Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.10.2010., 00:56   #91
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Imam i Rumblepada 2 i Wireless Rumblepada i ove DualShockove 2 od plejke koju više ne igram nikad. Rumblepad je nabrzake ošao kvragu jer se jako zavlači prljavština pod tipke i prestane funkcionirati, već sam ga 100X otvarao i čistio. Dualshock valjda možeš kroz prozor s 4. kata bacit i opet mu ništa nije. Zvijer od gamepada
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2010., 01:17   #92
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor njoka. Pregled postova
@danc00 Jel rumblepad2 radi na igrama tipa PES 2011,GTA IV,Prince of persia(svi nastavci),Dirt2,f1 2010,Street fighter IV?Da li si ikad imao problema sa kompatibilnosti?

@doublev Jedini joystick koji sam ikad primio u ruke je bio Playstation joystick,tako da nisam siguran kako bi mi XBOX controller lezao u ruci.Zanima me jel se tesko priviknut na XBOX controller ili nije velika razlika u odnosu na PS joystick?
To me iskreno najvise muci
Na svim igrama radi super(isprobano) OSIM:F1, Price of persia(zadnja dva nisam igral) te igre nisam igral tak da ne znam. Al ostale rade super i čim ga uštekaš i pokreneš igru sve je podešeno već...

A o PES 2011 da ti ne pričam

XBOX gamepad sam probal u dućanu i ne paše mi, čudan mi oblik ima, no vjerujem da se bi za par dana naviknul.

Zato sam i zel Rumblepad 2 jer mi PRIMARNO treba da NEMA ŽICE, a drugo je bilo to da je sličan PS2 gamepadu, jer kak veli Dizel, teško da ima boljeg. Ima ga frend i ne poderiv je, ali ozbiljno. Samo kaj ti treba adapter koji se teško nađe i dodatno košta 50kn...i ima žicu
danc00 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.10.2010., 01:19   #93
tihomir
Premium
 
tihomir's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2002
Lokacija: ?
Postovi: 2,274
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.789

Imate neki drugi prijedlog a da je s DX-a?
tihomir je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2010., 01:53   #94
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
E to je to čudo, to je frend kupil u HGspotu prije cca 2g. , a kasnije je bilo toga u Tehnomaxu na Jankomiru...a danas neam pojma...velim teško se nađe.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2010., 03:05   #95
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Nije reklama, naime ima kod nas u SophosLabu, znam garantirano da u West Gateu ima 2 komada jos, za ostale poslovnice treba telefonski nazvati i provjeriti
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2010., 07:31   #96
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Ja sam si ebaya naručio od nekog lika iz Njemačke, baš te plavce za neku siću i došlo kroz par dana Radi kao sat.
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2010., 10:45   #97
doublev
the letter
Moj komp
 
doublev's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: 127.0.0.1
Postovi: 794
Citiraj:
Autor njoka. Pregled postova
@doublev Jedini joystick koji sam ikad primio u ruke je bio Playstation joystick,tako da nisam siguran kako bi mi XBOX controller lezao u ruci.Zanima me jel se tesko priviknut na XBOX controller ili nije velika razlika u odnosu na PS joystick?
To me iskreno najvise muci
Vjerujem da bi se vrlo brzo navikao. Najbolje ti je probat u nekom dućanu koji dila XBOX.
Kod rumblepada su me živcirale dvije stvari i zato je otišao u prodaju. Prvo je da mi otrne palac lijeve ruke nakon dugotrajnijeg igranja zbog dizajna digitalnog pada. Kod XBOXa mi se to ne dešava. Druga stvar je kompatibilnost. Naime, u vrijeme kada sam imao Rumblepad u điru je bio Grid. U toj igrici nisi mogao namjestiti drugačije ponašanje gamepada u menijima i u samoj vožnji pa je bilo problema u menijima (npr. nisi nikako mogao stisnuti enter na počektu igre kada kaže da stisneš enter kako bi ušao u samu igru pa sam to morao odraditi na tipkovnici). Stvari su se rješavale editiranjem nekih XML konfiguracijskih fajlova u samoj igri (ali opet ništa od entera na početku). Meni je to bio dosta veliki problem jer cijelu stvar imam na HTPC-u u dnevnom boravku i nemam pravu tipkovnocu već DiNovo Mini. Editiranje XML-a sa DiNovo Minijem zahtjeva dobre živce a isto ga moram otvoriti da bi ušao u igru. Glupost...
Kod XBOX gamepada nemaš takvih problema jer sve radi out of the box i nema potrebe za ikakvim konfiguracijama - install, run, play.
Osnovna razlika između ta dva gamepada je to što su im izmijenjene lokacije desnog analognog sticka i samog pada. S obzirom da većinu igara igram sa analognim stickom to mi savršeno odgovara. U nekim igrama (Batman npr.) digitalni pad se ne koristi uopće već preko njega biraš oružja i slične stvari pa je pozicija analognog sticka na XBOX gamepadu meni daleko bolja od Rumblepada.

