Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.10.2009., 21:10   #61
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
A sta ocekujete u drzavi u kojoj ni policija ne poznaje ni provodi zakone. Umjesto da seficu odvedu na "informativni razgovor" zbog tog cina samovolje oni nisu napravili nista. Umjesto da u Vemulj uleti financijska i proceslja im papire oni cekaju "nekoga" da im da mig. Sta da ocekuju ti radnici, samilost poslodavca ? Zakoni postoje ali nisu isti za sve i end of story
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2009., 21:50   #62
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Matth€w je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.10.2009., 21:55   #63
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
OSIJEK OSIJEK ! (pa kod nas ni informaticka trgovina ne radi ... kuku lele bjezte ljudi ko kud stigne ...)

www.jutarnji.hr

http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=22245
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2009., 21:58   #64
herion
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 290
Meni u čitavoj priči nije jasno koja nevolja može nekoga natjerati da radi za poslodavca poput Verice Resković. Ne želim tračati ali moja osobna iskustva i iskustva nekih poznanika navela su me da pomislim:"Bože kako sam ja sretan što nemam ovakvog managera". Vjerujem da je njen stav prema zaposlenicim i poslu dobrim dijelom pridonijeo da se dogodi negativna filtracija o čemu svjedoče brojni "doživljaji sa Vemil prodavačima". Naravno ako se nisi ugnijezdio u nekim državnim jaslama sa ovakvim poslovanjem možeš samo propasti. E sad tko je tu propao, a tko nije....Priča iz Hrvatske
herion je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2009., 22:10   #65
Amepshi
Premium
Moj komp
 
Amepshi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 738
Ve-mil u Bjelovaru - prekrasno su uredili poslovnicu pred jedno dvije godine. Stvarno je izgledalo mrak, atraktivna lokacija... Bio neki dan tamo, veci dio prostora pregradili policama i zagasili svjetlo u zagradjenom prostoru - sav asortiman su ugurali u 20% prodavaonice. Vidi se da centrala nije slala robu u Bjelovar vec mjesecima.

Mada moram dodati da se roba moze jos uvijek kod njih naruciti. Tocnije, narucio sam neki kabel kojeg moraju dostaviti iz Sibenika - cekam vec vise od tjedan dana, trebao bi kabel stici sutra. Decki su bili susretljivi koliko god su mogli.

Nazalost, ve-mil ima politiku da se roba smije povlaciti iz lokalnih trgovina, no nista se ne smije povlaciti iz Zagrebackih trgovina. Jel oni planiraju napraviti amputaciju komplet prodajne mreze van Zagreba?

Zadnje izmijenjeno od: Amepshi. 27.10.2009. u 22:57.
Amepshi je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2009., 23:38   #66
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,476
Sta ocekivati od Verice sta se sa trgovine naftom i oruzjem prebacila na informatiku. Ako je tocno da se razvela i da je tu utukla goleme pare onda je teska glupaca i nadam se da ce za svoje lose odluke odgovarati svojom imovinom.

Na svu srecu nisam tamo radio, ali sam od dosta njih cuo kakva je tamo vladala radna atmosfera.
http://www.forum.hr/showpost.php?p=2806049&postcount=39

__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je online   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 00:14   #67
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
na cijelu ovu temu samo jedan komentar....Tak nam i treba kad se damo j... u svakom pogledu a i dalje svi zajedno pjevamo "MI HRVATI!!!!".....moj ludi starije je prije 10godina reko....sine nemoj se ništa brinut, samo fino završi školu, lijepo se zaposli, budi marljiv i BIT ĆEŠ KRUHA GLADAN!
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 00:39   #68
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
evo vica

dolazi vragic sa torbom iz aviona na amsterdamski aerodrom i pitam tam lika dosao sam ovamo sa torbom kako bih krao dali mogu ovdije to uciniti, veli lik ne odi u njemacku, ode vragic s torbom u njemacku isto pitanje dosao sam ovamo sa torbom da mogu krasti dali mogu to ovdije ciniti, veli ne odi u hrvatsku, i ode vragic sa torbom u hrvatsku avionom na aerodrom i pita vragic tam lika dosao sam ovamo skup sa... pogleda pored sebe i nema vise torbe... netko je vragicu copio torbu cim je sletio u hrvatsku


