Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.07.2016., 00:40   #3001
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
Izgleda da je WG u zadnjem patchu ubacio aim assist u igru.

U binocular modu, kraj shell travel timera (lijeva strana) ima kružić koji se smanji kada dobro naciljate protivnički brod. Izolate je to primjetio na streamu, a i Youtuber Notser u svojih zadnjih par videa.

Izgleda da stvar radi, no treba pričekat još par dana, s obzirom da je ovo tek otkriveno, da vidimo da li su slučajno ili namjerno sjebali igru.
Zanimljivo. Baš sam pogledao zadnji Notserov video gdje pokazuje kako cilja s time. Ona "štoperica" kod vremena leta granata je indikator.

Ionako malo manje igram zadnjh dana, sad kad se i vratim derat ću po CV-ima dok se to ne riješi.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2016., 09:50   #3002
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Navodno taj bug/feature nije od 0.5.8 već od CBT samo ga je ekipa tek sada primjetila:

https://www.reddit.com/r/WorldOfWars...h_icon_aiming/

Citiraj:
Autor Notser
Just to jump in here real quick, I will be creating a more comprehensive aiming video(My Third lol) that will incorporate EVERY single technique that I've picked up through my time with the game. The video will probably come out next week after I've tested this with the scout plane extensively.
Last little bit of info, I have very old footage from the Closed Beta stage of the game and can confirm that the stopwatch has ALWAYS worked like this. The old footage will probably show up in the video to head off any complaints that Wargaming are trying to make the game "easier". I will say that using good aiming techniques makes it a hell of a lot easier to find the sweet spot for the stopwatch.
The craziest thing to me is that this has never surfaced to a wider audience until now to my knowledge.

Drugim riječima: (ekipi koja je plaćala aim assist)

WASD hack FTW!
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2016., 15:23   #3003
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Pogledao taj inbuilt AA, koja komedija. Seru kontra AA-a, a implementiraju ga i sami, doduse, ovo je samo koliko citam da ti pokazuje da ces koliko-toliko pogodit drugi brod. Probjem je sta ide u centar broda, sta je u kombinaciji sa waterlineom citadelovanje.

Ne treba njima warpack il netko drugi da unisti igru, mogu to oni sami
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2016., 10:16   #3004
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2016., 10:47   #3005
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Kako samo seru....

"While it may appear to give positive results as an aim lead indicator initially, more thorough tests found that it triggers rather unreliably for accurate aim prediction."

Gledam streamere koji su samo po tome igrali, prediction je 95% on the spot, well, samo za BBove radi shell speeda, DDovi i mortar slow shells nekih brodova nemaju koristi od Stopwatch metode.

Druga je stvar kako radi to njihovo programiranje, zanci leftover code iz alphe koji je disablean i removan (nakon velikog riota onda radi AAa) se nekako nasao opet u igri...i radi (vise-manje). Copy paste kodiranje, ruski 101 sistem.

Po meni ga mogu i ostavit ingame, ima ekipe koja i bez toga zna citadelovat, ima onih koji ni sa time nece znat pogodit, a ako plovis dovoljno dugo ravno i dajes im broaside zasluzujes da te neko citadela.
Mislim kvragu, ima incoming indikator na cruiserima/DDima, ako ne motas kormilo reda radi da otezas DDu kojeg ne vidis salvu torpeda, i AKO ne motas kad vidis da su shellovi incoming, koji se onda qrac zale da ih netko citadela.
Jel se ja zalim u BF3 kad stojim na sred ulice i kad me netko snipea u glavu? Nisam. Tako i za njih, WASD hax, il ako se zale na forumu, instaban jer su debili i ne trebaju nam takve budale ingame..

