Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.12.2009., 17:51   #1
Flake
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Mostar
Postovi: 203
laptop do 6000kn

Pozdrav, kupovao bi laptop do 6k kuna ali odavno nisam na 'ti' sa laptopom tako da bi mi bilo draze kada bi mi vi, dobri ljudi, preporucili neki laptop.
Ovako, zelio bi min 500gb hdd, graficka ako je ikako moguce 1gb, 4gb rama i ono najbitnije da je tih jer mi je dovoljno desktop bucan pa ne bi volio jos dB u sobi. Hvala
Flake je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2009., 20:35   #2
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Ovako ... Što misliš raditi s tim laptopom? Koje trgovine dolaze u obzir? Koja veličina ekrana? Koliko zahtjevne igre? Grafička 1GB? Ako išta znaš o karticama onda ti je jasno da količina memorije igra ulogu tek na jačim grafičkim karticama, a i tada ne preveliku, a neku jaču grafičku u laptopu za tu cijenu nećeš naći. Tišinu laptopa ne mogu procijeniti odokativno, a nisu mi baš svi prošli kroz ruke.
redscro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.12.2009., 10:10   #3
Flake
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Mostar
Postovi: 203
ok, evo potrudit cu se odgovoriti sto preciznije.
-Sluzit ce mi za ponajvise za pokretanje virtualnih masina kao npr. unix, freebsd, suse... jer studiram informatiku i ucimo svaki OS detaljno. Takodjer jedan dio za igranje, npr. Gta IV, Dirt 2, NFS serijali itd... i ono mozda najbitnije je da ga necu tako cesto gasiti, radi interneta i downloada odnosno uploada.
-Najbolje bi bilo neka trgovina u Splitu jer sam ga namjeravao tu kupiti a ako je bas tesko naci u splitu ono sto ja trazim mozda i Zg dolazi u obzir.
-Ekran ne igra veliku ulogu, znaci moze 15.xx'. Ne bi 17' to mi je preveliko za laptop.
-Kad bolje razmislim sasvim je uredu da je graficka 512mb
-Ako ti je kroz ruke prosao neki laptop koji je tih slobodno ga predlozi

Takodjer bi volio sto bolji ekran jer sestra mi ima neki acer 42xx i crystalbright ili kako vec je sasvim ok ekran ali se cesto kvari (kontrast i brightness se sami miksaju, zapravo ne znam bas objasniti posto ne vidjam taj laptop cesto u svojim rukama ali nebitno)

hvala
Flake je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2009., 11:07   #4
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
U Splitu ćeš teško naći nešto kvalitetno, a da ujedno ima grafičku koja bi mogla pokrenuti navedene igre.

Ako te zanima laptop odlične kvalitete i sa solidnom grafičkom, onda bi dobar bio HP Pavilion DV6-1350EM. Iako HPovi laptopi u posljednje vrijeme nisu poznati po tišini, kolega thedream ga je imao priliku koristiti pa ga pitaj kakav je po tom pitanju. Svakako da bolji omjer kvalitete i performansi nećeš naći za tu cijenu. Što se dostave tiče, sve trgovine ti ga mogu dostaviti poštom i mislim da se to bolje isplati nego kupiti lošiji laptop u ST.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2009., 11:25   #5
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
pavilioni su glasni i jako se griju.. ima ga frend pa ti govorim iz iskustva
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2009., 11:27   #6
Flake
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Mostar
Postovi: 203
ovaj mi je sada na prvom mjestu
http://www.mikronis.hr/shop/item.asp?itemid=11475
(ne znaci da cu kupiti u mikronisu, vec samo da pokazem koji je)

sad me zanima kakav je ovaj jer vidim da mu je monitor 18.4' (nikad nisam vidio uzivo takav )
http://www.mikronis.hr/shop/item.asp...11118&catid=26
odnosno je li to preveliko za laptop, ipak ja nisam poslovni covjek vec student

i treci izbor mi je taj sto si sad preporucio HP Pavilion DV6-1350EM. Od ta 3 bi 100% uzeo neki, ako uzmemo u obzir da nije bitno je li 512mb ili 1gb graficka koji bi ti uzeo. Nekako mi se cini prevelikim 18.4' ali ne znam je li mu bolji ekran nego na manjim recimo 15.6 ili 17.3, tj. taj od 18.4 ima pored HD ... dok ovi ostali LED ... Taj dio ne shvacam
Flake je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2009., 11:54   #7
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor V.I.P Pregled postova
pavilioni su glasni i jako se griju.. ima ga frend pa ti govorim iz iskustva
Ovaj lap gore može brzinom i izgledom zasjeniti svaki lap za tu paru na našem tržištu.

