Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.10.2015., 22:33   #391
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor dh41400 Pregled postova
Btw koje gumice si stavljao i koje switcheve imaš ? Jesi zadovoljan sa damping učinkom tj. smanjenom rezonancijom kućišta tipkovnice?
EPDM 40A, Cherry Brown (SGK-4011-GKCM1).

Uzeo sam brown jer su kao trebali biti tihi, međutim na ovoj tipkovnici, koja stvarno ima masivno kućište, tipke su od početka bile jako glasne, boljoj polovici je smetalo, pa sam reko da probam s oringovima.

Nema više toliko glasnog bottom outa, ali i dalje se čuje previše za smeđi čeri IMHO. Skraćeni hod tipki mi se sviđa, ali čim mi je rendula preporučio da "lebdim" po tipkama, tj. da ih pritišćem samo do točke prihvata, pokušao sam se priviknuti, s relativnim uspjehom. Često počnem tipkati, a kako dosta lupam po navici s posla (gumene rubber dome), trebam razmišljati da ne lupam.

Najvjerojatnije ću zamijeniti tipkovnicu, no ne tako skoro. Osim buke i veličine, tipkovnica je super. Htio sam kupiti onu s bijelim osvjetljenjem ali nije bilo, vjerujem da bi mi takva bila još draža
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2015., 23:27   #392
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
EDIT : Al sad sam nasao novog pobjednika :

https://www.massdrop.com/buy/royal-kludge-rg-987
Pripazi na kvalitetu, jer mi se čini da je to nekakva kineska kopija ovih ostalih koje si naveo, a čak i switchevi su nekakva njihova kopija.

Gledam video ekipe kako tipka po njima i ne ulijeva mi previše povjerenja ... a pošto nije lokalni dućan, i garancija bi mogla biti komplicirana.

Kada sam birao tipkovnicu, prvo sam odabrao vrstu switcheva, a tek nakon toga sam išao gledati koji modeli dolaze sa (u mojem slučaju) Brown switchevima.


Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
EPDM 40A, Cherry Brown (SGK-4011-GKCM1).

Uzeo sam brown jer su kao trebali biti tihi, međutim na ovoj tipkovnici, koja stvarno ima masivno kućište, tipke su od početka bile jako glasne, boljoj polovici je smetalo, pa sam reko da probam s oringovima.

Nema više toliko glasnog bottom outa, ali i dalje se čuje previše za smeđi čeri IMHO. Skraćeni hod tipki mi se sviđa, ali čim mi je rendula preporučio da "lebdim" po tipkama, tj. da ih pritišćem samo do točke prihvata, pokušao sam se priviknuti, s relativnim uspjehom. Često počnem tipkati, a kako dosta lupam po navici s posla (gumene rubber dome), trebam razmišljati da ne lupam.

Najvjerojatnije ću zamijeniti tipkovnicu, no ne tako skoro. Osim buke i veličine, tipkovnica je super. Htio sam kupiti onu s bijelim osvjetljenjem ali nije bilo, vjerujem da bi mi takva bila još draža
Aha .. znači u sličnoj smo Brown situaciji

Ukratko, imam identičnu situaciju sa bottom outom, a htio bih je riješiti sa 40A-L ili 40A-R. Koliko je pritom utišam - super, ali to mi nije toliki problem, koliko ova nenaviknutost na "lebdenje" po tipkama, jer još nisam stekao osjećaj za onu točku prihvata klika. Ovaj osjećaj ću sigurno steći s godinama korištenja, ali do tada bih htio ublažiti situaciju.

Pokušavam ovo riješiti gumicama, a tek sada vidim da čak postoje i switchevi koji bi ovo mogli riješiti za korisnike u sličnim situacijama - MX Clear switch:







Dakle, njemu se sila pritiska udvostručuje prilikom približavanja točki bottom outa, što praktički korisnika tjera na blago pritiskanje tipki, jer u protivnom dolazi do brzog zamora prstiju, što traje toliko dugo dok se korisnik prisilno ne privikne na "lebdenje" po tipkovnici.

Kako bi se reklo, ako neće milom onda će silom

Nažalost Das ne dolazi sa ovim switchevima, tako da meni osobno ne igra ova opcija, ali možda nekom prilikom budućeg odabira pomogne informacija.