Jedini plus ovoga je sta ekipa nebi davala pare Warpacku za AA opciju, tako da njihova borba protiv hackova je da maknu konkurenciju Warpacku
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2016., 14:48   #3006
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
meni ta stoperica niš ne znaci(probao sam ju koristiti par partija i skuzio da mi samo troši vrijeme), niti sam koristio tehnike nišanjenja kao notser recimo, igram cisto na filing.

sumljam da recimo flamu to koristi jer nikada nebi mogao onako brze salve ispucati - pratkicki on cim napravi zoom in na brod dere, ovo preracunavanje i gledanje stoperice samo oduzima dragocjeni dps
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2016., 15:16   #3007
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
meni ta stoperica niš ne znaci(probao sam ju koristiti par partija i skuzio da mi samo troši vrijeme), niti sam koristio tehnike nišanjenja kao notser recimo, igram cisto na filing.

sumljam da recimo flamu to koristi jer nikada nebi mogao onako brze salve ispucati - pratkicki on cim napravi zoom in na brod dere, ovo preracunavanje i gledanje stoperice samo oduzima dragocjeni dps
Nisam probao ali vidim da brdo ekipe piše iste dojmove. Tresla se brda, rodio se miš.

Kako god, s 0.5.9 završava i ta priča oko AA.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2016., 15:18   #3008
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Ja nisam ni znao za Notserov aim sistem, ja nekako po osjecaju pucam. Koji lead i brzina i travel time, Mk.1 eyeball i udri. I ako ja uspijem imat preko 30% accuracy sa vise brodova onda neki vrag dobro i gadjam.

Uvjek na forumu kmece il seal clubberi il sealovi.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2016., 22:53   #3009
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Jel vi imate problem sa spajanjem na servere zadnja 2 dana?

Nikad se od prve ne mogu spojiti i kada se spojim me zna izbacit van kada stisnem play
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2016., 22:59   #3010
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,669
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Jel vi imate problem sa spajanjem na servere zadnja 2 dana?

Nikad se od prve ne mogu spojiti i kada se spojim me zna izbacit van kada stisnem play
Ne.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2016., 23:01   #3011
Roy
15/JG52
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 723
Danas naletio na partiju u kojoj je netko imao Scharnhorsta iako ga ne vidim na listi da se može kupiti A sve češće se javlja WOT sindrom, BBi pokušavaju ostati skriveni negdje iza stijene i pucati što za aktivniju ekipu baš nije neka sreća.

A igrom slučaja naletih u randomu na Flamua, na svu sreću bili smo u ekipi koja nije kempala. Two brothers mapa, veći dio njihovih BBa se natiskala južno na D cap (Two brother mapa) i pokušavala preživjeti, seal clubbing.
Roy je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2016., 23:52   #3012
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
Ne.
Do prije update sve funkcioniralo OK.
Jos nemam niti modove instalirane jer sam mislio da je do toga.

Kaj se tice ovog Aimassista, nisam bas skuzio da mi je koristan (uglavnom samo vozim CA) i kada sam ga probao koristi mi je vise stetio nego sam imao koristi.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2016., 00:10   #3013
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Nikakvih problema kod mene.

Večeras po prvi puta uspio iskoristit ciljanje štopericom. Jedino korisno kad imaš vremena malo tražit to blinkanje, meta plovi ravno i pokazuje ti bok. Kao što je to Roon napravio u ovoj partiji:

http://wowreplays.com/Replay/11532
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2016., 09:23   #3014
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Dok vozim CA nikad nemam vremena

Nakon sto je ponovno pusten Torpitz u shop se odjednom pojavila hrpa novih idiota.

Vise od par puta sam vidio da ekipa iz Torpitza roka HE po ostalim BB.

I fakat nemres nis napravit ak imas 2-3 takva u ekipi.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2016., 11:04   #3015
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Čekaj samo da se pojavi Scharnhorst i tulipani koji će to voziti. Evo prvi semi review, pogotovo oklopa i topova (gun sigma 2.0, kao na buffanoj Carolini):

https://thearmoredpatrol.com/2016/07...rships-review/
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2016., 11:51   #3016
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151



4-ta minuta
__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.
Flayer je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2016., 12:14   #3017
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,969
Citiraj:
Autor Flayer Pregled postova



4-ta minuta

Šteta da se nisu sudarili...