Ne grije se više od Probooka crvenog. Vidio sam i veće toplotne udare na svom stolu.

Zvučnici su odlični,kao i zvučna,uostalom negdje sam pisao,ne da mi se ponavljati.

ukratko :

2.2 vrhunski proc
4gb ddr3 sa čak maksimumom do 8gb proširenje,1066mhz
500gb disk
4650 1gb, grafika je core 550mhz, ram 800, 128 bitna je, ima 320 shader procesora, od 6-7300 3d mark 06 score, i odličan je izbor za taj lap, kako za 15.6 tako i za 17 monitor.

Na nativnoj rezi sam isprobao 30tak naslova i svi su gađani preko 35fps na mid/highu.

Nemam zamjerku na taj lap,s obzirom šta nudi,i kako izgleda,niti košta previše 6799kn,niti se grije toliko ultra nenormalno kako se zna naglašavati na forumu.
Možda je do mojeg načina korištenja,možda do primjerka,ali sumnjam,nije bio topliji od Probooka. Ja ionako nisam do sada nabasao na ovako moćan lap,a da je hladan,naravno - i da toliko košta. To je teško izvedivo za 6799kn.

Ekran je također u redu,možda je kod mene stvar navike jer sam drljao po burazovom crvenom Probooku,ali eto. Nemam neku zamjerku.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2009., 11:56   #8
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Acera bih odmah isključio. 18,4" je preteško za prenositi i zauzima previše prostora. S tim da ni grafička nije ni blizu ove u HPu. Što se ekrana tiče, mislim da nema neke prevelike razlike. Acer ima veću rezoluciju što je i logično s obzirom na 3" više. HD je omjer pixela rezolucije, LED je način osvjetljenja ekrana, to nema veze jedno s drugim.

Ja bi izabrao Paviliona, a kojeg, ovisi o tome trebaš li jači procesor kakav ima ovaj skuplji.

@ VIP: Ne znam kojeg Paviliona ima frend, no vjerojatno je isti slučaj sa svima, što je kod HPa pravilo u posljednjih par godina.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2009., 12:36   #9
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
po njegov laptop smo isli u trst,kostao je 700 eura,ali nije samo cijena zanimljiva nego on jos ima blueray dok to ne postoji u ovoj seriji koja je u RH ..gamad

@dream - ja sam curi uzeo probook,on je maciji kasalj prema ovom pavilionu samo crni,neznam dali ima razlike izmedju njega i crvenog
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2009., 12:45   #10
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Ne znam,mislim da ima,ovaj je crveni .
Šalim se,evo ga pa pogledaj,jel keyboard isti,i zaslon,komponente.
Ti ćeš znati sa crnim bolje usporediti pošto ja nisam imao prilike taj probati.

http://www.konikom.hr/p8170/notebook-hp-4510s-vc431ea/product_info.html

Veći disk 500 vs. 320 je ono što ja vidim,kao i 4gb vs. 3gb meme u korist crvenog,postoji milion verzija,prilagođavanja,ali to mi je upalo u oči.

Ne znam jel i crni osjetljiv na packanje izvana kao crveni,ako je to zamjerka,ali kvaliteta izrade bi morala biti tu. To je to.

Kažem,za 2,3 dana koliko je bio kod mene,baš me se dojmio. Za Pavillion pričam,za to koliko košta,i šta nudi,koji je užitak na njemu raditi, ne grije se ultra. Kako sam i napisao gore,nisam koristio hladan lap te klase, pa šta je meni prihvatljivo,tebi je vrelo.

thedream je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.12.2009., 12:51   #11
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
U Splitu ćeš teško naći nešto kvalitetno, a da ujedno ima grafičku koja bi mogla pokrenuti navedene igre.

