Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.05.2020., 17:21   #1681
Rovanpero
Premium
Moj komp
 
Rovanpero's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 96
A onda ćemo da pazarimo, u početku s jednom 2 Ah baterijom pa ćemo vidjet da li ima potrebe za jačom...

Thx !!!!
__________________
...o kako je lijepo biti glup...
Rovanpero je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2020., 11:53   #1682
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Nije nužno alat kao takav, ali prije nekoliko mjeseci sam u Lidla uzea ovaj 2 komponentni epoksi i vrhunski je.


Drži odlično na svim podlogama ali ima mrvu elastičnosti pa se ne lomi.

Baš sam nedavno popravio biciklističke cipele koji imaju mekane ripne koje su se odvojile od krutog potplata s tim i drži vrhunski, a bilo koje drugo ljepilo i silikon mi to nisu mogli.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2020., 12:48   #1683
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 2,986
Lijepio sam već dvije stvari s tim i nije mi se baš pokazao.
Rijedak je dosta pa se cijedi. Optimalno vrijeme za uporabu je dosta kratko, ako čekaš mrvicu predugo, odmah se razvlači ko sir na vrućoj pizzi. Kod preseljenja smo slomili neku plastiku ispod sušilice za veš. Široki plastični L profil, namazao s time pola cm debljine i nakon 24h sušenja, kod minimalnog savijanja, odoka 1-2 mm puklo je na spoju kao staklo.
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2020., 13:14   #1684
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Ne znam, meni je već na 3 stvari bio super: kopčama za sjenilo protiv sunca ja autu, patikama i sušilu za robu.

Bitno ti je dobro zamješati bar par minuta i ne staviti previše. Također podloga mora biti čista.

Bilo je 2 verzije - ovaj super strong i neki fast acting ili tako nešto.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2020., 13:37   #1685
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 2,986
Vjerojatno si spajao dvije plohe na način da si stavio tanki sloj između. To nisam probao.

Ja sam pokušao spojiti plastiku L profila na način da da sam popunio u manjem kutu. Razdvojilo se od minimalne sile, popucalo. Možda osušeni tanki sloj drži silu na razvlačenje, ali ne i presavijanje.
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2020., 10:49   #1686
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Bio danas u lidlu i vidim ovu bušilicu kaj se ovdje spominjala. Ima bušilica, ima baterija od 2 i 4 Ah, no nema seta baterije s punjačom. Genijalan potez lidla. Tko je i htio uzet, nemre uzet pošto punjač može dobit samo u tom setu, ne dolazi s akicom.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2020., 10:59   #1687
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,103
Uzeo bušilicu, punjač s baterijom, dodatnu bateriju i 2 x nastavke za 450kn.

3 godine garancije, odlična. Jaka, dobro izgleda, i najbolje, sve stane u jedan kofer.

Best buy!

BTW. digao se u 6:30 da u 7 budem u Lidu u VŽ, već je bila u 7 navala. Kad sam ja bio oko 7:15 bilo je oko 5-6 komada samo još.
I svega je bilo. I punjača i bušilica i baterija i svega.

IMG-3764

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 04.06.2020. u 14:05.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2020., 16:24   #1688
the_bulk
Premium
 
the_bulk's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 97
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Uzeo bušilicu, punjač s baterijom, dodatnu bateriju i 2 x nastavke za 450kn.

3 godine garancije, odlična. Jaka, dobro izgleda, i najbolje, sve stane u jedan kofer.

Best buy!

BTW. digao se u 6:30 da u 7 budem u Lidu u VŽ, već je bila u 7 navala. Kad sam ja bio oko 7:15 bilo je oko 5-6 komada samo još.
I svega je bilo. I punjača i bušilica i baterija i svega.

IMG-3764
Pa se ne otvaraju od osam?

Imaš iskustva možda gdje više toga bude i gdje je manja navala? U onome novome u Optujskoj ili u starome. Stvarno nebi želio propustiti aku bušilicu onu za 444 ako bude opet.
the_bulk je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2020., 16:39   #1689
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Uzeo bušilicu, punjač s baterijom, dodatnu bateriju i 2 x nastavke za 450kn.

3 godine garancije, odlična. Jaka, dobro izgleda, i najbolje, sve stane u jedan kofer.

Best buy!