nista kod nas nece opsati i za drzavu koju su se nasi ocevi borili sve to pada u vodu kad su lopovi ostali isti iz bivse yuge sam sto ovdije imaju vecu slobodu nego za vrijeme yuge i naravno nerade na unaprijedenje hrvatskoj gospodarstva vec kako cim vise pokrasti
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 02:03   #69
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
vragic -> vragić?
zar nije vražic?


__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 10:44   #70
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Veky ...sto vise reci...konačno su i Marina i Boris pokazali pravo lice
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.10.2009., 12:17   #71
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,339
Zabrinuta direktorica prodaje...



tomek@vz je online   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 13:06   #72
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Zabrinuta direktorica prodaje...



paparaci

Da, e pa kasnije sad bit zabrinut, a tko zna, možda joj je pegla doma ostala uključena
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 13:31   #73
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Žao mi je radnika koji će ispaštati, ali drago mi je da su kao firma propali jer o njima samo svoje najgore. I gledam na webu, cijene im poprilicno otisle gore u odnosu na prije, dakle nece oni jos samo tako nestati
Router je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 13:38   #74
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Mene samo zanima kako će ljudi ostvariti reklamaciju na komponente kupljene u Vemilu kada ovi propadnu? Hoće li biti moguće obratiti se direktno uvozniku za svaki komad hardvera kupljen u Vemilu s važećom garancijom u Vemilu? Nisam baš siguran da će distributeri moći sve to na sebe preuzeti.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 13:41   #75
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pa šta misliš tko do sada preuzima polusipravnu matičnu recimo? baš vemil servis ide sa lemilicom po njoj
syss je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 13:46   #76
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
bio sam danas u vemilu vrbani, pise inventura 29. i 30.

police su prazne, otuzno za vidjeti.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 13:48   #77
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
)

jedino mi je zao ljudi, kriza je dobra stvar jer poslje nje ostanu firme sa sposobnom upravom...
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 13:53   #78
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
pa šta misliš tko do sada preuzima polusipravnu matičnu recimo? baš vemil servis ide sa lemilicom po njoj
Pitao sam dijelom i zato jer je sam Vemil distributer za brdo proizvođača koje je imao u ponudi:
Citiraj:
Kako bismo našim kupcim omogućili što bolji izbor i povoljnije cijena distributeri smo preko 30 renomiranih brandova/proizvođača - Sony, Olympus, Logitech, LG, Gigabyte, Sennheiser, Ixos, A-Data, AG Neovo, Artronic, Brother, Buffalo, Chieftec, Codegen, Compro, Creative, ECS, Fortron, Gainward, IC Intracom, Kensington, Kingmax, Labtec, Leadtek, M-AUDIO, Microjet/Moca, Micronet, Mission, ModeCom, Netgear, OCZ, Pinnacle, Powercolor, Super Talent, Teac, Terratec, Thermaltake i Zotac
Vjerojatno su dobar dio reklamacija u Vemilu rješavali striktno oni sami preko Vemil servisa, tj. oni su naručivali nove komponente izvana direktno od proizvođača. U slučaju reklamacije nekog od proizvoda gore navedenih proizvođača kupac se obraća kome? Direktno supportu mailom? Ako bi bilo tako onda bi to bila yebada na kvadrat...
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 13:53   #79
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,316
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Mene samo zanima kako će ljudi ostvariti reklamaciju na komponente kupljene u Vemilu kada ovi propadnu? Hoće li biti moguće obratiti se direktno uvozniku za svaki komad hardvera kupljen u Vemilu s važećom garancijom u Vemilu? Nisam baš siguran da će distributeri moći sve to na sebe preuzeti.
Reklamirao sam DFI mbo kod firme koja je propala (Bing) i istu mi je uredno zamijenio generalni zastupnik.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 13:57   #80
-POP-
Eddie
Moj komp
 