Još da napomenem da ja imam dva wireless XBOX gamepada. Za to ti je potreban jedan USB receiver (na njega se mogu spojiti maksimalno 4 gamepada) i dva klasična wireless gamepada sa XBOX-a. Receiver se može kupiti odvojeno od samih kontrolera ali ja sam svoje nabavljao preko eBaya pa sam prvo uzeo XBOX Wireless Gamepad for Windows koji u paketu ima jedan receiver i jedan bijeli gamepad te sam naknadno uzeo još jedan crni gamepad. Napominjem da su gamepadi XBOX verzije (ne postoji posebna verzija za PC, poseban je samo receiver) i da jednako rade i na konzoli i na PC-u.
__________________
Exception up = new Exception("Illegal operation.");
throw up;
doublev je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2010., 10:54   #98
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova

XBOX gamepad sam probal u dućanu i ne paše mi, čudan mi oblik ima, no vjerujem da se bi za par dana naviknul.
Uzel sma ga za NBA 2k11 i mogu rec da nakon nekog vremena totalno skuzis da paše bolje od PS2/3v kontrolera u ruci.... no ukusi su različiti
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2010., 11:54   #99
njoka.
Registered User
Moj komp
 
njoka.'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 111
Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Vjerujem da bi se vrlo brzo navikao. Najbolje ti je probat u nekom dućanu koji dila XBOX.
Kod rumblepada su me živcirale dvije stvari i zato je otišao u prodaju. Prvo je da mi otrne palac lijeve ruke nakon dugotrajnijeg igranja zbog dizajna digitalnog pada. Kod XBOXa mi se to ne dešava. Druga stvar je kompatibilnost. Naime, u vrijeme kada sam imao Rumblepad u điru je bio Grid. U toj igrici nisi mogao namjestiti drugačije ponašanje gamepada u menijima i u samoj vožnji pa je bilo problema u menijima (npr. nisi nikako mogao stisnuti enter na počektu igre kada kaže da stisneš enter kako bi ušao u samu igru pa sam to morao odraditi na tipkovnici). Stvari su se rješavale editiranjem nekih XML konfiguracijskih fajlova u samoj igri (ali opet ništa od entera na početku). Meni je to bio dosta veliki problem jer cijelu stvar imam na HTPC-u u dnevnom boravku i nemam pravu tipkovnocu već DiNovo Mini. Editiranje XML-a sa DiNovo Minijem zahtjeva dobre živce a isto ga moram otvoriti da bi ušao u igru. Glupost...
Kod XBOX gamepada nemaš takvih problema jer sve radi out of the box i nema potrebe za ikakvim konfiguracijama - install, run, play.
Osnovna razlika između ta dva gamepada je to što su im izmijenjene lokacije desnog analognog sticka i samog pada. S obzirom da većinu igara igram sa analognim stickom to mi savršeno odgovara. U nekim igrama (Batman npr.) digitalni pad se ne koristi uopće već preko njega biraš oružja i slične stvari pa je pozicija analognog sticka na XBOX gamepadu meni daleko bolja od Rumblepada.

