Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.04.2011., 13:06   #1
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,337
Problem s internet kladjenjem i kradja novca s racuna

Dakle problem je zanimljiv...

Imam otvoren racun za internet kladjenje u Supersport kladionici

Jucer sam uplatio 200 kn na racun da se nesto odigra kada mi je dosasdno...

I sve je bilo super od jucer do danas u 10:03


Jutros oko pola 10 odem na svoj racun i gore 200 kn, sve po propisu.

Odem ja opet na svoj rcun oko 10:20 a kada ono, 200 kn vise nema!

Odem pod transakcije i tamo pise da mi je novac, 200 kn, isplacen s racuna u 10:03.

Naravno, ja nisam nikakav novac podigao niti trazio isto.

Posto SS nema nikakvu sluzbu za korisnike lijepo se ja uputio do jedne poslovnice u Ilici. Objasnim problem djelatnici i ona nekoga nazove i njemu preprica moj problem.

Dobije odgovor da je taj moj novac uistinu podignut (Do tada sam smatrao da se radi o nekoj gresci).

Na moje pitanje kome kada i gdje je taj novac isplacen, jer mora postojat neki pisani (digitalni) trag isplate odgovorila mi je da mi to nemoze tehnicar preko telefona odgovorit vec da im posaljem upit s svo maila, jer jedino tako mogu dobit podatke o isplati.

Posto nikada nisam dizao novac s racuna iz kladionice, zanima me kakav je postupak ako netko zna? Jel onaj koji podize novac mora pokazat osobnu ili nesto, i ima li nacina da se udje u trag toj osobi?

Jer ako nema, svatko u kladionici tko ima pristup racunima moze dizat novac kako zeli i onda rec vlasnivcima racuna da su sami podigli novac
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2011., 13:11   #2
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,196
Tvoj novac može podići bilo tko vjerovao ili ne jer ne treba pokazati osobnu u kladionici, na tvoj account se može spojiti bilo koja ip adresa (to nikako ne reguliraju), naravno netko ti zna username i password i to mu je bilo dovoljno. Mjenjaj pass i zaboravi da je tih 200kn ikad postojalo jer nečeš moći dokazati da ti sam nisi podigao taj novac
Lud76 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.04.2011., 13:30   #3
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Tipovi u SS su panjevi, i to teži. Ja sam imao jedan show s njima, jer su stornirali jedan par protivno pravilima. Na kraju su mi uplatiti lovu, ali sam ih morao upozoriti da cu ih prijaviti u DI, i to sa točno navedenim dijelovima Zakona o igrama na sreću koje su prekršili.

Tako da su gamad po defaultu, i imaju jasno sve podatke. Samo trebaš biti ustrajan, javi se na mail i traži neki broj od odgovornog, jer tamo što odgovaraju na mailove nisu baš...tj nemaju nikakve ovlasti.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2011., 13:46   #4
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,337
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Tipovi u SS su panjevi, i to teži. Ja sam imao jedan show s njima, jer su stornirali jedan par protivno pravilima. Na kraju su mi uplatiti lovu, ali sam ih morao upozoriti da cu ih prijaviti u DI, i to sa točno navedenim dijelovima Zakona o igrama na sreću koje su prekršili.

Tako da su gamad po defaultu, i imaju jasno sve podatke. Samo trebaš biti ustrajan, javi se na mail i traži neki broj od odgovornog, jer tamo što odgovaraju na mailove nisu baš...tj nemaju nikakve ovlasti.
Prvo cu vidjet sta ce mi odgovorit...

Ali situacija je besmislena, prakticno, oni sami mogu dizat novac i rec da da ga je netko drugi podignuo...

Posto vidim da su upoznat s tematikom, i s obzirom na opis moga problema, znas li na koji clanak zakona bi se mogao pozvat?
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2011., 13:48   #5
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
U tvom slučaju ne znam, ali ako je lik tražio isplatu u poslovnici, možeš se hebat. Stavi kapu da mu kamera ne može snimiti lice, potpiše se kako god želi na onaj listic i podigne novac.

