Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.11.2006., 20:46   #1
loo
Premium
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 57
audigy4, sad sam se izgubio

pa zar to čudo nema digitalni izlaz??

koliko sam skužio na netu, "Digital I/O (for stereo SPDIF output to Digital I/O Module)
taj jedan jedini dig. izlaz je u biti izlaz samo za taj modul (koji se naravno ne može nabaviti u HR), i onda tek iz tog modula mogu spojiti na svoje logitech z5500 putem coaxijalng kabela??

inače ja sam izlaz iz zvučne "digital i/o" spojio preko audio kabela (1 strana obični jack kao od slušalica, a 2. strana 2 chincha, pa sam jedan chinch ukopčao u coax na logitechu, a 2. chinch visi sa strane bezveze neukopčan) i stvar radi i to ok, al to naravno nije to

informirajte me pliiiiz
loo je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2006., 20:53   #2
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,505
Treba ti ovakav mono 3.5mm na RCA adapter i dalje digitalnim koaksijalcem...
Dr. Beast je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.11.2006., 00:56   #3
gamer
dark seraphim
Moj komp
 
gamer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor loo Pregled postova
pa zar to čudo nema digitalni izlaz??

koliko sam skužio na netu, "Digital I/O (for stereo SPDIF output to Digital I/O Module)
taj jedan jedini dig. izlaz je u biti izlaz samo za taj modul (koji se naravno ne može nabaviti u HR), i onda tek iz tog modula mogu spojiti na svoje logitech z5500 putem coaxijalng kabela??

inače ja sam izlaz iz zvučne "digital i/o" spojio preko audio kabela (1 strana obični jack kao od slušalica, a 2. strana 2 chincha, pa sam jedan chinch ukopčao u coax na logitechu, a 2. chinch visi sa strane bezveze neukopčan) i stvar radi i to ok, al to naravno nije to

informirajte me pliiiiz
pa to je to. koaksijalni digitalni ili opticki digitalni izlaz, isti kujac, samo kaj se kod optikalije signal prenosi...pogodi cime...svjetlom. vjeruj mi, na tim zvucnicima neces osjetiti nikakve razlike u signalu(jer bi kao opticki trebao biti bolji) jer z5500 kao i audigy4 ne spadaju bas u hi-fi svijet. a to kako si spojio je bas onako kako treba biti, osim ak zelis jos davati pare za neke "specijalne" kabele dok razlike neces osjetiti. druga stvar da imas neki bolji hi-fi sustav gdje je kablovinje velika stvar. dakle, ne treba ti nikaj vise, to je to.

pozz
gamer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na