Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.09.2017., 22:04   #2821
Rovanpero
Premium
Moj komp
 
Rovanpero's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 96
Pa ak je kupljena na daljinu (tj. prek neta) samo vrati nazad i napomeni im da im vračaš jerbo si kupio NOVU a ne korištenu...iovak možeš vratit bez da išta kažeš, al ja bi im sročio jedan lijepi email
__________________
...o kako je lijepo biti glup...
Rovanpero je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2017., 22:23   #2822
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
kakvi likovi ovi iz linksa, FUJ!
pa nisu se potrudli ni sakriti tragove korištenja

ima prasine ko da su ju u podrumu koristili za majnanje...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 15.09.2017. u 22:35.
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.09.2017., 23:59   #2823
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Ja se uvijek vodim sa onom - netko je to vratio s razlogom i vratim.
To je rabljena second hand roba i bez -30% ne kupujem.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2017., 00:50   #2824
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Uzeo si je preko interneta, vrati je, a lijepo im i pošalji mail. Ja već na prvoj slici ne bih prihvatio ..
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2017., 08:15   #2825
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
ovo je fakat pokvareno od njih...

moram priznati da su se pokvarili u odnosu na prije...
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2017., 08:55   #2826
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,528
no, a nitko nije pitao
jel ta mticna ima mane?
jel radi?
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2017., 09:09   #2827
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,314
Nebitno. Zašto bi platio punu cijenu za nešto korišteno? Ako je kupljena preko neta, možeš je vratiti bez navođenja razloga vraćanja.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 16.09.2017., 09:41   #2828
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
no, a nitko nije pitao
jel ta mticna ima mane?
jel radi?
Radi i takve stvari na njusci, ima garanciju malo kraću no nisu po punoj cijeni.

A i velika je šansa da je vraćena s razlogom.

Takvim stvarima je mjesto ovdje:

https://www.links.hr/hr/rabljena-roba-80
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2017., 10:15   #2829
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,528
I jesi na kraju nesto poduzeo?
Ili cekas jos?
Kontaktirao telfonski links?
Ili cekas da prođe mjesec dana


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2017., 10:18   #2830
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
I jesi na kraju nesto poduzeo?
Ili cekas jos?
Kontaktirao telfonski links?
Ili cekas da prođe mjesec dana


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Sta se pravis pametan?

Poslao sam im dva maila, probao dva puta zvati, neki ljudi rade.

Da sam htio kupiti rabljeno kupio bi s trznice ili Njuskala, ili iz sekcije rabljenih stvari.

Maticna je jucer popodne zaprimljena, ja sam stigao doma tek oko 20h, kad bi ih jos fizicki mogao prije kontaktirati?
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.09.2017., 15:22   #2831
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Eto nakon par mailova se i dalje prave grbavi, oni bi da ja njima šaljem ploču na reklamaciju da ju "pregledaju", a prijedlog da se pred menom pregleda se prave grbavi i ne žele riješiti to u jednom danu.

Al rabljeno se moglo poslati odmah

U ponedjeljak idem malo prošetati Trešnjevkom.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2017., 15:36   #2832
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Sretno i napiši da li su se i dalje pravili grbavi....
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2017., 15:45   #2833
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Kako su jadni, nisam vec dugo kupovao u linksu, a bome nakon ovoga nece moje novce ni u buducnosti vidjeti
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2017., 17:29   #2834
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Sa srecom Striko.

Mene Links godinama ne vidi. Jednom provjerim radno vrijeme, rade, ok. Sjednem u auto, vozi preko cijelog grada i dodjem tamo.... poslovnica zatvorena koji sat ranije.

Drugi put, zovem telefonom poslovnicu, jel imate to i to...imamo. Jel treba rezervirat, ne treba, ima par komada. Sjednem u auto, vozi preko cijelog grada i dodjem tamo.... prodano, nema vise.

Nit su jeftiniji od drugih, nit su ono sta su nekad bili. Al kad se spuste tako nisko da ti za full cijenu uvale rabljenu plocu, koju je busilicom netko zavidavao da se onako izgrebe...
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2017., 17:33   #2835
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Sa srecom Striko.

Mene Links godinama ne vidi. Jednom provjerim radno vrijeme, rade, ok. Sjednem u auto, vozi preko cijelog grada i dodjem tamo.... poslovnica zatvorena koji sat ranije.

Drugi put, zovem telefonom poslovnicu, jel imate to i to...imamo. Jel treba rezervirat, ne treba, ima par komada. Sjednem u auto, vozi preko cijelog grada i dodjem tamo.... prodano, nema vise.

