Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.01.2012., 10:04   #961
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,000
Citiraj:
Autor markosan Pregled postova
Ili da prašina ne upada unutra ako nema venta ili je komp... ...ugašen?

lol, pa nema 10cm prašine po podu da bi trebao filter zbog toga. Taj gornji filter odmaže puno više nego što pomaže. I da je istina to s padanjem prašine unutra, to je zanemarivo naspram onoga što ventovi uvuku kroz filtere.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2012., 10:35   #962
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Ja isto nisam za filtere i nisam ih koristio sve dok nisu došli sa kucistem.. ne bi mogli vjerovat koliko prašine oni nakupe u kratkom vremenu.. i treba ih često čistiti, a ovi na ispuhu nemaju smisla..
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2012., 11:10   #963
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2012., 16:48   #964
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor G.ost Pregled postova
Prije par dana uzeo xigmatek elysium i po meni savršeno kučište..a puno manje od 2000 kn košta..

http://www.hardwareheaven.com/review...roduction.html


Ponovio se i ja jučer - ne bih ni znao za Elysium da se nije ovdje spominjao, pa hvala još jednom kolegi G.ostu na preporuci

Uglavnom, kućište je monstruozno, posebno u odnosu na mog prethodnog p182 (koji je i sam dosta velik - no skoro pa cijeli stane unutra).
Prostora ima dovoljno za utrpati bilo što, da se napraviti fini propuh (2x120 mm naprijed na diskovima, 200mm vent na bočnoj stranici, 140 mm ispuhuje iza i H50 radijator s 2x120 push/pull na vrhu; temperature su niže, posebno na grafičkoj - MSI 560TI, u loadu je sad max 67 stupnjeva i osjetno tiša. Usporedbe radi, BF3 ju je u Antecu tjerao i do 82).
Nedostaci koji se spominju u recenzijama u cjelini su zanemarivi (nekome će smetati, nekome ne - recimo, stoji mi na stolu i apsolutno mi nije bitno jesu li kotači funkcionalni ili ne) i osobno sam prezadovoljan.
Tko traži nešto slično, preporuka i od mene
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder



Zadnje izmijenjeno od: fler. 22.01.2012. u 16:41.
fler je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2012., 16:52   #965
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,000
Koji Antec si mijenjao? Koliko te izašlo kućište? Slike neke u kejbljving jobu? tnx


__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2012., 16:58   #966
sapunko_HR
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: _
Postovi: 277
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Koji Antec si mijenjao? Koliko te izašlo kućište? Slike neke u kejbljving jobu? tnx


P182,napisao je

Kućište je stvarno ogromno i nudi gotovo sve,o kvaliteti bi se dalo raspravljat.
sapunko_HR je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2012., 17:28   #967
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Je, P182. Što se kvalitete tiče, da, diskutabilno je - ali opet ovisi što kome smeta. Bitne stvari su riješene okej, npr. nema vibracije diskova (gumice na šarafima u kavezima) ni napajanja (stoji na malim gumenim nožicama i naslonjeno je na nekakav mekani materijal na stražnjoj strani), super sistem za ventilatore (s onim pločicama) i sl.

Plaćeno je oko 1200 (uzeo u Linksu, imao sam popust zbog online kupovine-dokopao sam se zadnjeg crnog, mislim da su ostali samo srebrni i s prozirnom bočnom stranicom, koji su dosta skuplji).
Nemam sad zbog posla vremena za sređivati unutrašnjost a ni fotoaparat mi nije pri ruci, pa će fotke malo pričekati
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2012., 18:25   #968
sapunko_HR
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: _
Postovi: 277
Citiraj:
Autor fler Pregled postova
Je, P182. Što se kvalitete tiče, da, diskutabilno je - ali opet ovisi što kome smeta. Bitne stvari su riješene okej, npr. nema vibracije diskova (gumice na šarafima u kavezima) ni napajanja (stoji na malim gumenim nožicama i naslonjeno je na nekakav mekani materijal na stražnjoj strani), super sistem za ventilatore (s onim pločicama) i sl.

Plaćeno je oko 1200 (uzeo u Linksu, imao sam popust zbog online kupovine-dokopao sam se zadnjeg crnog, mislim da su ostali samo srebrni i s prozirnom bočnom stranicom, koji su dosta skuplji).
Nemam sad zbog posla vremena za sređivati unutrašnjost a ni fotoaparat mi nije pri ruci, pa će fotke malo pričekati
Corsair je pojam kvalitete,nisam ga imao prilike nigdje popipat.

