Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.07.2011., 19:25   #1
sttipe
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: split
Postovi: 71
nytrobox 6000 combo+usb problem.pomoc??i ja imam problem s titlovima..nagovorija me t

dobar dan svima..ja imam problem s titlovima..nagovorija me trgovac u onog mke-a da kupim nytrobox 6000 combo+usb>-sat-dvbt reciver..reka mi da je to slicno ka da je jumatu,samo da ima prednost usb-a i da se mogu gledat filmovi sa usb-a itd..filmove mogu gledat ali -domace..titlove u srt formatu sam jednom uspija dobitprvi put...konvertirajuci nekim placenickim programom koji je onda ispisa priko slike da je konverter komercijalan..to je stajalo priko slike stalno dok je epizoda trajala..i ja to izbrisem..zaboravih koji je program bija..poslje toga sam proba do sad 21 program za sve zivo vezano za titlove i konverzije,nikad vise titlova..a imam 2 sezone jedne dobre serije vec je u xvid formatu i s srt titlovima..pa je mala tarapana to sad prekodirat na mpeg1,pa mi jos titlove vise ne cita!!za ispalit..na kompu mi dijagonala niti pedalj,neda mi se tu gledat..vlc uredno cita,ali nema vlc-a na nytru..ako ko zna lijeka molija bi ga da napise koju ric..pozdrav

Zadnje izmijenjeno od: sttipe. 25.07.2011. u 21:20.
sttipe je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2011., 12:38   #2
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
To spada ovdje.
ShanTech je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na