Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.07.2019., 11:29   #1111
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,757
Nisam ubrao, zasto u izboru nije bio GW46? Mislim meni su pametni satovi koma samo zbog baterije. Da ovaj GW ne gura oko 5 dana, ne bi ga nikad ni uzeo u razmatranje.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2019., 11:55   #1112
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Pa kakve su to baterije unutra sinoc u 11 sam ga podesio i evo jutros u 9 baterija na 20%
lol, to je smeće onda.

Nabavi si Mi Band 4, znam da nije klasičan sat ali taj gadget ima hrpu opcija.
Evo ga na mojoj ruci već 15 dana, baterija je trenutno na 62%.
Znači napuni i zaboravi.

Syncan s mobitelom i javlja baš svaku obavijest, sms, poziv, whatapp, viber, e-mail.
Odličan amoled ekran i jako dobro vidljiv na suncu, na ekranu se ispisuje text svake poruke/e-maila, nema potrebe posezat za mobitelom.
Prati korake, kalorije, km, otkucaje srca, vremensku prognoza za par dana, alarm, kontrola muzike, štoperica... itd, hrpa opcija.

Sve to za 230 kn, kupljen na ebayu, nikakva dodatna davanje.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2019., 15:14   #1113
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Stari moj, tko bi tebi udovoljio. Gori si neg neka mlada

Imao si Amazfita za malo novaca s par funkcija i ok baterijom -> nisi bio zadovoljan. Sad imaš ticwatcha za malo novaca s puno funkcija i s krasnim ekranom al s lošom baterijom i opet ti nevalja.

Kako si si i sam napisao, mislim da je za tebe neki apple proizvod.
Sto se ne smije biti nezadovoljan ili napisati kritiku za sat od 300 dolara

Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
lol, to je smeće onda.

Nabavi si Mi Band 4, znam da nije klasičan sat ali taj gadget ima hrpu opcija.
Evo ga na mojoj ruci već 15 dana, baterija je trenutno na 62%.
Znači napuni i zaboravi.

Syncan s mobitelom i javlja baš svaku obavijest, sms, poziv, whatapp, viber, e-mail.
Odličan amoled ekran i jako dobro vidljiv na suncu, na ekranu se ispisuje text svake poruke/e-maila, nema potrebe posezat za mobitelom.
Prati korake, kalorije, km, otkucaje srca, vremensku prognoza za par dana, alarm, kontrola muzike, štoperica... itd, hrpa opcija.

Sve to za 230 kn, kupljen na ebayu, nikakva dodatna davanje.
Imam mi band 3 vec jedno 7-8 mjeseci, sad cekam da se pojavi na cad amazon jer mi se ne ceka iz kine, ili imas neki provjereno dobar link sa brzom dostavom

Mi band je nevjerojatno dobar uredjaj. Band4 ispravlja najveci nedostatak a to je mala reza na proslome tako da je prakticki neupotrebljiv za poruke
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2019., 15:24   #1114
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Ja sam uzeo sa ovog linka:
https://www.ebay.com/itm/Standard-Ve...53.m2749.l2649

Stiglo mi je za 11 dana i bez ikakvih dodatnih davanja.
Ne mogu garantirati hoće li tako biti i u tvom slučaju.
Ali dok čekaš da se pojavi na amazonu isto tako možeš čekati dostavu iz kine.