Elysium puno nudi,ako je kvalitetan čelik nemoraš ga mijenjat 50 godina jer nudi skoro sve moguće opcije.
sapunko_HR je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2012., 18:43   #969
mr Rockwell
Premium
Moj komp
 
mr Rockwell's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 354
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
Nisam pobornik svemirskih kucista ali ovo je svemirski sa stilom
mr Rockwell je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2012., 18:47   #970
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,000
Zašto svemirski? Pa baš je jednostavno
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2012., 19:05   #971
mr Rockwell
Premium
Moj komp
 
mr Rockwell's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 354
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Zašto svemirski? Pa baš je jednostavno
Mislim da oboje znamo sto je klasicno jednostavno kuciste A ovo definitivno nije to. Te nepravilne linije, skrge na vrhu, kombinacija boja... Ali definitivno lijepo. Jos jedan +za tebe ovdje ti stane rad bez problema
mr Rockwell je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2012., 19:07   #972
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,000
Klasično nije, al je jednostavno naspram svih današnjih izroda. No kako god, svemirski izgled sigurno nije
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2012., 20:18   #973
Chiron
Premium
 
Chiron's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Croatia
Postovi: 371
šteta što je kod nas corsair percipiran kao high-end i zapravo je mainstream proizvođač i šteta što smo toliko zaostali da nemamo high-end ponudu drugih proizvođača kao npr. silverstone i lian li. Ako i imamo onda su to stara kučišta.
__________________
Destiny isn't already Forged!!!
Chiron je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2012., 22:17   #974
markosan
Why so serious?
Moj komp
 
markosan's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 60
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
lol, pa nema 10cm prašine po podu da bi trebao filter zbog toga. Taj gornji filter odmaže puno više nego što pomaže. I da je istina to s padanjem prašine unutra, to je zanemarivo naspram onoga što ventovi uvuku kroz filtere.
Ne znam kakve veze ima prašina na podu s prašinom u kućištu, osim što se pod ponekad usisava, a kućište znatno rjeđe (bar kod mene )
U svakom slučaju ja bih bio sretniji da i moj Define R3 ima filter za gornje rupe koje su kod njega relativno male, a ne želim ni pomisliti kako nakon par mjeseci iznutra izgleda HAF ili nešto slično što umjesto krova ima gradele, ako nije stalno upaljen
markosan je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2012., 22:49   #975
mr Rockwell
Premium
Moj komp
 
mr Rockwell's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 354
Iskreno mislim da je logično da će komp na prasnjavom podu uvlaciti vise prašine nego isti takovi negdje na stolu ili barem malo odignut od poda. Ipak dizes prašinu kada hodas.
mr Rockwell je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2012., 22:50   #976
Thundercool
Plebium
Moj komp
 
Thundercool's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 156
Jel mozete vi poslikati te filtere na R3 i slicnim kucistima koja koriste filtere tipa "plasticna mreza" jer nekako sumljam da se na njima skupi prasina.
Sve gledam ova nova kucista s (plastic mesh screen) filterima i to mi ne izgleda bas efektivno kao ovo (56k warn).
Inace kod mene to izgleda ovako i stvarno bih volio da se pocnu proizvoditi kucista s tom spuzom jer sve ostalo je nepotrebno i upitno korisno.
Ako netko zna za "high end" kuciste s takvim (spuzvastim) filterima molio bih preporuku.
Thundercool je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2012., 22:53   #977
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,000
Kako nema veze prašina u prostoriji di je komp sa prašinom u kompu?

Pa ja kod kuće gotovo nikad neusisavam komp zato što nemam prašine u sobi, a vamo u stanu di sam trenutno ima prašine da možeš svaki dan čistit.

Mene samo zanima kako je vama složena orjentacija u kućištu, kad vam kroz otvore na vrhu ulazi toliko prašine u kućište...
Uostalom, ako ti toliko prašine ulazi, što jednostavno nezačepiš tu rupu il staviš filter na nju?



EOD od mene što se ovog pitanja tiče.


Citiraj:
Autor Thundercool Pregled postova
Jel mozete vi poslikati te filtere na R3 i slicnim kucistima koja koriste filtere tipa "plasticna mreza" jer nekako sumljam da se na njima skupi prasina.
Sve gledam ova nova kucista s (plastic mesh screen) filterima i to mi ne izgleda bas efektivno kao ovo (56k warn).
Inace kod mene to izgleda ovako i stvarno bih volio da se pocnu proizvoditi kucista s tom spuzom jer sve ostalo je nepotrebno i upitno korisno.
Ako netko zna za "high end" kuciste s takvim (spuzvastim) filterima molio bih preporuku.