Ako te zanima laptop odlične kvalitete i sa solidnom grafičkom, onda bi dobar bio HP Pavilion DV6-1350EM. Iako HPovi laptopi u posljednje vrijeme nisu poznati po tišini, kolega thedream ga je imao priliku koristiti pa ga pitaj kakav je po tom pitanju. Svakako da bolji omjer kvalitete i performansi nećeš naći za tu cijenu. Što se dostave tiče, sve trgovine ti ga mogu dostaviti poštom i mislim da se to bolje isplati nego kupiti lošiji laptop u ST.
Imas u Splitu kupit jedan laptop koji je navodno odlican za igre,..Moras otici u TechnoMAX-a u Joker. Tamo ga imas kupiti ali nisam siguran koji model je, samo znam da je spreman na zahtjevne igre, ima dosta HDD spacea i nije previse skup. cca. 6500 kn. Mislim da ces dobiti i nekakav popust na gotovinu (Laptop ti je crveno-crni)
EDIT: Nemoj me drzati za rijec, odi pa provjeri.
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2009., 12:56   #12
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
tocno to sta si nabroja je razlika
ma ne..daleko od toga da je pavilion los,strasan je to laptop,pogotovo izgledom
ja kad bi kupovao laptop,auto i gas preko grane po paviliona

edit:@Drift_King

jesi me nasmija sad btw.to je HP Probook
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2009., 17:44   #13
Flake
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Mostar
Postovi: 203
danas sam uzeo u ruke HP 4510s i 4710s tj.
http://unusmedia.hr/opis.aspx?prikaz...&Sifra=1011832
http://unusmedia.hr/opis.aspx?prikaz...&Sifra=1011836

a ne znam, ne cini se los na prvi pogled osim uzasno ruzne tipkovnice. Ali prijatelj, koji radi u jednoj informatickoj firmi kaze da ljudi kupe jedan od ta 2 modela i nakon 2 mjeseca traze garanciju, najcesce se zale na bas tu tipkovnicu koja mi je totalni minus na toj seriji HP-a. Sad ne znam je li tko imao tih problema na ovom forumu.

Ali nisam ljubitelj HP-a, vise sam za Acer, ali naravno to nema nikakve veze ako je laptop dobar.
Naveo sam ova 2 laptopa iako se i dalje premisljam izmedju iznad navedena 3 laptopa (odnosno treci sam izbacio, onaj sa 18.4' ekranom).

Takodjer ova 2 HP-a iznad mogu dobiti vrlooo povoljno, prijatelj mi je na blagajnoj a rodjak 'Sale manager' ili tako nesto, uglavnom on sve narucuje od robe. Za oko 600eura ovaj s vecim ekranom 4710s.
Sta vi mislite? Da ipak oprobam 4710s (http://unusmedia.hr/opis.aspx?prikaz...&Sifra=1011832) ili je ovaj bolji i da dodam malo vise para http://www.mikronis.hr/shop/item.asp...11118&catid=26 (edit3: zapravo nije to taj acer, ja mislim da je ovaj ili bolji od ovog http://www.optimum-online.hr/detalji...pf40c_020.aspx)

I ovi drugi su mi ekstra ali ovaj mogu dobiti odmah a one bi vjerovatno cekao ili morao ici kupiti u drugi grad.


edit: Hvala svima


edit2:

vidim da je istina sta govore za tu seriju, u samo par sekundi sam nasao 5 razlicitih problema koristeci Search na vrhu. Ma acer pa sta bude bude zar ne

Zadnje izmijenjeno od: Flake. 07.12.2009. u 18:27.
Flake je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2009., 21:09   #14
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Ta dva HPa nisu ni za kakav gaming, a meni se ne sviđa previše niti kvaliteta. Također, ni taj Acer nije za neki gaming, malo jači nego Probook. Ako baš insistiraš na Aceru, pogledaj 5738ZG. Sličan kao i taj, samo je 15,6" i mnogo jeftiniji. Tih je i ne grije se previše. No grafička je nedovoljna za najzahtjevnije igre, otprilike ista kao i u tom 18,4" Aceru, samo što će igre bolje ići na nativnoj reoluciji jer je manja.

Što se grafičkih tiče u drugim laptopima. Ovaj Asus ima vjerojatno najjače što se nađe za tu cijenu.