P.S. Kineska i Global verzija su iste, nema razlike.
Uglavnom, odličan komad hardvera, za tu cijenu nema ništa bolje, baterija je nenormalno dobra.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2019., 17:05   #1115
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Nisam zeni dugo kupio nista skuplje za rockas a cesto je na sastancima mob stisan...pa koristi one health appove. Uglavnom uzeo Samsung watch za 1850kn. Odlican ekran sve funkcije, pozivi, odlican i zvucnik i mic za jedan sat. Autonomija kazu oko 4 dana. Ima za skinut i hrpu skinova i appova. Skoro pa bi i sebi sad uzeo haha. Btw onan manji je bezveze i baterija slaba. Ja uzeo 46mm verziju.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2019., 18:45   #1116
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,998
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Sto se ne smije biti nezadovoljan ili napisati kritiku za sat od 300 dolara
Al smo osjetiljiviii Malo zajebancije nikome ne škodi.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2019., 19:11   #1117
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,330
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Kako si si i sam napisao, mislim da je za tebe neki apple proizvod.
Koliko sam cuo od korisnika istih, ni sa njihovim satom se nece bas usreciti sto se baterije tice.
Prilicno je bezveze imati sat na ruci sa iskljucenim ekranom. Ono imas nesto crno na ruci, a nije ni lijepo. A jos je bezveznije kad iscuri baterija na pol dana, sat je i dalje na ruci (jer kuda sa njim?!) a ne mozes saznati ni koliko je sati (osnovna funkcija sata, jel). A jos bezveznijije je ako te bas tada netko pita koliko je sati
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2019., 20:19   #1118
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,998
Tak sam ja imao situaciju, pita me stari koliko je sati, ja pogledam a taman se spustio update na sat I traje instalacija i reboot. Ćorak.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2019., 20:24   #1119
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Evo dosao Ticwatch C2

Zaista super izgleda (uzeo srebrni), iako bi volio danje narukvica sira, ekran super, build quality super, radi za sada odlicno....

ALI

Pa kakve su to baterije unutra sinoc u 11 sam ga podesio i evo jutros u 9 baterija na 20%
Amazfit Bip, nakon 26 dana baterija na 55% a nije da ga nisam sinkao s mobitelom. Mogu reći da me Bip baš ugodno iznenadio.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2019., 20:46   #1120
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Koliko sam cuo od korisnika istih, ni sa njihovim satom se nece bas usreciti sto se baterije tice.

Prilicno je bezveze imati sat na ruci sa iskljucenim ekranom. Ono imas nesto crno na ruci, a nije ni lijepo. A jos je bezveznije kad iscuri baterija na pol dana, sat je i dalje na ruci (jer kuda sa njim?!) a ne mozes saznati ni koliko je sati (osnovna funkcija sata, jel). A jos bezveznijije je ako te bas tada netko pita koliko je sati
Pa imam i series 4 apple watch, uzeo ga zeni. Ovaj C2 upravo i uzeo najvise da usporedim sa series 4.
Koji je bas bomba od sata, ali baterija isto kurchina.

Evo proslo 24 sata od punj3nja, baterija na 28%

I to sa ugasenim ekranom.

Ja sumnjam da moze izdrzat 24 sata normalne upotrebe.

Iako ima spica fora.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2019., 21:09   #1121
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,330
Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Amazfit Bip, nakon 26 dana baterija na 55% a nije da ga nisam sinkao s mobitelom. Mogu reći da me Bip baš ugodno iznenadio.
To je bez GPS based workouts?

Inače Bip se čini još kao najbolja opcija. Malo je ruznjikav u usporedbi sa drugima al barem baterija drzi. Koliko vidim ima sve sto i Pace/Stratos. Jel netko usporedio?
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2019., 21:29   #1122
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,004
Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Amazfit Bip, nakon 26 dana baterija na 55% a nije da ga nisam sinkao s mobitelom. Mogu reći da me Bip baš ugodno iznenadio.
meni je izdrzao 38 dana. sve notifikacije ukljucene, koristim ga kao svakodnevni sat. Cudo od sata, ja sam prezadovoljan
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2019., 21:55   #1123
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
To je bez GPS based workouts?

Inače Bip se čini još kao najbolja opcija. Malo je ruznjikav u usporedbi sa drugima al barem baterija drzi. Koliko vidim ima sve sto i Pace/Stratos. Jel netko usporedio?
Koristim ga kao sat bez GPS-a, štoperica tu i tamo, mijenjam watchface, sinkam ga s mobom svaka 3-4 dana da pokupim update softvera i da očitam stanje baterije u postotku. Baterija me ugodno iznenadila, nisam tražio čudo od sata, opcija je bila neki G-Shock Casio ili Bip, na Bipu se može mijenjat watchface pa svaki dan mogu imati drugačiji ručni sat
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2019., 09:54   #1124
freddie
Premium
 