Zadnje izmijenjeno od: dh41400. 08.10.2015. u 23:34.
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2015., 10:59   #393
pdx
Premium
Moj komp
 
pdx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: krk
Postovi: 482
dh malo previse kompliciras Kupi tester s svim switchevima na ebayu i probaj koji ti najvise odgovara i naruci tipkovnicu.Imao sam od steelserius 6gv2 black switcheve , riknule si tipke solo.Od tad vise nikad ne kupujem "gejmerske" brendove.Nakon toga CM storm tenkeyless red switchevi , sve 5 samo sto su keycaps lose kvalitete i tipkovnica je napravljena od meke plastike.I evo me sad na filco opet red switcevi , kostala je dosta iz UK ali vrijedi.Najveci feeling za tipkanje ce ti dat drugi keycaps.googlaj si malo PBT ili ABS doubleshot.Ako zelis vise vidjeti nauciti evo citaj https://www.reddit.com/r/MechanicalKeyboards/ ili na geekhack forumu.

Zadnje izmijenjeno od: pdx. 09.10.2015. u 11:07.
pdx je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2015., 13:26   #394
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Probavanje switcheva na testerima ima smisla isto ko i gnojenje njive na silvestrovo.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2015., 16:47   #395
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor pdx Pregled postova
dh malo previse kompliciras Kupi tester s svim switchevima na ebayu i probaj koji ti najvise odgovara i naruci tipkovnicu.Imao sam od steelserius 6gv2 black switcheve , riknule si tipke solo.Od tad vise nikad ne kupujem "gejmerske" brendove.Nakon toga CM storm tenkeyless red switchevi , sve 5 samo sto su keycaps lose kvalitete i tipkovnica je napravljena od meke plastike.I evo me sad na filco opet red switcevi , kostala je dosta iz UK ali vrijedi.Najveci feeling za tipkanje ce ti dat drugi keycaps.googlaj si malo PBT ili ABS doubleshot.Ako zelis vise vidjeti nauciti evo citaj https://www.reddit.com/r/MechanicalKeyboards/ ili na geekhack forumu.
Ne znam da li si primjetio, ali ja već imam kliktušu tj. već sam odavno odabrao switcheve

Sada samo idu one fine modifikacije poput utišavanja i smanjivanja aktuacije (gumicama).

Inače, što se keycapsa tiče, tek je to komplikacija koja mi trenutačno ne treba

To će možda ići nekom drugom prilikom, a već imam i nekakve potencijalne favorite. Do tada će ova plastika na Das-u biti sasvim zadovoljavajuća
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2015., 22:59   #396
bor1s
Premium Ultra
 
bor1s's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Vratlo
Postovi: 289
Plastika na Das-u je PBT tako da se ne moraš zamarati
bor1s je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2015., 11:54   #397
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Ubo coolermaster quickfire rapid i, za sad generalno zadovoljan, treba mi malo privikavanja na hod tipki ali je za sad ok. 5 stupnjeva osvjetljenja, i 5 razlicitih modova , 4 profila , nkro i tenkeyless , sve sto sam trazio. Apexicu koristim na poslu gdje imam vise prostora za takvu mrcinu
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.

Zadnje izmijenjeno od: JuiceBox. 10.10.2015. u 13:08.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2015., 13:03   #398
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Ja se ponovio i kupio jos jednu leopold fc660m. Osobno mi taj layout daleko najvise pase, a s obzirom da ih vise nema bas za kupiti rekao da iskoristim priliku. Sad imam jednu doma,jednu na poslu i jednu za rezervu

A osim toga jednog pokera i jednog compaqa 11800. Mozda malo previse tipkovnica.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2015., 16:54   #399
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Ja se ponovio i kupio jos jednu leopold fc660m. Osobno mi taj layout daleko najvise pase, a s obzirom da ih vise nema bas za kupiti rekao da iskoristim priliku. Sad imam jednu doma,jednu na poslu i jednu za rezervu

A osim toga jednog pokera i jednog compaqa 11800. Mozda malo previse tipkovnica.
Lijepo lijepo

Baš sam nedavno na redditu naletio na jednu sa ovim keycapsima ...
Btw usporedba FC660M i Pokera (II ?), ima kakve osjetne razlike, kvaliteta, fičuri, koji switchevi, itd ?

