Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.02.2019., 22:44   #421
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979


Svaka cast, nije dosta sta su zajebali steam usere kojih je 90%+. Nego im sad i prijete.... budala na kvadrat. I jos izvali, sta vam smeta instalirat jos jedan launcher par minuta. Ko onaj kreten iz blizzarda, pa imate telefone.
Tek sad ce community udarit.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2019., 22:46   #422
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Navodno Epic Games ima ekskluzivu godinu dana na Metro Exodus + developeri 4A Games su zaprijetili ako bude bojkot PC gamera, nece izdati buduci Metro na PC...

Ovo je ludost kaj rade...
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.02.2019., 23:09   #423
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,163
Citiraj:
Autor gin.tonic Pregled postova
Navodno Epic Games ima ekskluzivu godinu dana na Metro Exodus + developeri 4A Games su zaprijetili ako bude bojkot PC gamera, nece izdati buduci Metro na PC...

Ovo je ludost kaj rade...
To zvuči kao ucjena... Ljudi ne vole ucjene. Ko ih jebe.
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2019., 23:13   #424
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,340
Na zalost, ne mogu suosjecati s vama jer mi je steam mnogo iritantan, jos od vremena njihove famozne pretvorbe cijena iz usd u euro...

Tako da mi je zao sto ne suosjecam....
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je online   Reply With Quote
Staro 02.02.2019., 23:24   #425
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
Poremetija se njima malo vise kompas.
Cekat godinu dana ili pirqt su opcije bar meni :/

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2019., 23:32   #426
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor gunther Pregled postova
Na zalost, ne mogu suosjecati s vama jer mi je steam mnogo iritantan, jos od vremena njihove famozne pretvorbe cijena iz usd u euro...

Tako da mi je zao sto ne suosjecam....
Epic je bolji da, 50$ ili 60€.
Vrhunski su ovo izveli.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2019., 23:39   #427
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,340
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Epic je bolji da, 50$ ili 60€.
Vrhunski su ovo izveli.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
Pa da, ali takvo kemijanje s cijenama je upravo plod steamove politike...

Kupci to prihvatili, pa sto ne bi i ovo?

Vidjet cemo...
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je online   Reply With Quote
Staro 02.02.2019., 23:41   #428
sharyn
Premium
Moj komp
 
sharyn's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: grubišno polje
Postovi: 553
key i za epic laucher se nadje za 40ak € tako da to ne igra ulogu nikakvu.
Ali ova prijetnja im nije trebala, mislim da su sami sebi pucali u nogu
__________________
sharyn je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2019., 00:05   #429
japa
Premium
Moj komp
 
japa's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Apsurdistan
Postovi: 248
Ja sam u kategoriji onih kojima nista ne znaci gdje ce izac pa mi ta cijela drama nije jasna.
japa je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2019., 00:07   #430
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova


Svaka cast, nije dosta sta su zajebali steam usere kojih je 90%+. Nego im sad i prijete.... budala na kvadrat. I jos izvali, sta vam smeta instalirat jos jedan launcher par minuta. Ko onaj kreten iz blizzarda, pa imate telefone.
Tek sad ce community udarit.
Svi seru po EA, ali na kraju dana, svi žele biti kao EA. Napraviš hype, dobiješ hype i onda debelo dobro to naplatiš tj misliš da ćeš dobro naplatiti. Prodaš muda ko Hladno Pivo i onda se čudiš izjavama fanova.

Citiraj:
Autor gin.tonic Pregled postova
Navodno Epic Games ima ekskluzivu godinu dana na Metro Exodus + developeri 4A Games su zaprijetili ako bude bojkot PC gamera, nece izdati buduci Metro na PC...

Ovo je ludost kaj rade...
Što se mene kao fana serijala i knjiga tiče, ako ćeš se kao developer kurčit da nećeš više raditi Metro igre - gle, nemoj, ko te ebe. Radi novi Kol of Booty, betl royal i sve ostalo u čemu djeca danas uživaju, sranja sa pun qrac mirkotransakcija, naplaćuj šta god hoćeš... I don't give a shit. Sam si napravio govno, a sad ti želim dobar tek. I želim ti sav fail ovog svijeta u prodaji. Kupiti ću igru sigurno... kada dođe na steam.

Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Epic je bolji da, 50$ ili 60€.
Vrhunski su ovo izveli.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
Preko CDKeys i sličnih, za mjesec dana će se naći po 30 EUR/USD jer će prodaja biti vjerojatno fail totalni + videotekari.

Citiraj:
Autor gunther Pregled postova
Pa da, ali takvo kemijanje s cijenama je upravo plod steamove politike...

Kupci to prihvatili, pa sto ne bi i ovo?

Vidjet cemo...
Aha, Steam je kriv što je i Epic Games pošao tim putem? Kad epic bude imao takav community, support i slične stvari, možemo reći da je Steam govnarska ekipa. Ovako, to malo uzimanje više marže je nemjerljivo koliko čovjek može biti zadovoljan sa Steamom, a koliko sa Epicom.

OK, ti imaš svoju priču sa Steamom, a mi svoju. Osobno imam 150+ igara u libraryju. Na Ubi dreku imam 15tak i na Originu 10tak. S time da Udrek i Origin ne palim. I taman mi fali još i Epic Launcher na kojem ću imati jednu jedinu igru. A Doom kad izađe bude vjerojatno na Bethesdinom dreku.


Citiraj:
Autor sharyn Pregled postova
key i za epic laucher se nadje za 40ak € tako da to ne igra ulogu nikakvu.
Ali ova prijetnja im nije trebala, mislim da su sami sebi pucali u nogu
Vidjeti ćemo u 12 dana. Veselio sam se tom 15.02. zadnjih godinu dana skoro, a sad mi je tako svejedno hoće, kad će ili kad neće. Kaj se mene tiče, neka naprave push back radi završnih uštimavanja
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.02.2019., 00:20   #431
japa
Premium
Moj komp
 
japa's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Apsurdistan
Postovi: 248
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Osobno imam 150+ igara u libraryju. Na Ubi dreku imam 15tak i na Originu 10tak. S time da Udrek i Origin ne palim. I taman mi fali još i Epic Launcher na kojem ću imati jednu jedinu igru. A Doom kad izađe bude vjerojatno na Bethesdinom dreku.

A u cemu je problem? Pa ne igras pet igara odjednom valjda.

japa je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2019., 00:27   #432
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Sentiment prema Steamu, to je problem da je to bilo koja druga igra, nebi ju šljivio ni pol posto. Ali ova, e to peće
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2019., 00:28   #433
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Nisam znao i da ode i The Division 2

Citiraj:
The Division 2 isn’t however coming to Steam, instead opting to show up on Epic Store along with Ubisoft’s own Uplay platform.

Kao što rekoh bit će toga još.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2019., 00:30   #434
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,340
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Sentiment prema Steamu, to je problem da je to bilo koja druga igra, nebi ju šljivio ni pol posto. Ali ova, e to peće
E to, to
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je online   Reply With Quote
Staro 03.02.2019., 00:36   #435
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Nisam znao i da ode i The Division 2

Kao što rekoh bit će toga još.
Vjerojatno svaki AAA naslov bude bio podložan otimanju i preotimavanju. Pošto se ukazuju često kao i Olimpijske igre, svaka igra koja će biti jače anticipirana, očito je da neće biti na Steamu.

Citiraj:
Autor gunther Pregled postova
E to, to
Pa to, da ko da mene briga za provizije, menice, čekove, dnevnice i mućkanja
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2019., 00:37   #436
MadManBD
Premium
Moj komp
 
MadManBD's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 889
Velika je to lova u pitanju, na veliku kolicinu prodanih primjeraka 30% ili 12% ukupne prodaje, tako da na jednu ruku kuzim izdavaca al opet, tako nesto izjavit.. bad move...

Osobno imam instalirano Steam, Origin, Battle.net, Epic, Uplay.. ali daleko najvise igara u library pod Steamom, koji mi je najdraži od svih...
MadManBD je online   Reply With Quote
Staro 03.02.2019., 01:02   #437
sharyn
Premium
Moj komp
 
sharyn's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: grubišno polje
Postovi: 553
zapravo trebalo bi nam bit drago što je uletio još jedan igrač kao steam, mozda ce cijene bit manje
a što se metroa tiče pojavit će se u videotekama brzo jer koristi isti denuvo kao i RE2R
__________________
sharyn je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2019., 09:21   #438
japa
Premium
Moj komp
 
japa's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Apsurdistan
Postovi: 248
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Sentiment prema Steamu

Citiraj:
Autor sharyn Pregled postova
a što se metroa tiče pojavit će se u videotekama brzo jer koristi isti denuvo kao i RE2R

Eto pribavis iz videoteke i stavis u Steam (Add Non-Steam Game opcija).