Još da napomenem da ja imam dva wireless XBOX gamepada. Za to ti je potreban jedan USB receiver (na njega se mogu spojiti maksimalno 4 gamepada) i dva klasična wireless gamepada sa XBOX-a. Receiver se može kupiti odvojeno od samih kontrolera ali ja sam svoje nabavljao preko eBaya pa sam prvo uzeo XBOX Wireless Gamepad for Windows koji u paketu ima jedan receiver i jedan bijeli gamepad te sam naknadno uzeo još jedan crni gamepad. Napominjem da su gamepadi XBOX verzije (ne postoji posebna verzija za PC, poseban je samo receiver) i da jednako rade i na konzoli i na PC-u.
Odlucio sam kupit XBOX controller.Sad me samo zanima gdje ga mogu kupit.Takodjer imam pitanje u vezi Wireless controllera jer te nisam u potpunosti skuzio.Znaci ako kupim wireless controller s njim NE dobijem receiver? Ako ga NE dobijem uz sam controller jel znas mozda gdje ga u hrv. mogu kupit?
Danas sam malo gledao onaj zicni xbox controller i gdje god sam pogledao on nije bio raspoloziv.Jel znas mozda neku trgovinu gdje je raspoloziv?
__________________

njoka. je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2010., 12:32   #100
doublev
the letter
Moj komp
 
doublev's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: 127.0.0.1
Postovi: 794
Kao što sam napisao, svoj receiver i oba gamepada sam uzimao preko eBaya pa i tebi preporučam isto. Eventualno možeš vidjeti sa Sophoslabom dali ti oni to mogu nabaviti i po kojoj cijeni.
Receiver se može kupiti zasebno (barem se tada mogao) ili u paketu koji se zove Xbox 360 Wireless Controller for Windows. Koliko vidim, ni tada a ni sada ga nema za kupiti u hrv. Najbliže što sam našao je samo receiver.
Na DealExtremeu imaš receiver samo što je to fake no po onome što pišu korisnici, radi jednako kao i original.

eBay ti je best bet.
__________________
Exception up = new Exception("Illegal operation.");
throw up;
doublev je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.10.2010., 12:54   #101
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor njoka. Pregled postova
Odlucio sam kupit XBOX controller.Sad me samo zanima gdje ga mogu kupit.Takodjer imam pitanje u vezi Wireless controllera jer te nisam u potpunosti skuzio.Znaci ako kupim wireless controller s njim NE dobijem receiver? Ako ga NE dobijem uz sam controller jel znas mozda gdje ga u hrv. mogu kupit?
Danas sam malo gledao onaj zicni xbox controller i gdje god sam pogledao on nije bio raspoloziv.Jel znas mozda neku trgovinu gdje je raspoloziv?
Optimum računala...samo neznam dal ti rade dostavu.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2010., 19:48   #102
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,629
Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Napominjem da su gamepadi XBOX verzije (ne postoji posebna verzija za PC, poseban je samo receiver) i da jednako rade i na konzoli i na PC-u.

Znači mogu kupit gamepad bas za xbox, i recimo reciever onaj se Dealextreme-a i radit ce na PC-u?
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2010., 19:56   #103
BraBUS
Nervozni poštar
Moj komp
 
BraBUS's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 258
jel postoji kakav pošteni gamepad za PC, bežični i da ima svoju bateriju u sebi?
__________________
nVIDIA+INTEL=klasika
This message is hidden because Crash009 is on your ignore list.
BraBUS je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2010., 10:36   #104
doublev
the letter
Moj komp
 
doublev's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: 127.0.0.1
Postovi: 794
Citiraj:
Autor brodjo Pregled postova
Znači mogu kupit gamepad bas za xbox, i recimo reciever onaj se Dealextreme-a i radit ce na PC-u?
Da, radit će... Onaj receiver sa DE nije genuine MS ali koliko sam skužio po komentarima, radi jednako dobro.
__________________
Exception up = new Exception("Illegal operation.");
throw up;
doublev je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2010., 19:23   #105
Storm-
Registered User
 