Citiraj:
Autor bor1s Pregled postova
Plastika na Das-u je PBT tako da se ne moraš zamarati
Ne znam kakva je na prethodnoj generaciji, ali ove nove imaju tanji ABS (na moju žalost), koji ostavlja onaj osjećaj pod prstima nakon dužeg korištenja. Neki ovo vole, a neki baš i ne

A ustvari danas se pretežno i koristi ABS tako da baš i nema nekakvog velikog izbora, barem kada pričamo o debljoj plastici.

Uz to koriste i Screen printing sa UV zaštitom ... ali što je tu je

Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Ubo coolermaster quickfire rapid i, za sad generalno zadovoljan, treba mi malo privikavanja na hod tipki ali je za sad ok. 5 stupnjeva osvjetljenja, i 5 razlicitih modova , 4 profila , nkro i tenkeyless , sve sto sam trazio. Apexicu koristim na poslu gdje imam vise prostora za takvu mrcinu
Izgleda solidno Koji switchevi ?

Javi dojmove kada se slegnu tj. pluseve i minuse koje primjetiš s korištenjem. Npr. na svojoj tek nakon nekoliko tjedana korištenja primjećujem neke stvari i polako se počinjem privikavati na nju (i ona na mene ).

Zadnje izmijenjeno od: dh41400. 10.10.2015. u 17:06.
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2015., 18:04   #400
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Brown switchevi al uskoro idu oringovi gore cisto zbog skracivanja hoda, buka mi i ne smeta toliko. Dvije zamjerke su micro usb kabl, vise bi volio da je fiksni kabl i mali enter tj uski al dugacki. U principu je to jedina stvar na koju cu se morat malo duze privikavati.Svakako javim dojmove.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2015., 20:26   #401
bor1s
Premium Ultra
 
bor1s's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Vratlo
Postovi: 289
Citiraj:
Autor dh41400 Pregled postova

Ne znam kakva je na prethodnoj generaciji, ali ove nove imaju tanji ABS (na moju žalost), koji ostavlja onaj osjećaj pod prstima nakon dužeg korištenja. Neki ovo vole, a neki baš i ne

A ustvari danas se pretežno i koristi ABS tako da baš i nema nekakvog velikog izbora, barem kada pričamo o debljoj plastici.

Gore je netko spomenuo da malo ideš u širinu previše ali znam da je i meni bilo zanimljivo istraživati svaku i najmanju sitnicu u vezi tih tipkovnica dok nisam odlučio uzeti Das. Iskreno nisam pratio previše detalje zadnji 3-4 godine tu i tamo pogledam review koji. Šteta za Das 4 za ABS jer moja trojka ima PBT znam da sam gledao samo tipkovnice sa PBT plastikom na kraju odabira. Primamljiv mi je bio Deck sa double-shot PBT plastikom ali mi je bila malo teže dobavljiva u to vrijeme, a Das mi je prevagnuo sa UK layoutom i blank keys tako da mi ne smeta što nema ugravirano žćčđš dok ga stišćem na tipkovnici. Ovako ti je prepušteno osobnoj mašti koji ti je font slova i šta piše na kojoj tipkici .
Upratio sam Das 4 dok je izišao i bio mi je odličan ali funkcionalnost bi mi ostala ista samo bi možda estetiku malo poboljšao (osobno mišljenje). Što se mene tiče miran sam još koje desetljeće prije nego opet budem kupovao tipkovnicu.
Tako da mislim da se isplati podesiti svaku moguću sitnicu po svom guštu i potrebama i miran si godinama.
bor1s je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2015., 02:16   #402
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Ja se ponovio i kupio jos jednu leopold fc660m. Osobno mi taj layout daleko najvise pase, a s obzirom da ih vise nema bas za kupiti rekao da iskoristim priliku. Sad imam jednu doma,jednu na poslu i jednu za rezervu

A osim toga jednog pokera i jednog compaqa 11800. Mozda malo previse tipkovnica.
Kako bih s tom tipkovnicom mogao ctrl+pgdn/end stisnuti? alt+F4? Vidim toliko lošega, da ne znam... Položaj kursorskih tipki isto... Još samo fali da su ko na ZBooku gore/dolje tipke veličine ko jedna normalna.



Al ajde, to je ono što uvijek kažemo, tebi paše, meni zbog manjka funkcionalnosti nema smisla.

