Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.12.2005., 14:55   #61
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Originally posted by segregator
Kako to misliš...čekaš?

Nema za kupiti ili...?

Kakva zajebancija oko drivera? Skineš, instaliraš, radi
  Reply With Quote
Staro 04.12.2005., 16:20   #62
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Originally posted by vex
Zato sad čekam gtx i doviđenja...nema više zajebancije oko drivera
Ja po "sili zakona" budući da kad nekom slažem konfu ne silujem dotičnog da kupi ovu ili onu grafu moram tu i tamo pogledati na Nvidia forume da znam reći da li su krivi driveri ili...

Pa, ovi su zadnji, a ima i za čitati

http://download.nvidia.com/Windows/8...ease_Notes.pdf

Nikak mi nije jasna politika da ATI za Release Note hiti ljink a Nvidia za svaki kurac pdf ...

Da mi se da -skinuo bih i tu postao sve pdf-ove u zadnjih godinu dana pa nek onda netko pjeva o driverima.

Pa gospodo koja odigrate par igrica i odvrtite benchmark 01/03/05-svratite koji put na forume i ATI-ja i NVidie pa tek onda serite o "kvaliteti drivera"

Ozbiljno razmišljam da se i na Nvidia forumu i na ATI forumu zabrani flejmanje.

Pa ako netko hoće laprdati-nek navede o čemu se radi, nek nađe vremena pa izbencha drivere, neka navede SVOJE iskustvo.

Ovo više nema smisla...

Ovo je hardware forum, ako ćemo se šamarati, bilo bi lijepo da se to potkrijepi nekakvim činjenicama a ne ATI je zakon ili Nvidia je zakon


vex-to ne ide baš tebe osobno, to je samo nastavak na temu
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2005., 17:05   #63
Brain32
Premium
Moj komp
 
Brain32's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 498
Evo, posrat cu se sam sebi u usta i vratit se u topic...

Citiraj:
Pa gospodo koja odigrate par igrica i odvrtite benchmark 01/03/05-svratite koji put na forume i ATI-ja i NVidie pa tek onda serite o "kvaliteti drivera"
Eto, jednostavno ne mogu vjerovat da ATI jos uvijek prati taj los glas u vezi drivera, pa nVidijini driveri su od verzije 56.64 pa sve do 81.xx(koji jos uvijek znaju stvarat iritacije) totalni jad i iritacija, dok sam imal ATI(Cat v4.7-v5.3) nisam imal NIKAKVIH problema s driverima, tocno kak segregator veli: skines, instaliras i vozi...

Citiraj:
Ozbiljno razmišljam da se i na Nvidia forumu i na ATI forumu zabrani flejmanje.
I eto primarni razlog mog povratka u ovaj thread. Nadam se da nece stat na razmisljanju, jer se radi o istoj stvari kao i Intel-AMD previse je fanboy-izma...
Brain32 je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2005., 17:12   #64
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Originally posted by Brain32
Evo, posrat cu se sam sebi u usta i vratit se u topic...



Eto, jednostavno ne mogu vjerovat da ATI jos uvijek prati taj los glas u vezi drivera, pa nVidijini driveri su od verzije 56.64 pa sve do 81.xx(koji jos uvijek znaju stvarat iritacije) totalni jad i iritacija, dok sam imal ATI(Cat v4.7-v5.3) nisam imal NIKAKVIH problema s driverima, tocno kak segregator veli: skines, instaliras i vozi...


I eto primarni razlog mog povratka u ovaj thread. Nadam se da nece stat na razmisljanju, jer se radi o istoj stvari kao i Intel-AMD previse je fanboy-izma...
O tom ti ja pričam.
Ima jako malo ljudi kojima se da prozujati po netu i na npr. Nvidia forum objesiti news o novom BIOS editoru, RIVA tuneru, greškama u driverima i kako ih riješiti...

Ali kad bi se trebalo flejmat-nađe ih se dosta.

Ovo je ipak primarno forum gdje bi korisnici trebali naučiti nekaj jedni od drugih i podijeliti iskustva.

A u zadnjih godinu dana sve je manje ljudi koji postaju o takvim stvarima a sve više koji flejmaju.
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2005., 16:07   #65
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
Citiraj:
Originally posted by Jelc

vex-to ne ide baš tebe osobno, to je samo nastavak na temu [/B]
Ma ja sam samo htio reći da mi je dosta super Ati kartica koje nemožeš dobiti 6mj nakon launcha....hebeš to...
vex je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na