Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.03.2007., 17:31   #91
kArLo
Premium
Moj komp
 
kArLo's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 368
Sad sam tek bacio pogled na ovaj thread, pa moram ovo komentirati....

Citiraj:
Autor Mortal Pregled postova
Schumaher je imao svoj stil vožnje, drugačiji ( jer je odrastao na turbo eri motora i hvatao je turbo rupe iznad 3500rpm) ali nažalost prognoziram ferarija.

O cem ti pricas??
Kakva turbo era?
Kad je Schumi poceo voziti F1, turbo era je jos i onda bila proslost.
__________________
Desktop:
System: Asus X99 Deluxe / Intel i7 5820k + Noctua NH-D14 / 32GB DDR4 Corsair Dominator Platinum 3000Mhz (4x8Gb) / Asus DUAL-GTX1060-O3G / A-DATA XPG SX8200 Pro M.2 SSD 1TB / Sound Blaster Z / Fractal Design Core 3000 / Corsair HX1200
Storage (total of 54TB): 6 x Seagate IronWolf 8TB / WD My Passport Ultra 4TB (2,5") + WD Nomad case / WD Scorpion Blue 1TB (2,5") + Orico case
Video/audio/input/misc:
HP Z32 (32" 4K) / Logitech G933 Artemis Spectrum / Samsung Harman/Kardon Q70 soundbar / Sony XD100 / Corsair K95 / Logitech G9X / Logitech VX Revolution / Canon scanner LIDE 70 / HP LaserJet P1102
Mobile: Lenovo ThinkPad X1 tablet (Intel Core m7 / 8GB DDR3 / 256GB SSD)
kArLo je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2007., 17:54   #92
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Autor kArLo Pregled postova
Sad sam tek bacio pogled na ovaj thread, pa moram ovo komentirati....




O cem ti pricas??
Kakva turbo era?
Kad je Schumi poceo voziti F1, turbo era je jos i onda bila proslost.
Nisam ni skuzio taj post, pa turbo era je bila 80-tih ako se nevaram. e ljudi stvarno svasta pricaju. 3500rpm, pa tolko ni na prvoj trci odrzanoj su se motori vise vrtili. Formula u "leru" radi na oko 4000rpm
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.03.2007., 17:58   #93
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Moram i ja priznati da nisam vidio onaj post od Mortala, Schumijev stil je: kočnica na ulazu u zavoj uz dodavanje gasa par puta kako bi se bolid stabilizirao. A sadašnji se vrte na 19000 rpm. Mislim da je lani bio jedan clipić di se Cosworthov motor vrti par sekundi na 21000 rpm na stolu

Zackoj već odavno nisi pobjednik (sig)
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2007., 18:39   #94
JuVe
Premium
 
JuVe's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 695
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Moram i ja priznati da nisam vidio onaj post od Mortala, Schumijev stil je: kočnica na ulazu u zavoj uz dodavanje gasa par puta kako bi se bolid stabilizirao. A sadašnji se vrte na 19000 rpm. Mislim da je lani bio jedan clipić di se Cosworthov motor vrti par sekundi na 21000 rpm na stolu

Zackoj već odavno nisi pobjednik (sig)
Da nije nešto ovakvo?
http://www.youtube.com/watch?v=qt3yOOpaqGA
JuVe je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2007., 18:56   #95
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Moram i ja priznati da nisam vidio onaj post od Mortala, Schumijev stil je: kočnica na ulazu u zavoj uz dodavanje gasa par puta kako bi se bolid stabilizirao.

Moram malo ispravak napravitit jer ovaj stil ima vecina vozaca dok je specificno Schumija je to sto on gas skoro uopce ne pusta nego koci pusti gas i onda ga ne dodoaje u vise navrata kao vecina vozaca, nego kada ga stisne vise ne pusta. Ovaj stil voznje je imao kada nije bilo TC-a.

EDIT:
Evo Schumijevog stila i to u doba kada je TC bio zabranje mislim, makar se pricalo da ga je Benetton imao 1994, godine.

http://www.youtube.com/watch?v=ryq7kzZyDg0
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!