freddie's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Shire
Postovi: 347
Mislio pricekati GTR ali ipak uzimam Stratosa. Mislim da za 1200 kn nema bolje kupnje.
freddie je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2019., 09:58   #1125
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,330
Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Koristim ga kao sat bez GPS-a, štoperica tu i tamo, mijenjam watchface, sinkam ga s mobom svaka 3-4 dana da pokupim update softvera i da očitam stanje baterije u postotku. Baterija me ugodno iznenadila, nisam tražio čudo od sata, opcija je bila neki G-Shock Casio ili Bip, na Bipu se može mijenjat watchface pa svaki dan mogu imati drugačiji ručni sat
To bas i nije neki usage. Jel ti ukljucen continuous HRM? Ako ni to nije, onda ga stvarno koristis samo kao digitalni sat.
Kod mene continuous HRM je on, svaki dan 2-3h GPS trackinga...
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2019., 09:59   #1126
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Gledam ovaj Mi Band 4. Na Aliju je još jeftiniji 29 USD i taj ću naručiti. Samo pitanje glasi, je li se lako izgrebe display ili i za to treba kakav screen protector, budući nude 2 komada uz Band za 1 USD više
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2019., 13:25   #1127
RainZG
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Koliko sam cuo od korisnika istih, ni sa njihovim satom se nece bas usreciti sto se baterije tice.

Prilicno je bezveze imati sat na ruci sa iskljucenim ekranom. Ono imas nesto crno na ruci, a nije ni lijepo. A jos je bezveznije kad iscuri baterija na pol dana, sat je i dalje na ruci (jer kuda sa njim?!) a ne mozes saznati ni koliko je sati (osnovna funkcija sata, jel). A jos bezveznijije je ako te bas tada netko pita koliko je sati


Apple watch series 3. Star godinu i pol. Baterija i dalje izdrzi dva dana upotrebe bez problema.
Ne znam sto se to treba raditi s tim satom da mi baterija ne izdrzi jedan dan. I kad se vozim biciklom pa mi je pokrenuta strava na mobitelu + slusanje muzike preko mobitela nemam problema sa trajanjem baterije
RainZG je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2019., 13:59   #1128
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,330
1-2 dana je premalo i nemoj nam sad prodavati pricu o punjenju preko noci (sleep tracking?). Baterija na satu treba trajati sto duze, danima, tjednima ako je moguce. Dosta je sto i mobitel vecinom moramo punit svaki dan.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2019., 15:11   #1129
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
1-2 dana je premalo i nemoj nam sad prodavati pricu o punjenju preko noci (sleep tracking?). Baterija na satu treba trajati sto duze, danima, tjednima ako je moguce. Dosta je sto i mobitel vecinom moramo punit svaki dan.
Ha čuj sad i smartwatchevi (ne smartband) imaju sve veće oled ekrane, dvojezgrene procesore i hrpu pizdarija (notifikacije za svaki k, pozive, mikrofone i zvučnike, grafičke procesore, Wifi, BT, ) pa je i za očekivati da neće baterija trajati tjednima. Nije to casio koji pokazuje koliko je sati kojeg sam furao ko klinac. Jedino ako ne smisle način da uguraju bateriju znatno veću od nekih 500 mAh koliko je sad mislim max u satovima.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2019., 16:27   #1130
FerrZG
Premium
 
FerrZG's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Gledam ovaj Mi Band 4. Na Aliju je još jeftiniji 29 USD i taj ću naručiti. Samo pitanje glasi, je li se lako izgrebe display ili i za to treba kakav screen protector, budući nude 2 komada uz Band za 1 USD više
Ne mogu pricati za MI Band 4, ali imam MI Band 3 te smatram kako je koristan screen protector. Koristim ga za sleep track dok spavam i bez protectora sam ga izgrebao, ne znam gdje i kako. 1 $ ekstra, sta uopce razmisljas
FerrZG je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2019., 16:36   #1131
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,330
Citiraj:
Autor renc Pregled postova
Ha čuj sad i smartwatchevi (ne smartband) imaju sve veće oled ekrane, dvojezgrene procesore i hrpu pizdarija (notifikacije za svaki k, pozive, mikrofone i zvučnike, grafičke procesore, Wifi, BT, ) pa je i za očekivati da neće baterija trajati tjednima. Nije to casio koji pokazuje koliko je sati kojeg sam furao ko klinac. Jedino ako ne smisle način da uguraju bateriju znatno veću od nekih 500 mAh koliko je sad mislim max u satovima.
Pravi problem i je sto korisnici to, traze? Ili ne traze al' kupuju?