A da je išao prebaciti na racun u banci, brijem da nitko nije toliko glup.

Kako god, sretno ti bilo.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2011., 13:59   #6
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,337
Dobio sa odgovor

Novac je podignut u Zagrebu, u poslovnici na adresi Miroslava Milića 1

Receno mi je da ce pokusat preko nadzornih kamera pokusat ustvrdit tko je podigao novac

Pa ja nevjerujem sta ljudi rade radi 200 kn


A sada meni ostaje pitanje i problem, od kuda njemu moji podaci i sifta... J

...jer osobno te podatke nisam nikome dao niti su ikoga zanimali
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2011., 14:02   #7
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Možda ti je mail provalio, ne znam. Ali nažalost nema pomoći. Eventualno da ga prepozna žena kaj radi u toj poslovnici, ali lopov nije glup da diže lovu di ga znaju. Vjerujem da oni imaju iskustva s time, ne bi bilo loše policiji prijaviti, ako ti se da zezati.

Da, za 200 kn što ljudi rade...
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2011., 14:06   #8
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,337
Ma bas to, 200 kn...

Ajde da te olaksa za neku vecu lovu, pa riskira za nesto

Ali za 200 kn riskirat...

Nije stvar u 200 kn, brzo bi ja njih ostavio u kladionici vako ili onako....

...nego se osjecas ko budala

Dobio sam jos jedan mail od SS, receno mi je da ce pogledat s koje je IP adrese poslan zahtjev za isplatom, pa ako nije s moga racunala da cemo se dogovorit kako rijesit problem
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2011., 14:13   #9
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor gunther Pregled postova
A sada meni ostaje pitanje i problem, od kuda njemu moji podaci i sifta... J

...jer osobno te podatke nisam nikome dao niti su ikoga zanimali
Dali si se prijavljivao sa bilo kojeg drugog-tuđeg računala ?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2011., 16:04   #10
cyclone
life is a rollercoaster..
Moj komp
 
cyclone's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Sl Brod
Postovi: 552
Da, zna se to dogoditi, npr po internet caffeima/cornerima ljudi ostanu ulogirani na mail/drustvene mreze i slicno pa se onda krste kako je netko provalio mail
cyclone je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.04.2011., 13:57   #11
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Citiraj:
Autor gunther Pregled postova
A sada meni ostaje pitanje i problem, od kuda njemu moji podaci i sifta... J

...jer osobno te podatke nisam nikome dao niti su ikoga zanimali
Moguće da si pokupio keylogger negdje.
"Očisti" komp i promijeni sve passworde na svim accountima.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2011., 20:22   #12
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,438
Netko je "saznao" tvoj username i pass. I za to nikako ne mozes krivit SS, nego sam sebe.
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2011., 20:36   #13
neumrli
Dubwise
Moj komp
 
neumrli's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 300
Slazem se sa gore navedenim sto je "jucca" rekao, no opet stoji pitanje kako netko samo sa tvojim userom i passwordom bez ikakve druge identifikacije moze podici lovu. Definitivno bi ovi u SS trebali postroziti sigurnosne kriterije vezane uz isplatu novca sa internet kladionice, neka se malo ugledaju na neke uglednije kladionice i zastitu potrosaca a i samih sebe.
neumrli je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2011., 17:04   #14
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,337
Mislim, ocito je da se netko dokopo moje sifre i korisnickog imena, a sada kako, to je drugo pitanje...

Na srecu, nije velik novac u igri...

Međutim, kada u banci zelis podis i jednu kunu treba ti uz bankovnu karticu i osobna iskaznica...

Jer kradje su moguce (sto se desilo meni s korisnickim imenom i sifrom) i treba biti ipak vise mehanizma zastite i provjere kada je novac u igri
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2011., 19:19   #15
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor gunther Pregled postova
Mislim, ocito je da se netko dokopo moje sifre i korisnickog imena, a sada kako, to je drugo pitanje...