Zadnje izmijenjeno od: japa. 03.02.2019. u 09:26.
japa je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2019., 09:25   #439
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,163
Citiraj:
Autor MadManBD Pregled postova
Velika je to lova u pitanju, na veliku kolicinu prodanih primjeraka 30% ili 12% ukupne prodaje, tako da na jednu ruku kuzim izdavaca al opet, tako nesto izjavit.. bad move...

Osobno imam instalirano Steam, Origin, Battle.net, Epic, Uplay.. ali daleko najvise igara u library pod Steamom, koji mi je najdraži od svih...
Da ali tih 30% je standard industrije (barem do sada je bio), koliko sam shvatio toliko svi više manje uzimaju (čak i android store). I još jedna stvar koju smo zaboravili a to je da se je Steam nagodio sa izdavačima da ako igra bude prodana u više od 5 mil. primjeraja ili 10 itd. postotak koji Valve uzima je manji (mislim da je 20%).
Ja, osobno nemam ništa protiv još jednog store-a ali imam protiv toga što su srali i lagali i što se 3rd party igre nasilno pretvaraju u store exclusive. Epic ima para i ponaša se ko neki baja koji je došau lokalnu birtiju na rubu grada, oću sve i oću odmah... To tako ne ide a pogotovo ne ovakvim pristupom...

Uglavnom, meni kao i drugima je najveći problem ta ekskluzivnost.


Citiraj:
Autor sharyn Pregled postova
zapravo trebalo bi nam bit drago što je uletio još jedan igrač kao steam, mozda ce cijene bit manje
a što se metroa tiče pojavit će se u videotekama brzo jer koristi isti denuvo kao i RE2R
Cijene neće biti manje, mogu samo biti veće jer izdavači već dugo kukaju kako je ovih 50$ već odavno premala da bi njima bilo "OK".
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2019., 10:40   #440
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Osobno me boli ona stvar za steam i epic opcenito. Ono sta mi dize zivce je ta bahatost i ekskluzivnost kojom se prave neke face.
Epic hoce na trziste launchera, imaju jedan launcher bez ikakve funkcije unutra, cure im podatci od usera, rumori o prikupljanju podataka i prodaji, sta je gore vec receno, ima para pa se pravi baja.



I sad radi jedne igre instalirat to njihovo govno, da zdere ram i ko zna sta radi u pozadini (nije da rama nemam al je stvar principa). Cijela stvar je ljigavo napravljena u zadnji trenutak, onda jos vrijedjanje usera.... ma bravo.
Pa prijetnje da nece doc igra vise nikako na PC, samo se mozes smijat. Ljude koje si prevario, izvijedjao i sad im prijetis..... i doce za godinu dana na steam.
Doce u videoteke 7 dana nakon izlaska. Ako oni nece pare, ok, imam ih kome drugom dat.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2019., 10:43   #441
vahha
Premium
Moj komp
 