Amazfit je dobro krenuo (kopirajucu Garmin al' uz znacajno nizu cijenu), transreflektivni LCD, always on, baterija traje oko tjedan dana uz continuous HRM, povremeni pa i svakodnevni GPS tracking... Al ocigledno da je korsnicima bitnije da imaju fancy AMOLED, gomilu funkcija koje isprobavaju prvih par dana... i pune sat svaki dan. Tako da im je Stratos zadnji a cini se i posljednji non-AMOLED.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2019., 16:44   #1132
GreenLife
Čika Zeljeni
Moj komp
 
GreenLife's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: München
Postovi: 409
Meni Galaxy Watch radi 4 Dana, 100% ->10%. Prezadovoljan sam uredjajem, ima sve sto trebam a i vise od toga. Izgledom mi je puno ljepsi od vecine smartwatcha i nije mi problem napuniti ga za 1,5h tokom dana kada baterija bude pri kraju. Oni kojima je trajanje baterije bitno - biraju takve uređaje koji traju duze. I rjesena stvar. Vi to, mi ovo

P.s. cekam da mi stigne metalna narukvica i zastitno staklo.

Message delivered by Tesla Model S P100D
__________________
GreenLife je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2019., 17:19   #1133
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor FerrZG Pregled postova
Ne mogu pricati za MI Band 4, ali imam MI Band 3 te smatram kako je koristan screen protector. Koristim ga za sleep track dok spavam i bez protectora sam ga izgrebao, ne znam gdje i kako. 1 $ ekstra, sta uopce razmisljas
Tako i napravio. 30.50 usd (204 kn kaže amex). Javim dojmove kad dođe.
Prema panasonicovom inputu i nekim feedbackovima, uzeo sam CN verziju. Ako sam dobro služio, globalka ima samo neke dodatne jezike, a CN samo kineski i engleski.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2019., 17:26   #1134
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor GreenLife Pregled postova
Meni Galaxy Watch radi 4 Dana, 100% ->10%. Prezadovoljan sam uredjajem, ima sve sto trebam a i vise od toga. Izgledom mi je puno ljepsi od vecine smartwatcha i nije mi problem napuniti ga za 1,5h tokom dana kada baterija bude pri kraju. Oni kojima je trajanje baterije bitno - biraju takve uređaje koji traju duze. I rjesena stvar. Vi to, mi ovo

P.s. cekam da mi stigne metalna narukvica i zastitno staklo.

Message delivered by Tesla Model S P100D
Mi ga imamo tek jedan dan ali sve recenzije koje sam vidio potvrđuju ovo što si napisao. 4 dana je ok za takav smartwatch.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2019., 17:28   #1135
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Pravi problem i je sto korisnici to, traze? Ili ne traze al' kupuju?

Amazfit je dobro krenuo (kopirajucu Garmin al' uz znacajno nizu cijenu), transreflektivni LCD, always on, baterija traje oko tjedan dana uz continuous HRM, povremeni pa i svakodnevni GPS tracking... Al ocigledno da je korsnicima bitnije da imaju fancy AMOLED, gomilu funkcija koje isprobavaju prvih par dana... i pune sat svaki dan. Tako da im je Stratos zadnji a cini se i posljednji non-AMOLED.
Slažem se.