BTW. digao se u 6:30 da u 7 budem u Lidu u VŽ, već je bila u 7 navala. Kad sam ja bio oko 7:15 bilo je oko 5-6 komada samo još.
I svega je bilo. I punjača i bušilica i baterija i svega.

IMG-3764
Od tog Parkside 12V Team imam slijedeće:
PHSA 12 B1 = Škare za živicu 10/10 ocjena
PAMFW 12 C3 = Multitool 7/10 ocjena
PWSA 12 B1 = kutna brusilica 9/10 ocjena
PHKSA 12 A2 = kružna pila 9/10 ocjena
PBHA 12 A1 = Udarna bušilica 10/10 ocjena
BSA 12 D3 = aku odvijač/bušilica koju je kolega gore opisao, 8/10 ocjena
PSTKA 12 A1 = ubodna pila 8/10
PHA 12 B2 = hoblić 8/10
PAAS 12 A1 = list pila 9/10

Mislim da nism niš izostavio skupio pokemone odnosno 12 V team ... ako nekog zanima neki detaljniji opis što me smeta i zašto sam zadovoljan, odgovorim
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2020., 17:42   #1690
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,167
Ja cu ic na blef kupit bateriju za svoju einhelicu, pa je ocekujte na prodaju ako ne bude islo
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2020., 17:54   #1691
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
U Optujskoj Lidl se otvara u 7
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2020., 21:26   #1692
the_bulk
Premium
 
the_bulk's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 97
Citiraj:
Autor mamikulcic Pregled postova
U Optujskoj Lidl se otvara u 7
Hvala.

Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Ja cu ic na blef kupit bateriju za svoju einhelicu, pa je ocekujte na prodaju ako ne bude islo
Reci nekom nek ti poslika kako su + i - konektori pa usporedi. Plastike se uvijek mogu pobrusiti malo i prilagoditi.
the_bulk je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2020., 10:36   #1693
Rovanpero
Premium
Moj komp
 
Rovanpero's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 96
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Uzeo bušilicu, punjač s baterijom, dodatnu bateriju i 2 x nastavke za 450kn.

3 godine garancije, odlična. Jaka, dobro izgleda, i najbolje, sve stane u jedan kofer.

Best buy!
Skoro isto ubo i ja...jedino sam još dodatno uzeo onaj savitljivi nastavak...djeluje kvalitetno ali vrijeme će pokazati
__________________
...o kako je lijepo biti glup...
Rovanpero je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2020., 10:52   #1694
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,103
Citiraj:
Autor the_bulk Pregled postova
Pa se ne otvaraju od osam?

Imaš iskustva možda gdje više toga bude i gdje je manja navala? U onome novome u Optujskoj ili u starome. Stvarno nebi želio propustiti aku bušilicu onu za 444 ako bude opet.
Kako ti je kolega rekao, novi Lidl otvara u 7 zato sam i išao tamo.

U 7:15 doslovno 15 auta vani, taman. Stari lidl je uvijek krcat u 8, ovaj novi u 7 gotovo prazan. Idi pogledaj, možda još ima. Moj stari otišao jučer oko 16h i još su bile tamo (novi lidl).

Jedina mana ovog seta koji sam gore naveo je malo predebela ručka. Imam u obitelji dosta tih aku bušilica, ova je daleko nejčudnija za držanje u ruci. Ostalo sve 5.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2020., 21:27   #1695
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Posjeduje li tko Karcher SE 4001? Iskustva?
Čistio bi svoje aute, garnituru, madrace i tu i tamo prijatelji rodbina, ništa profi i koristio kao regularni usisavač perač podova.
Mihael je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2020., 21:57   #1696
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,167
Citiraj:
Autor the_bulk Pregled postova
Reci nekom nek ti poslika kako su + i - konektori pa usporedi. Plastike se uvijek mogu pobrusiti malo i prilagoditi.
Evo odgovora

Baterija paše na Einhell busilicu, samo ima jos jedan plastični zub pa teze ulazi u busilicu, ali ne moze uopće u punjač to sam rijesio tako da sam oturpija zub i busilica radi bez problema. Problem je punjac, nece da puni einhellov punjac, kaze baterija nevalja, tako da cu morat kupit parksideov negdi, nekako. Kupio bih odma set da je bio u mog lidla al bile su samo baterije. tako da sam. na djelomičnom ucinku, ali da to je ta baterija i busilica sigurno.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2020., 22:22   #1697
the_bulk
Premium
 
the_bulk's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 97
Možda su kontakti drugačije poslagani pa zato,a klasični plus i minus u bušilici pašu. U teoriji bi trebao moći puniti po meni.