Međutim, kada u banci zelis podis i jednu kunu treba ti uz bankovnu karticu i osobna iskaznica..
Drugo pitanje ?

Ček malo, znači kladionica je kriva što si se ti prijavljivao na tuđem računalu ili što ne vodiš brigu o svojem ?

Znači ako "ne održavaš" svoje računalo pa pokupiš keyloggera, kladionica treba imat "rezervne mjere" kako nebi ostao bez love ?
Čak je i moguće recimo da je keylogger namjerno instaliran kod nekog tvog frenda ili kakvoj igraonici sa mogućnostću surfanja... i periodički šalje log datoteku svakih sat-dva na određeni mail.
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2011., 19:59   #16
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,337
Ne, kladionica nije za to kriva ako ja pokupim Keyloggera

Međutim, trebala bi imat sigurnosne mjere da ne može u poslovnicu doć pero perić i dignut novac s racuna jure jurića
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2011., 23:53   #17
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Gle meni je zbilja žao što su te ođaparili, nije neka cifra, i sam bi se ždero da sam na tvom mjestu, međutim
Pero Perić stavi šiltericu na glavu i hladno digne par stojica iz bankomata sa karticom od Jure Jurića...


......sutradan obojca ujutro popili kavicu zajedno a Jure Jurić kad je došao kuć sa terena i dao ženi karticu ova ga napala gdje je sphizdio nofce.
Gleda Jure izvadak iz banke i niš mu jasno nije, gleda datum dizanja para i sjeti se da je Pero Malboro pušio zadnih dana terena a par dana prije žicao cigare

Pero popustio pod pritiskom ispitivanja i priznao: vidio karticu i još papirić sa pinom zataknjen o nju na stoliću stajala sa cigaretama i drugim sitnim drlogom pa reko neće Jure sigurno primjetit kad je na stolu živi nered...
Vjerovao ili ne, istinita priča. Najjače nam je bilo ( priča poslje svega ) kad je Jure još sa užitkom od Pere zapalio Malboro i još ga cimo: jesi se opario konačno ?

Zadnje izmijenjeno od: silver_tip. 27.04.2011. u 00:00.
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2011., 00:19   #18
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,337
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Gle meni je zbilja žao što su te ođaparili, nije neka cifra, i sam bi se ždero da sam na tvom mjestu, međutim
Pero Perić stavi šiltericu na glavu i hladno digne par stojica iz bankomata sa karticom od Jure Jurića...


......sutradan obojca ujutro popili kavicu zajedno a Jure Jurić kad je došao kuć sa terena i dao ženi karticu ova ga napala gdje je sphizdio nofce.
Gleda Jure izvadak iz banke i niš mu jasno nije, gleda datum dizanja para i sjeti se da je Pero Malboro pušio zadnih dana terena a par dana prije žicao cigare

Pero popustio pod pritiskom ispitivanja i priznao: vidio karticu i još papirić sa pinom zataknjen o nju na stoliću stajala sa cigaretama i drugim sitnim drlogom pa reko neće Jure sigurno primjetit kad je na stolu živi nered...
Vjerovao ili ne, istinita priča. Najjače nam je bilo ( priča poslje svega ) kad je Jure još sa užitkom od Pere zapalio Malboro i još ga cimo: jesi se opario konačno ?

Peri Pericu u tvojoj prici treba i kartica i pin. Ovdje je dosta ukrast samo pass i imas neogranicenu moc nad accauntom

No dobro...

Svatimo ovo kao jednu poucnu pricu:

Korisnicki racuni u kladionicama se kradu, i kada se ukradu ostajete bez love


Zato oprez i pamet u glavu


Međutim, moram i rec da nakon par dana dopisivanja sa supersportom, novac mi je vracen na racun.