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2016., 12:36   #3018
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
280mm topovi, a čini se kao da ima 410mm. Ko putar kroz druge BB. Kakav će to bit brod.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2016., 12:42   #3019
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
nakon dugog vremena dobio Kraken






Bilo bi jos 2 broda vise al mi ekipa uzela kill
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2016., 14:34   #3020
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
otvaranje danas sa Roonom - skoro 4k base exp, od 3 min bez jednog stražnjeg turreta. In Kaiserliche Marine we trust







__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2016., 14:47   #3021
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Igram malo s Carolinom zadnjih dana. Jučer ok rezultati, dosta krupirića ali može se. Danas 3 partije. Prvu izgubimo na bodove, Tirpitz me rusha, sprašim mu salvu pod prednje kupole za 20k dmg nakon što je izbacio torpeda koja sam očekivao i fulaju da bi ostao na 500 HPa i rama se u mene. Slijedeća partija vodimo dosta dobro, uletim u stand off poziciju s drugom Carolinom "na nos". Već prebacujem na HE kako bih ga naložio kad mi lik spraši 3 citadele kroz pramac. On se čudi, ja se čudim svi se čudimo?!?!

Opet poraz. Kreće treća partija koju pokrenem one shot brisanjem Atlante. Ostalo je povijest.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2016., 16:24   #3022
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Od sutra novi 0.5.9 PT:

http://worldofwarships.eu/en/news/pu...blic-test-059/

- SA skill svima (miče se iz liste skillova) ... bzvz / poglupljivanje igre *
- smoke screen prstenovi mod ubačen
- dodatne modifikacije minimape tipa prozirnost
- oklop američkih BB-a naapravljen detaljniji (slično kao krstarice u 0.5.8)
- njemački BB u igri ali samo za supertestere, možemo ih sretati u igri kad sleti 0.5.9
- integrirani VOIP za divizije ... yay!
- Atlanta dobiva radar (vjerojatno isti kao Indiana)


EDIT: * Jedini plus je što sad DD neće patit kod re-treninga. Ali trebali su ponuditi puni respec. Ne samo jedan bod. Jer se otvaraju novi buildovi s ovim nepotrebnim skillom sad.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 18.07.2016. u 16:48.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2016., 20:24   #3023
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
skinuo PT

Pustili su slike od Njemackih BB.

Ako me netko zeli dodat za diviziju da dobijemo nagrade nick je zgmmax

Zadnje izmijenjeno od: zgmmax. 20.07.2016. u 10:25. Razlog: Dodan link na galeriju Njemačkih BB
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2016., 10:07   #3024
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Nemam volje instaliravati PT. Dovoljno vremena gubim i sa live serverom.

PT promjene, datamine:

https://www.reddit.com/r/WorldOfWars..._data_changes/

- prvi buff CV-ima, više nema +2 tier borbi, svega +1 za CVe do T8 što je odlično
- opet neke promjene oklopa, američke krstarice većinom (Mogami i neka promjena na T0rpitzu), još malo pa će Pensacola imat BB oklop i concealment kao Fubuki
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2016., 10:13   #3025
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Ja sam to instalirao čisto da provozam brodove koje mislim kupit.
I moram priznat da mi se Roon ne sviđa
Ipak mi fali još jedna kupola naprijed.

Danas probam još ZAO-a, al mi se ipak čini da će prva X past u obliku Des Moin-a.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2016., 10:35   #3026
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Ja sam to instalirao čisto da provozam brodove koje mislim kupit.
I moram priznat da mi se Roon ne sviđa
Ipak mi fali još jedna kupola naprijed.