Storm-'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: HR
Postovi: 27
Ja imam bežični Rumblepad 2 i odličan je samo što ima jako lošu podršku. Uglavnom je problem sa portovima koji samo podržavaju tipkovnicu/miša i XBOX gamepad. Tome se može doskočiti emulacijskim fajlovima ali svejedno je bezveze. Vidim da je Logitech izbacio F710/510/310, navodno nasljednika Rumblepada koji simulira XBOX gamepad, odnosno XInput. Nisam baš vidio njegove recenzije ali zvuči savršeno.
Storm- je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2010., 17:23   #106
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
jel neko probao XBOX vs. Rumbelpad 2 za emulatore SEGE , NES , SNES , AMIGA? Koji bolje leži?
  Reply With Quote
Staro 06.12.2010., 15:30   #107
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
evo kupio X360 za windows , LINKS 265 kn i mogu reći da vrijedi svake pare...čak ga i emulatori prepoznaju iz prva...GT4 na PS2 emulatoru je pravi gušt
  Reply With Quote
Staro 07.12.2010., 02:03   #108
xXxSsS
Premium
Moj komp
 
xXxSsS's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 121
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
evo kupio X360 za windows , LINKS 265 kn i mogu reći da vrijedi svake pare...čak ga i emulatori prepoznaju iz prva...GT4 na PS2 emulatoru je pravi gušt
takodjer uzeo , samo copio 2 komada i nisam bas zadovoljan , zamisli 2 ista gamepada , potpuno drugaciji osjecaj igranja , na jednom je su zategnuti triggeri , na drugom opusteniji, lb i rb su mi se proporcijalno klackale(mozda tako treba ali me iritira) no to sam rijesio podmetanjem papirica ... i onaj indikator oko znaka od xboxa , na jednom gamepadu koda je defektan tj jedva svijetli .
mozda sam ga previse ocrnio ali jbg , kompitabilnost je super , ali eto po meni ne vrijedi tih para
xXxSsS je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2010., 08:56   #109
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
ma ja bi , na tvom mjestu odmah reklamirao ovaj "di su klimave klackalice" , imaš 36 mjeseci garu ,a to se definitivno ne bi smjelo dešavat...pogotovo neke vožnje imaju te trigere zategnute , da postupno dodaješ gas..
  Reply With Quote
Staro 12.12.2010., 01:06   #110
pixxeel
Premium
 
pixxeel's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 219
Jel nabavio netko Logitech F310/510, cijena za F310 je nekih 200kn - 220kn što je jeftinije od Xbox gamepad-a, a izgleda dosta dobro uz podršku za sve žive igre.
pixxeel je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2010., 20:02   #111
tihomir
Premium
 
tihomir's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2002
Lokacija: ?
Postovi: 2,274
Ja sam kupio dva komada ovoga: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...=STRK:MEWNX:IT .

10 dolara za 2 gamepada s uključenom poštarinom, kvaliteta izrade me je iznenadila, čvrsta plastika bez krckanja, dovoljno dugačak USB kavel, WIN 7 ga je bez problema instalirao. Da bi proradio dualshock (2 motora) potrebno je instalirati drivere. Sve u svemu, najbolja kupnja ikada!

Preporučam.
tihomir je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2010., 23:27   #112
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Pa jel netko zna kak se uključe motori na rumblepadu 2 ? Ni na jednoj igri mi ne rade...nije da sam sad puno igra igral na njemu ali ipak ni na jednoj nisu radili!
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2010., 15:55   #113
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Citiraj:
Autor tihomir Pregled postova
Ja sam kupio dva komada ovoga: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...=STRK:MEWNX:IT .

10 dolara za 2 gamepada s uključenom poštarinom, kvaliteta izrade me je iznenadila, čvrsta plastika bez krckanja, dovoljno dugačak USB kavel, WIN 7 ga je bez problema instalirao. Da bi proradio dualshock (2 motora) potrebno je instalirati drivere. Sve u svemu, najbolja kupnja ikada!

