Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.02.2007., 23:42   #1
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,962
iMac - Gdje i kako u Hrvatskoj?

Naime interesira me stariji model iMaca(na slici), i razmišljao sam o kupnji čisto radi nekog proširivanja znanja a i promjene radi..uglavnom interesira me kolika bi bila cijena ovakvog polovnog modela (nisam vidio da ih se bas prodaje) ili bi li se negdje mogao kupiti novi? (u što sumnjam jer je to koliko znam stariji model iMac-a)

__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2007., 23:59   #2
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
Citiraj:
Autor Brown Acid Pregled postova
Naime interesira me stariji model iMaca(na slici), i razmišljao sam o kupnji čisto radi nekog proširivanja znanja a i promjene radi..uglavnom interesira me kolika bi bila cijena ovakvog polovnog modela (nisam vidio da ih se bas prodaje) ili bi li se negdje mogao kupiti novi? (u što sumnjam jer je to koliko znam stariji model iMac-a)

probaj ebay
danij3l je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.02.2007., 00:52   #3
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,962
Ma koji crni ebay..živim u Hrvatskoj..jednom možda kad paypal profunkcjonira kako treba..treba mi netko tko ovako prodaje..il tko je prodao da mi kaze dojmove..cijenu po kojoj ga je prodao..
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2007., 01:45   #4
shobru
Premium
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 127
imas u maksimirskoj(zagreb) appleov ducan, ja mislim, pa probaj tamo
shobru je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2007., 01:53   #5
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
Citiraj:
Autor shobru Pregled postova
imas u maksimirskoj(zagreb) appleov ducan, ja mislim, pa probaj tamo
takodjer imash FREQUENS (ja mislim da se tako zove) u Radicevoj u Osijeku.
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2007., 01:58   #6
Ladybug
Premium
Moj komp
 
Ladybug's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: n/a
Postovi: 898
Pitaj i u Domjanićevoj iznad Kvatrića, tamo im je servis za iMacove, barem mislim da se tako zove ta ulica. Uglavnom, ona kojom se penješ autom na Horvatovac, njome bus NE vozi. :S
A i ima ljudi koji rade po Appleovim podružnicama tu, ne?
(No,ti su stari Macovi spori i za poimanja ljudi sa 1.3 gHz brzom beštijom )
Ladybug je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2007., 10:39   #7
Lesa
Premium
 
Lesa's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,121
novi mislim da nema šanse da kupiš, odi na jabucnjak.hr; to je site Appleovaca i imaš "tržnicu" di se vrte Macovi. Znači najvjerovatnije ćeš naći tamo ili na usenetu na grupi hr.comp.mac (tamo se isto dosta često zavrte oglasi)
__________________
..smartphone...
Lesa je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2007., 13:40   #8
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
...ovaj stari model iMaca neces nigdje nac...barem ne u trgovinama

vjeruj mi...(pogledaj moju lokaciju i sve ce ti biti jasno :P)

no, moze se kupiti rabljeni iMac novije generacije...ako si za to zainteresiran javi mi se na pm
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2007., 15:41   #9
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,962
thnx
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2020., 18:44   #10
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,311
Da ne otvaram novu temu prijatelj mi nije iz Zagreb-a pa me upitao gdje bi ga uputio da si kupi iMac znači može i rabljeni nije nužno da je ganc nov. Razmišljao sam o njuškalu da mu kažem, no rađe bi da je iz nekog dućana rabljeno nego preko njuške za te novce, čisto radi sigurnosti. Ono šta bi on htio je iMac 27inčni što novije generacije da ima minimalno 16Gb rama i neki ssd unutra bar 240gb. Budžet mu je između 15-17 tisuća kuna. Pa ako netko ima kakvu preporuku neka javi, hvala.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 17.08.2020. u 18:51.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.08.2020., 21:03   #11
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,142
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Da ne otvaram novu temu prijatelj mi nije iz Zagreb-a pa me upitao gdje bi ga uputio da si kupi iMac znači može i rabljeni nije nužno da je ganc nov. Razmišljao sam o njuškalu da mu kažem, no rađe bi da je iz nekog dućana rabljeno nego preko njuške za te novce, čisto radi sigurnosti. Ono šta bi on htio je iMac 27inčni što novije generacije da ima minimalno 16Gb rama i neki ssd unutra bar 240gb. Budžet mu je između 15-17 tisuća kuna. Pa ako netko ima kakvu preporuku neka javi, hvala.
Postoji ti Kreativni odjel u Rijeci. Oni se bave Appleom i znam da imaju tu i tamo rabljene. Neka ih nazove i vidi dali imaju sto sada.
mann je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2020., 21:43   #12
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Sve ove firme koje prodaju refurbished robu ti u pravilu mogu nabaviti i mac-a. Poznanik se bavi tim, i gledao sam kataloge što sve mogu nabaviti. Valjda nema što nema.

I biraš si koju hoćeš klasu. Ovo što je A+ il kak se već zove, laptopi i oprema kao da nikad nisu korišteni.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2020., 22:22   #13
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,311
Citiraj:
Autor mann Pregled postova
Postoji ti Kreativni odjel u Rijeci. Oni se bave Appleom i znam da imaju tu i tamo rabljene. Neka ih nazove i vidi dali imaju sto sada.
Poslao ima mail, makar je on iz ZG-a pa ne znam kakva je fora sa dostavom nije baš najpametnije tako skupu stvar dat GLSu ili Overseasu u ruke.


Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Sve ove firme koje prodaju refurbished robu ti u pravilu mogu nabaviti i mac-a. Poznanik se bavi tim, i gledao sam kataloge što sve mogu nabaviti. Valjda nema što nema.

I biraš si koju hoćeš klasu. Ovo što je A+ il kak se već zove, laptopi i oprema kao da nikad nisu korišteni.
Ima kakvu stranicu ili neki mail da mu pošaljem.


Ako imate iz Zagreba da su baš, da izbjegnemo dostavne službe, nekako im ne vjerujem ni ja, a i on je malo skeptičan što se tiče toga.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na