Zapravo pričamo tu o onoj 12 voltnoj bateriji ili?
the_bulk je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2020., 12:36   #1698
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Gledam malo proširiti svoje Parkside X20 alate. Trenutno imam bušilicu sa čekić funkcijom i kružnu pilu.
Često znam bušiti u zid i iako ova bušilica nije loša (svrdla su najbitnija), fali mi mjerač dubine i namjenski alat bi bolje to obavio, pa sam gleda i čekič bušilicu (PABH ili PKHAP), kutnu brusilicu i možda čak aku klemericu pošto mi stvarno zgodno dođe, a nije skupa.

Sad, kako imam i set Einhell alata (lančanu pilu i trimer) te 4x baterije od 3 i 4ah, mogu ići i na tu varijantu (Herocco, Axxio)
Što mislite?
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2020., 17:00   #1699
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
A gle, nemremo ti mi reć koliko tebi treba neki alat, to fakat sam moraš odlučit.
Ja mislim preć komplet na aku osim preklopne pile, uranjajuće pile i usisavača. Ja sam na dnevnoj bazi u dodiru s alatima i mogu ti reć da me kablovi strašno živciraju.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2020., 17:05   #1700
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Ma gledam kombinaciju recimo onog malog brushless odvijača i udarne bušilice (štemalice) jer mi zna velika bušilica biti preglomazna za dosta stvari, a opet nije super za bušenje zida kao što je štemalica.
Kako radimo biciklističke staze, mislio sam da li bi mi ta štemalica bio dobar za razbiti koji kamen sa dijetlom tu i tamo (kao pikamer), ili nema šanse i bolje mi se držati malja?
Ona Parkside Performance ima 3J energiju, zvuči brutalno za aku
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson

Zadnje izmijenjeno od: Mar. 10.06.2020. u 18:48.
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2020., 20:25   #1701
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Iskreno, ta 3J na PKHAP mi zvuče vrlo prenapuhano. Ono, Bosch ide preko 3J na svojim aku bušećim čekićima na modelima koji koriste 36V baterije. Pa se ti misli.
Ako je neki manji kamen, pomoći će, no svakako računaj da trebaš imat baterija u zalihi, takve stvari fino srču bateriju.
Za bušenje u zidove, beton su odlične stvari. Ona koja je meni u planu je 2,2J. No ne mislim štemat s njom ako baš ne moram, pogotovo stijene na moru. No za ubušit hrpu rupa za tiple u zid i ne vuć kabel za sobom - neprocjenjivo.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2020., 20:46   #1702
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Iskreno, ta 3J na PKHAP mi zvuče vrlo prenapuhano. Ono, Bosch ide preko 3J na svojim aku bušećim čekićima na modelima koji koriste 36V baterije. Pa se ti misli.
Ako je neki manji kamen, pomoći će, no svakako računaj da trebaš imat baterija u zalihi, takve stvari fino srču bateriju.
Za bušenje u zidove, beton su odlične stvari. Ona koja je meni u planu je 2,2J. No ne mislim štemat s njom ako baš ne moram, pogotovo stijene na moru. No za ubušit hrpu rupa za tiple u zid i ne vuć kabel za sobom - neprocjenjivo.
Imam 12 V i ta ima možda 1J kako piše, tako da 20V da 3J mi je malo sumnjivo usporedba 12 V i 20V na Youtube
Zgrada u kojoj živim je 2011, armirano betonski bunker. I ove 6mm i 8mm koji meni trebaju za slike, plafonjerke, sidrenje ormara, radi kako treba. Nije da sam klik i gotovo kao sa 24V Bosch akku ali ova je jedno 5x lakša i tih 1 - 3 min nisu problem.
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2020., 21:28   #1703
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Ma ipak gledam Einhell Herocco 2.2J je, a kako već imam 2x3ah i 2x4ah baterije to bi moglo biti to. Također Einhell ima dosta jeftinu kutnu brusilicu i onaj TE-CI 18 BL odvijač je brutalan
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2020., 23:08   #1704
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Gdje ima stihlovih flakserica za kupit?
Našo sam na alatimilic.hr sa dobrim cijenama, ali ima li neki dućan sa većom ponudom?
domina je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2020., 23:12   #1705
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,507
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Ma ipak gledam Einhell Herocco 2.2J je, a kako već imam 2x3ah i 2x4ah baterije to bi moglo biti to. Također Einhell ima dosta jeftinu kutnu brusilicu i onaj TE-CI 18 BL odvijač je brutalan
Herocco ima 2.2 samo u teoriji, to je igračka, na slikama izgleda super i na papiru ali uživo i u radu je jako loš za tu cijenu kao solo alat. Recimo Bosch Gbh 180 li je 1.7j a buši odlično u rasponu 6-12 što sam probao, pa i štemanje u cigli malo.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2020., 22:59   #1706
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Herocco ima 2.2 samo u teoriji, to je igračka, na slikama izgleda super i na papiru ali uživo i u radu je jako loš za tu cijenu kao solo alat. Recimo Bosch Gbh 180 li je 1.7j a buši odlično u rasponu 6-12 što sam probao, pa i štemanje u cigli malo.
S kojim baterijama si ga probao? Čini mi se da ima jaki motor i tu je vrlo bitno koju bateriju koristiš. One do 3AH mogu isporučiti samo 450W, od 3-4AH 900W a od 5.2AH 1260W. To sigurno igra ulogu kod jačih alata.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2020., 23:03   #1707
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,507
Sa 5.2, frend ih ima zbog motorke,pile za grane i one nove brushless kutne Axio ili tako nešto. Kutna je recimo odlična, jako lijepo radi i drži ok.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2020., 18:11   #1708
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Obavijest vezano za Lidl. Prije 20ak dana sam uzeo kružnu pilu i kako sam se u međuvremenu odlučio prijeći full na Einhell alate, otišao sam vratiti pilu jer sam uzeo sličnu od Einhella, a ovu sam koristio 1x i ok je. Voditelj mi je nešto bio mrzovoljan i rekao je da su dobili mail da ne mijenjaju te alate jer da to ljudi zloupotrebljavaju i da onda taj alat ne mogu nikome prodati te da zovem službu za korisnike što sam i napravio u dućanu i onda su ga ovi zvali i odobrili, ali kao samo za taj put. Eto vam upozorenje jer se čini da Lidl tu malo počinje škrtariti i nije više kao prije. Razumijem ih s jedne strane, ali s druge kako bi moga probati alat ako ga ne mogu vratiti i drugi puta ću ozbiljno razmisliti prije nego što uzmem alat tamo.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2020., 23:08   #1709
viper84
Premium
Moj komp
 
viper84's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Vž
Postovi: 234
U EU smjernicama stoji ''Ako robu kupite u trgovini, nemate pravo vratiti robu (radi zamjene ili povrata novca) na temelju pravila EU-a, osim ako je proizvod neispravan. Međutim, brojne trgovine kupcima dopuštaju vraćanje ili zamjenu robe u određenom roku ako imaju račun. Za više informacija provjerite pravila za povrat robe koja je odredila trgovina u kojoj ste kupili robu.''



Prema lidlovoj stranici bez beda možeš vratiti neprehrambeni proizvod kupljen kod njih koji ti se ne sviđa ili ne odgovara u roku 30 dana i dok to stoji tako nemaju kaj biti tamo mrzovoljni, sami su si krivi a to neki iskorištavaju maksimalno, čak i bezobrazno. Vidio sam jednom da lik vraća bušilicu, vjerojatno direkt s gradilišta pošto je bušilica bila više prašnjava od njega samog i veli ma nisam baš zadovoljan i vraćam. Znači iskoristio ju da napravi nešto doma ili di već i napravio to badava novom bušilicom jer je znao da će ju bez problema vratiti. Ti si imao dosta dugih 20 dana da vidiš da li ti proizvod odgovara ili ne a sad je samo njihova dobra volja što uopće dopuštaju povrat iako niti ne bi trebali ako je proizvod ispravan.
__________________
Trgovine: 1, 2, 3
viper84 je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2020., 01:06   #1710
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,167
Da, na balkanu su ljudi veca gamad nego sta su korporacije u USA, i ja sam vidio vracanja vise vidno iskorištenih u potpunosti funkcionalnih alata. Tako da me uopće nebi cudilo da ukinu tu zamjenu u potpunosti. I nebi mi bilo za, sta god sam uzeo je valjalo, a ako nije odma se prvi dan vidilo da ne valja.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na