Zadnje izmijenjeno od: zackoj. 18.03.2007. u 19:25.
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2007., 20:37   #96
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
http://www.youtube.com/watch?v=pDDcM39Qqj8 na ovom videu se vidi taj stil, nije to samo prije TC-a
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2007., 21:40   #97
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
Citiraj:
Autor zackoj Pregled postova
EDIT:
Massa prvi stint vozio na soft gumama, tako da je ipak dosta sporiji od Kimija.
oke imao je meke gume ali je bio i pun do cepa,,,, i pri svom jedinom ulasku u boks je sigurno imao poprilicno vise goriva od ostatka ekipe kad su isli u boks tako da moze cjelu utrku izdrzati samo s jednim boksom,,,,,, dok je Kimi bio full laksi pogotovo par krugova prije boksa kad je vec manje vise prazan bolid,,
budemo tek vidjeli pravi odnos snaga kad startaju jedan pored drugoga bez ikakvih kvarova i problema
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2007., 21:57   #98
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Jao kako je Flavio popljuvao Kovalainen-a:
http://bbf1s.com/index.php?subaction..._from=&ucat=2&

SRV je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2007., 22:10   #99
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Jao kako je Flavio popljuvao Kovalainen-a:
http://bbf1s.com/index.php?subaction..._from=&ucat=2&

Ja sam davno rekao da je taj flavio smeće od čovjeka, najprije je pokakio Schumija, malo je kakio po Alonsu, sad napade jadnog Heikija, a na kraju sezone će Fisija napucat, smeće. A na prezentaciji je rekao kako im Alonso neće faliti, a kažu da ga je spomenuo 25 puta Benetton se raspao posli Schumija, isto se piše i Renaultu :bye bye:
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2007., 22:18   #100
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
A je, Renault se raspada sad kad je Alonso otisao. Vec je pocelo...
SRV je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.03.2007., 08:40   #101
Darth Maul
Premium
Moj komp
 
Darth Maul's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Karlovac
Postovi: 42
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Ja sam davno rekao da je taj flavio smeće od čovjeka, najprije je pokakio Schumija, malo je kakio po Alonsu, sad napade jadnog Heikija, a na kraju sezone će Fisija napucat, smeće. A na prezentaciji je rekao kako im Alonso neće faliti, a kažu da ga je spomenuo 25 puta Benetton se raspao posli Schumija, isto se piše i Renaultu :bye bye:
Flavio da je bio pametan,Fisija bi napuco jos na kraju prosle sezone!Svi smo vidjeli sta je Alonso radio (osvojio naslov) i sta je Fisico napravio u istom bolidu (ama bas nista).Kao sto rekose nasi komentatori puuuno puta nije zasluzio da vozi.Puno gluposti valjaju nasi komentatori,istina,ali ova im je bila jedna od rijetkih pametnih

@zackoj 1994. je bilo prije 13 godina,i Schumi je tada tako vozio,ali kao sto se lijepo vidi iz ovog aski-jevog clipica,sad vozi sa dodavanjem gasa u zavoju,a to se lijepo vidjelo i u nekoliko navrata prosle i pretprosle sezone u borbama sa Alonsom.

Istina ovo sta pricate,ni meni se Kimi ne svidja previse i lijepo sam se nasmijo na komentar o onom blokiranju kotaca:"Moja greska,zagledo sam se u nesto drugo.",sta jos rec...Ja za Ferrari navijam otkadje Schumi preso '96. i nastavit cu,ali najvise za Massu.
__________________
u d0n't kn0w th3 p0w3r 0f the d4rk s1d3
Darth Maul je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2007., 13:04   #102
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Autor Darth Maul Pregled postova
@zackoj 1994. je bilo prije 13 godina,i Schumi je tada tako vozio,ali kao sto se lijepo vidi iz ovog aski-jevog clipica,sad vozi sa dodavanjem gasa u zavoju,a to se lijepo vidjelo i u nekoliko navrata prosle i pretprosle sezone u borbama sa Alonsom.
Nemozes usporedivati voznju kod pretjecanja i kod ciste voznje. Sto je najbolje i na tom videicu iz brazila posle godine se vidi za je Schumi zakocio pustio gas, poceo ga dodavati, pustio jos jednom, i onda opet postepeno dodoavanje. Da kimija sa vanjske strane nije bilo vjerovatno nebi ni pustio gas.
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2007., 14:19   #103
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
@zackoj, pogledaj opet, sad ne prestiže nikoga http://www.youtube.com/watch?v=oKwtV...elated&search=
Schumi oduvijek ovako vozi
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2007., 18:50   #104
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Alonso voli podupravljanje i u zavoj ulazi dosta velikom brzinom uz nagli trzaj volana. Bolid stabilizira kočenjem (tj. kod podupravljanja bolid se sam koči) te pokušava što ranije stisnuti gas na izlazu iz zavoja (veća izlazna brzina).
Sličan stil vožnje je imao Mika Hakkinen...

Schumacher, recimo, ranije koči, ali u zavoju drži gas (opasnost od preupravljanja) i na taj način postiže što veću izlaznu brzinu.