Jasno, vi ti laptopi su daleko od onog Paviliona i stvarno ne vidim razloga zašto bi platio tu mrcinu od 18,4" Acera više nego jednog Paviliona.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2009., 09:32   #15
Flake
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Mostar
Postovi: 203
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
Ako te zanima laptop odlične kvalitete i sa solidnom grafičkom, onda bi dobar bio HP Pavilion DV6-1350EM.
odlucio sam da cu kupiti taj HP Pavlion, omjer je savrsen, jos nakon par procitanih review-ova definitivno je najbolji za te pare.
Gledao sam cjenik ex-vemila i links i oni nemaju taj laptop, je li mi mozete preporuciti jos neku trgovinu koja ima poslovnicu u splitu, a ako bas ne bude u st onda cu naruciti iz npr. zg. Pitam za split jer bi mi odgovaralo ako bi ga mogao placati u ratama, ako nista onda bar 3 rate ali ako vec ne moze hebat ga.
Flake je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2009., 09:37   #16
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Uzmi ovaj Pavillion na 12 rata,Maestro Zagrebačka bez kamata,550tak kn ti je rata.

http://www.konikom.hr/p8408/notebook...qi8aakk809o2a8

Znači obročna otplata bez kamata. Pitaj i za ostale mogućnosti financiranja,mislim da nemaju nažalost u ST poslovnicu,ali dostava radi.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2009., 14:19   #17
mdgrgic
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 66
ovako,osobno sam kupio pavilion dv6-1360 u konikomu,6799 kn.
vidim tu neke price o zagrijavanju i sl.gluposti.laptop je hladan skoro.savrsen prijenosnik.moja preporuka ti je definitivno dv6.imam ga ja,pa ak te sta zanima,javi se.
mdgrgic je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2009., 14:46   #18
Karlo2304
Premium
Moj komp
 
Karlo2304's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 77
Pitanja za dv6-1360:

1. Da li bi na njemu štekao Counter Strike Source na vanjskom 22" monitoru
rezolucije 1680x1050?
Imam trenutačno HP 6735b i šteka na nativnoj rezoluciji zbog ATI3200

2. Da li ima utor na sebi za Docking station?

Čini mi se izvrsna varijanta za zamjenu stolnog računala, pa zato i pitam :-D
Karlo2304 je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2009., 15:44   #19
Flake
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Mostar
Postovi: 203
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Uzmi ovaj Pavillion na 12 rata,Maestro Zagrebačka bez kamata,550tak kn ti je rata.

http://www.konikom.hr/p8408/notebook...qi8aakk809o2a8

Znači obročna otplata bez kamata. Pitaj i za ostale mogućnosti financiranja,mislim da nemaju nažalost u ST poslovnicu,ali dostava radi.
je li bolje da cekam praznike zbog moguceg snizenja ako ga uopce bude ili...? Ne znam kakvi su s popustima, tek sam jucer saznao za ovu firmu Hvala thedream.


btw. ako jos netko ima ovakav link/ponudu bit cu mu zahvalan.
Flake je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2009., 17:18   #20
tOta
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: ...
Postovi: 680
@Flake
Prijatelju, neka me netko ispravi ako griješim, ali gore navedeni HP Pavilion je klasa iznad Acera.

Opet kažem, ispravite me ako griješim.
tOta je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2009., 17:45   #21
Flake
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Mostar
Postovi: 203
Citiraj:
Autor tOta Pregled postova
@Flake
Prijatelju, neka me netko ispravi ako griješim, ali gore navedeni HP Pavilion je klasa iznad Acera.

Opet kažem, ispravite me ako griješim.
priznajem, nikad nisam bio ni ZA ni PROTIV acera, hp-a ili neke druge marke, jednom smo se krivo shvatili. A danas sam cak usao u zestoku raspravu je li bolji acer ili hp i zbog usijane atmosfere sam morao napustiti prostoriju jer sam branio hp.
Flake je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2009., 20:02   #22
Josip07
Premium
Moj komp
 
Josip07's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Đakovo
Postovi: 110
ja se također interesiram za laptop do 6k kn. Što mislite o ovome
http://www.links.hr/index.php?naziv=...kl=013.400.149

dali je ok taj proc usporedbom sa T6600?
__________________
Josip07 je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2009., 20:08   #23
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Isto vrlo konkretan i pristojan lap za tu cijenu,volim reći da tu AMD-ovi 2.2 procevi ekvivalentni 2.0 Intelovima,ali to često nije slučaj,čak u sve manjom mjeri i na desktop računalima.

