Apsurdistan
Postovi: 175
Moram pitati jer svake njihove nove ponude graniče sa zamkama i zagonetkama za genijalce.Kod njih čovjeku nikada dovoljno opreza.

Imam klasiku.4 mbit i flat.Plaćam mjesečno oko cca 150 kuna.
Da li ja to dobro vidim? Da li je to sada u ponudi za istu cijenu koju sam gore napisao i mjesečno ju plaćam.Nude povećanje brzine na 10 mbit i flat?
donbon je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2013., 14:54   #3117
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
nude, ali promotivno na 3 mjeseca je besplatno, a onda ako želiš ostat nakon 3 mjeseca na 10mbita, plaćat ćeš dodatnih 30 kunica
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2013., 16:30   #3118
asibulj
Misanthrope
Moj komp
 
asibulj's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Neumünster
Postovi: 568
Ja se vratio sa 10mb/s na 4mb/s (dobio i račun već) i sad baš mjerim opet brzinu i voila:


F*** da police!
asibulj je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2013., 00:42   #3119
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Posljednjih 2-3 tjedna imam problema sa pucanjem veze,nekad pukne par puta preko dana,nekad 5 puta navečer,nekad bude 2-3 dana bez pucanja i sad je počelo svaku večer 3-4 puta pucati.
Zvao sam SZK,2 puta je dolazio tehničar,prvo me uvjeravao da je to zbog torrenta,ja mu kažem da nisam skidao torrente u vrijeme pucanja veze,drugi put je došao i mjerio sve živo,kaže ok je linija.
Zvao sam i treči put,treči put je čovjek došao,htio mi je zamjeniti router za onaj novi crni što sad imaju ali nije mogao jer nije nešto valjalo kod njih na mreži,rekao je doči sutra(danas) ali nije došao i na kraju kaže da če T-com morati raskinuti ugovor sa mnom ako ih i dalje budem zvao zbog pucanja veze??

WTF?
Zovem ih jer je problem kod njih,što bih drugo trebao,plačati punu cijenu da bi dobio pucanje veze 5 puta na dan?
Ako pređem na Iskon ili sl isti mi je k kad sve ide preko T-scum mreže.

Ne znam kako se postaviti,jel me stvarno mogu oni isključiti i mogu li se nekome žaliti?
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2013., 00:44   #3120
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
Mogu te iskljuciti.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na