vahha's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 490
-->
Blago vam se! Koje životne probleme neki imaju jer Metro neće bit za kupit u „Konzuma“ nego u „Tommya“ . Umjesto da smo sretni što je igra uopće napravljena, jer kad pogledaš unazad par godina na prste jedne ruke možeš nabrojat kvalitetne adventure FPSa! Umjesto da se podrži proizvođač, napada ga se. Na kraju oni sami(izdavač i proizvođač) će vidit je li im se ovaj pozet isplatio. Nespretno su rekli, ali zamislte fakat da sljedeći Metro ne dođe na PC?! Onda bi ovi koji sad kukaju za Epic promijenili priču, dizale bi se peticije za PC verziju itd itd.
vahha je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2019., 10:52   #442
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,163
Citiraj:
Autor vahha Pregled postova
Blago vam se! Koje životne probleme neki imaju jer Metro neće bit za kupit u „Konzuma“ nego u „Tommya“ . Umjesto da smo sretni što je igra uopće napravljena, jer kad pogledaš unazad par godina na prste jedne ruke možeš nabrojat kvalitetne adventure FPSa! Umjesto da se podrži proizvođač, napada ga se. Na kraju oni sami(izdavač i proizvođač) će vidit je li im se ovaj pozet isplatio. Nespretno su rekli, ali zamislte fakat da sljedeći Metro ne dođe na PC?! Onda bi ovi koji sad kukaju za Epic promijenili priču, dizale bi se peticije za PC verziju itd itd.
Sve si fulao... Igra se mogla naručiti preko steama koliko dugo? Pol godine? Više? Ne znam. Pozlatili igru u 12 mjesecu a ključevi unutra vrijede samo za Epic store, mi pojma nemamo o tome, i onda niti 3 tjedna prije launcha objave Epic store exclusive - ma fak ju.
I sad ove prijetnje, ma ko te jebe, jebi se ti i igrica. Bit će i drugih igara za igranje. S ovim nastavkom se ionako zaključuje trilogija (barem mislim).
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2019., 11:17   #443
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
@vahha
Nisu oni nista nespretno rekli, jedan zajeb je zajeb. Serija zajeba nije zajeb nego plan.
Planirali su prevarit ljude sa ovom eksluzivom.

I da ne dodje metro vise na PC, sta onda? Hocemo kupovat konzole za 2-3-4kkn da bi igrao tu igru? Ne, nisam poludio. Jel ima jos igara osim Metroa? Ima.
Oni su pohlepna govna, i sta kaze Drug Brko, neka failaju.

Steam ima platformu sa masom featurea i usera, ljudi imaju stotine il tisuce igara u libraryu. Cjele grupe ljudi, workshopove, ingame browser ako zaglavis u igri, broadcasting, sheranje, itd.
I idiot najveci zna da bi imali vecu prodaju da su isli preko steama. Al epic je ponudio nesto love ispod stola, i ovi se prodali ko kurve, kad ih se prozove radi toga onda jos vrijedjaju nezadovoljne kupce i igrace.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 03.02.2019. u 11:33.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2019., 12:56   #444
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,340
Prodali se ko kurve za par milijuna necega, dok bi forumaši, jasno, to ladno odbili...

Rekli bi, više vrijedi meni moja kolekcija i sva sila arčivmenta na steamu nego vaši isprazni milijuni!

A i spomenik će mi forumaši dići! Ko to more platiti!!!???
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2

Zadnje izmijenjeno od: gunther. 03.02.2019. u 13:25.
gunther je online   Reply With Quote
Staro 03.02.2019., 13:24   #445
imik
Premium
 
imik's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 611
Ja ne vidim da je išta jeftinije, cijena EUR €59.99.
imik je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2019., 13:53   #446
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
a i jeben im je cjenik

''Metro Exodus will be available on February 15 and will $49.99 in North America, Ł49.99 in the UK and €59.99 in the rest of Europe. ''

em je euro veći od dolara, em nama još 10 eura više, ameri plaćaju 315kn a mi u europi 440kn

wtf?

kvotat ću sam sebe što se cijena tiče
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2019., 22:40   #447
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2019., 22:58   #448
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova


Svaka cast, nije dosta sta su zajebali steam usere kojih je 90%+. Nego im sad i prijete.... budala na kvadrat. I jos izvali, sta vam smeta instalirat jos jedan launcher par minuta. Ko onaj kreten iz blizzarda, pa imate telefone.
Tek sad ce community udarit.
Idiot, izjaviti ovako nešto svega par mjeseci nakon što je Patrick Soderland de facto ubio Battlefield 5 sa sličnom izjavom. Izdavač kao da želi propast Metra.
sti je online   Reply With Quote
Staro 04.02.2019., 08:12   #449
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,163
Oni ko da ne kuže da potrošači mogu živjeti bez proizvoda, ali proizvod bez potrošača ne može...
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2019., 09:26   #450
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Hahah, lik je car. Taj ko da je menadzment na ekonomskom zavrsio. Izdaje proizvod i flejma ekipu od koje se ocekuje da taj proizvod kupi. Legenda. Pricekat cu par mjeseci pa kad igra padne na nekih 200 kuna (sudeci po izjavama to ce biti brzo, hvala vam developeri ) onda ide na Žgance LAnčer. Ručno Lančam BluerayDisc u plejku
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na