Nit su jeftiniji od drugih, nit su ono sta su nekad bili. Al kad se spuste tako nisko da ti za full cijenu uvale rabljenu plocu, koju je busilicom netko zavidavao da se onako izgrebe...
Majstori bi da ja njima pustim plocu u servisu u kojem je vjerojatno i bila koristena da oni utvrde cinjenicno stanje.

To je ko da biram izmedju AIDSa i kuge.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .

Zadnje izmijenjeno od: Ati freak. 16.09.2017. u 18:22.
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2017., 18:12   #2836
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Ma nedaj im iz principa. Sve se cini da ti zele uvalit rabljenu plocu i da bi rekli da si je ti tako unakazio. Da trazis pare nazad (a ja bi ih odma trazio), rekli bi da je kupac ostetio proizvod i nema povratka.
A kako su "slucajno" poslali koristenu i rabljenu plocu, sta se vidi iz aviona pod novu to jedva cekam da cujem objasnjenje.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2017., 18:22   #2837
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Ma nedaj im iz principa. Sve se cini da ti zele uvalit rabljenu plocu i da bi rekli da si je ti tako unakazio. Da trazis pare nazad (a ja bi ih odma trazio), rekli bi da je kupac ostetio proizvod i nema povratka.
A kako su "slucajno" poslali koristenu i rabljenu plocu, sta se vidi iz aviona pod novu to jedva cekam da cujem objasnjenje.

Ako u ponedjeljak ne dobim sta zelim, pismeni raskid i nek si ju voze.

Tj sta sam platio, a ne sta zelim.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .

Zadnje izmijenjeno od: Ati freak. 16.09.2017. u 18:58.
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2017., 20:36   #2838
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Mene samo fascinira kad čitam ove postove jedno, jeste ikad gdje radili? Jel znate da postoje procedure? Jeste sveani činjenice da servis nije na trešnjevci niti u jednoj trgovini, bilo links, instar, hgspot? Jeste svjesni da prodavač il tamo neki jadnik koji zaprima reklamacije i ima posla s kojekakvim drvetima nemože i još bitnije neće na svoju ruku odobrit nikakav povrat, pogotovo poluispravne robe.

Dal vi pregledat robu koju kupite a prije neg se potpišete da ste preuzeli ispravnu robu?

Kužim da ti i bilo tko hoće robu, al dajte se spustite na zemlju. Juče si predao, neznam tko si mislio da će te danas kontaktirat? Leopold Mandić?
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2017., 20:46   #2839
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
Majstori bi da ja njima pustim plocu u servisu u kojem je vjerojatno i bila koristena da oni utvrde cinjenicno stanje.
I šta je tu čudno? To je normalna procedura u svakoj trgovini kad nešto vraćaš.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2017., 20:55   #2840
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Mene samo fascinira kad čitam ove postove jedno, jeste ikad gdje radili? Jel znate da postoje procedure? Jeste sveani činjenice da servis nije na trešnjevci niti u jednoj trgovini, bilo links, instar, hgspot? Jeste svjesni da prodavač il tamo neki jadnik koji zaprima reklamacije i ima posla s kojekakvim drvetima nemože i još bitnije neće na svoju ruku odobrit nikakav povrat, pogotovo poluispravne robe.

Dal vi pregledat robu koju kupite a prije neg se potpišete da ste preuzeli ispravnu robu?

Kužim da ti i bilo tko hoće robu, al dajte se spustite na zemlju. Juče si predao, neznam tko si mislio da će te danas kontaktirat? Leopold Mandić?
1.Naruceno je preko Web shopa
2. Di bi ja to raskopao i vidio tocno?
3. To nije da je komponenta neispravna pa da je to provjera u servisu.
4. Ako sam narucio NOVO onda to hocu i NOVO
5. zasto bi ja bio bez maticne ako je to do njihove neprofesionalnosti ili APP metode
6. Zasto bi me uopce zanimalo dal je ispravna ili ne?

Ako je tebi normalno da platis novo, a dobis rabljeno onda svaka cast.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2017., 20:55   #2841
Joza_Seraf
Premium
Moj komp
 
Joza_Seraf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2015
Lokacija: Klc
Postovi: 564
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Mene samo fascinira kad čitam ove postove jedno, jeste ikad gdje radili? Jel znate da postoje procedure? Jeste sveani činjenice da servis nije na trešnjevci niti u jednoj trgovini, bilo links, instar, hgspot? Jeste svjesni da prodavač il tamo neki jadnik koji zaprima reklamacije i ima posla s kojekakvim drvetima nemože i još bitnije neće na svoju ruku odobrit nikakav povrat, pogotovo poluispravne robe.

