Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.07.2017., 10:51   #121
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Citiraj:
Autor vacs Pregled postova
malo cu vam skrenuti pozornost na Pay token od TenX, na ICO je isao oko 50 centi, danas je izisao na burze i jos ne prelazi 1.3$ pa ako netko ima zelju uletiti sad je pravo vrijeme prije nego skoci bar za duplo

po meni je projekt i koncept kartice dobar, nema 3% provizije za strane valute kao sto druge imaju, multi wallet na mobilnoj aplikaciji, aplikacija im je ugodna za koristiti, imaju reward program da token holderi kod koristenja kartice dobiju 0.5% Eth-a povrata od potrosenog iznosa i 0.1% Pay ili ako nemate niti jedan Pay token onda samo 0.1% Pay-a...jedino mi se ne svida sto mozes samo drzati cryptovalute kao i kod wirex i xapo a ne prodati u dolare/eure kad tebi pase tecaj pa da stoje nego u trenutku koristenja radi konverziju iz crypta u fiat

ja sam kupio 175 tokena po 1.06$, ocekujem da ce do ponedjeljka biti preko 3$..no istrazite jos sami, nije da nisam i prije pogrijesio
Uzeo i ja, nisam znao da su već vani. Good catch!
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2017., 11:11   #122
2slow
Premium
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 174
Super, hvala, a gdje kupujete te tokene? Na kojoj burzi tog ima?

Edit: našao na Bittrexu.

Za sada neću u to, nisam likvidan

Zadnje izmijenjeno od: 2slow. 08.07.2017. u 11:19.
2slow je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.07.2017., 11:14   #123
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Može malo pojašnjenja, šta je taj pay token?

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2017., 11:16   #124
jopasaable
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 17
pay token je za sad samo na bittrex exchangeu a uskoro ce doci i na jos neke al nezna se koje...
Iza pay tokena stoji TenX pa malo progooglajte, ja mislim da ima mnogo potencijala.
They say and I quote: "TenX has figured out how to solve one of the biggest problems for people that are involved in cryptocurrency -- actually spending the currency."
jopasaable je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2017., 12:11   #125
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
btc-->tenx ?

2. Također vidim da podržavaju fiat trading, ali nigdje da nađem deposit/withdraw za eure?

3. Kad odem na Tenx-ovu stranicu, vidim da se može kupiti jedino s BTC-om? I zašto nema "market" opcija za kupnju po trenutnoj cijeni nego samo limit ?
-->
Ovaj Bittrex mi je malo konfuzan, pa ako netko može pojasniti:

1. Prebacio sam nešto eth-a na njega, kako da sad kupim s eth-om taj Tenx ?
Ili ne može direktno nego moram eth-->btc-->tenx ?

2. Također vidim da podržavaju fiat trading, ali nigdje da nađem deposit/withdraw za eure?

3. Kad odem na Tenx-ovu stranicu, vidim da se može kupiti jedino s BTC-om? I zašto nema "market" opcija za kupnju po trenutnoj cijeni nego samo limit ?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2017., 12:19   #126
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
1. kako si nasao btc market tako ispod njega ima i eth market i mozes kupiti direkt pay sa eth

2. pise ali jos ne podrzavaju, planiraju valjda uvesti samo ko zna kad

3. stisnes na price i odaberes last i dobijes trenutnu cijenu

vacs je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2017., 13:15   #127
orbital_station
Premium
Moj komp
 
orbital_station's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 285
I ja ušo u Tenx. Mada sam već dosta izubio slučajući trading savjete na ovom forumu
Izlazim na duplo, ako ikad bude...
orbital_station je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2017., 13:26   #128
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Zato se u ovakve stvari ulazi s "fuck you moneyom", odvojiš neku svotu koju si možeš priuštiti bez da ti remeti tvoj općeniti financijski equilibrium, uložiš i zaboraviš da imaš. Kaj bu - bu.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2017., 14:03   #129
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Citiraj:
Autor vacs Pregled postova
1. kako si nasao btc market tako ispod njega ima i eth market i mozes kupiti direkt pay sa eth

2. pise ali jos ne podrzavaju, planiraju valjda uvesti samo ko zna kad

3. stisnes na price i odaberes last i dobijes trenutnu cijenu


Još uvijek ne kužim kako naći ETH market?
Kad sam na glavnoj stranici, kliknem gore lijevo na B-markets, i onda kliknem na PAY, odvede me na: https://bittrex.com/Market/Index?MarketName=BTC-PAY

Morao sam manualno u adresu upisati ETH-PAY na kraju da bi dobio to šta mi treba, kako inače dođem do toga ?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2017., 14:15   #130
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.07.2017., 14:15   #131
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
lijevo od B-markets ti pise BITTREX i vodi te na homepage kao i svaki logo firme na svakoj stranici i onda dobijes ovo

https://bittrex.com/Home/Markets

kad dodes na homepage onda dalje samo skrolas
vacs je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2017., 14:18   #132
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Citiraj:
Autor vacs Pregled postova
malo cu vam skrenuti pozornost na Pay token od TenX, na ICO je isao oko 50 centi, danas je izisao na burze i jos ne prelazi 1.3$ pa ako netko ima zelju uletiti sad je pravo vrijeme prije nego skoci bar za duplo

po meni je projekt i koncept kartice dobar, nema 3% provizije za strane valute kao sto druge imaju, multi wallet na mobilnoj aplikaciji, aplikacija im je ugodna za koristiti, imaju reward program da token holderi kod koristenja kartice dobiju 0.5% Eth-a povrata od potrosenog iznosa i 0.1% Pay ili ako nemate niti jedan Pay token onda samo 0.1% Pay-a...jedino mi se ne svida sto mozes samo drzati cryptovalute kao i kod wirex i xapo a ne prodati u dolare/eure kad tebi pase tecaj pa da stoje nego u trenutku koristenja radi konverziju iz crypta u fiat

ja sam kupio 175 tokena po 1.06$, ocekujem da ce do ponedjeljka biti preko 3$..no istrazite jos sami, nije da nisam i prije pogrijesio
Uzeo ih i ja nekoliko na Bittrexu.
Da li ima neki android widget koji može pratiti cijenu PAY-a na Bittrexu u odnosu na USD ?

Imam onaj Bitcoin checker, i odaberem Bittrex, pa PAY, ali daje mi samo opciju PAY/BTC ili PAY/ETH, nema PAY/USD.