Ja na fractalu imam te spužve naprijed i gore. Jedino je od ispod mrežica ona jer nema toliko mjesta.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2012., 22:58   #978
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,060
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Mene samo zanima kako je vama složena orjentacija u kućištu, kad vam kroz otvore na vrhu ulazi toliko prašine u kućište...
Imam 2x140mm kao ispuh gore na CM 690 II i mogu reći da se solidno prašine uhvati na tom kvazi plastičnom filteru. Komp se gasi preko noći, stan je čist koliko može biti s obzirom da sam alergičar.

Go figure.
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2012., 22:59   #979
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,646
Nema tog filtera koji će zaustaviti apsolutno svu prašinu. Na CM690 koristim samo 2 venta, prednji i stražnji, sve ostale rupe sam zatvorio. Neko vrijeme sam u prostor za optiku imao još jedan vent, i osim onih filter spužvica koji se nalaze u 5.25 poklopcima, stavio sam duplo preklopljene one maske koje doktori furaju. Nakon 3 mjeseca rada, pošten sloj prašine na tom ventu. Jedino što bi eventualno moglo spriječiti prašinu su oni filteri za nape, ali nema tog venta za komp koji će kroz to protjerati zrak.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2012., 23:00   #980
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,000
Citiraj:
Autor Bluzer Pregled postova
Imam 2x140mm kao ispuh gore na CM 690 II i mogu reći da se solidno prašine uhvati na tom kvazi plastičnom filteru. Komp se gasi preko noći, stan je čist koliko može biti s obzirom da sam alergičar.

Go figure.

Ček, ti na ispuhu furaš filtere?
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2012., 23:02   #981
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,060
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ček, ti na ispuhu furaš filtere?
CM 690 Advanced II na vrhu ima filter, o tome pričam.
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2012., 23:08   #982
Thundercool
Plebium
Moj komp
 
Thundercool's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 156
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ja na fractalu imam te spužve naprijed i gore. Jedino je od ispod mrežica ona jer nema toliko mjesta.
To stock ili si modao? Jer se stvarno ne sjecam kada sam vidio na review-u nekog kucista spuzvu a ne taj glupi mesh.
Edit: da stock je pogledo sam tvoj worklog inace nelose kuciste
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Nema tog filtera koji će zaustaviti apsolutno svu prašinu...
Nema ali ipak su neki bolji od drugih.

Inace ,meni kroz te spuzve prođe samo jako sitna prasina koju onda ispusem na kompresoru bez problema u 30 sec. Nema nekih velikih nakupljanja prasine cak niti na hladnjacima.
A nista onda, tesko do savrsenstva kad se uzme novo kuciste ide se u mod :=>)
btw mislim da su filteri na vrhu kucista totalno beskorisni i vise su tu radi izgleda nego neke svrhe (barem meni to tako cini).
Thundercool je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2012., 23:13   #983
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,060
Citiraj:
Autor Thundercool Pregled postova
btw mislim da su filteri na vrhu kucista totalno beskorisni i vise su tu radi izgleda nego neke svrhe (barem meni to tako cini).
Još jednom za nevjerne Tome pošto imam kućište koje po defaultu ima takav filter na vrhu: nije beskorisno i radi svoj posao iako su ventilatori okrenuti za ispuh naravno. Da li ubijaju protok izlaznog zraka? Definitivno da. Dakle, stvar osobnog izbora.

Tu je neki lik pokazao kako se vadi čisto da se vidi o čemu se radi:
http://www.youtube.com/watch?feature...WhuT7vOE#t=53s
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2012., 23:51   #984
markosan
Why so serious?
Moj komp
 
markosan's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 60
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Mene samo zanima kako je vama složena orjentacija u kućištu, kad vam kroz otvore na vrhu ulazi toliko prašine u kućište...
Normalno, usis ispred dolje, ispuh iza gore + gore iza. Jel trebam još jednom napisati da govorim o prašini koja ulazi dok komp i ventovi ne rade?

Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Uostalom, ako ti toliko prašine ulazi, što jednostavno nezačepiš tu rupu il staviš filter na nju?
Zato što mislim da je korisna za ispuh, a filter ne dolazi s kućištem. Ako me nastavi jako brinuti, kupit ću ga

Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
EOD od mene što se ovog pitanja tiče.
Slažem se za EOD, ionako smo zaoftopičarili. Također i NHF, očito imamo različita iskustva pa je valjda poželjno da ih ovdje iznosimo
markosan je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2012., 03:40   #985
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
@markosan