Dal vi pregledat robu koju kupite a prije neg se potpišete da ste preuzeli ispravnu robu?

Kužim da ti i bilo tko hoće robu, al dajte se spustite na zemlju. Juče si predao, neznam tko si mislio da će te danas kontaktirat? Leopold Mandić?

Covjek je rekao da je ploca dosla postom dok je bio na poslu, kupljena preko neta. Kakk to pregledati?
__________________
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
Samo čekam dan kada će mi netko pokucati na vrata i zatražiti me bubreg jer sam negdje odscrollao dolje i stavio kvačicu na "Slažem sa svime"!!
Joza_Seraf je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2017., 21:02   #2842
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Joza_Seraf Pregled postova
Covjek je rekao da je ploca dosla postom dok je bio na poslu, kupljena preko neta. Kakk to pregledati?
Ocito sam trebao svog klona poslati da prati plocu od tvornice, ducana pa do mene.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2017., 21:09   #2843
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Joza_Seraf Pregled postova
Covjek je rekao da je ploca dosla postom dok je bio na poslu, kupljena preko neta. Kakk to pregledati?
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
Ocito sam trebao svog klona poslati da prati plocu od tvornice, ducana pa do mene.
Jel vi razumijete što je on napisao ili pišete tek tako?
Ne kaže on da si ti trebao pregledati robu nego da trgovina tj. servis mora pregledati robu kad ju vraćaš.
Žališ se na to što matična očito nije tvornički nova i to je ok, ali servis mora utvrditi to činjenično stanje i pregledati robu prije odobrenja povrata novca, to je normalna procedura i sve je riješeno u jednom danu.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2017., 21:38   #2844
Joza_Seraf
Premium
Moj komp
 
Joza_Seraf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2015
Lokacija: Klc
Postovi: 564
Je oke. Ali sta ako radi tih ostecenja od prije koja su vise nego vidljiva oni kazu da je on to ucinio?
__________________
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
Samo čekam dan kada će mi netko pokucati na vrata i zatražiti me bubreg jer sam negdje odscrollao dolje i stavio kvačicu na "Slažem sa svime"!!
Joza_Seraf je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2017., 21:42   #2845
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Ajd kad to kažu onda ćemo nastaviti priču, nema smisla pričati šta bi bilo kad bi bilo, valjda oni mogu popratit u sustavu odakle je došla ta matična i zašto je "rabljena".
Bitno je odmah reagirati što je on i napravio i ne vidim ni jedan razlog da mu ne odobre novu matičnu ili povrat novca, samo se mora poštovati neka procedura.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2017., 21:44   #2846
subabuse
Premium
Moj komp
 
subabuse's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 105
Dal kupac dolazi s 15% podrapanih,"neispravnih" kuna?
Ne, covjek dodje s papirom il plastikom i nemere otic iz ducana , a da je ostavio potrgane kune,a cijene u Hrvatskoj su tolko idiotski napuhane(na stranu i $=€ i porez i prirez,cijene su jos blesavije od majning hajpa).

Ja u potpunosti razumijem da prodavač(ekipa koja radi na kasi i valjda najvece žrtve,oni na primki od servisa, njih najvise zalim)
nemaju nit placu nit ovlasti za išta ,
al isto razumijem frustraciju osobe koja pregrize govno, skupi keš,plati premium cijenu jer "jel kupuje u X ducanu" , ne od nekog dropšipera,(znaci ne web shop il iz vana) i kupi npr. mid range gtx1080 za 5000kn (il entry level 2x rx470 4gb za 5300kn ) )i neki g-sync monitor za valjda 4000kn i jos si spikira kupovinu u petak tak da se iživi malo na novom hardveru prek vikenda ,a kad ono ne radi gpu (npr artefakti. sjeban vram je čest)il monitor(još dok jadan skuzi da nije u njemu problem vec u onih 15% defektnog hw koji se uvozi,mahom refurbished,propadne slobodan vikend ).
Znaci, iskenjo je 1000kn više za proizvod da nema zajebanciju s cekanjem,servisima, upalio auto,preso pol grada,kad ono nagrada mu je upropašten vikend i jos mora bar 2 puta ič tam i nazad i jos se mora dokazivaz i cekat 2-3 tjedna.