2cm šira i viša tipkovnica za "normalan" tenkeyless layout je najviše što bih si uskratio po pitanju manjeg broja tipaka
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2015., 10:27   #403
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Pgup/down/home/end je fn+strelice. Fn imam zamijenjen sa lijevom win tipkom, tako da kombinacija koju spominjes je donje lijeve dvije tipke + strelice.
A sam home/end/pgup/pgdown jako cesto koristim tijekom tipkanja i kombinaciji sa strelicama, i ovo mi je najbolje rjesenje dosad. Zapravo je daleko pristupacnije nego micati desnu ruku da dohvatis na normalnom layoutu, a ima i smisla - strelica desno = pomak jedno mjesto u desno, ctrl+strelica desno = preskakanje rijeci, fn + strelica desno = na kraj retka.


Netko je pitao za usporedbu pokera i fc660 - nazalost nisam pokera uopce ozbiljno koristio zasad. Mogu jedino usporediti da je leopold dosta robustniji. I za poker bi mi vjerojatno trebalo neko vrijeme navikavanja da pohvatam gdje je sta.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2015., 10:52   #404
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Nije toliko loše rješenje moram priznati, dalo bi se naviknuti.

Ima kakav kombo za F tipke?
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2015., 14:55   #405
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor bor1s Pregled postova
Gore je netko spomenuo da malo ideš u širinu previše ali znam da je i meni bilo zanimljivo istraživati svaku i najmanju sitnicu u vezi tih tipkovnica dok nisam odlučio uzeti Das. Iskreno nisam pratio previše detalje zadnji 3-4 godine tu i tamo pogledam review koji. Šteta za Das 4 za ABS jer moja trojka ima PBT znam da sam gledao samo tipkovnice sa PBT plastikom na kraju odabira. Primamljiv mi je bio Deck sa double-shot PBT plastikom ali mi je bila malo teže dobavljiva u to vrijeme, a Das mi je prevagnuo sa UK layoutom i blank keys tako da mi ne smeta što nema ugravirano žćčđš dok ga stišćem na tipkovnici. Ovako ti je prepušteno osobnoj mašti koji ti je font slova i šta piše na kojoj tipkici .
Upratio sam Das 4 dok je izišao i bio mi je odličan ali funkcionalnost bi mi ostala ista samo bi možda estetiku malo poboljšao (osobno mišljenje). Što se mene tiče miran sam još koje desetljeće prije nego opet budem kupovao tipkovnicu.
Tako da mislim da se isplati podesiti svaku moguću sitnicu po svom guštu i potrebama i miran si godinama.
Upravo na to i ciljam, fajn tuning dok ne dobijem onaj sweetspot. Da se mi razumijemo, tipkovnica daje odličan osjećaj u rukama i po mnogima (koji su ju probali) je jedna od narobusnijih tipkovnica proizvedenih u posljednjih 5-10 godina.

No ipak ima mjesta za poboljšanje, poput zvuka, key travela, implementacije oznaka i sličnih sitnica.

Što se tankih ABS key capsa tiče, to je čak i najmanji problem jer se lako daju zamijeniti u bilo koju varijantu

Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Netko je pitao za usporedbu pokera i fc660 - nazalost nisam pokera uopce ozbiljno koristio zasad. Mogu jedino usporediti da je leopold dosta robustniji. I za poker bi mi vjerojatno trebalo neko vrijeme navikavanja da pohvatam gdje je sta.
Zanimljivo ... čujem dosta dobrih stvari i epiteta za Lea, a koliko vidim, Poker ljudi uzimaju više za ukras nego za everyday keyboard

Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Nije toliko loše rješenje moram priznati, dalo bi se naviknuti.
Naišao sam na ovaj video i sjetih se tvoje potrage za tihom tipkovnicom Posebno obrati pažnju na ovu crnu CM NovaTouch sa custom bijelim tipkama (utišanu dodatnim silencerima).
Btw sve četiri tipkovnice u videu imaju hibridne Topre switcheve i ukupna vrijednost im je oko 1,3-1,5k €

Zadnje izmijenjeno od: dh41400. 12.10.2015. u 15:15.
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2015., 15:18   #406
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Što je napravio s ovom CM novatouch crnom da je utišao topout, samo oringovi?
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2015., 15:21   #407
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2015., 15:31   #408
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Što je napravio s ovom CM novatouch crnom da je utišao topout, samo oringovi?
http://deskthority.net/help-f53/sile...0.html#p246406

Zanimljiva opcija, zar ne

Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Solidno

Jedino je pitanje koliko feedbacka daju korisniku.