Preporučam.
evo narucia i ja 2 komada pa cemo vidit na sta to lici
56.78 kn za 2 joysticka smijesno

Zadnje izmijenjeno od: prileee. 17.12.2010. u 16:01.
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2010., 02:01   #114
dedaWraith
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 140
Evo, do sad sam imal Logitech dual action i precision, Smarbox neki obicni za 70kn i Thrustmater 3u1.
Dual action je jedini koji vrijedi pare, precision nema gljive Thrustmaster je nespretno drzat radi pedala, a na smartboxu se osjeti kolko para tolko muzike.

Makar ovih 56.78kn za 2 gamepada se cini ko super poklon bratu za Bozic, pa nek se on kaci njima, ionak mu kvaliteta nije bitna.
dedaWraith je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2010., 08:18   #115
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,307
Imao sam mnoge kontrolere do sad (većina Logi) i svaka čast svemu al ovo je klasa za sebe. Od ergonomije/udobnosti do kvalitete izrade, nemam nijednu jedinu zamjerku.
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2010., 10:58   #116
tihomir
Premium
 
tihomir's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2002
Lokacija: ?
Postovi: 2,274
Citiraj:
Autor tihomir Pregled postova
Ja sam kupio dva komada ovoga: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...=STRK:MEWNX:IT .

10 dolara za 2 gamepada s uključenom poštarinom, kvaliteta izrade me je iznenadila, čvrsta plastika bez krckanja, dovoljno dugačak USB kavel, WIN 7 ga je bez problema instalirao. Da bi proradio dualshock (2 motora) potrebno je instalirati drivere. Sve u svemu, najbolja kupnja ikada!

Preporučam.

I da kvotam sam sebe...

Uploadao sam drivere za vibraciju. http://www.megaupload.com/?d=ZCDUO2SX

Nakon što Windowsi uredno prepoznaju gamepad. Pokrenite i dovršite instalaciju te na kraju samo uključite ForceFeedback u igri...
tihomir je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2010., 12:34   #117
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Meni je kroz ruke prošlo gomila gamepada, što mojih što kod frendova no x360 gamepad mi je daleko najbolji bio, iza njega odmah i Logitech Chillstream kojeg trenutno imam.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2010., 17:05   #118
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Nema do Rumblepad2. Probao sam dosta gamepadova uključujući i Chillstream i za xbox i od svih ovaj mi je nekako najbolji.
Neki dan sam igrao PES s nekim Saitek Cyborg Fps i jako mi se dopao, moram ga još koji put probati.
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2011., 21:55   #119
dedaWraith
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 140
Citiraj:
Autor tihomir Pregled postova
Ja sam kupio dva komada ovoga: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...=STRK:MEWNX:IT .

10 dolara za 2 gamepada s uključenom poštarinom, kvaliteta izrade me je iznenadila, čvrsta plastika bez krckanja, dovoljno dugačak USB kavel, WIN 7 ga je bez problema instalirao. Da bi proradio dualshock (2 motora) potrebno je instalirati drivere. Sve u svemu, najbolja kupnja ikada!

Preporučam.
Narucil sam 2 komada pred Bozic i doso mi je danas onaj zuti papiric iz pošte, da za primitak paketa moram platiti 252kn. Jel imam drugog izbora nego ostaviti to tam pa da se nakon 5 dana pošalje natrag jer ne mislim tolko platit.
Pa koji to idioti rade na carini da za paket od 50kn naplate 250kn carine
dedaWraith je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2011., 23:26   #120
tihomir
Premium
 
tihomir's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2002
Lokacija: ?
Postovi: 2,274
Isprintaj račun s Ebaya i promet kreditne kartice, odnesi to u navedeni ured Carinske uprave ili pošte carinjenja i bit ćeš oslobođen dodatnih davanja... Uostalom, na tom papiru piše broj telefona gdje se možeš obratiti s pitanjima.
tihomir je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na