-POP-'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 5,490
I, nema rasprodaje u Osijeku?! :-) Odsad kupujem JEDINO u Linksu bez obzira na cijenu!
__________________


Intel E5450 E0 @455X9=4005MHz 1.36V // H2O Corsair H100 @low
Asus P5Q-E P45 @1.2V @Ket's 2101 bios
4X2Gb G.Skill 4GBPQ @890MHz 15-5-5-5 1.82V
Gigabyte HD5850 1Gb @960/5100MHz 1.088V @Scythe Musashi
Samsung 250GB 850 EVO // Seagate 3000GB DM001 // Samsung 500GB T166S @2X Scythe Himuro
Lian Li PC-P50 ArmorSuit // Corsair VX450W // DVD-RW LG GH24NSB0
White Shark Commandos @red switch // Logitech MX518 @blue led
AOC Q3279VWF 31.5"


Rotel RC972 // 2X Rotel RB971 @bridged // Audio Epilog Peyote // Raiz Peyote stands
M2Tech Young DSD DAC // Audioperformance Power Supply by Apparatus
Ixos Gamma Geometry 6003 // Transparent Audio The Link 200 // Kimber PBJ
Nobsound NS-01G PRO // Acoustic Energy AE100² // Asus Xonar U7 // Ixos XHS243W
Sony KD-65XH9096 // Nvidia Shield (2017) // Logitech Z-5500 sub & Focal Sib satellites
Logitech Z-10 // Logitech Z-2300 // Sennheiser HD205
-POP- je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 14:08   #81
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,948
Kao prvo, ono što su u Osijeku direktori Ve-mila napravili je kazneno djelo i za to trebaju odgovarati. Ljudi iz centra mogu podići privatnu tužbu zbog nanošenja duševnih boli i dobivaju je čak i da njihov odvjetnik radi protiv njih. To je školski primjer i slučaj jasan do Boga i natrag, još k tome popraćen u medijima.

Kad su se HG Spot i Ve-mil počeli opako širiti po lijepoj našoj, bilo je iz aviona jasno da su dobili financjsku injekciju (čitaj kredit), te da su malo previše zabrijali. Otvarali su dućane tamo gdje su trebali i gdje nisu trebali, kao da su se natjecali tko će više otvoriti. Svakome tko se imalo kuži u ekonomiju je jasno da takav tempo u Lijepoj Našoj ne može održati uz potplaćenu, nemotiviranu i često nestručnu radnu snagu.

Ne bi rekao da su bili preambiciozni, već da su imali megalomanske i pomalo nepromišljene namjere. očito se išlo grlom u jagode metodom "samo grabi, a u letu ćemo riješavati ako šta bude", što je tipičan hrvatski ekonomski model.

Sad su i jedni i drugi tu gdje jesu. Ali, to je samo moje skromno viđenje stvari...
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 14:14   #82
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,316
U ovom slučaju, kršenja zakona ima k'o u priči. Od zatočenja zaposlenika preko ne davanja plaća i plaćanja doprinosa pa do nepolaganja utrška na račun firme. Izaberite koje vam se najviše sviđa. Temeljno je pitanje - šta rade institucije koje su to trebale odavno riješiti?
Zadnji put kad sam bio u riječkoj poslovnici skoro me šlag strefio. U njoj bez beda možeš kupiti školski pribor, ali komponentu malo teže. Kad sam na kraju ipak nešto našao, šokirao sam curu na blagajni kad sam izvadio Visu Electron. Frka, strka i panika jer cura nikad nije radila s karticama. Bilo kakvim karticama, a ne samo mojom!
btw, mislim da je vemulj jedna od rijetkih u HR u kojoj ne možete kupiti neku od ATI 5xxx grafa. Pametnome dovoljno.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 14:19   #83
skill69
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 51
problem placa se bez problema rijesi udes u skladiste i namiris se,plus jos dusevna bol neku malu naknadu moras i za to... pa ljepo prodas postenim ljudima ovdje na pcx
i svi sretni zadovoljni....
ako ima ko dinovo edge zanima me
skill69 je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 14:22   #84
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Damn, ko u uvoznik LG-a i Logitecha da znam ako budem trebao reklamirati LCD TV, miš i tipkovnicu
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 14:23   #85
-POP-
Eddie
Moj komp
 