A evo procitaj si ovdje jedan covjek je imao vremena potraziti malo po netu on Schumijevom stilu voznje,
http://www.bbf1s.com/forum/viewtopic...8e08cce99ec2cd

Citiraj:
U stvari, radi se samo u maksimalnoj brzini kroz zavoje.
Umjesto da koči na pravcu,, Schumacher će ući u užoj liniji u zavoj, donoseći svoju brzinu s pravca do prijelomnice zavoja kočeći kasnije no što je uobičajeno. E sad, kada bi nastavio koristiti tradicionalnu tehniku izlaska iz zavoja, vrlo brzo bi izletio, jer bi jednostavno, njegova brzina bila prevelika da ga prođe. Tu dolazimo do najvažnijeg dijela Schumacherovog stila prolaska zavoja – koristi kočnice i grip prednjeg kraja da bi natjerao zadnji kraj da klizi prema vani, čineći da usmjeri bolid u pravilnom pravcu k izlasku. S tim i s dvo-pedalnim sustavom kontrole, omogućio je da nogu drži na gasu i održava momentum brzine, dok nježno koči, tek toliko da natjera stražnji kraj bolida da promijeni smjer.
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2007., 12:08   #105
Mljac
Premium
 
Mljac's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zaprešić/Laduč
Postovi: 457
Da Šumi vozi ovu sezonu vrlo vjerojatno bi se prošetao i osvojio prvenstvo s velikom razlikom.
Bilo bi dosadno.
Mljac je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2007., 18:44   #106
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Autor Mljac Pregled postova
Da Šumi vozi ovu sezonu vrlo vjerojatno bi se prošetao i osvojio prvenstvo s velikom razlikom.
Bilo bi dosadno.
Mislim da bi to bila najdosadnija sezona u povijesti. Cak veca dominacija nego Senna i Prost u Mclarenu `89 mislim
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2007., 19:47   #107
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
LOL ovo je komentar nekog novinara (ili vise njih)

"Nije pokazivao emocije, izgledao je kao da mu je umor pas, čak su mu i navijači smetali. A za to vrijeme su svi ostali vozači sa zadovoljstvom dijelili autograme"

naravno prica se o pobjedniku prve utrke u sezoni
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2007., 20:07   #108
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Autor speedy-3 Pregled postova
LOL ovo je komentar nekog novinara (ili vise njih)

"Nije pokazivao emocije, izgledao je kao da mu je umor pas, čak su mu i navijači smetali. A za to vrijeme su svi ostali vozači sa zadovoljstvom dijelili autograme"

naravno prica se o pobjedniku prve utrke u sezoni
Zato mi i nije previse drag, nema karaktera.
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2007., 13:58   #109
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Citiraj:
Autor zackoj Pregled postova
Zato mi i nije previse drag, nema karaktera.
Brkaš.
Karakter je jedna stvar emocije su druga.

Mika Hakkinen je isto bio šutljiv, no imao je karatktera.

Kimi je tu kao i Janne Ahonen izvana hladan ko led, ne pokazuje emocije.

To d abi i meni bio draži da je meotivniji je druga stvar to ima veze s našim mentalitetom, finski mentalitet je drugačiji. Rijetko kad češ vidjet finca da skače uoklo i smije s ena glas to je kod njih i nepristojno, za razliku od norvežana koji su puno otvoreniji vidi Petter "Hollywood" Solberg.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2007., 12:50   #110
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
Evo da dignem temu, utrka je za 3 dana, imate favorita?; Ja i dalje ostajem vjeran Alonsu. Napokon je Bridgestone napravio normalno oznacavanje guma, sa obojanim kanalom na gumi, puno vidljivije nego jedna tocka.

Btw procitao sam da ce od sljedece godine najvjerovatnije FIA svima davat svoje ECU-e i da ce Traction Control biti zabranjen ponovo. Moglo bi biti zanimljivo kada to uvedu nagodinu
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2007., 15:03   #111
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
Favorit mi je MASSA,,,,,, i zanima me kako ce renault sada startat jer su kao nesto bolje poslozili bolid da radi s BRIDGESTONE gumama

a i Ferrari je nesto izjavio da vise kao nemaju toliku prednost nad ostalima kao u prvoj utrci,,,,,, pa bi mozda bilo moguce i vidjet napad McLarena na Ferrari,,,, ako toga i bude mislim da cemo vidjeti Hamiltona u boljem svjetlu nego Alonsa

