Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.12.2019., 18:18   #1
R3nchi
Registered User
Moj komp
 
R3nchi's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 402
xfx rx5700 dd my view

Posto se na netu moze jako malo recenzija i user infa moze nac o ovoj kartici koju sam uspio kupit za crni petak po 320e s shippingom..
Odlucio sam bacit svojih par laickih dojmova, u Zelji da pomognem neodlucnima..

Kao prvo , kartica je dosta masivna i glomazna (pogotovo nakon gb gtx1060) te sam ju jedva ugurao u svoje thermalake h22 kuciste.. Nisam nekih puno testova provodio jer ne znam ni s cim bi,a te neke novije igre koje imaju svoje benchmarke jednostavno neam..

Provuko sam na unigene bench. i rdr2 bench. Pc je pod moja konfiguracija..

Sto se tice igranja najvise ju koristim u rdr2 gdje igram na ultra detaljima bez nekih trzanja, postavke je igra odredila sama, jedino mi piratski BF1 nije prepozno karticu i bio je neigriv..

Temp. u idlu je 56c, dok mi je na loadu pokazivala vrtnju 1780rpm i temp 68c nakon sat i po gejmanja.. Ventovi se cuju al je meni pc dole u stolu pa me to ne jebe..
A i uostalom ja sam O.G. i u moje vrijeme pc su bili tihi ko da vozis dvokrilca iz ww1..

Ne znam dal je to kartice al s vremena na vrijeme pc zablokira u desktopu tj mrdas mis normalno al ne reagira na klikanje .

Po meni za 2500kn gledajuci ostalu ponudu kartica je dobra kupovina pogotovo za 1080p gejmanje .

Sta god koga zanima slobodno pitajte
R3nchi je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2019., 18:27   #2
R3nchi
Registered User
Moj komp
 
R3nchi's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 402
bbb cc vv

Zadnje izmijenjeno od: R3nchi. 02.09.2020. u 00:44.
R3nchi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na