Slobodno uzmi što se mene tiče,vrlo pristojna grafička kartica,odličan ekran i standardna ASUS kvaliteta izrade, koristio sam 6mj ASUS F3S seriju, ali eto,brat se zaigrao i slomio nepovratno display,ni manje ni više na stol je dobio umjesto šamara,crveni Probook od starog .

Vrlo dobar laptop,uglavnom..slobodno uvrstiti u najuži izbor i provjeriti ima li gdje jeftinije za uzeti.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2009., 20:20   #24
Josip07
Premium
Moj komp
 
Josip07's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Đakovo
Postovi: 110
aha. tnx. Gledao sam i pavilione dv6-1350 i dv6-1360 ali cijenom su skuplji a otprilike slične performase
__________________
Josip07 je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2009., 20:25   #25
Josip07
Premium
Moj komp
 
Josip07's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Đakovo
Postovi: 110
I ovaj mi se također cini odličan za tu cijenu 17.3" jedino grafička nešto slabija http://www.notebookshop.com.hr/product.asp?id=3675
__________________
Josip07 je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2009., 20:37   #26
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor Josip07 Pregled postova
aha. tnx. Gledao sam i pavilione dv6-1350 i dv6-1360 ali cijenom su skuplji a otprilike slične performase
A čuj,uzmi u obzir da je kod Pavilliona ipak jedan od bržih procesora u toj klasi uopće,nije ovaj Turion loš,trebalo bi malo i googlati da vidiš 2.2 Turion vs. 2.2 Centrino C2D ali osobno bi dao prednost Intelu ipak u toj borbi.

Također DDR3 memorija u Pavilionima vs. 800mhz DDR2 u ostalim lapovima, koristio sam dotični 1360 Pavillion par dana i mogu ti reći da je to po meni trenutno hit kupnja. Prokleto brz lap,po meni bar. I vrlo vrlo lijep i ugodan za rad.

Taj ASUS dolje je isto odličan šta si dao,nije ni preskup,5200,a grafika ti je rebrandani 9600M GT procesor,tu se nemoj uopće zavaravati,radi se o odličnoj kartici,i sigurno će figurirati bolje u igrama koje su nvidia optimizirane,spram 4650 ati modela,tu nema diskusije. Plus što je procesor nazovimo ga,iz Pavilliona, T6600 na 2.2ghz,800mhz FSB,C2D.

Evo,čitaj..

http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-...M.20054.0.html

http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-...GT.9449.0.html

Da se sve odlično odigrati, možda bi ja čak dao prednost tom drugom ASUS-u,sa intelom i ovom grafom,plus šta je veći ipak monitor,što ti može biti bitno ako ga koristiš kao zamjenu za stolno računalo. Baš sad ako ga dosta drljaš okolo i prenosiš,nisam ljubitelj velikih dijagonala,kao moj frend koji nosa okolo ping pong stol 18.4 lap,il koja je već dijagonala, smijurija.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2009., 20:46   #27
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Samo što je u tom Asusu DDR2 verzija GT220M kartice, dok je u Pavilionu 4650 sa DDR3. Takve dvije kartice onda nisu za usporedbu.

Pored toga, taj Asus je ipak klasu ispod Paviliona.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2009., 21:27   #28
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Istina,20% je razlika u korist ATi-jeve kartice.Sigurno u tom slučaju.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 12:58   #29
Flake
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Mostar
Postovi: 203
kupit cu u linksu, imaju poslovnicu u splitu

http://www.links.hr/index.php?naziv=...kl=010.900.451

cak je ovaj sam malo boljim procesorom.


HVALA svima na trudu

edit: castim vas svih sa slikama kad dodje
Flake je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 21:48   #30
mdgrgic
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 66
samo pazi ako kupujes dv6 imas 2 modela...1350 i 1360...ovaj drugi je bolji i nadam se da se odnosis na njega.
s ovim laptopom mozes igrat sve igrice koje su na trzistu trenutno.ja osobno igram samo pes 10,sve na high,i bez ikakve primjedbe.laptop nakon par sati igranja hladan.
ljudi se zale na ekran,meni je ekran predivan.
jedina mana,ali meni osobno ne smeta,je to sto je laptop premazan tim sjajnim slojem,pa ti otisci prstiju ostaju.nista drugo.
mdgrgic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na