Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.02.2007., 17:06   #1
tomasini_
Premium
Moj komp
 
tomasini_'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Županja
Postovi: 1,139
"Burn In" slušalica i slična iskustva

Danas, nakon odprilike 700 sati korištenja (90 dana x 8 sati), osjetio sam osjetno poboljšanje zvučne slike kod svojih HD-201 slušalica. Isprva sam posumnjao u drivere, ali provjerom istih nisu utvrđena odstupanja od uobićajenih postavki. Izvršena je i reinstalacija istih, ali zvučna slika i dalje je ista, bolja.
Kakva su vaša iskustva sa iznenadnom promjenom zvuka? Nakon koliko vremena ste doživjeli promjenu? Malo sam pronjuškao po netu...spominje se razdoblje privikavanja mozga na nove slušalice. Nešto kao kod stopala i kopačke npr. Ako je o tome riječ, ovo nije pohvalno za moj mozak, mislim 700 sati....: bonker :
__________________
Divovski kompjuteri
tomasini_ je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2007., 18:50   #2
amd freak
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 543
To je tvoja psiha...npr.....Slušaj danas na full glasnoči.....i nemoj onda slušat npr tjedan ili dva na njih.....nakon toga kad češ si stavit na full bit češ full zadovoljan kako se lijepo i jako čuje....To je normalno...Nemože to samo od sebe odjednom biti jače!
amd freak je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.02.2007., 19:38   #3
maxxp
Premium
 
maxxp's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 323
maxxp je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2007., 02:09   #4
tomasini_
Premium
Moj komp
 
tomasini_'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Županja
Postovi: 1,139
Da, mene je zapravo kopkalo ovih 700 sati, jer ono sto sam saznao o usviravanju govorilo je o prilicno manjem broju sati. Ovdje se spominje "preko stotinu" ali ocito je da je stvar individualna od zvucnika do zvucnika.
__________________
Divovski kompjuteri
tomasini_ je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2007., 13:17   #5
tomasini_
Premium
Moj komp
 
tomasini_'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Županja
Postovi: 1,139
Citiraj:
Autor amd freak Pregled postova
To je tvoja psiha...npr.....Slušaj danas na full glasnoči.....i nemoj onda slušat npr tjedan ili dva na njih.....nakon toga kad češ si stavit na full bit češ full zadovoljan kako se lijepo i jako čuje....To je normalno...Nemože to samo od sebe odjednom biti jače!
Ovdje ne govorimo o glasnoči, već bogatijoj zvučnoj slici. Mada moram priznat da su dobile i na glasnoči. I sve to primjetio sam preko noći.
__________________
Divovski kompjuteri
tomasini_ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na