Danas probam još ZAO-a, al mi se ipak čini da će prva X past u obliku Des Moin-a.
Definitivno isprobaj Des prije nego potegneš do njega. Ja imam 100 partija sa svojim i vratio sam se na Baltimore. Baltimore ima balistiku između Clevelanda i Pense/NO/Indiane koja je ok za T9. Na T10 svi ostali dobvaju "laserske putanje". Des je veći i sporiji od Balmera dakle lakše ga je pogoditi u zamjenu za brutalan ROF i AA. Sve bi to bilo još super da ne gubi kupole kao kokice u mikrovalnoj. Na Des sam izgubio više kupola nego svim brodovima skupa od kad igram WOWS. I nema promjene sa novim modulima.

Zao ti je najlakši T10 za igrati, ako imaš kapetana s 15 bodova. Des možda najteži jer svi snajpaju i drže se daleko a ti nemaš balistiku nego za složit sačekuše okolo. Daleko od toga da Des nije zabava. Odličan brod, ali primarna mana je gubljenje kupola i od smeća tipa Kutuzov sa 152mm topovima. Bilo koja BB granata ti okrzne kupolu i možeš se pozdravit s njom.

Tako da moj hrđa u luci dok to ne poprave ili nešto ne promijene.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 20.07.2016. u 11:01.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2016., 10:48   #3027
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 490
To je izgleda boljka us cruisera. Ja u ranked na Indianapolisu kupole gubim redovito od ruskih cruisera pa čak i od ruskih DDa. Skoro u svakoj partiji mi jednu unište, za poluditi.
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2016., 10:55   #3028
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor danijel_b Pregled postova
To je izgleda boljka us cruisera. Ja u ranked na Indianapolisu kupole gubim redovito od ruskih cruisera pa čak i od ruskih DDa. Skoro u svakoj partiji mi jednu unište, za poluditi.
Ipak si kupio Indianu?

Ja još niti jednom niti u Ranked niti u Random nisam kupolu izgubio s Indianom. Možda jednom ali ne sjećam se točno. 132 partije ukupno s njom do sad. Onesposobljena da ali rijetko, perma izgubljena možda jednom.

U 200 partija s NO izubio sam obje prednje jednom, po jednu svega par puta s Balmerom. S Des jedno 7-8 puta obje prednje i vrlo često makar jednu u 100 partija. Najčešće od Hindija ili zalutale BB granate. Jednom velim, od Kurcuzova koji mi je jednu perma uništio na manje od 10km a drugu onesposobio, i s time ostao dovoljno dugo živ da me Fubuki završi (na 500HP-a). Jer sam morao bok pokazat da ga stražnjom riješim.

Možda zato što sa svim ostalim brodovima u liniji mogu koliko toliko izbjegavat granate dok je Des trom naprema njima. Doduše najokretniji T10 cruiser, ali trom u usporedbi s ostalima u liniji. I concealment mu je defakto loš. Balmer može do 9.7km a Des skoro 1 km gori, 10.5km. Ispod 10 km još možeš pogodit DD, ali s tom balistikom DD će te vidjet iznad 10km i na vrijeme počet bježat. Ja sam u Fubukiju znao izbjegavat granate od Des na 10 km - teško je DD koji manevrira pogodit iznat 10 km sa američkim granatama (Baltimore zadnji i Des "stock" topovi kad dobiju Super Heavy Shells), još ako bježiš vrijeme leta granate se povećava.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2016., 11:01   #3029
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Problem je kaj sam sa IJN CA linijom stao na Aobi (koju sam prodao i imam sam premium brodove, Ataga i ARP Myoka (i Haguro). Ove zadnje opće ne vozim.) i dok dođem do ZAO-a ću se načekat.

CA linije imam trenutno Balti, Hipper i Chapayev plus IJN (3 komada)

Na Baltiju imam kapetana sa 15 bodova i do sada nisam naišao da mi kupole pucaju ko kokice, mada njega baš i ne vozim ako nisam u diviziji jer mi je nekak lakše vozit ove ostale CA od njega.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2016., 11:03   #3030
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,969
Imam Zaa, vrlo dobro zaokružen i zabavan brod.
100k po partiji dobiješ bez problema samo paleći neprijatelje.

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na