Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.01.2010., 20:33   #1
stjepanST
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 17
HP pavilion vd7, fingerprint device

Pozdrav svima,
imam pitanje vezano za fingerprint reader na lapu. Zna li netko kako podesiti lap da prilikom paljenja traži samo otisak prsta bez otvaranja dodatnih user-a. Do sada nisam ništa pronašao na HP.com.
Unaprijed hvala na odgovorima
stjepanST je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2010., 12:39   #2
mdgrgic
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 66
pozdrav,ja imam dv6 koji ima iste funkcije.sad neznam kakav je slucaj kod tebe,no ja kad ga upalim,samo provucem prst preko readera,bez ikakvih klikanja i otvori moj profil.pokusaj na taj nacin.znaci kad se upali komp samo provuci prst preko readera i trebao bi ti sam otvorit tvoj profil
mdgrgic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.01.2010., 12:52   #3
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,330
U principu, trebao bi ti i softver za FR kojeg HP ima. Pretpostavljam da se u njemu naštima što će lap napraviti.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2010., 15:11   #4
[Psyho]Cox
Premium
Moj komp
 
[Psyho]Cox's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Opuzen/Zagreb
Postovi: 345
Ja sam nekad davno to ima instalirano na svom HP nx6125 (kojeg i sad koristim) ali nakon prvog formata nikad vise nisam stavlja, to mi je bilo instalirano samo kad sam ga kupia. Ali poslije toga sam skinia neke drivere za to pa ako ti slucajno trebaju dam ti link za download (iako nisam siguran jel rade na nekom drugom laptopu i na nekom drugom OS-u osim XP-a).

Ako te brine samo funkcioniranje programa, sjecam se da je kod njega bio odabir sta zelis da te trazi kad se logiras na windows (kod mene je uvijek bio XP), prst, prst + password, password ili nista.
__________________
Najgore se sekirat!!!

Acer TimelineX 5830G
[Psyho]Cox je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2010., 15:18   #5
Ciclajbek
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 321
U Credential Manageru od HP-a ti se odabire kaj hoces za login,znaci biras oce ti se otvarat na pass, otisak ili da mozes birat oboje....ja imam postavljeno na oboje, da ne bi bilo, heh...
Ciclajbek je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2010., 15:21   #6
stjepanST
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 17
Citiraj:
Autor mdgrgic Pregled postova
pozdrav,ja imam dv6 koji ima iste funkcije.sad neznam kakav je slucaj kod tebe,no ja kad ga upalim,samo provucem prst preko readera,bez ikakvih klikanja i otvori moj profil.pokusaj na taj nacin.znaci kad se upali komp samo provuci prst preko readera i trebao bi ti sam otvorit tvoj profil
pokušao i ništa se ne događa. sve mi radi kada imam barem dva usera ali bez toga ne ide. ništa, nastavljam kopanje po netu. u svakom slučaju hvala na odgovoru
stjepanST je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2010., 16:20   #7
mdgrgic
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 66
pa cekaj,jesi namjestio fpr,stavio otiske i sl??
mdgrgic je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2010., 19:35   #8
stjepanST
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 17
Citiraj:
Autor mdgrgic Pregled postova
pa cekaj,jesi namjestio fpr,stavio otiske i sl??
jesam, sve po redu i kako treba. kad je jedan user ne radi, a kad ih stavim dva ili više sve štima. vjerovatno ja tu nešto griješim ali nisam još uvijek uspio shvatiti što.
stjepanST je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na