Ja sam zadnji put kupovao nov hw u butigi ADMu dok su bili na Peščenici i makar su bili skriveni u malom podrumu, bili su profesionalniji nego vecina "velikih".
A Links mi je uvijek bio antipatican, ona debilna vjeverica il ,"geymerski" štih, plavi uski đemperi na oznojenim bucmastim "kompjuterašima",McDonalds filozofija,napuhane cijene i opet ti uvale limun ,ma ajd bjež.
Kinez bar ne skriva da te oce sprcit i na kraju bolje dobiš(sve to tak i tak tajvan/sengzen/hongkong/makao i u linksu/m-sanu/hgspot il Baobao itd) nego kod nasih provjerenih(cast izuzecima koji kuze vrijednost vjerne musterije).


Sent from my VX8 using Tapatalk
subabuse je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2017., 21:48   #2847
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Imas slike... napravis raskid ugovora, posaljes im to na mail i posaljes im kopiju raskida i kopiju racuna zajedno u paketu s plocom na njihovu adresu. Ili to napravis osobno, raskid na mail i odneses u servis. Oni zapisu sta je problem, zapisu da si dobio tako i onda sacekas dan, dva da se to sredi. I to je to, ovako neces nista postici jer moras im dati plocu da ju pregledaju.

Iz izkustva znam da je Links korektan i da nece sada zbog jedne ploce raditi sebi i tebi probleme. Netko je zeznuo u pakiranju i ocito stavio krivu ili je netko stavio vracenu na krivo mjesto a prilikom slanja nije pregledana...
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2017., 22:55   #2848
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor subabuse Pregled postova
Dal kupac dolazi s 15% podrapanih,"neispravnih" kuna?
Ne, covjek dodje s papirom il plastikom i nemere otic iz ducana , a da je ostavio potrgane kune,a cijene u Hrvatskoj su tolko idiotski napuhane(na stranu i $=€ i porez i prirez,cijene su jos blesavije od majning hajpa).

Ja u potpunosti razumijem da prodavač(ekipa koja radi na kasi i valjda najvece žrtve,oni na primki od servisa, njih najvise zalim)
nemaju nit placu nit ovlasti za išta ,
al isto razumijem frustraciju osobe koja pregrize govno, skupi keš,plati premium cijenu jer "jel kupuje u X ducanu" , ne od nekog dropšipera,(znaci ne web shop il iz vana) i kupi npr. mid range gtx1080 za 5000kn (il entry level 2x rx470 4gb za 5300kn ) )i neki g-sync monitor za valjda 4000kn i jos si spikira kupovinu u petak tak da se iživi malo na novom hardveru prek vikenda ,a kad ono ne radi gpu (npr artefakti. sjeban vram je čest)il monitor(još dok jadan skuzi da nije u njemu problem vec u onih 15% defektnog hw koji se uvozi,mahom refurbished,propadne slobodan vikend ).
Znaci, iskenjo je 1000kn više za proizvod da nema zajebanciju s cekanjem,servisima, upalio auto,preso pol grada,kad ono nagrada mu je upropašten vikend i jos mora bar 2 puta ič tam i nazad i jos se mora dokazivaz i cekat 2-3 tjedna.

Ja sam zadnji put kupovao nov hw u butigi ADMu dok su bili na Peščenici i makar su bili skriveni u malom podrumu, bili su profesionalniji nego vecina "velikih".
A Links mi je uvijek bio antipatican, ona debilna vjeverica il ,"geymerski" štih, plavi uski đemperi na oznojenim bucmastim "kompjuterašima",McDonalds filozofija,napuhane cijene i opet ti uvale limun ,ma ajd bjež.
Kinez bar ne skriva da te oce sprcit i na kraju bolje dobiš(sve to tak i tak tajvan/sengzen/hongkong/makao i u linksu/m-sanu/hgspot il Baobao itd) nego kod nasih provjerenih(cast izuzecima koji kuze vrijednost vjerne musterije).


Sent from my VX8 using Tapatalk
In general to je to.

Iskesirao sam dosta para, i sad cu radi njihove ne profesionalnosti izgubiti minimalno 4 sata da dodjem i odem iz Zagreba ( ako je to samo jedan dan), potrosim gorivo, cestarinu, za nesto sta sam trebao dobiti za djabe ( jer je postarina za taj iznos bila besplatna), da sam mislio na to trositi vrijeme otisao bi osobno po nju. I utrosio 4 sata od dana na sta?

Da se razumijemo, drugi par rukava bi bio kad bi nova komponenta bila neispravna iz kutije. A i u tom slucaju ne bi bila njihova krivica, te ne bih imao nikakve posjete Zagrebu nit troskove slanja nego bi im opet dostavio preko kurirske sluzbe.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2017., 23:11   #2849
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Poslusaj frippera
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2017., 11:49   #2850
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
Poslusaj frippera
Nije mi cilj pare, ja hocu maticnu.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na