Ti filteri na vrhu su totalno nepotrebni i nikakva korist od njih osim da ubijaju izlazni protok...tj. da to malo ovako pojasnim - omjer korisno/beskorisno je debelo na strani ovog potonjeg...jedino eto ako baš kućište nema gornji mesh, a svi imaju tako da...imam hafa 932 Advanced (koji ima povelik taj gornji mesh jer se može montirat 230mm vent, 3 x120/140 ili ili 240mm radijator) svi ulazi su filtrirani...prašina sigurno neće proć taj mesh i još proć lopatice od venta i onda još uletit u kućište (bar ne u nekoj primjetnoj količini)..komp radi 4-5 sati dneveno, i to malo prašine što dođe gore na mesh u međuvremenu otpušu izlazni ventovi...evo držat ću komp pola godine bez čišćenja pa se sam dođi uvjeri kako malo prašine se nakupi...komp je na podu, doduše malo dignut - na kotačima, parket...soba se usisava svaka 3 dana u prosjeku (ovo je naravno važno) i to je to...nikakvi al baš nikakvi problemi s prašinom...i ta prašina koju spominješ na tim filterima je jedno 70% iz unutrašnjosti kućišta koja se naravno nakuplja jer nema tog kućišta bez prašine...
skyman je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2012., 09:16   #986
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,331
Jučer sam slagao čovjeku konfu u CM Elite 431 Plus i nisam baš bio zadovoljan kućištem.
Pozitivno:
- lim je ok debljine
- plexi bočna stranica
- X SATA dock
- USB 3.0 front konektor (1 kom.)
- dolazi sa brdom šarafa (svi su crni) i plastičnim vezicama za kabele
- napajanje na dnu

Negativno:
- kabel management je slab
- sa njim dolazi samo 1 vent (front 120mm plavi LED)
- kavez za hardove nije odvojiv
- na jednoj strani kaveza imate kopče za hardove i optike, ali na drugoj morate koristiti šarafe
- limići gdje dolaze izlazi za kartice se moraju otkinuti
- skupo za ono što pruža

Po mom osobnom mišljenu, za malu nadoplatu se mogao uzeti Zalman Z9 koji daje više za uložen novac.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein

Zadnje izmijenjeno od: coconut. 22.01.2012. u 10:09.
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2012., 09:50   #987
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor Bluzer Pregled postova
Još jednom za nevjerne Tome pošto imam kućište koje po defaultu ima takav filter na vrhu: nije beskorisno i radi svoj posao iako su ventilatori okrenuti za ispuh naravno. Da li ubijaju protok izlaznog zraka? Definitivno da. Dakle, stvar osobnog izbora.

Tu je neki lik pokazao kako se vadi čisto da se vidi o čemu se radi:
http://www.youtube.com/watch?feature...WhuT7vOE#t=53s
Pa makni si taj filter gore. Treba ti jedno 10 min vremena i tzv. špic klješta da moreš te metalne držače ovrnuti, maknuti mrežicu, i natrag taj metalni okvir stisnuti.
Ionako ti se većinom taloži prašina s unutrašnje strane filtera. I tako se s vremenom još više smanjuje protok zraka prema van jer ga još prašina dodatno štopa.
Ja sam imao taj filter možda prvih mjesec-dva i onda mi je dojadilo jer je na vrhu bio fakat slabi protok zraka prema van, čak i dok sam stavio ventove na max okretaje preko potenciometra.
Nakon toga, preporod, a i dio prašine koji uđe u kućište, lakše izađe van.

Zadnje izmijenjeno od: TheBEaST. 22.01.2012. u 12:00.
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2012., 11:57   #988
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,396
Ja neznam šta je ovo, al nije mi nikako jasno kome treba taj filter gore i zašto ga proizvođači uopće i stavljaju?!
Pa nećeš valjda filtrirat zrak koji izlazi iz kućišta, a prašina nemože padati u kućište, iz razloga što komp većinu vremena radi, pa vent ne dozvoljava padanje prašine kad već ispuhuje van.
A dok je komp ugašen-nenam koliko moraš imat preljavštine u sobi da bi se ta ista prljavština zavukla u komp s gornje strane.

Zadnje izmijenjeno od: Wolverine. 22.01.2012. u 14:28.
BojanZD je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2012., 21:24   #989
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
eh, zaboravih pitati vezano uz Elysium:
8 pin kabel mi je sad prekratak za provući ga iza matične - pa gdje bih kod nas mogao naći ovo?
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2012., 00:28   #990
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
Citiraj:
Autor fler Pregled postova
eh, zaboravih pitati vezano uz Elysium:
8 pin kabel mi je sad prekratak za provući ga iza matične - pa gdje bih kod nas mogao naći ovo?
http://www.links.hr/?naziv=kabel-del...kl=052.799.167

Doduše nije 8 na 8, al će radit normalno i s tim kablom...a 4 pin moraš imat na napajanju...
skyman je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na