Zadnje izmijenjeno od: speedy-3. 05.04.2007. u 16:50.
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2007., 16:19   #112
peroW1
Premium
 
peroW1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Croatia Čk
Postovi: 551
Nece Renault srat, nego svakim testom otkriju neka sitna poboljsanja kod guma. Bob Bell je rekao da ne treba ocekivati spektakularne promjene,ali pronalaze nova rjesenja. Uz to, najveci hendikep predstavljaja vozacka postavka.
Sto se tice Alonsa, smatram da mu je drugo mjesto bilo poklonjeno kroz bokseve jer se zbog mladog Hamiltona moze zabrinuti-i to posteno.
Ferrari -konkretno Massa za Maleziju izgleda najizgledniji favorit,jer ce se mozda zamijenit motor kod Raikkonenovog bolida,sto ce Finac tesko nadoknaditi gubitkom deset mjesta unazad cak i ako osvoji pole na kvalifikacijama.
Sve u svemu, bit ce zanimljiva utrka, gdje ce pouzdanost odigrati vaznu ulogu zbog ekstremnih vrucina.
__________________
i5 2550K 4.1GHz *Gigabyte Z77-D3H, 32 GB RAM KINGSTON HYPER X FURY, ASUS GTX 1060Ti , SSD 1TB, CoolerMaster 850W, ASUS 32'' 4K

peroW1 je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2007., 16:23   #113
Foxman
localhost
Moj komp
 
Foxman's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 711
MA Hamilton ce na brzim stazama nasapunat Alonsa ko zadnju picku ali zavoji tu je Alonso maher no vidjet cemo, mali je prokleto brz a i sve je stvar boxa, pšrošlu utrku su ga "sj.ebali" samo da ne osramoti Alonsa... Ferrari je vjerojatno "sredio" podvozje na što se Loweov bio žalio u to sam siguran, Renault sa onakvim vozacima tesko da moze ista i to je prica svega...
Foxman je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2007., 13:10   #114
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
2007 Malaysian Grand Prix

1. Felipe Massa
2. Fernando Alonso
3. Kimi Räikkönen
4. Lewis Hamilton
5. Nick Heidfeld

tako ce to sve izgledati na startu,,,,,,,(nisam gledao kvalifikacije live ali mislim da je Kimi motor mjenjao pa da ide 10mjesta nazad) anyway izgleda su McLareni nesto puno bolji nego u zadnjoj utrci,,,,, i napokon ono sto sam skroz govorio kad Massa nema problema s bolidom zna se tko je na vrhu (naravno u utrci se jos treba dokazati protiv Alonsa i Kimija ovo protiv Alonsa sve ovisi o tome koliko je McLaren konkurentan a protiv Kimija o tome koliko je Massa brz i u utrci no mislim da tu nece biti problema )

sto se tice renaulta...... 11. Heikki Kovalainen 12. Giancarlo Fisichella lose jako lose
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2007., 13:23   #115
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Idemo Massa.
Mclaren se popravio, ali sumnjam da je to dovoljno. Sada je opet Ferrari na redu sa inovacijama....
Izgleda se Alonso malo prepao Hamilton pa je Hamilton vjerovatno pun do vrha..
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2007., 13:45   #116
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
Citiraj:
Autor speedy-3 Pregled postova
sto se tice renaulta...... 11. Heikki Kovalainen 12. Giancarlo Fisichella lose jako lose
nazalost....a navijam za renault kao tim....
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2007., 14:56   #117
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
da fisichella vozi sve utrke kao što je prošle godine vozio (mislim) u Monte Carlu bili bi u igri, ali ovako....
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2007., 15:22   #118
peroW1
Premium
 
peroW1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Croatia Čk
Postovi: 551
Fisichella sto se njega tice je pokazao sto "moze" protekle dvije godine kad je imao pobjednicki bolid,tako da od njega nazalost ne treba ocekivati previse.
Najveci problem je u tome sto je Renault s prelaskom na Bridgestone u usporedbi s Michelinom izgubio 7% downforcea, sto u odnosu na R26 s Michelinom prema R27 s Bridgestonom iznosi 2.3 sekunde sporije vrijeme.
A to sve govori...bolid pati od nedostatka prianjanja i morat ce vraski se potrudit da nadoknade zaostatak. Alonso im fali puno, tj...vozac takvog kalibra, makar ni on nije suho zlato,ali u usporedbi s Fisijem je golema razlika.
Razocaravajuce...nadam se da ce ubrzo pronaci nesto.
jos da ne stede toliko...
__________________
i5 2550K 4.1GHz *Gigabyte Z77-D3H, 32 GB RAM KINGSTON HYPER X FURY, ASUS GTX 1060Ti , SSD 1TB, CoolerMaster 850W, ASUS 32'' 4K

peroW1 je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2007., 00:21   #119
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Sutra prvi Alonso, drugi Kimi, Massa će se sudariti sa Hamiltonom
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2007., 10:07   #120
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
kako je dosadna trka, dokaz tome je da na netu surfam ujesto da gledam TV... krajičkom oka samo bacim pogled...

dovoljan pokazatelj koliko je dosadna trka kad "prasićko" ne podiže ton, a brate mili, taj podiže ton kad se nekome muha razbije o kacigu....
Gabre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na