Bilo bi vrijeme da uređaj bude uređaj a ne Tamagutchi, forsiraju se marketinški trikovi koji ama baš nikakvu vrijednost ne dodaju nečemu što po mom mišljenju može stvarno služiti svrsi a oduzimaju nešto što je ultra bitno.

jbg., navikli smo se prije spavanja štekat te cigle u struju kao da nam život ovisi o tome a ekipa koja to štanca računa s time a nebi trebali...al ne´š onda prodat šlepere bandova bez MAMOLEDA.
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2019., 17:45   #1136
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Pravi problem i je sto korisnici to, traze? Ili ne traze al' kupuju?

Amazfit je dobro krenuo (kopirajucu Garmin al' uz znacajno nizu cijenu), transreflektivni LCD, always on, baterija traje oko tjedan dana uz continuous HRM, povremeni pa i svakodnevni GPS tracking... Al ocigledno da je korsnicima bitnije da imaju fancy AMOLED, gomilu funkcija koje isprobavaju prvih par dana... i pune sat svaki dan. Tako da im je Stratos zadnji a cini se i posljednji non-AMOLED.

oni su sa tim smartwatchovima otisli u krivom smjeru, rade on njih mobitele.



ne, ne treba mi mobitel na ruci, treba mi ekran na kojem mogu fino vidjeti tko me zove, da mogu komplet poruku lijepo procitati, i eventualno predefiniranim (koji bi recimo mogao na mobu sloziti) porukama odgovoriti, da ima alarm, mjerenje spavanja, ne bi bilo lose da ima neke fitness tracking opcije..

ovo sa svim drugim idiotarijama koje trpaju unutra samo trosi bateriju, a valjda 95% korisnika nikad pa ni tad nece nista od toga koristiti.



mi band 3 sam par puta potegao po stvarima i imam crticu dvje... ali ko ga jebe, kosta 30-40 dolara


ali kada imas sat od 300 dolara na ruci i moras ga skidati kada bilo sto ides raditi... ma hebes to.



drugadir, ostavi link tu da narucim 2, za sebe i zenu, jer ona je vec odustala od apple watcha, strah ju ga je nositi jer ce ga ostetiti...



a kosta hebenih 600 dolara...
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2019., 17:51   #1137
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Gledam ovaj Mi Band 4. Na Aliju je još jeftiniji 29 USD i taj ću naručiti. Samo pitanje glasi, je li se lako izgrebe display ili i za to treba kakav screen protector, budući nude 2 komada uz Band za 1 USD više

hebeno, pala mu cijena 25% al bi se bio zajebao prije par dana... nekako sam imao osjecaj da ce cijena dolje nakon prvog vala



mi band3 sam platio mislim 45 kanadjana... sad se evo narucuje...



imas jos sto za preporucit sa alije da odmah narucim... kablovinja, punjaca, narukvica, pucaj
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2019., 18:40   #1138
RainZG
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
1-2 dana je premalo i nemoj nam sad prodavati pricu o punjenju preko noci (sleep tracking?). Baterija na satu treba trajati sto duze, danima, tjednima ako je moguce. Dosta je sto i mobitel vecinom moramo punit svaki dan.
Ne punim ga preko noci, punim ga predvecer kada sjedim za kompom, sat vremena mu treba da se napuni otprilike.

U svakom slucaju, meni apple watch super, volim integraciju sa iphonom, ne smeta mi puniti ga svaka dva dana.

I ne uvjeravam nikoga u nista, samo sam naveo svoje iskustvo. Tebi ako to ne odgovara, brate mili nitko te ne tjera da ga kupis, ali isto tako nemoj svoje misljenje i pljuvanje nametati meni, moji novci, moj apple watch, moje punjenje svaka dva dana.
RainZG je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2019., 18:46   #1139
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,330
"moj apple watch"

Sto ste vi apple useri osjetljivi Nisam pljuvao po tvom apple watchu nego opcenito samo si se ti nasao uvrijedjen jer sam ti dirnuo u svetinju
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2019., 18:58   #1140
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Ako njemu paše da puni apple watch svaka 2 dana u čemu je problem?
Nisi ti ništa "općenito" pričao nego njemu govoriš da ti ne prodaje priče ovo-ono, kao da on ikome išta prodaje.
Čovjek je samo iznio svoje iskustvo, rekao koliko mu traje baterija i zadovoljan je satom.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na