-POP-'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 5,490
Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Kad su se HG Spot i Ve-mil počeli opako širiti po lijepoj našoj, bilo je iz aviona jasno da su dobili financjsku injekciju (čitaj kredit), te da su malo previše zabrijali. Otvarali su dućane tamo gdje su trebali i gdje nisu trebali, kao da su se natjecali tko će više otvoriti. Svakome tko se imalo kuži u ekonomiju je jasno da takav tempo u Lijepoj Našoj ne može održati uz potplaćenu, nemotiviranu i često nestručnu radnu snagu.

Ne bi rekao da su bili preambiciozni, već da su imali megalomanske i pomalo nepromišljene namjere. očito se išlo grlom u jagode metodom "samo grabi, a u letu ćemo riješavati ako šta bude", što je tipičan hrvatski ekonomski model.
Ovo je jako čest primjer u maloj nam državi!
__________________


Intel E5450 E0 @455X9=4005MHz 1.36V // H2O Corsair H100 @low
Asus P5Q-E P45 @1.2V @Ket's 2101 bios
4X2Gb G.Skill 4GBPQ @890MHz 15-5-5-5 1.82V
Gigabyte HD5850 1Gb @960/5100MHz 1.088V @Scythe Musashi
Samsung 250GB 850 EVO // Seagate 3000GB DM001 // Samsung 500GB T166S @2X Scythe Himuro
Lian Li PC-P50 ArmorSuit // Corsair VX450W // DVD-RW LG GH24NSB0
White Shark Commandos @red switch // Logitech MX518 @blue led
AOC Q3279VWF 31.5"


Rotel RC972 // 2X Rotel RB971 @bridged // Audio Epilog Peyote // Raiz Peyote stands
M2Tech Young DSD DAC // Audioperformance Power Supply by Apparatus
Ixos Gamma Geometry 6003 // Transparent Audio The Link 200 // Kimber PBJ
Nobsound NS-01G PRO // Acoustic Energy AE100² // Asus Xonar U7 // Ixos XHS243W
Sony KD-65XH9096 // Nvidia Shield (2017) // Logitech Z-5500 sub & Focal Sib satellites
Logitech Z-10 // Logitech Z-2300 // Sennheiser HD205
-POP- je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 14:25   #86
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,361
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Damn, ko u uvoznik LG-a i Logitecha da znam ako budem trebao reklamirati LCD TV, miš i tipkovnicu
Brijem MSAN
Crash009 je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 14:37   #87
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Pitao sam dijelom i zato jer je sam Vemil distributer za brdo proizvođača koje je imao u ponudi...
distributer, ne uvoznik.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 14:49   #88
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
distributer, ne uvoznik.
Jasna mi je razlika, a kladio bih se da je Vemil i uvoznik nekih brandova, npr. Chieftec, Codegen ili Zotac, možda čak i Fortron...
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 14:52   #89
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,476
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Zabrinuta direktorica prodaje...



Hehe gle bijele tehnike i to su ti poznati informaticki ducani.
Zabrinuta je jer i njoj ide noga u guzicu, kako je vodila prodaju tako ce i zavrsiti.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je online   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 15:01   #90
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Hehe gle bijele tehnike i to su ti poznati informaticki ducani.
Zabrinuta je jer i njoj ide noga u guzicu, kako je vodila prodaju tako ce i zavrsiti.
O bez brige, ona je jako dobro ukorijenjena tamo... ona će super proći. Kao i verica. Nadrapat će raja, eto ko će nadrapat. Jeb** ti pravdu i državu.
Guls je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na