Provjerom IP adresa ustanovili su da zahtjev za isplatom nije podnesen s moga racuna.

Tako da su bili maksimalno korektni i vratili mi novac na racun iako je taj novac podigao vec netko drugi!

Svaka cas Supersportu na tome, a mogu biti sigurno da cu uskoro taj novac ionako izgubit kod njih
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2011., 01:13   #19
bliss_zg
bliss_zg - take, muljanje na tržnici
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ST
Postovi: 305
Definitivno trebaju uvesti kartice (kao forutuna) i sa karticom mozes doc podici novce, naravno prije toga isplatu zatraziti sa interneta.
Vjerovatno ce ti vratiti novce na racun ako utvrde da nisi ti podigao novce, ne zele si stvarati dodatne probleme.
bliss_zg je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2011., 01:52   #20
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Mislim da je ovo čista dobra volja SS, posto si tak stavio novce i posto se radi o malom iznosu.

Zamisli da ja fino stavim 20k kn na racun, dam frendu user i pass, on ode u neki interent cafe, zatrazi isplatu, ovi isplate i ja onda dodjem ko posten i trazim svoje pare?
Oni provjere, i utvrde da je zahtjev poslan sa drugog ip-a, kao nisam ga ja poslao?

Kazem, mali iznos i njihova dobra volja, jbga, ipak si im ti klijent
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2011., 20:50   #21
bliss_zg
bliss_zg - take, muljanje na tržnici
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ST
Postovi: 305
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Mislim da je ovo čista dobra volja SS, posto si tak stavio novce i posto se radi o malom iznosu.

Zamisli da ja fino stavim 20k kn na racun, dam frendu user i pass, on ode u neki interent cafe, zatrazi isplatu, ovi isplate i ja onda dodjem ko posten i trazim svoje pare?
Oni provjere, i utvrde da je zahtjev poslan sa drugog ip-a, kao nisam ga ja poslao?

Kazem, mali iznos i njihova dobra volja, jbga, ipak si im ti klijent
Trebalo bi viditi kako to stoji sa pravne strane, jer mislim da oni nebi smjeli isplatit bez da utvrde identitet osobe koja isplacuje. Moze se bilo koja osoba spojit na neciju nezasticenu mrezu, probit ti pas od maila i naci podatke od supersporta i isplatit vecu kolicinu love.

Ako mogu trazit djecu osobnu da utvrde koliko imaju godina, ovo bi trebao biti najmanji problem.
bliss_zg je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2011., 21:31   #22
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,337
Da se nadoveze, kasnije su javili da su otkrili tko je to bio, da su ga kontaktirali i da je priznao te da je vratio novac. Također da mi se ispricava.

Također, ako se odlucim na prijavu policiji, rekli su da ce oni svu dokumentaciju predat policiji
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2011., 21:46   #23
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
Je li priznao kako je došao do passa?
generic je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2011., 00:45   #24
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Citiraj:
Autor generic Pregled postova
Je li priznao kako je došao do passa?
I mene sad živo zanima
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2011., 00:52   #25
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Sad lijepo 2 glave na barcu za 11 dana
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2011., 01:01   #26
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Buljo, spamaš
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2011., 02:53   #27
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,337
Sto se tice passa, navodno ga je pogodio jer je bio relativno lagan
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2011., 13:03   #28
tihomir
Premium
 
tihomir's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2002
Lokacija: ?
Postovi: 2,274
I, koji je bio?
tihomir je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2011., 14:08   #29
TIR669
Nema zakona jačeg od nas!
Moj komp
 
TIR669's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 81
Pa relativno lagan, rekao ti je.

Da ne bude OT, također me zanima kako je došao do njega?
__________________
Hvala ti Bože što sam R I J E Č A N I N

Nothing is true, everything is permitted.
TIR669 je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2011., 09:34   #30
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,145
I kako je došao do njega ? tj. koji je bio pass ?
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na