Primjetio sam da dosta iskusnih korisnika koristi moddane Clear switcheve tj. tzv. Ergo Clear verzije sa manjom potrebnom silom pritiska.
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2015., 22:52   #409
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Jiha, kako se nastacka cijena jedne tipkovnice.

Za 150€ mogu uzeti novatouch, ali brate to već zalazi debelo u DAS područje, a radije bih njega uzeo jer dobijem blank keycapse...

Sve više naginjem ne eksperimentirati s manjim layoutima, mjesta na stolu će uvijek biti, a sigurno ću prije il kasnije požaliti što nisam uzeo full layout. (razmišljam na glas )
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2015., 23:32   #410
Princ288
Premium
Moj komp
 
Princ288's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 848
Kolko puta sam isto to pomislio, pogotovo na laptopu, al onda dode situacija sa miljon brojeva pa si zahvalim sto je numpad jos uvijek tu
Princ288 je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2015., 21:47   #411
Quorgyle
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2015
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 21
Probao sam jučer STEELSERIES 6Gv2 u Linksu (jedina bila dostupna u trgovini) i čini mi se dosta "tvrda". Ne znam, možda se varam.
Koju vrstu tipki preporučate za igre tipa WoW?
Quorgyle je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2015., 22:12   #412
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Tvrda je zato jer koristi mx black koji su najtvrdi switchevi. Ja picim wow i koristim brown ali mislim da su red jos bolji za takve stvari jer im treba jako mala sila pritiska i nemaju tactile bump.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2015., 14:52   #413
Quorgyle
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2015
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 21
Hvala na savjetu, pričekat ću pa možda još netko odgovori da čujem mišljenje.
Quorgyle je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2015., 15:07   #414
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Ubo coolermaster quickfire rapid i, za sad generalno zadovoljan, treba mi malo privikavanja na hod tipki ali je za sad ok. 5 stupnjeva osvjetljenja, i 5 razlicitih modova , 4 profila , nkro i tenkeyless , sve sto sam trazio. Apexicu koristim na poslu gdje imam vise prostora za takvu mrcinu
Daj poslikaj layout tog čuda, zanima me ako ima "normalni" dvoredni enter to čudo, ako nema zaobilazim u širokom luku
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2015., 15:19   #415
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208


__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2015., 15:19   #416
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Koliko znam CM nema UK layout u nas, samo US.
Frend mi baš nedavno uzea CM Storm QF Ultimate i US layout
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2015., 15:36   #417
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Koliko znam CM nema UK layout u nas, samo US.
Frend mi baš nedavno uzea CM Storm QF Ultimate i US layout
Tu gledam i ima UK layout kao, ne prihvaćam te gluposti s jednorednim enterom. Nisu se branitelji žrtvovali da bi se mi sad tu za*ebavali sa retardiranim američkim enterom
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2015., 16:29   #418
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Citiraj:
Autor Srdan Pregled postova


Šta reći na ovo, koju posluku porati

Tipkovnica je ovdje najnezanimljivija stvar u kadru
nub je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2015., 01:46   #419
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Jel kupovao tko negdje na netu ili kod nas podlošku za ruke?
Treba mi neka univerzalna, upotrebljiva, ali bitan je materijal - prije par godina sam čisto informativno uzeo podlošku za miša s odmorištem za ruku od nekakvog gela, i to je bilo nevjerojatno sranje koje se em uleglo u roku odmah (i postalo neupotrebljivo), em je upijalo znoj kao spužva i sukladno tome i smrdilo.
Dakle, trebam nešto što ne smrdi
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2015., 12:38   #420
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Daj poslikaj layout tog čuda, zanima me ako ima "normalni" dvoredni enter to čudo, ako nema zaobilazim u širokom luku
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Tu gledam i ima UK layout kao, ne prihvaćam te gluposti s jednorednim enterom. Nisu se branitelji žrtvovali da bi se mi sad tu za*ebavali sa retardiranim američkim enterom
Nisu bogami zaoibidji ima mali enter.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na